Sprzątanie po zgonach Orzesze

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Przeraża Cię wizja samodzielnego sprzątanie po zgonach w Orzeszu? Sięgnij po pomoc specjalistów z firmy Kastelnik

Martwe ciało człowieka na podłodze w mieszkaniu to przerażający widok, a wizja samodzielnego czyszczenia mieszkania może przyprawić każdego o mdłości. Jeśli jednak mieszkasz w Orzeszu, a w Twoim domu doszło do nieszczęśliwego zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym, nie musisz odkażać powietrza samodzielnie. Doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy z firmy Kastelnik są gotowi do pomocy przez całą dobę – 7/24.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Najlepiej zamówić dogłębne sprzątanie po zgonach Orzesze, woj. śląskie w jednej z największych firm sprzątających w kraju – Kastelnik.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Orzesze

Ozonowanie pomieszczeń to sprawdzony sposób dezynfekcji po mieszkań po jadach trupich.

Środki biobójcze, z jakich korzystamy w trakcie pracy, mają kluczowe znaczenie. Unoszące się w powietrzu jady trupie, które nie są widoczne to bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia w skażonym środowisku (mieszkaniu) po trupie.

Co można znaleźć w mieszkaniu nieboszczyka?

 • Ślady krwi;
 • Rozlane płyny ustrojowe;
 • Nieprzyjemny zapach;
 • Meble w robalach i zgniłą podłogę.

Sprzątanie pomieszczenia po zgonie Orzesze

Zamów specjalistyczne sprzątanie w sprawdzonej firmie – Kastelnik 7/24

Podczas czyszczenia pomieszczeń po zwłokach nie tylko warto posiadać dedykowany sprzęt, ale i wiedzieć, jak uchronić się przed takimi chorobotwórczymi substancjami jak m.in. kadaweryna. O czym nie wolno zapomnieć? Nie musisz, a nawet nie powinieneś sam odkażać pomieszczenia po zmarłym.

Gnicie podłogi

Gnijąca podłoga to efekt długotrwałego leżenia zwłok.

Ozonowanie pomieszczeń z nieprzyjemnego zapachu po śmierci

Tylko osoby mające do czynienia z rozkładem zwłok, wiedzą jak intensywny i drażniący odór się z nich wydobywa. Nieprzyjemny zapach śmierci potrafi być tak mocny, że może być wyczuwalny na klatce schodowej poza mieszkaniem denata. Właściciele lokalów mieszkalnych, w których doszło do zgonu, zastanawiają się, jak pozbyć się przykrego fetoru.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Jednak na próżno szukać lepszego rozwiązania niż dezodoryzacja funeralna, którą w większości przypadków polega na ozonowaniu pomieszczeń po zgonie.

Ozonowanie po zwłokach

Dezynfekcja mieszkania po zgonie ozonem to nie tylko usuwanie nieprzyjemnego zapachu, a także niebezpiecznych mikroorganizmów. Ozon to gaz, który skutecznie odkaża drobnoustroje, a jednocześnie nie pozostawia na powierzchniach żadnych nieczystości, takich jak np. środki odkażające rozpylane za pomocą mikro kropelek wody.

Ciało człowieka po zgonie zaczyna emitować kadawerynę, czyli substancję bardzo niebezpieczna dla układu oddechowego człowieka, a jej obecność w powietrzu stanowi poważne zagrożenie. Warto z tych powodów zamówić dezynfekcję po zgonie u sprawdzonej firmy, a sprzątanie po zmarłych zostanie zrealizowane, bez przeszkód.

Czym wyróżnia się firma sprzątająca Kastelnik?

Chęć niesienia pomocy w sprzątaniu mieszkań zaniedbanych i niezwykła empatia charakteryzują pracowników firmy Kastelnik świadczonych usług. Dezynfekcja pomieszczenia, w którym doszło do ustania akcji serca, świadczona jest przez doświadczonych pracowników firmy Kastelnik z użyciem nowoczesnych metod w zakresie odkażania skażonych powierzchni.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru na terenie województwa śląskiego jest czynnością, która towarzyszy praktycznie każdemu zleceniu usuwania skutków śmierci w lokalu denata. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy po każdym zleceniu zostawiają certyfikat dekontaminacji na dowód poprawnie wykonanej usługi.

Odkażanie klatki

Klatka schodowa to miejsce, w którym unosi się zapach z mieszkania, w którym doszło do zaawansowanego rozkładu zwłok.

Sprzątanie mieszkań pod wynajem i miejsc, gdzie doszło do zgonu

Każdy, kto wynajmuję mieszkanie, ma problem, gdy dojdzie w nim do zgonu lub śmierci samobójczej. Oczywiście właściciel może sam posprzątać taki lokal mieszkalny, lecz nie jest to w żadnym stopniu rozsądne. Obowiązkiem każdego posiadacza skażonego mieszkania jest dokładne odkażenie wszystkich pomieszczeń, aby inny wynajmujący mógł zamieszkać w nich bezpiecznie.

Zobacz naszą inną realizację: sprzątanie po zgonie Knurów

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Orzeszu najlepiej zlecić profesjonalistom, ponieważ w sprawny sposób pozbędą się oni chorobotwórczych drobnoustrojów, pozbędą się skażonych biologicznie przedmiotów i je zutylizują.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Orzeszu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania śladów krwi w domu po zgonie.

Usługi sprzątanie funeralne od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Orzesze woj. śląskie;
 • czyszczenie mieszkań po trupach w stanie rozkładu;
 • ozonowanie mieszkania po zgonie w powiecie mikołowskim;
 • usuwanie krwi z podłogi po zmarłym;
 • przygotowywanie pomieszczeń do ponownego użytku;
 • sprzątanie po zmarłych z jadami trupimi;
 • dezodoryzacja po śmierci naturalnej;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • odkażanie domu po samobójcy;
 • czyszczenie miejsca zbrodni w tym zmywanie krwi ze ścian;
 • dezynfekcja pomieszczeń z utylizacją kanapy po trupie;
 • mycie mieszkań po płynach ustrojowych;
 • wywóz starych mebli z mieszkania;
 • odkażanie pomieszczeń użytku publicznego po wypadku.

Szeroki zakres usług firmy Kastelnik – zapamiętaj numer 735 960 510

Przedsiębiorstwo Kastelnik to firma usługowa, która nie tylko sprząta po zgonie w Orzeszu, ale i pomaga przy usuwaniu skutków pożarów oraz osuszaniu zalanych mieszkań. W czasie dekontaminacji pomieszczeń wykonujemy szereg różnych zabiegów, które pozwalają na bezpieczny powrót do skażonego toksynami lub patogenami miejsca.

Dezynfekcja ozonem czy nadtlenkiem wodoru, a także specjalistyczne odkażanie powietrza atestowanymi środkami chemicznymi to tylko wybrane środki do odkażania, o których warto wspomnieć. Masz pytania? Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę? Zadzwoń do firmy Kastelnik – jesteśmy dostępni całą dobę pod telefonem – 24/7.

Zakład sprzątający po zgonach

Ozonujemy pomieszczenia po zgonach!

FAQ, czyli baza wiedzy firmy Kastelnik

Śmierć w mieszkaniu, a Ty nie wiesz, co robić? Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy wiedzą, jak bezpiecznie posprzątać po nie tylko po wypadku ze skutkiem śmiertelnym w pracy, ale i po nieboszczyku w prywatnym mieszkaniu.

FAQ zgon Orzesze

Pamiętajmy, że do pomieszczenia, w którym leżało martwe ciało, powinien wejść tylko wykwalifikowany personel, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo zatrucia jadem trupim. Co jeszcze warto wiedzieć o dezynfekcji funeralnej?

Jak długo trwa sprzątanie po śmierci osoby w mieszkaniu?

Czas potrzebny na oczyszczenie pomieszczeń zależy od stopnia zanieczyszczenia. Jeśli mieszkanie jest zagracone meblami, a do tego trzeba je usunąć, może to zająć nawet dwa dni. Natomiast usuwanie plam krwi z podłogi i dezynfekcja powietrza zajmą tylko trzy godziny.

Czy firma Kastelnik wystawia certyfikat dekontaminacji?

Tak, firma sprzątająca Kastelnik zawsze przekazuje certyfikat dekontaminacji jako dowód prawidłowo wykonanej usługi. Dokument taki zawiera opis metody dezynfekcji i rodzaj zastosowanych środków chemicznych.

Jak usuwać ślady krwi po zmarłym z minimalnym ryzykiem zakażenia trupim jadem?

Czyszczenie krwi po zgonie bez zabezpieczenia ciała i specjalistycznych dezynfektantów wiąże się z ryzykiem zakażenia organizmu trupim jadem. Technicy sprzątania miejsc śmierci w trakcie neutralizacji płynów ustrojowych po zmarłym z podłóg stosują atestowaną chemię biobójczą oraz odzież ochronną, maski z filtrem i rękawice, co chroni ich przed kontaktem z wydzielinami po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%