Sprzątanie po zgonach Oława

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Oławie. Odbierz certyfikat jakości po dezynfekcji funeralnej!

Sprzątanie domu po zmarłej osobie spędza Ci sen z powiek? Zadzwoń do sprawdzonej firmy sprzątającej — Kastelnik, która sprzątanie po zgonach Oława w całym powiecie oławskim wykonuje od wielu lat. Usługi w zakresie dezynfekcji pomieszczeń po śmierci wykonywane są przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, a kiedy dezynfekcja jest skończona, przekazują wraz z protokołem odbioru ważny dokument tj. certyfikat dekontaminacji.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po zgonie to specyficzna praca, która wymaga nie tylko wiedzy z praktycznego sposobu aplikacji środków biobójczych, ale i wrażliwości od osób, które ją wykonują.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas dezynfekowania oławskich mieszkań możemy poszczycić się wysoką jakością usług, na które wystawiamy certyfikat potwierdzający zrealizowane prace.

W celu przedstawienia oferty można się z nami skontaktować poprzez:

 • całodobowy telefon alarmowy poprzez aplikację Internetową — WhatsApp;
 • infolinię telefoniczną Kastelnik dla klientów z zagranicy;
 • formularz kontaktowy widniejący na dole strony;
 • mailowo, wystarczy wysłać wiadomość e-mail.
Sprawdzanie mieszkania po zgonie Oława

W wysprzątanym po zgonie mieszkaniu spokojnie można zacząć zabieg ozonowania.

Opróżnianie mieszkań po osobach zmarłych i usuwanie niepotrzebnych przedmiotów

Sprzątanie po zmarłych w Oławie wiąże się również z usunięciem przedmiotów, których rodzina nie zamierza zachować — możemy się tym zająć dla Ciebie. Co więcej, jeśli po pogrzebie, czyli przed wystawieniem mieszkania na sprzedaż lub wynajem, trzeba je wyremontować — firma Kastelnik chętnie przedstawi Państwu wycenę tego typu usługi. Dezynfekcję należy wykonać, bez względu na sposób, w jaki zamierzasz zagospodarować mieszkanie.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Oława

Sprzątanie po zgonach Oława — gdzie działamy?

Dla zarządców nieruchomości i osób prywatnych oferujemy sprzątanie po zgonach w Oławie i w powiecie oławskim wraz z dogłębnym usuwaniem patogenów wpływających niekorzystnie na stan zdrowia.

W mieście Oława usługi sprzątania funeralnego oferujemy w takich miejscach jak m.in.:

 • Ulica Strzelna;
 • Ulica 11 Listopada;
 • okolice Rezerwatu Zwierzyniec i inne lokalizacje.
Opróżnianie mieszkania po zmarłym

Specjalista firmy Kastelnik podczas opróżniania pomieszczenia po zmarłym.

Sprzątanie mieszkania z płynami ustrojowymi woj. dolnośląskie

Do sprzątania mieszkań, gdzie mamy do czynienia z płynami ustrojowymi potrzebne jest wykonanie dezynfekcji. Ozonowanie pomieszczeń po osobach zmarłych świadczymy podczas praktycznie każdej realizacji odkażanie mieszkań.

Dezynfekcja płynów ustrojowych

Sprzątanie domu po zwłokach w cenie od 850 zł

W mieście Oława jesteśmy dostępni dla wszystkich osób chcących skorzystać z zabiegu dezynfekcja mieszkania, ponieważ proponujemy go w atrakcyjnej cenie 850 zł netto. Chętnie zrobimy indywidualną wycenę dezynfekcji dla każdego klienta, ponieważ przypadki śmierci potrafią być bardzo zróżnicowane. Specjalistycznego sprzątania nie ma się co bać, wystarczy ustalić termin i zadzwoń do lokalnej firmy sprzątającej.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Pamiętaj, jeśli chcesz posprzątać swój dom po śmierci bliskiej osoby, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, skontaktuj się z nami. Pracownicy firmy Kastelnik przyjdą Ci z pomocą i zajmą się niebezpiecznymi mikroorganizmami, co związane jest z czyszczeniem i dezynfekcją pomieszczeń od strychu, aż po piwnicę. Sprawy związane ze sprzątaniem mieszkań w blokach z wielkiej płyty, są zazwyczaj dużo mniej skomplikowane, a przez to i tańsze w realizacji. Skontaktuj się z nami już dziś!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Oławie.

Całodobowa usługi dezynfekcji i likwidacji starych mebli w Oławie.

Profesjonalne usługi sprzątania z dezynfekcją

Czyszczenie mieszkania to także usuwanie jadów trupich (ptomainy), a w ich skład wchodzi:

 • putrescyna;
 • kadaweryna.
Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

W obecności ptomain trzeba wziąć pod uwagę aspekt nieprzyjemnych zapachów, dlatego często stosowanym przez nas zabiegiem jest również dezodoryzacja za pomocą nowoczesnych technik m.in. zamgławiania suchą mgłą z aktywnym nadtlenkiem wodoru. Zabieg usuwania fetoru po trupie stosuje się za pomocą profesjonalnego fumigatora. Dezynfekcja mieszkania po zgonie powinna być świadczona przez specjalistów, którzy doskonale znają zasady BHP i obsługi urządzeń do odkażania.

Klatka schodowa bez zapachu śmierci

Specyficzny zapach na klatce schodowej, który jest bardzo uciążliwy, może być oznaką trupa w którymś z mieszkań.

Usługi na oczyszczanie domów po trupach

 • sprzątanie po zgonach Oława powiat oławski;
 • utylizacja skażonych przez krew mebli;
 • sprzątanie po zgonie w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłych w wyniku samobójstw;
 • odkażanie w mieszkaniach po larwach czerwiach;
 • profesjonalne ozonowanie pomieszczeń z zapachem trupa;
 • opróżnianie mebli z domów po zgonach;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • zrywanie gnijącej podłogi po płynach ustrojowych;
 • likwidowanie bakterii po zmarłym;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • utylizacja termiczna przedmiotów osobistych zmarłego.

Skorzystaj ze skutecznego czyszczenia po zmarłych Oława!

Wiemy, że śmierć bliskiego to duży szok dla jego bliskich, dlatego chcemy być zawsze tam, gdzie nasi klienci tego potrzebują. Czyszczenie po zmarłych oferujemy dla wszystkich osób mieszkających w Oławie i województwie dolnośląskim, bez względu na to, czy są oni osobami fizycznymi, czy są właścicielami firm. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez alarmową infolinię 24 h. Zadzwoń już teraz!

Rodzinne przedsiębiorstwo sprzątające

Zamów profesjonalne zamgławianie z certyfikatem!

Najczęściej zadawane pytania o dezynfekcję Oława

Śmierć jako zjawisko jest jedną wielką zagadką dla osób, które chcą wiedzieć, co dzieje się duszą ludzką po zgonie. Specjaliści z profesjonalnych firm sprzątających mają dużą wiedzę z zakresu dezynfekcji po zgonach i chętnie się nią dzielą z zainteresowanymi klientami.

FAQ zgon Oława

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, o które pytają osoby chcące skorzystać z odkażania po zmarłych naszych techników m.in. podczas rozmów telefonicznych.

Ile czeka się na ekipę sprzątającą po zgonie?

W przypadku potrzeby profesjonalnego sprzątania po zgonie, warto dzwonić do specjalistycznej ekipy jak najszybciej. Czas oczekiwania na pomoc zależy od godziny zgłoszenia oraz obłożenia terminów, jednak nie powinien przekraczać 24 godzin. Warto pamiętać, że natychmiastowe działania są kluczowe dla zneutralizowania trujących związków chemicznych oraz zapewnienia odpowiedniego poziomu higieny w pomieszczeniu.

Czy środki chemiczne do dezynfekcji po zmarłym są niebezpieczne?

Odpowiednio dobrane środki chemiczne stosowane do dezynfekcji po zmarłym, posiadające odpowiednie atesty oraz stosowane według karty charakterystyki od producenta, są bezpieczne w użyciu. Niemniej jednak, jeśli zależy nam na pełnej pewności, że preparaty nam nie zaszkodzą, warto powierzyć dezynfekcję profesjonalistom.

Co zrobić z łóżkiem po zmarłej osobie?

Jeśli chodzi o łóżko, które należało do zmarłej osoby, można je przekazać do dalszego użytku lub oddać potrzebującym. Niemniej jednak, w przypadku, gdy doszło do wycieku płynów ustrojowych z ciała, należy je zabezpieczyć oraz przekazać do utylizacji termicznej, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Technik sprzątania miejsc po zgonach, po usunięciu skażonego przedmiotu, przeprowadzi dezynfekcję pomieszczenia z patogenów i niebezpiecznych mikroorganizmów, co zapewni odpowiedni poziom higieny.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%