Sprzątanie po zgonach Nowy Targ

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Nowym Targu. Jak wygląda proces czyszczenia silnych zabrudzeń po zmarłym?

Po znalezieniu zwłok w domu każdy przeżywa ogromny szok i niedowierzanie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż jest to czas przeznaczony na żałobę po bliskim, a nie czyszczenie podłóg z płynów ustrojowych i dezynfekcja pomieszczeń z niebezpiecznych mikroorganizmów.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Zamiast szukać domowych sposobów na usuwanie zapachu śmierci, lepiej zlecić fachowcom usługę tj. sprzątanie po zgonach Nowy Targ w woj. małopolskim. Prace porządkowe w miejscu, gdzie doszło do śmierci najlepiej, by zostały przeprowadzone do 12 godzin od wyniesienia ciała z mieszkania.

Sprzątanie pomieszczenia po zgonie Nowy Targ

W mieszkaniu, w którym doszło do zgonu, należy wykonać dezynfekcje.

W ramach specjalistycznej usługi możesz zlecić wsparcie w zakresie czyszczenia mieszkania po zmarłym, które obejmuje:

 • Kompletne sprzątanie po zgonach w Nowym Targu
 • Przygotowanie mieszkania do ponownego zamieszkania;
 • Dezynfekcja mieszkań po zmarłych w powiecie nowotarskim;
 • Ozonowanie pomieszczeń po osobach zmarłych na terenie całej Polski;
 • Czyszczenie śladów biologicznych przy użyciu suchego lodu;
 • Usuwanie zapachu po zmarłym po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok;
 • Sprzątanie po zgonach w wyniku samobójstw i śmiertelnych wypadków przy pracy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Usługa czyszczenia skażonych powierzchni suchym lodem dedykowana jest dla osób prywatnych, jak i instytucji państwowych. Warto zadzwonić na całodobową infolinię telefoniczną Kastelnik i zapytać o szczegóły zabezpieczenia mieszkania przed niebezpiecznymi mikroorganizmami i trupim jadem.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie mieszkania po zwłokach krok po kroku

Zastanawiasz się, gdzie zlecić w Nowym Targu sprzątanie po zgonie? Skorzystaj ze specjalnej oferty firmy sprzątającej po zwłokach – Kastelnik. Oferowana usługa sprzątania po zgonie obejmuje kompleksowe przywracanie mieszkania po zmarłym do ponownego użytku.

Oferujemy następujące czynności:

Pierwszym etapem, jaki należy wykonać na miejscu zgonu, jest usunięcie wszystkich zbędnych przedmiotów i tych skażonych krwią lub płynami ustrojowymi. Następnym etapem jest wstępna dezynfekcja mieszkania po zgonie, w której nasi technicy wykorzystują środki biobójcze i specjalistyczny sprzęt do odkażania.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Nowy Targ

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Profesjonalne sprzątanie po zgonach uwzględnia także czyszczenie śladów krwi i wydzielin biologicznych z podłóg w mieszkaniu. Jak to wygląda? Czyścimy przy użyciu sprawdzonej chemii z atestem i środków biobójczych o wydłużonym działaniu.

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń na trupi jad po zmarłej osobie

Czy wiedziałeś, że ozonowanie pomieszczeń to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji po zmarłych? Ozon nie tylko skutecznie ułatwia cały proces sprzątania, ponieważ eliminuje wszelkie pozostałe na miejscu śmierci drobnoustroje i trupie jady.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

W procesie ozonowania wykorzystujemy przemysłowe generatory ozonu o mocy od 32 g/h do 240 g/h np. marki Blue Planer DS-32 R. Oferujemy ozonowanie pomieszczeń dostosowane do stopnia skażenia i zanieczyszczenia powierzchni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz liczyć na bezpłatną wycenę przed podjęciem zlecenia.

Skażone przedmioty

Przedmioty skażone biologicznie po zmarłym nie mogą zostać wyrzucone do zwykłego śmietnika.

Stosowane środki są także w postaci proszku i płynów do aplikacji ręcznej. Takie techniki stanowią zazwyczaj wstępną dezynfekcję po zmarłym.

Zamgławianie suchą mgłą jako jedna z metod dezynfekcji mieszkań po zmarłych

Dezynfekcja w mieście Nowy Targ to także zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą i zamgławianie ULV. Ta pierwsza metoda wykorzystuje suchą mgłę do rozpylania nadtlenku wodoru po powierzchniach mieszkania po zgonie.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

W drugiej formie zamgławiania to zimna mgła stanowi nośnik dla substancji biobójczej. Każdy z tych sposobów to dobre rozwiązanie w walce z nieprzyjemnym zapachem po zwłokach albo trupim jadem w mieszkaniu.

Ogromną zaletą zamgławiania są mikroskopijne rozmiary kropelek rozpylanych w mieszkaniu. W ten sposób środek biobójczy dociera w każdy zakątek miejsca zgonu.

Gdzie zlecić wywóz odpadów niebezpiecznych w Nowym Targu?

Sprzątanie po zgonach w Nowym Targu to wieloetapowy proces, w którym nie należy pomijać wywozu starych mebli i skażonych przedmiotów. To rzeczy, których pod żadnym pozorem nie powinieneś wyrzucać przed dom ani tym bardziej do lasu.

Utylizacja termiczna

Najlepiej zlecić sprzątanie po zmarłych w Nowym Targu na całodobowej infolinii firmy Kastelnik. Technicy sprzątania miejsc śmierci przyjadą na miejsce zdarzenia już następnego dnia z pełnym zapleczem technologicznym i usuną skażone rzeczy poprzez transport do utylizacji w spalarni.

Usługi sprzątania po zgonie Nowy Targ

Sprzątanie po zgonach i dezynfekcję mieszkań po zmarłych na terenie miasta Nowy Targ warto zlecić w przypadku każdego zgonu. Tym bardziej, gdy ciało leżało przez dłuższy czas w stanie rozkładu. Zadzwoń do nas i umów usługę sprzątania mieszkania po zgonie dostosowaną do Twojego problemu.

Na naszej całodobowej infolinii zlecisz kompleksowe sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie, które obejmuje od wywozu gratów do spalarni po usuwanie śladów krwi z dywanów i ozonowanie pomieszczeń.

O czym warto pamiętać?

Profesjonalne sprzątanie po zmarłym w Nowym Targu nie wykonuj na własną rękę, a zleć je firmie sprzątającej o ugruntowanej pozycji na rynku. Kompleksowe usuwanie śladów biologicznych i wywóz gabarytów z mieszkania z dezynfekcją to minimum, jakie zazwyczaj należy wykonać po śmierci w domu. Możesz zlecić naszym technikom od dezynfekcji także demontaż podłóg w miejscu zgonu, a także odzyskiwanie cennych przedmiotów jak pamiątki po nieboszczyku, biżuteria, cenne zdjęcia itd.

Profesjonalna pomoc 24

Dezynfekujemy po zgonach z certyfikatem!

Specjalistyczne usługi porządkowe w mieszkaniach zmarłych osób dostępne są w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Nowego Targu (FAQ)

Szukasz sposobu na nieprzyjemny zapach po zmarłym w domu? Nie szukaj wśród domowych sposobów, które są nieskuteczne, a wybierz sprzątanie po zgonach w Nowym Targu. To usługa, która obejmuje zabieg dezynfekcji z dezodoryzacją. Sprzątanie po zgonie wykonane z uwzględnieniem ozonowania albo zamgławiania pozwala w pełni pozbyć się brzydkiego zapachu po trupie. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Nowego Targu.

Sprzątanie Nowy Targ

Dlaczego należy przeprowadzać dezynfekcję pomieszczeń po zmarłych?

Po zgonie w domu dochodzi do uwolnienia mnóstwa bakterii, patogenów i trupiego jadu. Te ostanie związki są szczególnie groźne dla zdrowia, dlatego warto wykonywać dezynfekcję mieszkań po zwłokach. Dobrym sposobem jest odkażanie środkami biobójczymi i przez zamgławianie.

Gdzie wyrzucić rzeczy po zmarłym?

Kwestia starych mebli i rzeczy osobistych często dotyczy rodziny zmarłych osób. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się wynajęcie specjalistycznej firmy sprzątającej, która wywiezie graty z mieszkania do spalarni. Po wszystkim klient otrzymuje kartę odpadu z potwierdzeniem utylizacji przedmiotów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%