Sprzątanie po zgonach Mysłowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Mysłowice. Jak bezpiecznie pozbyć się skażonych mebli po zgonie w domu?

Firma Kastelnik to lider w branży usług porządkowych. Możesz nam zaufać, jeżeli chodzi o skuteczną dezynfekcję i usługi tj. sprzątanie po zgonach Mysłowice. Od wielu lat specjalizujemy się m.in. w odkażaniu mieszkań po zmarłych osobach, sprzątaniu zaniedbanych lokali oraz utylizacji przedmiotów skażonych biologicznie.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Korzystamy z maszyn do czyszczenia suchym lodem, przemysłowych generatorów ozonu oraz urządzeń do zamgławiania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku i chętnie pomożemy rozwiązać problem skażonego mieszkania.

Zadzwoń do nas i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Cennik usług sprzątania mieszkania po zgonie:

Zadzwoń na nasz całodobowy telefon i poznaj więcej usług firmy sprzątającej Kastelnik.

Jak wygląda utylizacja mieszkań po zgonach?

Utylizacja mebli po samotnym zgonie w domu to jedna z ważniejszych rzeczy, o jakie musi zadbać rodzina po śmierci bliskiej osoby. Wykonujemy następujące usługi:

 • sprzątanie mieszkań po zgonach w wyniku starości;
 • dezynfekcję pomieszczeń po samobójstwach;
 • usuwanie plam z krwi na podłodze; 
 • czyszczenie po śmiertelnych wypadkach w pracy.
Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Mysłowice – obowiązkowy etap

Od wielu lat wykonujemy sprzątanie po zgonach wraz z profesjonalnym odkażaniem pomieszczeń. Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Mysłowice to obowiązkowy etap porządkowania mieszkania po zmarłym, ponieważ po zwłokach w mieszkaniu pozostaje mnóstwo drobnoustrojów i groźnych patogenów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Tylko profesjonalne metody dezynfekcji mechanicznej, takie jak ozonowanie czy zamgławianie suchą mgłą pozwalają oczyścić pomieszczenie po zmarłej osobie z chorobotwórczych bakterii. Te sposoby pomagają również usunąć nieprzyjemny fetor po zwłokach, likwidując go całkowicie, a nie tylko maskując powierzchownie.

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie, gdzie w jasny sposób opisujemy, co zostało wykonane oraz w jakiej kolejności. Dokument ten wraz z fakturą może służyć jako dowód, że mieszkanie zostało wydezynfekowane w profesjonalny sposób. Jest to szczególnie ważne, gdy na klatce schodowej był wyczuwalny zapach śmierci.

Mysłowice firma sprzątająca po zmarłych ze Śląska

Jak wygląda certyfikat, który wystawiamy po sprzątaniu po zgonie w Mysłowicach?

Jak wygląda dezynfekcja domu po zmarłym?

Dezynfekcja domu po zmarłej osobie to czynność, jaką powinien wykonać każdy właściciel mieszkania lub jego spadkobierca. Stosujemy wysokiej jakości środki biobójcze i formuły dezynfekcyjne, które zostały opracowane w naszej firmie. Odpowiednie procedury BHP to mniejsze ryzyko dla naszych klientów. Na początku zaczynamy od wizji lokalnej, gdzie ustalamy zakres dezynfekcji.

Czytaj także: dezynfekcja mieszkania po zgonie

Następnie przechodzimy do wstępnego ozonowania wszystkich pomieszczeń. Kiedy już lokal jest zdezynfekowany, można zacząć sprzątanie mieszkania po zgonie w Mysłowicach. Na Śląsku nie wolno wyrzucać rzeczy po zmarłej osobie na ulicę, więc po opróżnieniu mieszkania rozpoczynamy utylizację. Na koniec klient otrzymuje certyfikat dezynfekcji.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Mysłowice, telefon kontaktowy

Dlaczego warto przestrzegać zasad BHP podczas dezynfekcji mieszkania po zgonie?

Samotna śmierć w domu generuje szereg problemów. Po pierwsze ciało zmarłej osoby zaczyna się rozkładać, a na klatce schodowej sąsiedzi wyczuwają niesamowity smród. Dezynfekcja mieszkania po zgonie to nie jest coś, co można zbagatelizować. Ogólnie wiadomo, że przepisy sanitarne są w naszym kraju dość restrykcyjne. Dywan w krwi to tykająca bomba biologiczna.

Zobacz naszą realizację: sprzątanie po zgonie w Knurowie

Usuwanie śladów krwi to obowiązek specjalistów wykonujących dogłębne odkażanie mieszkania po zgonie. Technicy firmy Kastelnik na miejsce gnicia zwłok, zawsze wyruszają zaopatrzeni w środki ochrony osobistej, do których należy m.in. maska, kombinezon czy rękawice ochronne. Ponadto istotne jest, aby podczas dezynfekcji nie przebywały osoby trzecie.

Serwis sprzątający po zgonach w Mysłowicach Kastelnik

Gdzie sprzątamy na terenie województwa śląskiego?

Odkażanie powierzchni po zwłokach w stanie rozkładu

Ciało na podłodze często pozostawia ślady, które trudno usunąć. Czyszczenie suchym lodem podłogi po zmarłej osobie to dość częsta praktyka w zakładach pracy oraz placówkach usługowo-handlowych. Odkażanie powierzchni po zwłokach w stanie rozkładu można zrealizować na kilka sposobów. Na pewno, warto pamiętać o tym, że istotne jest wówczas zachowanie restrykcyjnych zasad BHP, które pozwolą na bezpieczną i skuteczną pracę.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Formą odkażania, która jest także często stosowana, jest dezynfekcja chemiczna. Przeprowadza, jest za pomocą atestowanych środków biobójczych, które bazują na naturalnych barwnikach i są biodegradowalne. Ważne jest, aby stosować je według karty charakterystyki od producenta.

Usuwanie śladów krwi po zgonie

Zdjęcie: ślady krwi w łazience po zwłokach © 2023  Kastelnik

Sprzątanie po zgonach w pracy – co robić po wypadku?

Śmiertelne wypadki w pracy są zdarzeniami, które niestety nadal się zdarzają. Po jego wystąpieniu najważniejsze jest, aby wezwać odpowiednie służby ratownicze, które udzielą natychmiastowej pomocy. Po zabraniu zwłok pracodawcy jednak zostają z takimi skutkami zgonu jak np. ślady krwi, czy tkankami ludzkimi. Jednak nie mogą oni ze względów bezpieczeństwa zlecić czyszczenie tego miejsca etatowych sprzątaczom. Konieczne jest wezwanie profesjonalnego podmiotu sprzątającego w branży funeralnej, który posiada do tego wszelkie kompetencje.

Usługi na sprzątanie mieszkania po zgonie w Mysłowicach

Oferujemy całodobową dezynfekcję budynków po wypadkach śmiertelnych i zgonach, aby w każdej chwili móc zająć się każdą Twoją potrzebą.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Nasza firma gwarantuje jakość i solidne usługi w zakresie:

 • sprzątanie po zgonach Mysłowice;
 • dezynfekcja po zwłokach w domu;
 • ozonowanie po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie pomieszczeń po zmarłych;
 • odkażanie po śmiertelnych wypadkach w pracy;
 • zamgławianie po zgonie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • dezodoryzacja mieszkania po zmarłym w stanie rozkładu;
 • usuwanie robaków po gniciu zwłok;
 • mycie podłogi po śladach krwi;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • czyszczenie strychu po śmierci samobójczej;
 • sprzątanie po zgonie naturalnym;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu trupa.
Opróżnianie pomieszczenia z rzeczy po zgonie

Zdjęcie: zwykły osiedlowy śmietnik, tu lepiej nie wyrzucać rzeczy zmarłego © 2023 Kastelnik

Kiedy wykonać dezodoryzacje po zwłokach?

Zapach śmierci na klatce schodowej oraz trupi jad w domu zmarłego to jedne z głównych powodów, dlaczego rodzina decyduje się zamówić sprzątanie po zgonach. W tych trudnych chwilach dezodoryzacja mieszkania po zwłokach jest po prostu niezbędna, by móc normalnie funkcjonować.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Odór wydobywający się z rozkładających się zwłok jest bardzo intensywny i potrafi bardzo negatywnie płynąć na stan naszego zdrowia. Dezodoryzacja po zwłokach przeprowadzana jest za pomocą ozonu. Wpływa on skutecznie na usuwanie chorobotwórczych patogenów oraz na neutralizowanie odoroczynnych substancji.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Mysłowicach.

Neutralizacja smrodu w mieszkaniu po zwłokach – Całodobowa infolinia Kastelnik udzieli wszelkich odpowiedzi.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

Kastelnik — czas na sprzątanie mieszkania po zmarłym Mysłowice

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów to zadanie dla specjalistów Kastelnika podczas dogłębnego czyszczenia po zmarłych. Jeśli chcesz poznać szczegóły na temat naszych usług, zapraszamy do przeczytania odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Jak usunąć ślady krwi?

Usuwanie śladów krwi to zadanie dla specjalistycznych podmiotów sprzątających, ponieważ środowisko wówczas jest skażone. Wykonuje się to za pomocą specjalistycznej chemii.

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonie?

Jeśli chcemy czyszczenie po zgonie wykonać poprawnie, powinniśmy przygotować się na kompleksowe sprzątanie wraz z dezynfekcją. Oznacza to zastosowanie środków chemicznych
z certyfikatem i Atestem Zakładu Bezpieczeństwa Żywności.

Śląska firma sprzątająca po zmarłych - Kastelnik 24/7

Nasza firma oferuje profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach w województwie śląskim w tym na terenie całego powiatu Mysłowice. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że usługi te są niezwykle ważne, gdyż poplamione krwią podłogi w domu są źródłem trujących związków chemicznych. Odkażanie pomieszczenia po zgonie jest bardzo istotnym procesem, po którego zakończeniu otrzymasz certyfikat dezynfekcji od firmy Kastelnik. Oddajemy do Twojej dyspozycji kilkadziesiąt generatorów ozonu oraz urządzenia do zamgławiania i czyszczenia suchym lodem. Ogromne doświadczenie w branży oraz solidny park maszyn czynią nas liderem pośród firm z branży funeralnej. Kastelnik, to firma sprzątająca po zmarłych w Mysłowicach przez całą dobę. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%