Sprzątanie po zgonach Myślenice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Myślenicach. Czy smród po ozonowaniu jest niebezpieczny?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Zastając zwłoki w mieszkaniu, można przeżyć prawdziwy szok związany z rozkładającym się ciałem i nieprzyjemnych zapachem, który unosi się w powietrzu. Po wykonaniu ozonowania w powietrzu unosi się specyficzny zapach, ale nie koniecznie jest on trujący. Jeżeli niebezpieczne patogeny zostały zneutralizowane, to smród ozonu nie jest groźny.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Myślenice

Zaschnięte ślady krwi są jedną z konsekwencji zgonu.

W takich okolicznościach zdecydowanie lepiej wykonać telefon do specjalistycznej firmy Kastelnik, która oferuje profesjonalne sprzątanie po zgonach Myślenice, a 4 dzielnice miasta i całe woj. małopolskie obsługuje przez całą dobę. Pomoc wykwalifikowanych fachowców z branży DDD rozwiąże szybko każdy problem w mieszkaniu po zgonie.

Usługi sprzątania po zmarłych obejmują takie czynności, jak:

 • opróżnianie mieszkań zaniedbanych w powiecie myślenickim;
 • wywóz starych mebli z mieszkania i ubrań do spalarni termicznej;
 • czyszczenie śladów krwi z podłóg przy użyciu suchego lodu;
 • kompleksowe przygotowywanie mieszkania do ponownego użytku;
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie środkami biobójczymi;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w miastach: Dobczyce, Sułkowice;
 • neutralizacja patogenów groźnych dla zdrowia człowieka.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Myślenice

Sprzątanie po zmarłych w Myślenicach na Osiedlu Tysiąclecia – zaufaj specjalistom

W mieście Myślenice na Osiedlu Tysiąclecia specjalistyczne sprzątanie zamówisz dość łatwo, dzwoniąc do firmy sprzątającej Kastelnik pomoc otrzymasz od ręki. Każdy technik z naszej firmy to Twój partner, który szybko pomoże Ci pozbyć się krwi z mieszkania i cuchnącego odoru po zwłokach. Zamawiając profesjonalną firmę sprzątającą, możesz również liczyć na pomoc w utylizacji mebli.

Popularny artykuł na blogu: usuwanie śladów krwi

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zwłokach z mieszkania?

Zamawiając usługi tj. sprzątanie po zgonie, warto zwrócić uwagę na to, czy firma sprzątająca oferuje pełen zakres wsparcia w czyszczeniu mieszkań po zmarłych. Wyszukiwanie wykonawcy od usuwania śladów krwi i osobno od wywozu skażonych odpadów to trudne zadanie. Lepiej postawić na fachowca, który ma różne usługi w ofercie.

Łóżko po zmarłym ozonowanie

Ozon skutecznie zabija wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje pochodzące ze zwłok.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Biorąc pod uwagę, iż na rynku jest dużo niezarejestrowanych podmiotów, najlepiej zlecić firmie Kastelnik sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie, w ramach którego technicy usuną nieprzyjemny trupi zapach przy pomocy zabiegu ozonowania. W razie potrzeby fachowcy sięgają także po dyfuzory suchej mgły, które skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy po rozkładających się zwłokach. Te dwie metody są uznawane za najlepszy sposób do eliminacji zapachu śmierci.

Usługa sprzątania mieszkań po zmarłych realizowana jest za pomocą silnych środków bakteriobójczych

W firmie sprzątającej po zwłokach zlecisz pełne czyszczenie miejsca zgonu, które obejmuje kompleksowe przywracanie mieszkania do bezpiecznego użytku. W pierwszej kolejności specjaliści usuwają niebezpieczne mikroorganizmy i skażone krwią elementy wyposażenia mieszkania, czyli dywany z plamami krwi czy ubrania brudne z płynów ustrojowych.

Dezynfekcję pomieszczeń po zmarłej osobie możesz powierzyć sprawdzonym mistrzom w branży DDD, którzy sięgają po sprawdzone środki chemiczne z atestem (nadtlenek wodoru) i narzędzia do dezynfekcji funeralnej, by usunąć trupi jad i patogeny z mieszkania po zmarłym. Przemysłowe generatory ozonu sprawdzają się w każdej lokalizacji na terenie województwa małopolskiego.

Usługi sprzątania mieszkań w Myślenicach obejmują także ozonowanie powietrza i zamgławianie mgłą na sucho, a w razie potrzeby także dezynfekcję pistoletem do odkażania elektrostatycznego. Kompleksowe sprzątanie po zgonie w Myślenicach zamówisz w jednym miejscu – firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik to solidny partner do dezynfekcji.

Usuwanie patogenów po zwłokach w stanie rozkładu

Niezależnie od tego, jakich prac domowych w zakresie czyszczenia potrzebujesz, samo mycie podłóg może nie wystarczyć, jeśli zwłoki rozkładały się przez dłuższy czas. W mieście Myślenice sprzątanie po zmarłym jest niezbędną usługą, jaką należy zlecić specjalistom, by pozbyć się patogenów z pomieszczeń po zmarłym.

Trupi jad może mieć negatywny wpływ na zdrowie domowników, dlatego prawidłowa jego neutralizacja ma ogromne znaczenie dla powodzenia procesu dekontaminacji.

Groźne aminy są bardzo niebezpieczne. Z tego powodu często przeprowadza się odkażanie nie tylko mieszkania, ale również klatki schodowej, na której czuć odór zmarłej osoby.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Odkażenie powierzchni

Co można spotkać w mieszkaniu zmarłej osoby?

Choć nie widać ich gołym okiem, są wszędzie. Patogeny i trupi jad, bo o nich tu mowa to produkty uboczne procesów gnilnych i rozkładu ciała zmarłej osoby. Nie łatwo znaleźć wykwalifikowanych fachowców, którzy przeprowadzą dezynfekcję patogenów w lokalu od A do Z. Sprzątanie po zgonach to usługa od firmy Kastelnik, w ramach której technicy sprzątania miejsc śmierci sięgają tylko po atestowane preparaty chemiczne z chlorem i aldehydami, które doskonale sprawdzają się w dezynfekcji wstępnej.

Neutralizacja trujących patogenów po zgonie odbywa się także przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu i dyfuzorów suchej mgły. Trupie jady poddane takim zabiegom nie mają szans przetrwać w mieszkaniu i są eliminowane w ciągu pierwszych minut ozonowania.

Dezynfekcja mieszkań po śmierci w domu

Usługi tj. sprzątanie po zgonie Myślenice w powiecie myślenickim, a także dezynfekcja piwnicy po samobójcy z czyszczeniem podłogi po płynach ustrojowych to złożony proces. Wymaga nie tylko wiedzy, ale i szczególnej precyzji na etapie dezynfekcji. Dlatego nasi technicy wykonują odkażanie pomieszczeń według określonych z góry procedur, stosując odzież ochronną jak maska z filtrem, rękawiczki i kombinezon na całe ciało.

Nasz zaufany serwis techników sprzątających mieszkania po zmarłych cechuje się dyskrecją i pełnym przygotowaniem do każdego przypadku zgonu. W powiecie myślenickim realizujemy wywóz gabarytów z mieszkań po zmarłych osobach z dezynfekcją pomieszczeń i wspomnianych wcześniej klatek schodowych.

Ozonowanie pomieszczeń na trupi jad i zapach po zwłokach

Usługa tj. sprzątanie po zgonach Myślenice zawsze uwzględnia odkażanie po śmierci. Niezależnie od okoliczności śmierci, metodą dezynfekcji, która zawsze się sprawdza, jest ozonowanie po zgonach. Ozon nie tylko oczyszcza powierzchnie z patogenów, ale jest też niezwykle skuteczną formą dezodoryzacji.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Czytaj także: dezynfekcja mieszkania po zgonie

Jeśli doświadczyłeś zgonu bliskiej osoby albo samobójstwa współlokatora, w Myślenicach sprzątanie z ozonowaniem zlecisz w firmie Kastelnik całodobowo – przez 7 dni w tygodniu. Po zakończeniu prac otrzymasz od nas certyfikat dekontaminacji, który określa sposób przeprowadzenia sprzątania.

Jak zamówić usługę sprzątanie po zgonach?

Sprzątanie po zgonach zlecisz w firmie Kastelnik, kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta za pomocą całodobowej infolinii albo przez pocztę email. Jeśli wolisz, możesz skorzystać z formularza na stronie, by zapytać o wszystkie typy usług oferowanych w Twoim mieście. Czyszczenie po zwłokach oferujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla zarządców nieruchomości, w budynkach mieszkalnych, w których doszło do śmierci i nastąpił rozkład ciała.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie po zmarłych, dostępne są również w miastach:

Alarmowy telefon po zgonie

Jesteśmy czynni całodobowo!

Baza wiedzy dla mieszkańców Myślenic (FAQ)

Śmierć w mieszkaniu wymaga podjęcia kroków formalnych, ale i prowadzących do przywrócenia porządku w mieszkaniu i usunięcia niechcianych mikroorganizmów. Sprzątanie po zgonie w Myślenicach to nie tylko czyszczenie podłóg z krwi, ale też dezynfekcja niewidocznych gołym okiem trupich jadów i bakterii. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców powiatu myślenickiego.

Sprzątanie Myślenice

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie jest potrzebna?

Dezynfekcja po zgonach to niezbędny krok, by przygotować mieszkanie do ponownego użytku. Technicy sprzątania miejsc śmierci usuwają skażone przedmioty i odkażają pomieszczenia ozonem. To skuteczna technika dezynfekcji, która pozwala pozbyć się groźnych dla zdrowia drobnoustrojów i nieprzyjemnej trupiej woni.

Jak zneutralizować ślady krwi na podłodze po zmarłym?

Czyszczenie śladów krwi z podłóg można przeprowadzić suchym lodem. W neutralizacji płynów ustrojowych sprawdzają się też środki chemiczne z chlorem i nadtlenkiem wodoru. Takie substancje skutecznie unieszkodliwiają wszelkie wydzieliny pośmiertne i płyny ustrojowe.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%