Sprzątanie po zgonach Morawica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Morawicy. Gdzie zlecić usuwanie śladów krwi?

Całodobowe sprzątanie po zgonach Morawica woj. świętokrzyskie to specjalistyczna dezynfekcja pomieszczeń z trupiego jadu i bakterii pośmiertnych, którą oferuje firma sprzątająca Kastelnik na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Całodobowa pomoc to profesjonalne czyszczenie, które obejmuje usługi:

 • sprzątanie miejsc po śmierci z przyczyn naturalnych;
 • oczyszczanie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • ozonowanie mieszkań po zgonie samobójczym;
 • wywóz odpadów niebezpiecznych – usługa dostępna na terenie całego kraju;
 • czyszczenie miejsca zbrodni.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Morawica

Gnicie drewnianego parkietu jest jedną z najbardziej uciążliwych konsekwencji zgonu, ponieważ generuje nieprzyjemny odór.

Dezynfekcja miejsca zgonu ze szkodliwych patogenów

Tak naprawdę nieważne, czy szukasz pomocy do dezynfekcji patogenów, czy do opróżnienia mieszkania z mebli, wszystkie usługi możesz zlecić w jednym miejscu. Technicy sprzątania miejsc śmierci pojawiają się na miejscu zdarzenia tak szybko, jak to możliwe z profesjonalnym sprzętem i środkami biobójczymi.

Do czyszczenia suchym lodem niezbędny jest kompresor sprężonego powietrza oraz minimum 100 kg zestalonego dwutlenku węgla. Proces sprzątania tą metodą jest czasochłonny i dość głośny, dlatego zaleca się opuszczenie budynku na minimum 4 godziny.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Morawica

Całodobowa infolinia do firmy sprzątającej Kastelnik

Sprzątanie po zgonach w woj. świętokrzyskim jest bardzo ważną usługą, ponieważ pomaga zdezynfekować pomieszczenia i usunąć wszelkie ślady niebezpiecznych bakterii i płyny ustrojowe z podłogi.

W naszej pracy używamy tylko atestowanych preparatów do dezynfekcji i sprawdzonych środków czyszczących, które są dostępne wyłącznie dla firm sprzątających. Likwidowanie zapachu śmierci to również nasza specjalność.

W sprzątaniu po zwłokach pomagają środki biobójcze oparte na czwartorzędowych solach amoniowych i jest to bardzo ważna usługa, ponieważ pozwala zdezynfekować pomieszczenia i usunąć z podłogi wszelkie ślady niebezpiecznych bakterii i płynów ustrojowych. W tego typu usługach warto wykorzystywać wyłącznie atestowane środki dezynfekujące.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zakresie dezynfekcji mieszkania po zgonie, prosimy o kontakt z nami już dziś. Z przyjemnością przedstawimy Ci bezpłatną wycenę i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług. Sprzątanie po zgonie to duża odpowiedzialność, gdyż jady trupie mogą doprowadzić do zatrucia, a nawet do śmierci.

Pokój po samotnej śmierci

Miejsce po zgonie wymaga nie tylko zdezynfekowania, ale także usunięcia czy zutylizowania skażonych trwale przedmiotów.

Wykonujemy usuwanie następujących zagrożeń z pomieszczeń po zgonach:

 • trupi jad i patogeny;
 • bakterie, wirusy i drobnoustroje;
 • płyny ustrojowe, tkanki, plamy krwi;
 • nieprzyjemny zapach po zmarłej osobie.

Sprzątanie po zgonach w Morawicy. Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania w woj. świętokrzyskim?

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach to złożony proces, który zwykle obejmuje kilka etapów. Zazwyczaj cenę ustalamy podczas bezpłatnej wyceny na miejscu zgonu.

W zależności od stopnia rozkładu zwłok, ilości przedmiotów do utylizacji i płynów ustrojowych do usunięcia, dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w woj. świętokrzyskim zaczyna się od 800 zł za pomieszczenie. Miejsce zgonu często wymaga odkażenia podłogi po ciele w stanie rozkładu.

Cena także może wzrosnąć, jeśli chcesz odkazić całe mieszkanie i zlecić nam dodatkowe usługi jak wywóz starych mebli czy ozonowanie klatki schodowej.

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym

Kompleksowa cena za sprzątanie po samobójstwie zazwyczaj obejmuje:

 • usunięcie wszelkich plam krwi;
 • dezynfekcja mieszkań z niebezpiecznych patogenów;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • wyniesienie mebli z mieszkania;
 • sprzątanie po zwłokach w kuchni i utylizację zepsutego jedzenia.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Morawica i okolice

Martwią Cię robaki w mieszkaniu? Sprzątanie robaków w mieszkaniu po zmarły to usługa, której szuka nie tylko rodzina denata, ale często zarządca spółdzielni mieszkaniowej. Plaga much plujek w miejscu po śmierci to prawdziwy problem, z którym zmierzyć się mogą tylko osoby odpowiednio przygotowane. Zapach śmierci i gnijącego ciała to realny problem w budynku, dlatego każda z usług firmy Kastelnik skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i prawnych.

Kastelnik specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu domów po śmierci ich mieszkańców. Mamy doświadczenie w pracy zarówno w zakresie podstawowej dezynfekcji, jak i w rozszerzonym zakresie. Niezależnie od tego, ile krwi było na podłodze w łazience, usuniemy ją szybko i co najważniejsze odkazimy całą przestrzeń w budynku.

Technicy sprzątania miejsc śmierci z firmy Kastelnik rozpoczynają pracę od założenia odzieży ochronnej i przygotowania mieszanki biobójczej zawierającej chlor i alkohol etylowy. Wstępna dezynfekcja pomieszczeń po zmarłym pozwala unicestwić robactwo, następnie można przejść do czyszczenia podłóg, wywozu gabarytów, by na końcu wzmocnić efekt dezynfekcji przez ozonowanie po zgonie, które eliminuje wszelkie drobnoustroje i robaki.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Morawicy.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w domu po zwłokach zawsze wymagają dezynfekcji pomieszczeń.

Ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia zapachu po zwłokach

Profesjonalne ozonowanie pomieszczenia po zgonie to jedna z czynności, o której nie wolno zapomnieć, gdy dojdzie do śmierci w domu. Smród na klatce schodowej to rzecz, której należy pozbyć się błyskawicznie. Usuwanie zapachu po zmarłej osobie najlepiej wykonać za pomocą generatora ozonu o mocy 40 g./h. Ozon to silny utleniacz, który nie tylko skutecznie dezynfekuje, ale również neutralizuje lotne cząsteczki przenoszące nieprzyjemny zapach po zwłokach. Nie maskuje woni, jak sklepowe odświeżacze powietrza, a trwale ją usuwa z pomieszczeń.

Zapach zgniłego ciała to niejedyny problem

Gnijące ciało to nie tylko smród w mieszkaniu. Krew na podłodze emituje trujące związki chemiczne i liczne patogeny, które mogą być źródłem zatrucia i poważnych konsekwencji zdrowotnych. Z wydzielin pośmiertnych mogą wydzielać się nie tylko bakterie, wirusy i toksyczne gazy, ale również groźny trupi jad.

Niezależnie od rodzaju skażenia, krwi i płynów ustrojowych z podłogi, lepiej nie czyścić samodzielnie, a zlecić to zadanie specjalistycznej firmie sprzątającej Kastelnik. Wykonujemy dokładne czyszczenie i odkażanie powierzchni metodą łączoną przy użyciu O3 i H2O2. Co ważne, zabieg odkażania mieszkania po śmierci przeprowadzamy z zachowaniem zasad BHP tak, by ten proces nie niósł ze sobą żadnych ubocznych skutków. Pierwszorzędne znaczenie ma dla nas precyzja i dbałość o jakość dezynfekcji funeralnej.

Usuwanie mebli skażonych krwią

Utylizacja mebli w plamach krwi to duży problem po znalezieniu ciała w domu. Mebli skażonych płynami ustrojowymi nie wolno wyrzucać na śmietnik. Grozi za to surowy mandat, co więc możesz zrobić z rzeczami po zmarłej osobie? Zlecić nam to zadanie w ramach usługi tj. sprzątanie po zmarłych w Morawicy.
Znajdziesz nas w:

Rzetelna firma sprzątająca Kastelnik.

Zamów już dziś usługi z firmy sprzątającej Kastelnik!

Jakie są najczęściej zadawane pytania o profesjonalne sprzątanie?

Zgon w piwnicy to często problem dla wszystkich mieszkańców. Największym problemem jest smród na klatce schodowej, który jest pierwszym czynnikiem informującym sąsiadów, że doszło do tragedii.

Sprzątanie po śmierci w piwnicy to często obowiązkowy krok podczas kompleksowego czyszczenia mieszkania z drobnoustrojów. Piwnica zmarłej osoby często także pełna jest starych mebli, rowerów i farb. Taką usługę można zlecić w ramach sprzątania mieszkania po zmarłej osobie. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie pomieszczeń po zgonach w Morawicy.

Usługi sprzątania Morawica

Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczenia po zgonie?

Cena dezynfekcji pomieszczenia po zgonie ustalana jest indywidualnie z klientem po wycenie na miejscu śmierci. Koszt ten uzależniony jest od wielkości mieszkania czy ilości płynów ustrojowych do usunięcia. Zazwyczaj cena ta zaczyna się od 800 zł za odkażanie pomieszczenia i może wynieść kilka tysięcy złotych za pełną dezynfekcję lokalu mieszkalnego.

Czym wykonać dezodoryzację mieszkania po osobie zmarłej?

Dezodoryzacja mieszkania po zmarłej osobie to zabieg polegający na usuwaniu nieprzyjemnej trupiej woni. Taki proces można wykonać poprzez ozonowanie pomieszczeń, który jako silny utleniacz neutralizuje cząsteczki zapachu. Po dezodoryzacji ozonem w mieszkaniu unosi się przyjemny zapach jak po burzy.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%