Sprzątanie po zgonach Mława

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Mławie. Usuwanie płynów ustrojowych po zwłokach w stanie rozkładu

Zmagasz się ze skutkami śmierci w domu? Konsekwencje zgonu takie jak ślady krwi i płyny ustrojowe zostają usunięte podczas usługi tj. sprzątanie po zgonach Mława, usługi świadczonej przez firmę Kastelnik od 10 lat. Warto, abyś czyszczenie drobnoustrojów z pomieszczenia po zwłokach wykonać do kilkunastu godzin od wyniesienia ciała.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Dlatego warto przeprowadzać odkażanie na klatce schodowej i we wszystkich pomieszczeniach. Sprzątanie po zmarłych często przeprowadza się techniką łączoną przy użyciu ozonu i nadtlenku wodoru.

W przypadku sprzątania funeralnego należy użyć profesjonalnego sprzętu:

 • przemysłowych generatorów ozonu;
 • profesjonalnych zamgławiaczy ULV;
 • mierników do mierzenia stężenia Drager Pac 8000;
 • specjalistycznych myjek do podłóg;
 • urządzeń do dezynfekcji za pomocą suchej mgły.
Odkażanie ozonem łazienki

Odkażanie podczas specjalistycznego czyszczenia domu po zwłokach jest niezbędne do pozbycia się chorobotwórczych patogenów.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie w Mławie

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach w Mławie, bez względu na rodzaj stopnia zanieczyszczenia powinna zostać wykonana jak najszybciej po śmierci. Sprzątanie po zgonie to często odkażanie zabrudzanych powierzchni.

Usługi sprzątania po zmarłych oferujemy we wszystkich dzielnicach miasta Mława jak m.in.: ulica Brukowa, ulica Bracka i ulica Marii Czechowskiej.

Sprzątaniem zajmujemy się kompleksowo, a to oznacza, że świadczymy wiele usług:

Sprzątanie mieszkań po zgonach Mława

Sprzątanie po zgonach Mława – po co wykonuje się demontaż podłóg?

Demontaż podłóg podczas sprzątania po zgonach w Mławie wykonuje się w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Usługi sprzątania podłogi z płynów ustrojowych, bez usunięcia źródła zagrożenia, nie mają sensu. Dezodoryzacja po osobach zmarłych mieszkań rozpoczyna się od zlikwidowania wszystkich przedmiotów, które są skażone i z nich może unosić się uciążliwy fetor.

Mieszkanie po czyszczeniu

Salon zaraz po wysprzątaniu przez specjalistów z przedsiębiorstwa Kastelnik.

Zanieczyszczona krwią podłoga, to źródło chorobotwórczych związków chemicznych. Po zerwaniu parkietu można śmiało wykonać zabieg zamgławiania powietrza z nadtlenkiem wodoru. Sucha mgła skutecznie dezynfekuje i dezodoryzuje pomieszczenia po zmarłych osobach i jest często stosowana do odkażania mieszkań. Istotne jest to, aby w trakcie zabiegu zadbać o bezpieczeństwo, a to można osiągnąć poprzez odpowiednie dobranie stężenia środka biobójczego.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie miejsc śmierci woj. mazowieckie

Okazuje się, że na terenie całej Polski działa tylko kilka firm, które są od sprzątania po zgonie w domach osób prywatnych. Do czyszczenia miejsc skażonych bakteriologicznie przydają się ozonatory i urządzenia do zmywania podłóg suchym lodem. Jest to szczególnie ważne, gdy na podłodze było dużo mebli w patogenach, które muszą zostać oddane do utylizacji.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Mławie.

Całodobowo świadczymy usługi utylizacji mebli z mieszkania po nieboszczyku.

Płyny dezynfekujące chorobotwórcze mikroorganizmy

W województwie mazowieckim Kastelnik realizuje sprzątanie miejsc śmierci z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i atestowanych preparatów chemicznych, które w składzie mają m.in.:

 • czwartorzędowe kwasy amoniowe (CSA);
 • chlor;
 • fenol i jego pochodne;
 • środki utleniające.
Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Na co zwrócić uwagę przy wyborze środka do dezynfekcji?

Gdy wybiera się preparat, który będzie stosowany do dezynfekcji, należy wziąć pod uwagę, na jaki rodzaj bakterii lub wirusa jest przeznaczony. Ukierunkowane działanie biobójcze przyniesie szybciej pożądany efekt, niż środek o szerokim spektrum działania. Jedną z najlepszych form aplikacji środków biobójczych jest zamgławianie na sucho, tutaj najczęściej używa się nadtlenku wodoru w baniaku 5 litrowym.

Dezynfekcja pomieszczeń Mazowieckie

Sprzątanie mieszkań po zmarłych. Ozonowanie pomieszczeń

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom podczas ozonowania po zgonie- środków ochrony osobistej, dlatego technicy firmy Kastelnik takowe posiadają przez cały czas realizacji tej usługi. Usługa sprzątania po zgonie to także dezynfekcja, a jedną z lepszych jej firm jest ozonowanie pomieszczeń. Odkażanie za pomocą ozonu świadczymy z użyciem specjalistycznego generatora, a cena pojedynczego zabiegu dezynfekcji 50-metrowego mieszkania to ok. 850 zł netto.

Usługi sprzątania po zgonie od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Mława i okolice;
 • dezynfekcja miejsca zgonu;
 • odkażanie płynów ustrojowych;
 • utylizacja mebli do zaawansowanym rozkładzie zwłok;
 • sprzątanie po zgonie w domu;
 • usuwanie zapachu śmierci;
 • specjalistyczne usługi sprzątania po śladach krwi;
 • ozonowanie mieszkania;
 • przygotowywanie domu po zmarłym do ponownego zamieszkania;
 • dezodoryzacja piwnicy po zmarłym;
 • czyszczenie miejsca zbrodni;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych;
 • dezynfekcja suchą mgłą.

Zaufaj specjalistom sprzątanie po zgonach wykonujących od 10 lat!

Na życzenie klienta wystawiamy dedykowany certyfikat sprzątania po zgonach w Mławie. Dezynfekcję wykonujemy wyłączenie na atestowanych środkach, a kontakt telefoniczny z przedsiębiorstwem Kastelnik jest ułatwiony, ponieważ nasze biuro jest także dostępne przez całą dobę.

Należy również zaznaczyć, że w alarmowych sytuacjach np. w przypadku morderstwa lub samobójstwa można zadzwonić i zmówić zmywanie śladów krwi z podłóg, czy też usunięcie szczątków ludzkich. Na miejsce zdarzenia zabieramy wyłącznie specjalistyczny sprzęt, który w szybkim czasie pomaga nam pozbyć się konsekwencji zgonu. Jesteśmy liderem w utrzymaniu czystości w skażonych lokalach, piwnicach i zaniedbanych strychach.

Zasięg działania naszej firmy w woj. mazowieckim:

Rodzinna firma sprzątająca Mława

Usługi sprzątające od firmy Kastelnik

FAQ - najczęśćiej zadawane pytania o sprzątanie funeralne

O czym jeszcze nie wolno zapomnieć? Bez względu na to, gdzie doszło do zgonu, należy zabrudzone płynem ustrojowym miejsce, porządnie zdezynfekować. Skażone przedmioty i meble po zmarłym po dokładnym odkażeniu za pomocą sprawdzonych suchego lodu lub alternatywnych technik nadają się do ponownego użytku. Takie czynności wykonują profesjonalne firmy sprzątające z woj. mazowieckiego.

FAQ zgon Mława

Dla kogo jest usługa sprzątanie po zwłokach?

Usługa sprzątania po zwłokach jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i zarządców firm, którzy muszą uporać się z taką nieprzyjemną sytuacją, jaką jest śmierć w mieszkaniu lub wypadku w pracy. Profesjonalna firma sprzątająca może szybko i skutecznie pozbyć się wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów dzięki wykorzystaniu specjalistycznych maszyn do dezynfekcji, takich jak przemysłowe ozonatory.

Jakie zagrożenia występują w mieszkaniu po rozkładzie ciała?

W przypadku zgonu, z ciała uwalniają się jady trupie oraz inne trujące związki chemiczne, które pochodzą z rozkładu ciała. Dlatego ważne jest, aby jak najszybciej usunąć ciało z mieszkania i zająć się sprzątaniem. W jadach trupich znajdują się szkodliwe substancje, takie jak kadaweryna i putrescyna, które należy usunąć jak najszybciej. Należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, która dysponuje specjalistycznymi narzędziami do usuwania niebezpiecznych substancji, takimi jak ozonatory i środki chemiczne.

Jakie środki stosować po zgonie z powodu choroby zakaźnej?

W przypadku zgonu w mieszkaniu na skutek choroby zakaźnej, zaleca się stosowanie atestowanych środków dezynfekcyjnych, takich jak roztwory na bazie alkoholu lub nadtlenku wodoru. Wysokie stężenie ozonu jest również skutecznym uzupełnieniem tego typu dezynfekcji, ponieważ neutralizuje on wszelkie wirusy i patogeny, które są niebezpieczne dla zdrowia. Ważne jest również, aby przestrzegać odpowiednich procedur i stosować środki ochrony osobistej podczas dezynfekcji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%