Sprzątanie po zgonach Milicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Miliczu. W jaki sposób zneutralizować płyny ustrojowe na podłodze?

Śmierć w mieszkaniu? Co robić? Najważniejsze jest, aby nie dopuścić do zakażenia się bakteriami i wirusami. Płyny ustrojowe mogą być śmiertelne dla żywych organizmów. Zostawienie ich na podłodze to najgorszy scenariusz.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Na szczęście istnieją skuteczne metody na zneutralizowanie patogenów, a sprzątanie po zmarłych Milicz to jedna z usług, która pomoże rozwiązać wszystkie Twoje problemy np.:

 • usunięcie szkodliwych patogenów,
 • mycie i dezynfekcja podłóg oraz ścian,
 • utylizacja odpadów skażonych bakteriologicznie zgodnie z przepisami.
Ślady krwi z bakteriami

Jedną z najbardziej niebezpiecznych konsekwencji zgonu jest krew, która jest zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Szukasz specjalistów? Kastelnik oferuje wieloletnie doświadczenie i sprzątanie za pomocą nowoczesnego sprzętu w powiecie milickim

Skorzystanie z pomocy profesjonalistów to gwarancja poprawnego wykonania usługi sprzątania po zwłokach za pomocą odpowiedniego sprzętu. Warto wiedzieć, że sprzątanie poremontowe w powiecie milickim, które oferuje wiele lokalnych firm w woj. dolnośląskim, to nie jest usługa specjalistyczna. Istotne jest to, że usunięcie odpadu powinno być zrealizowane w spalarni termicznej i to w bezpieczny dla zdrowia sposób, a takie właśnie są metody stosowane przez specjalistów z firmy Kastelnik.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Milicz

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru firmy sprzątającej?

Po zgonie w mieszkaniu istotne jest, by poprawnie zneutralizować płyny ustrojowe jak krew i inne wydzieliny, a mało kto wie, jak to zrobić poprawnie. W tym celu technicy sprzątania miejsc śmierci w powiecie milickim często sięgają po mycie suchym lodem, które w szybki sposób usuwa silne zabrudzenia.

Klatka schodowa z nieprzyjemnymi zapachami

Często o rozkładzie zwłok w mieszkaniu dowiadujemy się poprzez nieprzyjemny zapach unoszący się na klatce schodowej.

Innym sposobem na usuwanie groźnych patogenów jest stosowanie urządzenia do zamgławiania, które rozpyla suchą mgłę z nadtlenkiem wodoru. Specjaliści sięgają także po środki biobójcze zawierające czwartorzędowe związki amoniowe oraz ozonowanie pomieszczeń jako ostatni etap dezynfekcji w mieszkaniu po zmarłej osobie.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zgon w domu i co dalej?

Należy pamiętać o niebezpieczeństwach, jakie występują w lokalu po zmarłym i najlepiej zlecić sprzątanie po zmarłych specjalistom z zakresu DDD. Masz problem z zapachem po zwłokach, a może nie wiesz, co zrobić z rzeczami po zmarłym? Od teraz wszystkie usługi możesz zlecić w ramach jednej usługi tj. sprzątanie po zgonach w Miliczu i całym w powiecie milickim.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Miliczu.

Całodobowe usługi czyszczenia oraz dezynfekcji mieszkań po osobie zmarłej w miejscowości Milicz.

Całodobowy kontakt telefoniczny do firmy Kastelnik

Technicy wykonują profesjonalną dezodoryzację ozonem, wyrzucają skażone biologicznie przedmioty oraz usuwają ślady krwi środkiem biobójczym. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy całodobowy telefon alarmowy, gdzie można zgłaszać zlecenia na sprzątanie po śmierci bliskich osób.

Cennik usług sprzątania miejsc po zgonie

 • mycie podłóg i ścian od 100 zł/ roboczo godzina;
 • dezynfekcja ozonem w cenie od 850 zł/pomieszczenie;
 • utylizacja odpadów skażonych krwią ustalana jest indywidualnie.

Dezynfekcja pomieszczeń z jadami trupimi

Sprzątanie po zgonach Milicz w woj. dolnośląskim

Śmierć dotyczy każdego z nas, jednak utrata bliskiej osoby jest ogromną tragedią. Sprzątanie mieszkania po zgonie w Miliczu to pomoc dla osób, które straciły bliskich i wszystkich, którzy pragną oczyścić lokal po zgonie. Podczas żałoby zajmowanie się sprzątaniem i dezynfekcją bez odpowiedniego przygotowania to spore wyzwanie, które dodatkowo może być niebezpieczne dla zdrowia.

Firma Kastelnik świadczy pomoc w zakresie czyszczenia mieszkań po zmarłych, wraz z dezynfekcją i transportem gabarytów z mieszkania. Pamiętaj, że w przypadku śmierci w mieszkaniu, należy skontaktować się z firmą sprzątającą oraz policją.

Ozonator w akcji

Ozon to pierwiastek, który nadaje się do dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń.

Czy nienadzorowane sprzątanie po śmierci ma sens?

Sprzątanie po śmierci bez nadzoru jest bezcelowe. Czyszczenie domu po śmierci realizowane dla osób prywatnych powinno być wykonane przez wykwalifikowaną kadrę sprzątaczy. Eksperci z branży DDD przekonują, że nie warto sprzątać samodzielnie po zgonie, ponieważ wiąże się to z zagrożeniem dla zdrowia w kontakcie z płynami ustrojowymi i krwią zmarłego. Dodatkowo, sprzątanie mieszkania po śmierci powinno być wykonane przez osoby do tego odpowiednio przeszkolone. Szkolenie BHP i certyfikat zawodowy ma tu ogromne znaczenie.

Kastelnik – dezynfekcja powietrza ozonem – potwierdzona certyfikatem

Osoby bez odpowiedniego sprzętu i środków biobójczych nie są w stanie wykonać odkażania tak precyzyjnie, jak przygotowana do tego zadania ekipa firmy Kastelnik. Zdecydowanie rozsądniejszym wyjściem jest zlecenie tej usługi zewnętrznej ekipie i zamieszkanie w czystym i bezpiecznym mieszkaniu. Przeprowadzamy tego typu prace już od kilku lat i wiemy, co może znajdować się pod dywanem.

Usuwanie szkodliwych patogenów z mieszkania

Patogeny to trujące mikroorganizmy, które powszechnie występują w mieszkaniach zmarłych osób. Te drobnoustroje są szczególnie niebezpieczne dla ludzi i mogą być źródłem nieprzyjemnych zapachów oraz pożywka dla procesów gnilnych, które rozpoczęły się na szczątkach zmarłych osób.

Sprzątanie mieszkań z niebezpiecznych patogenów – dezynfekcja specjalistyczna

Prawidłowe usuwanie niebezpiecznych patogenów to jeden z najważniejszych etapów czyszczenia po zwłokach, którego celem jest przecież przywrócenie bezpieczeństwa w lokalu po śmierci.

Szybka dezynfekcja

Odkażanie po śmierci powinno się wykonać w jak najszybszym czasie, aby nie być narażonym na działanie jadów trupich.

Firmy sprzątające oferują zazwyczaj usługi przez 5 dni w tygodniu, a firma sprzątająca Kastelnik pracuje przez cały tydzień i to przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Technicy sprzątania po zgonach stosują różne techniki, takie jak czyszczenie środkiem biobójczym, ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, a często także techniki łączone w celu eliminacji patogenów.

Dlaczego warto zaufać firmie sprzątającej Kastelnik?

Kastelnik oferuje usługi odkażania miejsc po śmierci przy pomocy sprawdzonych środków chemicznych i metod dezynfekcji.

Nasze usługi realizujemy, zachowując pełną dyskrecję, dlatego możesz, nam zaufać. Co oferujemy?

 • Szeroki zakres usług czyszczenia specjalistycznego na terenie całej Polski;
 • Gruntowane sprzątanie piwnic;
 • Dezynfekcja mieszkań po bezdomnych;
 • Sprzątanie strychów;
 • Ozonowanie mieszkania z nieprzyjemnego zapachu;
 • Czyszczenie śladów krwi po zwłokach w stanie rozkładu;
 • Sprzątanie biur po wypadku w pracy;
 • Mycie okien i parapetów po martwych owadach.

Dezynfekcja to nie tylko oprysk chemiczny. Sprawdź alternatywne metody

Dezynfekcja po zgonie nie musi być wykonywana przy pomocy silnych detergentów. Ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą to metody, które sprawdzą się dużo lepiej niż oprysk chemiczny. Środki biobójcze przenoszone na suchej mgle to idealne neutralizatory drobnoustrojów. Wszystkie potrzebne informacje w tym zakresie uzyskasz, dzwoniąc na naszą infolinię.

Czy wiesz, że nadtlenek wodoru ma silne właściwości odkażające i potrafi poradzić sobie z większością patogenów? Podobnie ozon, który ma aż 99% skuteczności, co potwierdza szef firmy sprzątającej Kastelnik i liczne badania. 

Usługi dezynfekcji po zwłokach, znajdziesz też w:

Rodzinna firma sprzątająca

Zadzwoń po darmową wycenę dezynfekcji od firmy Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o usługi sprzątania

Krew na podłodze nie wróży niczego dobrego. To właśnie do niej oraz do płynów ustrojowych zlatują się muchy z całej okolicy. Większość fachowców z branży DDD radzi by po zgonie w domu, zamknąć szczenie okna i zabezpieczyć otwory wentylacyjne.

FAQ zgon Milicz

Firma sprzątająca Kastelnik od wielu lat oferuje sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach. Tego typu pracy lepiej nie wykonywać bez doświadczenia i szkolenia stanowiskowego. Ozon jest gażę trujących i zabieg dezynfekcji z jego udziałem należy wykonać w kombinezonach ochronnych, kary zabezpiecza drogi oddechowe. O co pytają najczęściej osoby zainteresowane usługą tj. sprzątanie po zgonach w Miliczu?

Czy do ozonowania niezbędny jest miernik ozonu?

Tak, ozonator da się włączyć bez miernika, ale poprawna dezynfekcja wymaga monitorowania stężenia ozonu. Tylko osiągnięcie stężenia powyżej 5 ppm to gwarancja zbicia wirusów i bakterii.

Czy nadtlenek wodoru to dobry środek biobójczy?

Tak, nadtlenek wodoru posiada działanie dezynfekujące i antybakteryjne. Stosowany jest w zabiegu zamgławiania suchą mgłą, podczas którego rozpylany jest na cząsteczkach glikolu w mieszkaniu po zgonie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%