Sprzątanie po zgonach Miechów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Miechowie. Czy można sprzątać mieszkania zmarłej osoby samodzielnie?

Niektórzy zastanawiają się, czy sprzątanie po zgonie można przeprowadzić samodzielnie? Jednak mało kto wyposażony jest w pełną odzież ochronną, specjalistyczne preparaty biobójcze z atestem i urządzenia do ozonowania pomieszczeń czy zamgławiania. Sprzątanie mieszkania po zgonie bez usunięcia patogenów – nie ma sensu. To praca dla ludzi o silnych nerwach i z dużym doświadczeniem.

Meble do utylizacji

Podczas sprzątania po zgonie wynosi się także meble, które zostają następnie zutylizowane w specjalistycznej spalarni.

Czyszczenie mieszkania po zgonie na terenie woj. małopolskiego

Okazuje się, że sprzątanie po zmarłym warto zlecić firmie z doświadczeniem, która wystawi certyfikat, fakturę VAT, paragon fiskalny i kartę odpadu. To właśnie pełne odkażanie pomieszczenia po zwłokach przy użyciu dedykowanych środków biobójczych jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo mieszkańców.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Profesjonalne sprzątanie po zgonach na terenie całej Polski obejmuje nie tylko usługi tj. mycie okien, ale przede wszystkim usuwanie niebezpiecznych bakterii i patogenów.

Usługa sprzątania robaków i czyszczenie tapicerki meblowej z krwi

Masz problem z robactwem w mieszkaniu po zmarłym? W takim razie powinieneś zadzwonić do firmy sprzątającej Kastelnik i zlecić kompleksowe sprzątanie po zmarłych, w ramach którego wykonujemy dezynsekcję, czyli profesjonalne likwidowanie robaków i szkodników. W naszej ofercie znajdziesz także czyszczenie tapicerki meblowej ze śladów krwi i wywóz gabarytów, opróżnianie mieszkań i czyszczenie podłóg z krwi.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Miechów

Jakie jest pierwszy etap sprzątania w mieszkaniu po zgonie?

Dezynfekcję podłogi mieszkania po zwłokach w stanie rozkładu możesz zlecić w ramach jednej usługi tj. sprzątanie po zgonach. Jest to pierwszy etap pracy, podczas której z zalanej krwią i płynami ustrojowymi podłogi usuwane są wszystkie patogeny znajdujące się na jej powierzchni. Następnie za pomocą specjalnego urządzenia do ozonowania do pomieszczenia wprowadzany jest ozon, który na wysokim stężeniu niszczy bakterie, wirusy, grzyby i inne mikroorganizmy.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Miechów i okolica

Profesjonalne pranie dywanu z płynów ustrojowych to usługa, której na próżno szukać w sieci Internet. Taki dywan w plamach krwi nadaje się wyłącznie do utylizacji. Kastelnik – sprzątanie w mieszkaniu po zmarłym w Miechowie woj. małopolskie realizuje jeszcze w ten sam dzień otrzymania zgłoszenia. Doświadczona firma sprzątająca często ma podpisaną umowę ze spalarnią termiczną i oferuje usługi nie tylko czyszczenia pomieszczeń, ale i transportu skażonych rzeczy.

Ozonator w pokoju

Odkażanie za pomocą przemysłowego ozonatora jest częścią sprzątania funeralnego domów.

Średni czas oczekiwania na czyścicieli miejsc śmierci wynosi od 3 do 6 godzin.

Specjalistyczne czyszczenie po zwłokach możesz zlecić, dzwoniąc na całodobową infolinię firmy Kastelnik albo wysyłając zgłoszenie mailem wraz z kilkoma zdjęciami lokalu. Skuteczna dezynfekcja to szeroki zakres usług:

 • Utylizacja wersalki zabrudzonej krwią.
 • Ozonowanie mieszkania;
 • Pranie wykładziny z krwi;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru lub innym środkiem biobójczym.

W celu przedstawienia oferty dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb prosimy o kontakt telefoniczny.

Dezynfekcja pomieszczenia

Mieszkańcy Miechowa mogą liczyć także na bezpłatną wycenę wszystkich usług ze sprzątaniem piwnicy i strychu włącznie, które realizujemy przy pomocy sprawdzonych przez lata technik dezynfekcji. Nasze blisko 10-letnie doświadczenie w zakresie sprzątania po zmarłych to gwarancja skuteczności i profesjonalizmu w wykonywaniu powierzonych zadań. Montaż siatki zabezpieczającej balkon po gołębiach, to usługa dodatkowa, którą możesz zamówić bezpośrednio w dziale handlowym naszej firmy.

Czy wartościowe przedmioty po zgonie da się odzyskać?

Rodzina osoby zmarłej często chce zachować pamiątki i inne wartościowe przedmioty po zmarłej osobie. Czy wartościowe przedmioty po zgonie można odzyskać? Tak, po usunięciu niebezpiecznych związków chemicznych można użytkować ponownie przedmioty denata.

Warto dodać, że skażone przedmioty są prawdziwą bombą biologiczną i mogą stanowić ryzyko dla zdrowia w postaci możliwości zatrucia patogenami.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Miechowie.

Przez całą dobę świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkania po osobie zmarłej w Miechowie.

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje odzyskiwanie przedmiotów po zmarłych przez profesjonalną dezynfekcję suchym lodem. Cenne rzeczy najpierw są dokładnie czyszczone preparatem biobójczym, a następnie odkażane suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru i myte suchym lodem. Tak odkażone wyposażenie nadaje się do użytku i może zostać zachowane przez bliskich zmarłego.

Warto zamówić usługę specjalistycznej dezynfekcji!

Postaw na bezpieczeństwo i zamów jedną z usług dezynfekcji miejsca po zgonie. Śmierć w mieszkaniu to liczne patogeny i inne nieepiczne związki chemiczne. Kastelnik oferuje odkażanie pomieszczeń mieszkalnych mieszanymi technikami dezynfekcji.

Dezynfekcja w łazience

Podczas specjalistycznej dezynfekcji pomieszczenia po jadach trupich nie mogą przebywać osoby trzecie.

Metody sterylizacji dobieramy do konkretnego przypadku i rodzaju śmierci. W przypadku zabójstwa lub samobójstwa śladów krwi i płynów ustrojowych może być znacznie więcej niż w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych i najlepiej je usunąć za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych.

Istotne jest to, by patogeny usunąć precyzyjnie i trwale, dlatego w pierwszej kolejności wykonywana jest dezynfekcja wstępna preparatami o działaniu biobójczym i szerokim spektrum działania.

Następnie po usunięciu skażonych przedmiotów i śladów krwi z podłóg, technicy sięgają po przemysłowe generatory ozonu i wykonują ozonowanie pomieszczeń po zgonie. W razie potrzeby łączymy dwie metody dezynfekcji mechanicznej, czyli ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą.

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Miechowie

Według właściciela firmy Kastelnik najlepszym sposobem na usunięcie patogenów z mieszkania, który pozytywnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokatorów, będzie dezynfekcja nadtlenkiem wodoru w połączeniu z ozonem. Taki unikalny mix dwóch środków biobójczych jest sprawdzonym sposobem na eliminacje niebezpiecznych związków chemicznych z powietrza.

Groźne patogeny mogą znajdować się w powietrzu, ale również w szczelinach parkietu, za szafą, a nawet na firankach czy kanapie. Nie wystarczy przetrzeć zabrudzone miejsca środkiem dezynfekującym, a potrzebne jest kompletne odkażanie miejsc śmierci przy pomocy technik zalecanych przez profesjonalistów z zakresu DDD.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca od dziesięciu lat

Dezynfekcją po zwłokach zajmujemy się od 10 lat!

Inne usługi dostępne w tym mieście: sprzątanie po pożarze w Miechowie

FAQ - najczęściej zadawane pytania o usługi sprzątania

Co sprawdza się podczas sprzątania mieszkania po trupie? Bez odpowiedniego sprzętu nie da się wykonać odkażania. Czwartorzędowe sole amoniowe to jeden z najlepszych środków biobójczych na rynku i wykazuję silne działanie antybakteryjne i grzybobójcze i można je wlać bezpośrednio do zamgławiacza. Odkażanie pomieszczeń tym preparatem daje gwarancję na eliminację drobnoustrojów z powietrza i innych zagrożeń np. jadów trupich.

FAQ zgon Miechów

Czy ozonowanie skutecznie usuwa zapach śmierci?

Tak, ozonowanie skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach śmierci z mieszkania po zgonie. Co najważniejsze, ozonowanie trwale likwiduje niechciane zapachy, a nie tylko maskuje je. Ozon eliminuje wszelkie drobnoustroje, a jego skuteczność biobójcza wynosi 99,9%.

Czy nadtlenek wodoru to dobry środek o właściwościach biobójczych?

Tak, nadtlenek wodoru to dobry środek o właściwościach dezynfekujących, biobójczych i przeciwwirusowych. Zazwyczaj stanowi składnik płynów do dezynfekcji i wykorzystywany jest w zamgławianiu suchą mgłą, gdzie rozprowadzany jest na cząsteczkach glikolu, odkażając całe pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%