Sprzątanie po zgonach Marki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Markach. Jak wygląda usuwanie krwi z podłóg?

Chwila śmierci bliskiej osoby to trudne przeżycie bez względu na okoliczności, w jakich do niej doszło. Firma sprzątająca Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach Marki, woj. mazowieckim, które możesz zlecić przez całą dobę. Zajmiemy się dezynfekcją drobnoustrojów w powietrza, wyniesiemy stare meble, a na koniec wystawimy certyfikat dekontaminacji.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Doskonale wiemy, że do śmierci dochodzi z różnych przyczyn, dlatego nasza oferta obejmuje nie tylko sprzątanie mieszkania po śmierci z przyczyn naturalnych, ale i sprzątanie po zmarłych po wypadkach komunikacyjnych, samobójstwach czy śmiertelnych wypadkach przy pracy na hali produkcyjnej. Warto dodać, że w ramach jednej specjalistycznej usługi zlecisz:

 • czyszczenie płynów ustrojowych z podłóg;
 • ozonowanie mieszkania po zgonie;
 • usuwanie materiałów biologicznych po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja mieszkania przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych;
 • zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą;
 • opróżnianie mieszkań i wywóz rzeczy do utylizacji termicznej;
 • odzyskiwanie przedmiotów wartościowych po zmarłym;
 • ozonowanie na klatce schodowej.
Sprzątanie pomieszczenia po zgonie Marki

Sprzątanie po zgonach wykonuje się w jak najszybszym możliwym czasie od śmierci.

Usługi sprzątania po zgonach w Markach to odpowiedzialne zadanie, dlatego ślady krwi w mieszkaniu po śmierci usuwamy przy pomocy atestowanych preparatów biobójczych. Te środki czyszczące najczęściej zawierają chlor i nadtlenek wodoru, co gwarantuje szerokie spektrum działania na bakterie, wirusy i trupie jady po zmarłych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Usługi sprzątania Marki, woj. mazowieckie

Szukasz firmy sprzątającej, która wyczyści płyny ustrojowe po śmierci w domu i usunie nieprzyjemny zapach po zwłokach? Usługi sprzątania mieszkania po zgonie w Markach zlecisz firmie Kastelnik przez całą dobę 24/7. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych techników sprzątania miejsc śmierci jesteśmy w stanie w krótkim czasie usunąć skutki rozkładu ciała w mieszkaniu nawet po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok. Mało osób wie, że tego typu dezynfekcji lepiej nie wykonywać samodzielnie.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Marki

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Nasz wykwalifikowany personel z pełną dyskrecją wykona opróżnianie pomieszczeń z niepotrzebnych rzeczy, a skażone przedmioty przewiezie do legalnej utylizacji termicznej w spalarni. Opróżnianie mieszkań z mebli po osobach zmarłych świadczymy w całej Polsce. Stawiamy na bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm, dlatego korzystamy ze sprawdzonych metod odkażania po zmarłych.

Sprzątanie mieszkania zagraconego z utylizacją mienia

Zastanawiasz się, jak przebiega sprzątanie po zgonie w mieście Marki? To wieloetapowy proces, a ilość czynności wykonywanych na miejscu zdarzenia dobieramy do konkretnych okoliczności śmierci. Zazwyczaj czyszczenie zaczyna się od wstępnej dezynfekcji powietrza za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, a następnie wynosi się przedmioty w płynach ustrojowych lub poplamione krwią.

Ozonowanie po zgonie

Odkażanie ozonem pozwala na skuteczne usunięcie jadów trupich.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

W Markach sprzątanie po zmarłych obejmuje również sprzątanie mieszkań zaniedbanych i opróżnianie pomieszczeń zagraconych przez patologicznego zbieracza. Przygotowujemy mieszkanie kompleksowo do ponownego zamieszkania lub do sprzedaży, dlatego oferujemy także wywóz starych mebli i utylizację niepotrzebnych rzeczy w spalarni termicznej.

To ogromne ułatwienie, jeśli nie wiesz, co zrobić z łóżkiem po zmarłej osobie albo ubraniami nieboszczyka. Po utylizacji przekażemy Ci kartę odpadu potwierdzającą bezpieczne zutylizowanie wszystkich rzeczy.

Dezynfekcja mieszkania z niebezpiecznych patogenów

Czy wiesz, że proces rozkładu ciała skutkuje uwolnieniem setek bakterii, toksycznych gazów i trupich jadów? Choć nie widać ich gołym okiem, są niebezpieczne dla zdrowia i mogą skutkować poważnym zatruciem dróg oddechowych. Dlatego tak ważna jest poprawna neutralizacja płynów ustrojowych z podłóg przy pomocy skutecznych środków chemicznych. Kwestia bezpieczeństwa jest dla nas pierwszorzędna, dlatego konkretne etapy sprzątania zawsze planujemy przed rozpoczęciem sprzątania.

Całodobowa dezynfekcja

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Nasze usługi tj. sprzątanie po zgonach w Markach obejmuje obowiązkowy etap, jakim jest dezynfekcja mieszkania i ozonowanie pomieszczeń. Dezynfekcja wstępna obejmuje usuwanie śladów biologicznych jak ślady krwi i tkanki przy zastosowaniu preparatów biobójczych na bazie chloru. Zwykle proces dezynfekcji uzupełniamy o ozonowanie pomieszczeń, tak, by całe mieszkanie było wolne od groźnych patogenów.

Zaufaj specjalistom. Sprzątanie mieszkań po zwłokach w powiecie wołomińskim

W Markach sprzątanie po zgonach zamówisz szybko w firmie Kastelnik, nie martwiąc się o nic więcej. Nasze usługi sprzątanie po zwłokach mają charakter kompleksowy, dlatego wykonamy dla Ciebie wszystko od usuwania płynów ustrojowych po wywóz skażonych odpadów do spalarni i ozonowanie pomieszczeń. Zamów firmę sprzątającą Kastelnik z blisko 10-letnim doświadczeniem i pozycją lidera na rynku DDD i nie martw się o nieprzyjemny zapach po stanie rozkładu ciała w domu.

Firma sprzątająca całodobowo

Zapewniamy wysoką jakość dezynfekcji!

Baza wiedzy dla mieszkańców miasta Marki

Śmierć w mieszkaniu stanowi zagrożenie dla zdrowia domowników. Nie wystarczy umyć podłogę uniwersalnym płynem i wywietrzyć pomieszczenia, tym bardziej, jeśli zwłoki pozostawały w pomieszczeniu przez dłuższy czas. W Markach sprzątanie po zgonach z dezynfekcją najlepiej zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Sprawdź, o co najczęściej pytają mieszkańcy powiatu wołomińskiego.

Sprzątanie Marki

Czy usunięcie trupich jadów po zgonie jest możliwe?

Niezależnie od rodzaju śmierci w miejscu zgonu powstaje niebezpieczny trupi jad. Trupie jady można skutecznie usunąć w procesie dezynfekcji po zmarłym. Najlepiej w odkażaniu sprawdza się ozonowanie mieszkania i środki czyszczące z chlorem.

Jaka jest bezpieczna metoda dezynfekcji po zmarłych?

Prawidłowa dezynfekcja po zgonach ma duże znaczenie w całym procesie sprzątania. Najważniejsze jest, by odkażanie było skuteczne i bezpieczne dla domowników. Jedną z najbezpieczniejszych metod dezynfekcji funeralnej jest zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, które usuwa całe zagrożenie biologiczne i drażniący zapach zwłok.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%