Sprzątanie po zmarłych
Luboń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Luboniu. Dezynfekcja mieszkań oraz domów po zmarłych

Sprzątanie po zgonach Luboń to usługa, którą wykonujemy 365 dni w roku i tak również funkcjonuje nasza infolinia, na którą można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Wykwalifikowani specjaliści firmy Kastelnik podczas realizacji sprzątanie po zmarłych przykładają dużą wagę do przestrzegania zasad BHP. Niemałe znaczenie ma tu również stosowanie nowoczesnych metod sprzątających i atestowanych środków chemicznych. Bezpłatna wycena to pierwszy krok, jaki wykonują nasi pracownicy. Wykonujemy ją np. w takich dzielnicach jak: Luboń Bocianówko i Lubonianka, a także Majowe. 

Sprzątanie po zgonach Luboń

Rekordowa liczba zgonów w Polsce – rok 2020

Rok 2020 – wybuch pandemii i w tym również rekordowy rok zgonów w naszym kraju. Według danych GUS zanotowano w 2020 roku o 67 tys. śmierci więcej niż w roku poprzednim. Statystyki te są straszne i pokazują nam, że rok ten nie był dla nas łaskawy. Jednak, czy zwyżka zgonów jest spowodowana tylko koronawirusem? Największa zwyżka umieralności wystąpiła u grupy wiekowej powyżej 60 roku życia. Prawie połowa zwyżki zgonów to osoby zarażone COVID-19. Osoby, które zmarły w tym czasie na koronawirusa, a dokładnie 81% z nich miało choroby współistniejące. Należy tutaj pamiętać, że sprzątanie po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej wymaga zachowania  restrykcyjnych zasad. Przede wszystkim ochrona osobista:

 • maska pełnotwarzowa;
 • filtro-pochłaniacz;
 • kombinezon ochronny;
 • buty ochronne w klasie SB;
 • rękawice medyczne jednorazowego użytku.

Zachowanie zasad BHP to podstawa podczas sprzątania po zmarłych w tym przypadku. Konieczne jest również wywieszenie odpowiedniego ostrzeżenia, które mówi o tym,  że w danym miejscu przeprowadzana jest dezynfekcja. Usunięcie wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów możliwe jest tylko przy zastosowaniu skutecznych metod oraz preparatów. Jedną z nich jest ozonowanie, które firma Kastelnik wykonuje z użyciem generatorów ozonu o mocy nawet 240 g/h. Pozwala to na ozonowanie dużych powierzchni w krótkim czasie. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali u Ciebie sprzątanie po zgonie w wyniku choroby zakaźnej, zadzwoń!

Luboń sprzątanie po zmarłych

 • sprzątanie po zgonach Luboń i powiat luboński;
 • sprzątanie po zgonie w woj. wielkopolskim;
 • czyszczenia mieszkań po śmierci;
 • dezynfekcja funeralna po zmarłych chorych na COVID-19;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • likwidowanie mebli po zmarłych samotnie.
 • ozonowanie po zmarłych, zgonach Luboń

Czym dezynfekujemy? 

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne preparaty odkażające, które są używane do dezynfekcji mieszkań po zwłokach. W swoim składzie posiadają takie składniki jak: chlor i fenol oraz aldehydy. Jedną z metod ich aplikacji jest zamgławianie na sucho lub na mokro.

Sprzątanie po zgonach – Kastelnik w Wielkopolsce

Chcesz zamówić usługę sprzątanie po zgonach Luboń? Wystarczy, jak zadzwonisz na naszą infolinię, która działa 365 dni w roku. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz umówią na dogodny termin realizacji. Zapraszamy do skorzystania bezpośrednio przed sprzątanie po zwłokach z bezpłatnej wyceny z dojazdem na miejsce. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła, Kalisz oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%