Sprzątanie po zmarłych
Luboń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Luboniu. Jak wygląda dezynfekcja mieszkań komunalnych po zmarłych osobach?

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że nasze specjalistyczne usługi sprzątania są skuteczne w 100%. Na terenie województwa wielkopolskiego Kastelnik oferuje ozonowanie mieszkania po zmarłych przez całą dobę. W przypadku sprzątania miejsca zgonu jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Usunięcie krwi i niebezpiecznych patogenów to podstawowe zadanie dla firmy sprzątającej.

Czyszczenie miejsc śmierci w Luboniu. Sprzątanie w pomieszczeniach

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że nasze specjalistyczne usługi sprzątania są skuteczne w 100%

Sprzątanie po zgonach Luboń to usługa, którą wykonujemy 365 dni w roku i tak również funkcjonuje nasza infolinia, na którą można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Przykre zapachy usuwamy za pomocą ozonu i nadtlenku wodoru w całym powiecie poznańskim, w miastach: Buk, Kostrzyn, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo oraz Stęszew.

Wykwalifikowani specjaliści firmy Kastelnik podczas realizacji sprzątanie po zmarłych przykładają dużą wagę do przestrzegania zasad BHP.

Niemałe znaczenie ma tu również stosowanie nowoczesnych metod sprzątających i atestowanych środków chemicznych. Bezpłatna wycena to pierwszy krok, jaki wykonują nasi pracownicy. Wykonujemy ją np. w takich dzielnicach jak: Luboń Bocianówko i Lubonianka, a także Majowe.

Sprzątanie po zgonach Luboń

Rekordowa liczba zgonów w Polsce – rok 2020

Rok 2020 – wybuch pandemii i w tym również rekordowy rok zgonów w naszym kraju. Według danych GUS zanotowano w 2020 roku o 67 tys. śmierci więcej niż w roku poprzednim. Statystyki te są straszne i pokazują nam, że rok ten nie był dla nas łaskawy. Jednak, czy zwyżka zgonów jest spowodowana tylko koronawirusem?

Największa zwyżka umieralności wystąpiła u grupy wiekowej powyżej 60 roku życia. Prawie połowa zwyżki zgonów to osoby zarażone COVID-19. Osoby, które zmarły w tym czasie na koronawirusa, a dokładnie 81% z nich miało choroby współistniejące. Należy tutaj pamiętać, że sprzątanie po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej wymaga zachowania  restrykcyjnych zasad. Przede wszystkim ochrona osobista:

 • maska pełnotwarzowa;
 • filtro-pochłaniacz;
 • kombinezon ochronny;
 • buty ochronne w klasie SB;
 • rękawice medyczne jednorazowego użytku.
Sprzątanie po zmarłych Kastelnik

Po zakończeniu prac na życzenie klienta wystawiamy certyfikat prawidłowego przeprowadzenia usług.

Zachowanie zasad BHP to podstawa podczas sprzątania po zmarłych w tym przypadku.

Konieczne jest również wywieszenie odpowiedniego ostrzeżenia, które mówi o tym,  że w danym miejscu przeprowadzana jest dezynfekcja. Usunięcie wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów możliwe jest tylko przy zastosowaniu skutecznych metod oraz preparatów. Jedną z nich jest ozonowanie, które firma Kastelnik wykonuje z użyciem generatorów ozonu o mocy nawet 240 g/h. Pozwala to na ozonowanie dużych powierzchni w krótkim czasie.

Jeśli chcesz, abyśmy wykonali u Ciebie sprzątanie po zgonie w wyniku choroby zakaźnej, zadzwoń!

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w Luboniu

W mieszkaniu unosi się brzydki trupi zapach? Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Luboń o specjalistyczna usługa, która pomoże rodzinie zmarłej osoby nie tylko usunąć krew po zwłokach, ale również skutecznie wyeliminować intensywny trupi zapach.

Jednym z etapów dezynfekcji po zmarłych jest dezodoryzacja pomieszczeń, czyli skuteczne usuwanie niechcianych zapachów. Środki chemiczne są jednym z najprostszych sposobów na dezodoryzację pomieszczeń po zgonie. Najczęściej wykorzystywane są środki chemiczne, czyli tzw. eliminatory.

Dezynfekcja po zgonach Luboń

Okazuje się, że to zwykłe ozonowanie pomieszczeń jest jedną z najskuteczniejszych metod dezodoryzacji. Polega na wprowadzeniu do pomieszczenia ozonu, który jest silnym utleniaczem i niszczy nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale także bakterie, wirusy i zarazki. Ozonowanie jest jednak metodą skomplikowaną, wymagającą specjalistycznego sprzętu i procedur, dlatego powinno być przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów.

Inną równie skuteczną techniką dezodoryzacji jest zamgławianie pomieszczeń. Metoda zamgławiania polega na rozprowadzaniu po pomieszczeniu specjalnych środków, które neutralizują nieprzyjemny zapach. Podczas tego procesu, mieszanka wody i nadtlenku wodoru zamienia się w mgłę, która wnika w każdy kąt pomieszczenia i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Dezynfekcja po zgonach w powiecie poznańskim z dezodoryzacją pomieszczeń dostępna jest w firmie Kastelnik przez całą dobę tel. 735-960-510.

Luboń sprzątanie po zmarłych

 • sprzątanie po zgonach Luboń w powiecie poznańskim w miastach: Kórnik, Mosina;
 • sprzątanie po zgonie w woj. wielkopolskim np. Buk oraz Stęszew.
 • czyszczenia mieszkań po śmierci;
 • dezynfekcja funeralna po zmarłych chorych na COVID-19;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • likwidowanie mebli po zmarłych samotnie.
 • ozonowanie po zmarłych, zgonach Luboń

Utylizacja przedmiotów skażonych w pomieszczeniu krwią i innymi patogenami

Utylizacja mieszkania po zgonie w województwie wielkopolskim, jest niezbędna, kiedy na miejscu zastaniemy łóżko w krwi, a także często mocno zabrudzoną podłogę. Musimy wiedzieć, że nie jest to kwestia wyłącznie estetyki, ale także przede wszystkim naszego bezpieczeństwa. Musimy mieć bowiem pewność, że po odejściu bliskiej nam osoby zostaną nam wyłącznie wspomnienia, a nie elementy, które mogłyby nam w jakikolwiek sposób zagrażać.

Sprzątanie mieszkania po zgonie. Jakie usługi obejmuje neutralizacja wysokiego stopnia zanieczyszczenia?

Bardzo często sprzątanie tego typu obejmuje nie tylko zdjęcie podłóg, wyniesienie mebli, czy sprzętów. Profesjonalna firma pozbędzie się bowiem każdej rzeczy, która mogłaby w jakikolwiek sposób zagrażać klientowi i powodować przede wszystkim obrzydzenie. Możliwość zabrania starych rzeczy z domu osób prywatnych pozwala na opróżnienie pomieszczenia i umożliwienie ponownego zamieszkania. Nigdy nie rób tego na własną rękę. Nie wyrzucaj mebli w złym stanie po zmarłym na ulicę.

Przedmioty, które nie przeszły dezynfekcji nie mogą stanowić zagrożenia dla osób przypadkowych. Meble bez dezynfekcji wyrzucone na śmietnik mogą stanowić zagrożenie epidemiczne. W tej trudnej sytuacji oferujemy Państwu możliwość wywiezienia starych rzeczy i bezpieczną utylizację. Jesteśmy do państwa dyspozycji, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo klientów, jak i innych mieszkańców pomieszczenia.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Luboniu.

Całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu – Kastelnik.

Sprzątanie mieszkań i usuwanie zanieczyszczeń to jedna z wielu naszych usług

Kiedy ktoś odszedł w mieszkaniu, w którym my sami chcemy mieszkać, musimy zlecić sprzątanie, które będzie w pełni dokładne i wykonane z dbałością o każdy szczegół, co jest kluczowe.

Czym dezynfekujemy?

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne preparaty odkażające, które są używane do dezynfekcji mieszkań po zwłokach. W swoim składzie posiadają takie składniki jak: chlor i fenol oraz aldehydy. Jedną z metod ich aplikacji jest zamgławianie na sucho lub na mokro.

Działamy w Wielkopolsce oraz na terenie całej Polski

Zamów naszych pracowników prowadzących skuteczną dezynfekcję.

Sprzątanie po zgonach – Kastelnik w Wielkopolsce

Chcesz zamówić usługę sprzątanie po zgonach Luboń? Wystarczy, jak zadzwonisz na naszą infolinię, która działa 365 dni w roku. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz umówią na dogodny termin realizacji. Postaw na doświadczenie i zaufanie.

Zapraszamy do skorzystania bezpośrednio przed sprzątanie po zwłokach z bezpłatnej wyceny z dojazdem na miejsce. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Całodobowe usługi sprzątania po zmarłych, Kastelnik świadczy w miejscowościach:

Śmierć w mieszkaniu? Wiemy, jak Ci pomóc. Sprzątanie po zgonach Luboń to usługa, w ramach której realizowana jest utylizacja starych mebli, usuwanie śladów krwi oraz profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń. W odkażaniu najczęściej sięga się po ozonowanie, które skutecznie eliminuje wszelkie wirusy i czynniki chorobotwórcze, a nieprzyjemny zapach po zgonie znika bezpowrotnie. Ozonowanie stanowi przeważnie ostatni etap dezynfekcji po zmarłych. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Luboniu.

Dezynfekcja firma Kastelnik

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Aby wykonać dokładne sprzątanie po zmarłych, konieczne jest użycie specjalnych środków chemicznych, które posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 800 złotych, a ceny za sprzątanie większych mieszkań z kilkoma pokojami mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych.

Jak wykonać dezynfekcję po zgonie?

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym to skomplikowany proces, który wymaga użycia profesjonalnego sprzętu i specjalnych środków do odkażania. W wyniku rozkładu ciała powstaje wiele toksycznych związków, które stanowią zagrożenie dla zdrowia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie ozonowania lub zamgławiania pomieszczeń suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, co skutecznie usunie groźne drobnoustroje z mieszkania.

Czy firmy sprzątające po zgonach oferują również usługi transportowe?

Tak, firmy zajmujące się sprzątaniem miejsc po zgonach często oferują również usługi transportowe. Technicy zajmujący się sprzątaniem usuwają stare meble i skażone odpady z mieszkania. Następnie rzeczy poplamione płynami ustrojowymi są transportowane do spalarni termicznej w celu bezpiecznej utylizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%