Sprzątanie po zgonach Lublin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Lublin. Co zrobić w przypadku śmierci w domu? Jak sprzątać po samobójcy? 

Na postawie rozkładu zwłok możemy odczytać, kiedy doszło do zgonu. W zależności od tego, jak daleko zaszedł ten proces, będziemy mierzyć się z różnymi skutkami. Sprzątanie po zgonach Lublin i województwo lubelskie wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad BHP, a także z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych preparatów dezynfekujących i nowoczesnych urządzeń. Dezynfekcja po zmarłych powinna być świadczona w możliwie jak najszybszym czasie od momentu zgonu. Jest to ważna kwestia, biorąc pod uwagę toksyczność jadów trupich dla naszego organizmu. Dlatego też uruchomiliśmy całodobową infolinię telefoniczną, gdzie o każdej porze dnia i nocy można zamówić czyszczenie po zgonach Lublin. Działamy w takich dzielnicach tego miasta jak m.in.: Deblin i Czechów Północny oraz Felin, a także Zemborzyce.

Sprzątanie po zgonach Lublin

Sprzątanie po zgonach Lublin – ile kosztuje?

Bez względu na to, w jaki sposób doszło do zgonu, warto zadbać o dezynfekcję po zmarłym. Sprzątanie po zgonach w Lublinie przeprowadzane jest z odkażaniem wszystkich skażonych przestrzeni. W zależności od tego, z jaką powierzchnią będziemy meli do czynienia, cena zabiegu czyszczenia po zmarłych będzie się różnić. U przedsiębiorstwa Kastelnik można uzyskać bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w kilkanaście minut. Koszt realizacji zależy także od tego, co konkretnie będziemy wykonywać, czy sprzątanie np. obejmie opróżnianie mieszkania po śmierci, a następnie utylizację termiczną. Usługę sprzątanie po zwłokach można uzyskać już od 700 zł netto. W celu zamówienia zachęcamy do kontaktu telefonicznego! 

Ozonowanie po zgonie w domu Lublin

W ramach wykonywanych prac związanych z usuwaniem konsekwencji po śmierci w domu powinno się pamiętać o czynnościach, które mają na celu usunięcie szkodliwych mikroorganizmów powstałych po zgonie w domu. Jedną z najnowocześniejszych form odkażania w branży funeralnej jest ozonowanie pomieszczeń. Polega na rozprzestrzenianiu się ozonu w formie lotnej po dezynfekowanym pomieszczeniu. Zabieg ten powinien być przeprowadzony za pomocą profesjonalnego sprzętu przez wykwalifikowane w tym osoby. Technicy Kastelnika używają przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 do 240 g./h, co pozwala na dokładne i sprawne odkażanie przestrzeni po zmarłych. Dezynfekcja ozonem jest bezpieczna dla środowiska, ze względu na to, że O2 występuję także naturalnie w naszej atmosferze. 

Opróżnianie mieszkania po samobójcy

Niestety, ale pomimo szerokiego dostępu do pomocy psychologicznej, nadal dochodzi do mnóstwa samobójstw. Do tego aktu często kierują się osoby samotne, według których nie ma już sensu życia. Co za tym idzie, umierają one też w samotności, gdzie potem dochodzi do rozkładu zwłok. Jeśli mają one regularny kontakt z rodziną, czy przyjaciółmi, w szybkim czasie ktoś zauważy, że coś jest nie tak. W sytuacji, gdzie denat odsuwa się od innych i nie utrzymuje z nikim bliskich stosunków, do odkrycia zwłok może dojść, dopiero gdy zaczynają one gnić. W związku z gniciem dochodzi do powstania nieprzyjemnego fetoru, który przenosi się poza mieszkanie zmarłego. Po zabraniu zwłok niezbędne jest sprzątanie takiego domu, czy mieszkania z utylizacją skażonych mebli. Dzieje się to z wykorzystaniem utylizacji termicznej w specjalistycznej spalarni. 

Usuwanie zapachu śmierci po rozkładzie zwłok

Profesjonalny zabieg polegający na usuwaniu uciążliwego fetoru nazywany jest fachowo dezodoryzacją. Przeprowadza się go metodą, która jest także formą dezynfekcji. Mowa tutaj o zamgławianiu nadtlenkiem wodoru. Sucha mgła rozprowadza jest za pomocą profesjonalnego fumigatora. Dochodzi ona do wszystkich miejsc w odkażanym pomieszczeniu. Dzięki czemu jest to niezwykle skuteczna firma neutralizacji brzydkich zapachów. Zachęcamy do zamówienia tej usługi, kontaktując się z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną. 

Oferta firmy Katelnik:

 • sprzątanie po zgonach Lublin;
 • dezynfekcja po zgonach  Lublinie;
 • odkażanie domów po zgonie;
 • dezodoryzacja mieszkania po zwłokach;
 • czyszczenie strychu po samobójcy;
 • usuwanie śladów plam opadowych;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po gniciu zwłok;
 • czyszczenie po zmarłych;
 • utylizacja mebli po śmierci;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • zamgławianie suchą mgłą po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie szkodliwych patogenów;
 • transport skażonych mebli.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Dezynfekcja i czyszczenie po zmarłych osobach warto zlecić fachowcowi tuż po zabraniu zwłok przez firmę pogrzebową. Sprzątanie po śmierci to jest łatwy temat. Niniejszym przedstawiamy pytania, które są zadawane konsultantom telefonicznym firmy Kastelnik niemal każdego dnia. Wiele lat doświadczenia w specjalistycznej branży oznacza, że sprzątanie po zgonach to zestaw podobnych pytań stawianych przez rodzinę zmarłego. Dotyczą one ozonowania po zgonie w domu czy też odkażania. Oto prezentujemy, najczęstsze z nich:

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Przed przyjazdem profesjonalnej firmy sprzątającej po zmarłych nie musisz nic specjalnie robić. Technicy przedsiębiorstwa sprzątającego zajmą się kompleksowo usuwaniem patogenów z mieszkania, w którym nastąpił zgon, wydezynfekują pomieszczenia oraz zutylizują wyposażenie.

Co daje dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja po zgonie jest wykonywana jako część kompleksowej usługi tj. usuwanie zapachu po zmarłym i utylizacja mebli. Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

Całodobowy kontakt telefoniczny - Kastelnik Lublin

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli potrzebujesz usługi sprzątanie po zgonach w Lublinie. Jesteśmy dostępni 365 dni w roku, dzięki czemu nasza pomoc jest całodobowa. Zadzwonić do nas można o każdej porze dnia i nocy. Dezynfekcja po zmarłych jest wskazana w każdym przypadku zgonu, ponieważ pomaga nam w usunięciu takich substancji, jak kawaderyna, czy neuryna, które są zagrożeniem dla naszego zdrowia. Oferujemy także bezpłatną wycenę, już w 20 minut wraz z kosztorysem planowanych prac. Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Lubelskim

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%