Sprzątanie po zgonach Lublin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Lublin. Co zrobić w przypadku śmierci w domu? Jak sprzątać po samobójcy? 

Na postawie rozkładu zwłok specjalista z dziedziny patologi potrafi odczytać, kiedy doszło do zgonu. W zależności od tego, jak daleko zaszedł ten proces, rodzina denata będzie mierzyć się z różnymi jego skutkami. Profesjonalne sprzątanie miejsca po śmierci w prywatnym mieszkaniu obejmuje szereg usług, które należy wykonać w odpowiedniej kolejności. Do najbardziej pożądanych prac, które są realizowane w miejscu zgonu, po wyniesieniu ciała zaliczyć można:

 • usuwanie skażonych krwią przedmiotów,
 • demontaż podłogi poplamionej płynami ustrojowymi,
 • dezynfekcja powietrza za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru,
 • sprzątanie śmieci,
 • utylizacja rzeczy po zmarłych.

Co robić po zgonie w mieszkaniu?

Profesjonalne sprzątanie po zgonach Lublin to prace specjalistyczne w mieszkaniu, gdzie doszło do rozkładu zwłok. Tego typu prace porządkowe są wykonywane na terenie województwa lubelskiego przez firmy z branży DDD. Ich specjaliści najczęściej wykonują usługi odkażania z zachowaniem wszelkich zasad BHP, a także z wykorzystaniem certyfikowanych preparatów dezynfekujących o działaniu biobójczym. Nowoczesne urządzenia do mycia skażonych powierzchni suchym lodem przyspieszają cały proces sprzątania. Warto przeprowadzić wszystkie zalecane etapy dezynfekcji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Sprzątanie po zmarłych Lublin. Gwarantujemy wysoką jakość usług

Dezynfekcja po zmarłych w Lublinie z certyfikatem jakości

Dezynfekcja po zmarłych w Lublinie powinna być świadczona w możliwie jak najszybszym czasie od momentu zgonu. Jest to ważna kwestia, biorąc pod uwagę toksyczność jadów trupich dla naszego organizmu. Po śmierci ze zwłok wydziela się kilkadziesiąt różnych związków chemicznych. Większość z nich jest tyjącą bombą biologiczną i stanowi zagrożenie dla żywych organizmów. Kastelnik po wykonaniu odkażania wszystkich pomieszczeń wystawia certyfikat jakości, w którym określa sposób realizacji usługi.

Dlatego też uruchomiliśmy całodobową infolinię telefoniczną, gdzie o każdej porze dnia i nocy można zamówić czyszczenie po zgonach w Lublinie i okolicy. Usługi sprzątania polegają nie tylko na wyniesieniu mebli z mieszkania, ale często również, na demontażu podłogi i zerwaniu tapet.

Sprzątanie pokoju po zgonie Lublin

Sprzątanie pokoju po zmarłym Lublin, woj. lubelskie

Warto dodać, że firma sprzątająca Kastelnik oferuje usługi we wszystkich dzielnicach miasta jak m.in.: Felin i Czechów Północny oraz Wrotków, a także Zemborzyce.

Sprzątanie po zgonach Lublin

Sprzątanie po zgonach Lublin Kalinowszczyzna – ile kosztuje?

Bez względu na to, w jaki sposób doszło do zgonu, warto zadbać o dezynfekcję po zmarłym. Sprzątanie po zgonach w Lublinie w dzielnicy mieszkaniowej Kalinowszczyzna przeprowadzane jest z odkażaniem wszystkich skażonych przestrzeni. Trujące związki chemiczne muszą zostać wyeliminowane przed ponownym zamieszkaniem.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

W zależności od tego, z jaką powierzchnią będziemy mieli do czynienia, cena zabiegu czyszczenia po zmarłych będzie się różnić. Usuwanie śladów krwi i zrywanie drewnianej podłogi to częste wykonywane prace w tego typu zleceniach.

Zamów usługę sprzątania po zwłokach na terenie całej Polski

Nieprzyjemny widok i smród ciała ulegającego gniciu.

Od czego zależy cena sprzątania po zwłokach?

U przedsiębiorstwa Kastelnik można uzyskać bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w kilkanaście minut.

Koszt realizacji zależy także od tego, co konkretnie będziemy wykonywać, czy sprzątanie np. obejmie opróżnianie mieszkania po śmierci, a następnie utylizację termiczną.

Usługę sprzątanie po zwłokach można uzyskać już od 700 zł netto. W celu zamówienia zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Woj. lubelskie dezynfekcja miejsca śmierci

Firma sprzątająca w trakcje dezynfekowania pomieszczenia.

 

Ozonowanie po zgonie w domu Lublin

W ramach wykonywanych prac związanych z usuwaniem konsekwencji po śmierci w domu powinno się pamiętać o czynnościach, które mają na celu usunięcie szkodliwych mikroorganizmów powstałych po zgonie w domu.

Jedną z najnowocześniejszych form odkażania w branży funeralnej jest ozonowanie pomieszczeń. Polega na rozprzestrzenianiu się ozonu w formie lotnej po dezynfekowanym pomieszczeniu.

Zabieg ten powinien być przeprowadzony za pomocą profesjonalnego sprzętu przez wykwalifikowane w tym osoby.

Odnalezienie zwłok powoduje uczucie nieprzyjemnych zapachów mieszkań po rozkładzie ciała

Bałagan i smród uniemożliwiający mieszkanie zanim nie przeprowadzi się dezynfekcji.

Technicy Kastelnika używają przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 do 240 g./h, co pozwala na dokładne i sprawne odkażanie przestrzeni po zmarłych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Dezynfekcja ozonem jest bezpieczna dla środowiska, ze względu na to, że O2 występuję także naturalnie w naszej atmosferze.

Odkażanie mieszkań i przedmiotów zmarłego w Lublinie

Owady, które przyciągnął zapach zmarłego.

Opróżnianie mieszkania po samobójcy

Niestety, ale pomimo szerokiego dostępu do pomocy psychologicznej, nadal dochodzi do mnóstwa samobójstw. Do tego aktu często kierują się osoby samotne, według których nie ma już sensu życia. Co za tym idzie, umierają one też w samotności, gdzie potem dochodzi do rozkładu zwłok. Jeśli mają one regularny kontakt z rodziną, czy przyjaciółmi, w szybkim czasie ktoś zauważy, że coś jest nie tak.

Czyszczenie mieszkań po zwłokach w Lublinie. Usługi sprzątania po zgonie

Śmieci w domu przeznaczone do utylizacji przez wyspecjalizowaną firmę.

Sprzątanie po zmarłym Lublin

W sytuacji, gdzie denat odsuwa się od innych i nie utrzymuje z nikim bliskich stosunków, do odkrycia zwłok może dojść, dopiero gdy zaczynają one gnić. W związku z gniciem dochodzi do powstania nieprzyjemnego fetoru, który przenosi się poza mieszkanie zmarłego. Usuwanie zapachu po osobie zmarłej można wykonać za pomocą ozonu o działaniu biobójczym lub suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Dezynfekcja nieprzyjemnego zapachu po zmarłej osobie w stanie rozkładu

Zgon w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Lublin to profesjonalna usługa, której celem jest trwałe i skuteczne wyeliminowanie groźnych związków z powietrza po zmarłej osobie w stanie rozkładu. Profesjonalne odkażanie pomieszczeń po zwłokach odbywa się zgodnie z zachowaniem środków bezpieczeństwa i norm sanepidu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie?

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Lublin.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji — infolinia Kastelnik odpowie na wszystkie pytania.

Nie każdy wie, że w wyniku rozkładu zwłok i zachodzących procesów gnilnych dochodzi do uwolnienia mnóstwa bakterii, wirusów i toksyn. Toksyny te, a raczej aminy nazywane są trupim jadem. Przy rozkładzie zwłok najczęściej powstają takie aminy jak kadaweryna, putrescyna oraz neuryna. Te aminy zyskują na toksyczności po upływie 10 godzin od rozkładu zwłok, wówczas są najbardziej szkodliwe dla zdrowia. Trupi jad unosi się w powietrzu i osiada na tkaninach i elementach wyposażenia mieszkania. Od zakażenia trupim jadem chroni jedynie specjalny kombinezon, maseczka, gogle i wszelkie środki ochrony osobistej, które zabezpieczają błony śluzowe.

Ilość bakterii i toksyn w powietrzu po zmarłym jest przytłaczająca. Technicy miejsc śmierci wiedzą, jak uporać się z zagrożeniem biologicznym i wyeliminować je z każdego zakamarka mieszkania. W dezynfekcji po zmarłych w woj. lubelskie doskonale sprawdza się ozonowanie pomieszczeń i środki biobójcze z chlorem i czwartorzędowymi związkami amoniowymi.

Odkażanie mieszkań w Lublinie

Po zabraniu zwłok niezbędne jest sprzątanie takiego domu, czy mieszkania z utylizacją skażonych mebli. Dzieje się to z wykorzystaniem utylizacji termicznej w specjalistycznej spalarni.

Wystawiamy certyfikat sprzątania po dezynfekcji po osobie zmarłej dla spółdzielni mieszkaniowych

Precyzyjny pomiar jest ważny, aby mieć pewność, czy odkażanie przyniosło skutek.

Usuwanie zapachu śmierci po rozkładzie zwłok

Profesjonalny zabieg polegający na usuwaniu uciążliwego fetoru nazywany jest fachowo dezodoryzacją. Przeprowadza się go metodą, która jest także formą dezynfekcji. Mowa tutaj o zamgławianiu nadtlenkiem wodoru.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów – zadania związane z dezynfekcją

Sucha mgła rozprowadza jest za pomocą profesjonalnego fumigatora. Dochodzi ona do wszystkich miejsc w odkażanym pomieszczeniu. Dzięki czemu jest to niezwykle skuteczna firma neutralizacji brzydkich zapachów.

Zachęcamy do zamówienia tej usługi, kontaktując się z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną.

Lubelskie sprzątanie po zmarłych osobach

Usuwamy silne plamy krwi z domów i miejsc publicznych.

Sprzątanie po zmarłych Lublin – dezynfekcja pomieszczenia klientów oraz miejsc publicznych

Kiedy ktoś umiera z powodu choroby zakaźnej, pomieszczenie, w którym zmarł, powinno być zdezynfekowane, aby uniknąć zakażenia. W przypadku epidemii miejsca publiczne, takie jak szkoły i szpitale, powinny być zdezynfekowane, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji. Bezpieczeństwo w takich miejscach wymaga kilku etapów dezynfekcji. Najważniejszym elementem sprzątania po zmarłych jest usunięcie płynów ustrojowych.

W przypadku sprzątania po zgonie – co warto wiedzieć

Należy pamiętać, że zmarli często pozostawiają ślady, które mogą zanieczyścić pokój lub miejsce publiczne, w którym umarli. Ślady te mogą obejmować płyny ustrojowe, bakterie i wirusy na ubraniach i przedmiotach osobistych. W trakcie sprzątania po zgonie i dezynfekcji przedmiotów stosuje się środki, z którymi nikt poza pracownikami firmy od sprzątania nie powinien mieć styczności. Do czyszczenia po zgonie Lublin stosuje się nierzadko silne środki odkażające, które bez odzieży ochronnej mogą podrażnić skórę. Po dokładnej dezynfekcji mieszkanie nadaje się do ponownego użytku.

Sprzątanie po zmarłych Lublin - usługi w województwie lubelskim

Pracownik wykonujący dezynfekcję.

Jak się zachować w momencie wykrycia nieprzyjemnego zapachu martwego człowieka?

Zapach zwłok może być trudny do usunięcia z domu, samochodu lub biura. Czasami zapachy nie są nawet wyczuwalne, dopóki nie zmieszają się z innymi zapachami – takimi jak zapachy jedzenia, dymu, zwierząt domowych i innych zanieczyszczeń.

Kiedy masz do czynienia z zapachem śmierci, powinieneś podjąć pewne podstawowe środki ostrożności, takie jak nie otwieranie okien ani drzwi w miejscu, w którym rozkładało się ciało. Jeśli nie masz takiej możliwości, zamknij wszystkie pomieszczenia, które znajdują się w pobliżu pomieszczenia, w którym rozkładało się ciało, i wezwij firmę oferującą sprzątanie po zmarłym.

Zlecenia sprzątania Tomaszów Lubelski , Radzyń Podlaski i Lublin

Silnie zabrudzona krwią podłoga przez użyciem specjalnych środków czyszczących.

Sprzątanie po zmarłym w Lublinie – usługi całodobowe

Sprzątanie mieszkań osób prywatnych i miejsca zgonu

Toaleta skażona fekaliami. Usuwamy każdy rodzaj nieczystości.

Usługi sprzątania firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zgonach Lublin;
 • dezynfekcja po zgonach Lublinie;
 • odkażanie domów po zgonie;
 • dezodoryzacja mieszkania po zwłokach;
 • czyszczenie strychu po samobójcy;
 • usuwanie śladów plam opadowych;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po gniciu zwłok;
 • czyszczenie po zmarłych;
 • utylizacja mebli po śmierci;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • zamgławianie suchą mgłą po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie szkodliwych patogenów;
 • transport skażonych mebli.
Czyszczenie pomieszczeń po zwłokach na terenie województwa lubelskiego

Pomieszczenie w trakcie oczyszczania.

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłym w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Dezynfekcja i czyszczenie po zmarłych osobach warto zlecić fachowcowi tuż po zabraniu zwłok przez firmę pogrzebową. Sprzątanie po śmierci to nie jest łatwy temat dla nikogo. Niniejszym przedstawiamy pytania, które są zadawane konsultantom telefonicznym firmy Kastelnik niemal każdego dnia.

Firma sprzątająca Kastelnik

Wiele lat doświadczenia w specjalistycznej branży oznacza, że sprzątanie po zgonach to zestaw podobnych pytań stawianych przez rodzinę zmarłego. Dotyczą one ozonowania po zgonie w domu czy też odkażania. Oto prezentujemy, najczęstsze z nich:

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Na wstępie warto zaznaczyć, iż nie wolno otwierać okien i drzwi w mieszkaniu, w którym nastąpił zgon. Zapach śmierci jest wyczuwalny dla niektórych gatunków much nawet w odległości 20 km. Zwabione krwią denata będą próbować dostać się do mieszkania i znieść larwy. Profesjonalna ekipa sprzątająca przeprowadzi kompleksową dezynfekcję i utylizację mebli.

Co daje kompleksowa dezynfekcja po zgonie?

Kompleksowa dezynfekcja mieszkania po zgonie oznacza usunięcie wszystkich zagrożeń i trujących związków chemicznych. Warto dodać, że po śmierci z ciała człowieka wydzielają się trujące gazy, a w pomieszczeniu pojawiają się odmiany różnych owadów. Muchy plujki próbują złożyć jaja i to właśnie ich usuwaniem zajmuje się fachowcy od odkażania. Usuwanie szkodliwych drobnoustrojów to podstawowy cel dezynfekcji.

Całodobowy kontakt telefoniczny - Kastelnik Lublin

Całodobowa infolinia jest do państwa dyspozycji. Zachęcamy klientów do skontaktowania się z nami, jeśli potrzebujesz usługi sprzątanie po zgonach w Lublinie. Jesteśmy dostępni 365 dni w roku, dzięki czemu nasza pomoc jest całodobowa. Zadzwonić do nas można o każdej porze dnia i nocy.

Sprzątanie mieszkań w Lublinie

Dezynfekcja po zmarłych jest wskazana w każdym przypadku zgonu, ponieważ pomaga nam w usunięciu takich substancji, jak kawaderyna, czy neuryna, które są zagrożeniem dla naszego zdrowia. Oferujemy także bezpłatną wycenę, już w 20 minut wraz z kosztorysem planowanych prac.

Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc! Nasi pracownicy na sprzątaniu po zmarłych na terenie woj lubelskiego znają się doskonale.

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych w Lubelskim

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%