Sprzątanie po zmarłych
Lubin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Solidne sprzątanie po zgonach w Lubinie. Dezynfekcja mieszkań, domów po zgonie

Na terenie miasta Lubin oferujemy całodobowe sprzątanie po zgonach, nie tylko dla prywatnych firm obsługujących wspólnoty mieszkaniowe, ale również dla rodzin zmarłych osób. Usługę tę świadczymy już od wielu lat na terenie całego województwa dolnośląskiego oraz całego kraju. Ważne dla nas jest usatysfakcjonowanie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze sprzątanie lubuskich mieszkań po zgonie było wykonywane na jak najwyższym poziomie. Nie byłoby to jednak możliwe bez wykwalifikowanych pracowników i specjalistycznego sprzętu oraz atestowanym środków chemicznych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi technikami i umówienia się na bezpłatną wycenę zlecenia wraz z dojazdem w takich rejonach Lubina jak: Lubin Czuby Północne i Południowe, oraz Felin wraz ze Sławinem.

Śmierć samobójcza

Samobójstwo to jeden z rodzajów śmierci, który wpływa destrukcyjnie na bliskich zmarłego. To zaskoczenie i szok, który wręcz paraliżuję. Powodów, dla których ludzie odbierają sobie życie, jest dużo, lecz często są to problemy natury psychicznej np. depresja, alkoholizm czy schizofrenia. Nie sposób tutaj określić rodzaju tragedii tego zjawiska. Samobójcy, chcąc skutecznie skończyć ze swoim życiem, wybierają zazwyczaj najszybsze sposoby takie jak: powieszenie się, otrucie lub użycie broni palnej. Szacuje się, że na całym świecie w ciągu roku ok. miliona osób popełnia samobójstwo. Zdecydowanie większą część tej liczby stanowią mężczyźni.  Sprzątanie po zmarłych w wyniku śmierci samobójczej przeprowadzane jest przez techników firmy Kastelnik przez całą dobę 7/24 h.

Czynnikami, które mogą pobudzać, do śmierci samobójczej są m.in.:

 • zaburzenia psychiczne;
 • uzależnienia od używek;
 • uwarunkowania religijne;
 • genetyka;
 • problemy z rodziną.

Często samobójstwo postrzegane jest błędnie jako fantazja, marzenie o lepszym życiu. Ważne jest, aby osoba mająca myśli samobójcze zgłosiła się niezwłocznie do specjalisty. 

Odkażanie po zgonie w Lubinie i okolicy

Osoby, które popełniające samobójstwo często wykorzystują sytuacje, że są na przykład same w domu lub po prostu mieszkają samotnie. Dlatego zdarzają się sytuacje, gdzie ciało takiej osoby znalezione jest po dłuższym czasie i doszło w nim już do rozkładu tkanek. Niezbędne jest wówczas wezwanie profesjonalnej firmy sprzątającej, która zajmie się dezynfekcją funeralną miejsca zgonu. Części tkanek czy ślady krwi to zbiorowisko toksycznych substancji, które są dla nas chorobotwórcze. Jeśli chcemy w takim mieszkaniu zamieszkać lub je sprzedać, to powinniśmy zadbać o jego skuteczne odkażenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najbliższego terminu realizacji usługi kompleksowego sprzątania po samobójcach.

Wypadek budowlany – jako częsta przyczyna śmierci

Śmierć poniesiona podczas wypadku w domu to straszna tragedia, jednak dochodzi do niego, częściej niż myślimy. Do jednego z nich doszło w listopadzie 2020 w powiecie piotrkowskim, gdy wybuchła butla gazowa propan-butan. Do zawaleniu się budynku pod gruzami znaleziono trzy osoby. Jednak po wykonaniu czynności ratowniczych i wyciągnięciu tych osób z ruin przez grupę strażaków, stwierdzono jeden zgon.

Po wypadku w celu dochodzenia służby prowadzą czynności operacyjne. Wówczas ich zadaniem jest zebranie wszystkich informacji na temat wypadku, a w tym:

 • stwierdzenie liczby osób, które znajdowały się na miejscu zdarzenia;
 • ustalenie, kto miał wszelkie prawa zastrzeżone do wykonania dokumentacji budynku, czy one nie były bezpośrednią przyczyną śmierci;
 • dokładne zbadanie miejsca śmierci. Usuwanie ciała, to oferta specjalistycznego czyszczenia i mycie posadzek z krwi po zwłokach. Stosujemy środki chemiczne znanych producentów.

W powyższym celu policjanci prowadzą rozpoznanie prostymi sposobami np. za pomocą wywiadu. Podobne czynności prowadzi się po samobójstwach, również niezbędna jest ingerencja policji. Sprzątanie po zmarłych na skutek wypadku to zadanie dla specjalistycznej firm zajmującej się dezynfekcją po zgonach.

Sprzątanie po zmarłych Lubin

Nasze usługi to wiele etapów kompleksowego sprzątania po zmarłych, jakie oferuje firma Kastelnik. Odkażanie powierzchni publicznych na terenie wszystkich dzielnic miasta, czyszczenie firmy po wypadku pracownika, ale także po chorobach zakaźnych należy przeprowadzić w stosunkowo krótkim czasie – tak stanowi prawo. W branży usług funeralnych jesteśmy liderem. Od wielu lat wykonujemy wiele usług czyszczenia lokali dla klienta indywidualnego oraz korporacyjnego.

 • Sprzątanie po zgonach w Lubinie 24h;
 • kompleksowe sprzątanie po zmarłym w wyniku śmierci naturalnej;
 • całodobowe sprzątanie lubińskich ulic po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie pomieszczeń po zgonie woj. dolnośląskie;
 • czyszczenie powierzchni i usuwanie śladów krwi po zmarłej osobie;
 • skuteczna dezynfekcja firmy, mieszkania po zwłokach;
 • dezynfekcja miejsc po rozkładzie zmarłym;
 • ozonowanie mieszkań  i miejsc po zmarłym na terenie firmy naszego klienta;
 • utylizacja po zmarłym skażonego mienia po śmierci i po rozkładających się zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłych;
 • wieloetapowa dezynfekcja lokali i usuwanie toksyn po zmarłych;
 • ozonowanie miejsc biur po zmarłym pracowniku.
 • ozonowanie po zgonie.

Słownictwo funeralne dezynfekcji po zmarłych

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Zdarza się, iż stan ten wymaga terapii psychologicznej. W opisanym powyżej przypadku nie uciekniemy dezynfekcji i odkażania mieszkań.

Lubin sprzątanie po zmarłych – Całodobowy kontakt telefoniczny Kastelnik 7/24

Usługi sprzątania po zmarłych wymagają profesjonalnego podejścia każdej firmy od dezynfekcji po śmierci. Podczas pierwszego kontaktu z nami odpowiemy Ci na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi kompleksowego sprzątania po zgonach w Lubinie oraz umówimy na bezpłatną wycenę z dojazdem na miejsce, po czym wybierzemy jak najszybszy termin realizacji. Zadzwoń lub napisz e-mail i poznaj najbliższy termin!

Kastelnik sp. z o.o. – profesjonalne sprzątanie po zmarłych w powiecie lubińskim dla osób prywatnych i firm. Działamy szybko i skutecznie w obszarze dezynfekcji mieszkań po śmierci na obszarze, nie tylko województwa dolnośląskiego, ale również na terenie całej Polski!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach: Ścinawa.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%