Sprzątanie po zgonach
Lubartów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Lubartowie. Jak wydezynfekować mieszkanie po śmierci bliskiego w domu?

Zgon w mieszkaniu? Szukasz usługi tj. sprzątanie po zgonach Lubartówwojewództwie lubelskim? Firma Kastelnik sprzątanie po zwłokach w stanie rozkładu wykonuje już od 2013 roku, które łączone jest prawie zawsze z dezynfekcją pomieszczeń. Usługi te z roku na rok stale udoskonalamy, aby zapewnić, że usługi sprzątania mieszkań są przeprowadzane coraz lepiej i z zachowaniem coraz wyższych wymogów i standardów.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy w stanie szybko usunąć przykre i szkodliwe zapachy po śmierci i rozkładach ciała. W tym celu, natychmiast po odebraniu telefonu od klienta z ogłoszenia – nasz kontakt zamienia się w działanie.

W błyskawicznym tempie przygotowujemy specjalistyczne i profesjonalne oprzyrządowanie, aby za jego pomocą dokonać dezynfekcję pomieszczenia po zwłokach.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Lubartów

Krew i gnijące ciało zmarłego pozostawia nieprzyjemny zapach.

Czyszczenie miejsc po zwłokach w Lubartowie w woj. lubelskim

Jesteśmy najlepszą firmą sprzątającą na rynku, bardzo dobrze ocenianą przez mieszkańców miasta Lubartów i innych lokalizacji województwa lubelskiego w dziedzinie czyszczenia mieszkań i innych pomieszczeń po zmarłych. Zarówno po śmierci naturalnej, jak i niespodziewanych zgonach.

Wystarczy jeden kontakt i jesteśmy na miejscu zgłoszenia. Posiadamy dostęp do najnowocześniejszych urządzeń w zakresie czyszczenia mieszkań osób prywatnych i dowolnych obiektów publicznych. Pracujemy we wszystkie dni tygodnia.

Sprzątanie po zmarłych Lubartów - Lubelskie, Lublin i okolice

Pokój lokatora – zbieracza, który zmarł. Kastelnik posprząta i zdezynfekuje.

Usuwanie substancji gnilnych po zwłokach – odkażanie podłogi

Jesteśmy na telefon przez całą dobę, a wszelkie zlecenia sprzątania po zmarłym realizujemy od razu. Nie chcemy dopuszczać do tego, aby pozostałe rzeczy, które znaleziono w miejscu mieszkania, w tym spora część mebli i przedmiotów osobistych, czy nawet samo ciało zmarłych stanowiły zagrożenie związane z roznoszeniem wirusów i substancji gnilnych powstających od momentu rozkładu.

Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność. Firma Kastelnik profesjonalnie podchodzi do zlecenia. Skorzystaj z oferty naszej firmy, podając adres, pod który mamy przyjechać. W Lubartowie jesteśmy w terenie o każdej porze.

Czyszczenie mieszkań po zgonach

Firma oferująca szereg usług dezynfekcji pomieszczenia

Ciało w stanie rozkładu nie może długo czekać. Sprzątanie po zwłokach musi być podjęte najszybciej, jak to możliwe. Przy sprzątaniu nie mogą przebywać osoby trzecie ze względu na profesjonalne stosowanie silnych środków do dezynfekcji.

Wszelkie pomieszczenia w trakcie dezynfekcji powinny być niedostępne dla nikogo, poza firmą zajmującą się sprzątaniem. Na terenie, gdzie odbywa się ozonowanie, nasi pracownicy są ubrani w szczelne kombinezony oraz maski, aby ciało w trakcie rozkładu nie zagrażało osobom przeprowadzającym dezynfekcję.

Sprzątanie w zakresie czyszczenia ścian czy mebli podlega ścisłym procedurom bezpieczeństwa. Tam, gdzie znaleziono martwe ciało, jest potencjalne ryzyko zakażenia. Sprzątanie firmy, garaży po trupach, czy mieszkania jest obowiązkową czynnością. Wszędzie tam, gdzie takie usługi firm od sprzątania mają miejsce, należy dostosować się do poleceń

Dezynfekcją po zgonach firma zajmuje się z użyciem profesjonalnych środków

Zamgławianie pozwala pozbyć się odrzucającego smrodu po gnijącym ciele zmarłego.

Usługi sprzątania świadczone za pomocą atestowanej chemii

Atestowane środki chemiczne, czy profesjonalny sprzęt to nieodzowne elementy naszej pracy. Ciągłe uczestniczenie w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje oraz doświadczenie, sprawiają, że wykonujemy usługi na jak najwyższym poziomie. Po wykonanej usłudze wystawiamy Certyfikat po zgonie, który określa wykonane prace.

Wiemy, jak trudny czas, przeżywają bliscy zmarłego, dlatego chcąc ułatwić im kwestie organizacyjne, posiadamy całodobową infolinię. Ponadto wyceniamy bezpłatnie zlecenia z możliwością dojazdu na miejsce zdarzenia, m.in. w takich dzielnicach miasta jak: Nowodwór – Piaski i Chlewiska oraz Skrobów.

Wybierz firmę zajmującą się sprzątaniem po śladach zgonu . Lublin

Jak przeżyć w żałobie po bliskiej osobie?

W ciężkiej sytuacji zdrowotnej naszego bliskiego często polecone jest nam, aby spędził on ostatnie chwile swojego życia w domu. Podczas tego czasu niezbędne jest zapewnienie jak najlepszych warunków egzystencjalnych. Wygodny materac, czy spokój to podstawowe elementy. Jednak nie możemy zapomnieć o tym, że to chora osoba, która potrzebuje przede wszystkim opieki zdrowotnej. Taką może zapewnić jej lekarz rodzinny.

On decyduje o tym, w jaki sposób opiekować się chorym. Medyk ten ma też kluczową rolę w sytuacji, gdzie dochodzi do śmierci bliskiego, ponieważ może pomóc nam w przeżywaniu żałoby. Jego obserwacja może być dla nas wskazówką. Według lekarzy rodzinnych żałoba jest czasem, gdzie często dochodzi do problemów psychicznych. Wówczas mogą oni szybko zauważyć jej symptomy i skierować pacjenta do specjalisty.

Co powinno wzbudzić nasz niepokój?

 • Złe samopoczucie psychiczne – poczucie beznadziei;
 • suchość w jamie ustnej i kłucie w klatce piersiowej;
 • strach, czy poczucie winy.

Sprzątanie po zgonach Lubartów

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie lubartowskim – Lubelskie

Po odkryciu u kogoś powyższych dolegliwości powinniśmy go skierować do specjalisty, by pomógł mu przeżyć żałobę. Celem jej jest przeżywanie utraty bliskiego, po to, aby uświadomić sobie tę krytyczną sytuację i móc sobie z tym poradzić.

Etapy żałoby:

 • pierwszy etap to szok i niedowierzanie;
 • drugim etapem mogą być wspomniane wyżej dolegliwości fizyczne;
 • ostatnim etapem jest zaakceptowanie śmierci i powrócenie do codzienności.

Po śmierci w domu mierzymy się nie tylko z utratą, ale i z problemem trupa. Zanim przyjedzie po niego zakład pogrzebowy, leży on w domu i już wtedy zaczyna dochodzić do stanu rozkładu. Sytuacja komplikuje się, gdy zwłoki są znalezione po upływie dłuższego czasu, na przykład po tygodniu. Wtedy jak najszybciej należy wezwać firmę Kastelnik i skorzystać z usług czyszczenia pomieszczenia w miejscu zwłok.

Lublin dezynfekcja po zmarłym

Przeżarta podłoga, na której zmarły leżał kilka dni. Firma Kastelnik zajmuje się sprzątaniem takich miejsc.

Wówczas mamy problem z gnijącym ciałem zmarłego, które jest źródłem chorobotwórczych drobnoustrojów i przykrego zapachu. By móc skutecznie je usunąć, powinniśmy zamówić sprzątanie po zmarłych. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, zadzwoń do nas!

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Kastelnik to firma oferująca szereg usług, które pozwalają przywrócić mieszkanie lub dowolny obiekt do stanu używalności po zmarłym. Usługi obejmują nie tylko Lublin czy Lubartów, ale całe Lubelskie.

Jesteśmy Kastelnik. Nasze usługi w sprzątaniu po zmarłym nie mają konkurencji

Nie pomijamy żadnego szczegółu. Każdy zakątek pomieszczenia musi zostać starannie wyczyszczony.

Sprzątanie po zgonach Lubartów – co robić po śmierci w domu?

Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Lubartów to niezbędne działania, jakie należy przeprowadzić, by przywrócić bezpieczeństwo w miejscu, gdzie doszło do śmierci. Odkażanie pomieszczeń poprzedza dokładna analiza zagrożeń. Konieczne jest opróżnienie całego mieszkania i wyniesie wszystkich skażonych mebli, by dokładnie wyczyścić ślady krwi na podłodzie i usunąć toksyny.

Kastelnik – utylizacja starych mebli – potwierdzony certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Warto dodać, że utylizacja mebli po zmarłym jest niezwykle ważna, ponieważ w trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia toksyn, które osiadają na meblach i innych elementach wyposażenia. Przetarcie takich gabarytów środkiem do dezynfekcji jest niewystarczające, by zachować bezpieczeństwo w mieszkaniu po zgonie.

Co ważne, utylizacja gabarytów pozwala także tchnąć nowe życie, ponieważ płyty wiórowe powstałe w trakcie procesu wykorzystuje się do konstrukcji nowych szaf, biurek czy łóżek.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Lubartowie.

Całodobowo świadczymy usługi likwidacji sprzętów w domu po zmarłym – Kastelnik.

Opróżnianie mieszkań po osobach zmarłych – utylizacja rzeczy w krwi

Likwidacja mieszkań po zmarłych osobach i utylizacja mebli to te etapy dezynfekcji, które należy powierzyć specjalistom. Technicy sprzątania miejsc śmierci określą, które sprzęty można poddać odkażaniu nadtlenkiem wodoru, a które należy przewieźć do spalarni.

Szukając firmy, która wykona transport starych mebli do utylizacji, warto wybrać tą, która dysponuje uprawnieniami DDD, czyli certyfikat deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. W mieszkaniu gdzie doszło do skażenia patogenami mamy do czynienia z robactwem, muchami żerującymi na krwi oraz nieprzyjemnych zapachem.

Jakie usługi możesz zamówić w firmie Kastelnik?

 • Sprzątanie po zgonach w Lubartowie
 • sprzątanie po zgonie woj. lubelskie;
 • czyszczenie miejsc po morderstwie;
 • dezynfekcja po zmarłych w domu w powiecie lubartowskim;
 • dezynfekcja po samobójstwie;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej;
 • odkażanie przedmiotów osobistych po zgonie w mieszkaniu;
 • dezodoryzacja w celu usunięcia fetoru z rozkładających się zwłok;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania po zgonie.
Dezynfekcja po zmarłych za pomocą oferty firmy Kastelnik Lublin i Lubartów

Domownik zmarł w toalecie pozostawiając po sobie ślady konieczne do zdezynfekowania.

Czym jest żałoba i jakie ma wpływ na rodzinę denata?

Żałoba to czas, w którym przeżywamy stratę bliskiego. Podczas niej możemy zauważyć u siebie takie symptomy jak: smutek i poczucie winy czy bezsilność, ale również problemy ze snem, czy poczucie bezsilności.

Powinniśmy przeżyć żałobę, ponieważ, gdy nie pogodzimy się ze stratą bliskiego, możemy mieć potem problemy natury psychicznej. W tym czasie sprzątanie miejsca po zwłokach zdecydowanie lepiej zlecić zewnętrznej firmie sprzątającej.

Osoby, których ciało po śmierci zaczyna gnić, stanowią zagrożenie epidemiologiczne

Na tym łóżku zmarły leżał kilka dni, zanim odkryto jego martwe ciało.

Całodobowy kontakt – sprzątanie po zgonie w Lubartowie

Z naszą pomocą mogą państwo być spokojni. Firma Kastelnik usługi sprzątania obejmuje cały Lubartów, Lublin, a także pozostałe miasta, które wliczają się w województwo lubelskie.

Oferujemy sprzątanie po zgonach Lubartów i Lubuskie. Zajmujemy się tym nieprzerwanie od 2013 roku. Firmę mogą państwo sprawdzić w opiniach w Internecie lub zaglądając do zakładki “Realizacje”, aby zobaczyć, jak dużo usług sprzątania już wykonaliśmy. Firma zajmująca się dezynfekcją od tylu lat musi być dobra. Zapraszamy całe Lubelskie do wybrania naszych usług.

Firma zajmująca się dezynfekcją po śmierci. Skorzystaj z naszych usług

Stosujemy wyłącznie nowoczesne i niezawodne metody dezynfekcji po zmarłych. Nieodłącznym elementem naszej pracy jest działanie z zachowaniem zasad BHP oraz środki ochrony osobistej. Posiadamy całodobową infolinię, gdzie można dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Po wykonanej pracy wystawiamy certyfikat sprzątania po zgonie, który mówi o tym, jakie czynności wykonaliśmy. Naszym klientom oferujemy również bezpłatną wycenę z dojazdem na miejsce.

Usługi porządkowe w woj. lubelskim znajdziesz jeszcze w miastach:

i mniejsze miejscowości.

Firma sprzątająca Kastelnik – w powiecie lubartowskim bezpłatna wycena usługi już w 20 minut.

Najczęstsze pytania o usługi sprzątania w Lubartowie

Jak przebiega czyszczenie mieszkań po zwłokach? Sprzątanie po zgonach w Lubartowie to wieloetapowy proces obejmujący neutralizowanie groźnych patogenów, odkażanie pomieszczeń i wywóz starych mebli. Celem tego procesu jest doprowadzenie mieszkania po zmarłym do porządku i przywrócenie go do bezpiecznego użytku. Czyszczenie po zwłokach wykonywane przez specjalistów przebiega szybko, skutecznie, a co najważniejsze jest w pełni bezpieczne.

Serwis sprzątający Lubartów

Cały zabieg często uzupełniany jest o ozonowanie pomieszczeń po śmierci, które eliminuje trupi jad i pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, jakim jest fetor po zwłokach. Co jeszcze warto wiedzieć na temat porządkowania po zmarłym?

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zwłokach?

Cena za usługi czyszczenia po zwłokach jest ustalana indywidualnie z klientem, po wycenie wykonanej na miejscu, gdzie miała miejsce śmierć. Kompleksowe sprzątanie po śmierci może kosztować od 800 złotych za podstawową dezynfekcję, do kilku tysięcy złotych w przypadku większych mieszkań, gdzie występuje dużo krwi i przedmiotów do usunięcia.

Jak robić dezynfekcję po zgonie?

Śmierć w domu wymaga najbardziej skomplikowanego procesu dezynfekcji pomieszczenia. W przypadku, gdy osoba zmarła w mieszkaniu, niezbędne jest profesjonalne odkażenie lokalu. Powietrze może być zanieczyszczone toksycznymi związkami chemicznymi, które należy usunąć. W takiej sytuacji skutecznym rozwiązaniem jest ozonowanie, które nie tylko neutralizuje groźne patogeny, ale również świetnie usuwa nieprzyjemne zapachy.

Jak zlikwidować zapach zwłok po zgonie w domu?

Usuwanie zapachu po śmierci w domu to zadanie, które najlepiej powierzyć specjalistom. Wietrzenie pomieszczeń i odświeżacze powietrza okazują się nieskuteczne na trupi zapach. Najlepiej sprawdza się ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, które nie tylko neutralizują groźne patogeny, ale również trwale usuwają fetor po zgonie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%