Sprzątanie po zgonach
Lubartów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Lubartowie. Czas żałoby. Jak poradzić sobie po śmierci bliskiego w domu

Szukasz usługi sprzątanie po zgonach Lubartów i województwo lubelskie? Firma Kastelnik sprzątanie po zwłokach wykonuje już od 2013 roku. Atestowane środki chemiczne, czy profesjonalny sprzęt to nieodzowne elementy naszej pracy. Ciągłe uczestniczenie w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje oraz doświadczenie, sprawiają, że wykonujemy usługi na jak najwyższym poziomie. Po wykonanej usłudze wystawiamy Certyfikat po zgonie, który określa wykonane prace. Wiemy, jak trudny czas, przeżywają bliscy zmarłego, dlatego chcąc ułatwić im kwestie organizacyjne, posiadamy całodobową infolinię. Ponadto wyceniamy bezpłatnie zlecenia z możliwością dojazdu na miejsce zdarzenia, m.in. w takich dzielnicach miasta jak: Nowodwór – Piaski i Chlewiska oraz Skrobów.

Jak przeżyć żałobie po bliskiej osobie?

W ciężkiej sytuacji zdrowotnej naszego bliskiego często polecone jest nam, aby spędził on ostatnie chwile swojego życia w domu. Podczas tego czasu niezbędne jest zapewnienie jak najlepszych warunków egzystencjalnych. Wygodny materac, czy spokój to podstawowe elementy. Jednak nie możemy zapomnieć o tym, że to chora osoba, która potrzebuje przede wszystkim opieki zdrowotnej. Taką może zapewnić jej lekarz rodzinny. On decyduje o tym, w jaki sposób opiekować się chorym. Medyk ten ma też kluczową rolę w sytuacji, gdzie dochodzi do śmierci bliskiego, ponieważ może pomóc nam w przeżywaniu żałoby. Jego obserwacja może być dla nas wskazówką. Według lekarzy rodzinnych żałoba jest czasem, gdzie często dochodzi do problemów psychicznych. Wówczas mogą oni szybko zauważyć jej symptomy i skierować pacjenta do specjalisty. Co powinno wzbudzić nasz niepokój? 

 • Złe samopoczucie psychiczne – poczucie beznadziei;
 • suchość w jamie ustnej i kłucie w klatce piersiowej;
 • strach, czy poczucie winy.

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie lubartowskim

Po odkryciu u kogoś powyższych dolegliwości powinniśmy go skierować do specjalisty, by pomógł mu przeżyć żałobę. Celem jej jest przeżywanie utraty bliskiego, po to, aby uświadomić sobie tę krytyczną sytuację i móc sobie z tym poradzić. Etapy żałoby:

 • pierwszy etap to szok i niedowierzanie;
 • drugim etapem mogą być wspomniane wyżej dolegliwości fizyczne;
 • ostatnim etapem jest zaakceptowanie śmierci i powrócenie do codzienności.

Po śmierci w domu mierzymy się nie tylko z utratą, ale i z problemem trupa. Zanim przyjedzie po niego zakład pogrzebowy, leży on w domu. Sytuacja komplikuje się, gdy zwłoki są znalezione po upływie dłuższego czasu, na przykład po tygodniu. Wówczas mamy problem z gnijącym ciałem, które jest źródłem chorobotwórczych drobnoustrojów i przykrego zapachu. By móc skutecznie je usunąć, powinniśmy zamówić sprzątanie po zmarłych. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, zadzwoń do nas!

Sprzątanie po zgonach Lubartów 

 • sprzątanie po zgonach w Lubartowie i powiecie lubartowskim;
 • sprzątanie po zgonie woj. lubelskie;
 • czyszczenie miejsc po morderstwie;
 • dezynfekcja po zmarłych w domu;
 • dezynfekcja po samobójstwie;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym w wyniku choroby zakaźnej;
 • odkażanie przedmiotów osobistych po zgonie w mieszkaniu;
 • dezodoryzacja w celu usunięcia fetoru z rozkładających się zwłok;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania po zgonie.

Czym jest żałoba?

Żałoba to czas, w którym przeżywamy stratę bliskiego. Podczas niej możemy zauważyć u siebie takie symptomy jak: smutek i poczucie winy czy bezsilność, ale również problemy ze snem, czy poczucie bezsilności. Powinniśmy przeżyć żałobę, ponieważ, gdy nie pogodzimy się ze stratą bliskiego, możemy mieć potem problemy natury psychicznej. 

Całodobowy kontakt – sprzatanie po zgonie w Lubartowie 

Oferujemy sprzątanie po zgonach Lubartów i Lubuskie. Zajmujemy się tym nieprzerwanie od 2013 roku. Stosujemy wyłącznie nowoczesne i niezawodne metody dezynfekcji po zmarłych. Nieodłącznym elementem naszej pracy jest działanie z zachowaniem zasad BHP oraz środki ochrony osobistej. Posiadamy całodobową infolinię, gdzie można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Po wykonanej pracy wystawiamy certyfikat sprzątania po zgonie, który mówi o tym, jakie czynności wykonaliśmy. Naszym klientom oferujemy również bezpłatną wycenę z dojazdem na miejsce.
Gdzie nas jeszcze znajdziesz: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Lubartów, Zamość i mniejsze miejscowości.

Kastelnik – w powiecie lubartowskim bezpłatna wycena usługi już w 20 minut. 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%