Sprzątanie po zgonach Lubań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Lubaniu. Specyficzne środowisko pracy w miejscu po zwłokach wymaga odpowiednich sprzętów

Chcesz przeprowadzić dezynfekcję mieszkania, lecz nie wiesz, jak to zrobić? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotycząca zlecenia tj. sprzątanie po zgonach Lubań na terenie województwa dolnośląskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Jedną z najważniejszych cech. które wyróżnia firmę Kastelnik jest sprzątanie mieszkania po zgonie użyciem:

 • przemysłowych ozonatorów;
 • wytwornic suchej mgły;
 • atestowanych środków chemicznych;
 • środków ochrony osobistej.
Praca ozonatora

Ozonowanie pomieszczeń jest częścią profesjonalnych usług sprzątania po zmarłych.

Ozonowanie pomieszczeń podczas dogłębnego czyszczenia po zmarłym świadczymy na wysokich stężeniach ozonu w takich miejscach miasta Lubań jak m.in.: Ulica Warszawska, Ulica Papieża Jana Pawła II i okolice Harcerskiej Góry. Ciało w stanie rozkładu wydziela wiele trujących związków chemicznych i niebezpiecznych patogenów.

Oferujemy dezynfekcję pomieszczeń po zwłokach na terenie powiatu lubańskiego i w miastach: Świeradów-Zdrój, Leśna oraz Olszyna. Warto dodać, że tej usługi nie da się poprawnie wykonać, bez utylizacji skażonych powierzchni.

Usługi sprzątania miejsc po zwłokach Lubań i okolice

Jesteśmy firmą, dla której niezwykle ważne jest, aby sprzątanie domu po zmarłym było, jak największą pomocą dla bliskich denata. W celu przedstawienia oferty można skontaktować się z nami poprzez infolinię telefoniczną, która czynna jest dwadzieścia cztery godziny na dobę. W przypadku sprzątania po zwłokach w stanie rozkładu, gdzie pojawiły się larwy, warto działać szybko.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Lubań

Opróżnianie mieszkań ze starych mebli po zmarłych osobach

W skrajnych przypadkach, gdzie niezbędne jest dogłębne sprzątanie piwnic po zgonach, oferujemy także czyszczenie suchym lodem. Okazuje się, że tego typu sprzątaniem zajmują się też osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Nielegalna utylizacja to duży problem na ternie powiatu lubańskiego i zdecydowanie warto zakończyć ten proceder.

Wyrzucanie starych mebli do lasu to nielegalne działanie i na ma na to zgody lokalnej społeczności. Opróżnianie mieszkań, strychów, czy garażu warto zlecić do fachowca, który zabrudzenia z podłogi oddzieli od innych śmieci i przekaże wszystko do legalnej utylizacji.

Czyszczenie klatki schodowej

Nieprzyjemny zapach na klatce schodowej jest zjawiskiem, poprzez które odkrywane są zwłoki w pobliskim mieszkaniu.

Sprzątanie po zgonach Lubań – nasze zdjęcia są objęte prawem autorskim

Rozpowszechnianie materiałów, które publikujemy, aby pokazać przykładowe prace podczas zlecenia sprzątanie po zgonach w Lubaniu, jest prawnie zabronione. Nasze duże doświadczenie sprawia, że ilość wykonywanych przez nas zleceń pozwoliła na zgromadzenie mnóstwa zdjęć dotyczących czyszczenia funeralnego.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Dla osób prywatnych ważne jest, aby firma, którą chcą wynająć do tak tragicznej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby, była transparentna. Rodzinna firma sprzątająca Kastelnik chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące poprawnego odkażania miejsca zgonu.

Odkażanie pomieszczeń

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym województwo dolnośląskie

Na terenie miasta Lubań technicy przedsiębiorstwa Kastelnik oferują usuwanie płynów ustrojowych z podłogi, a każde pomieszczenie, gdzie były ślady krwi, jest solidnie odkażane za pomocą środka biobójczego z nadtlenkiem wodoru. Okazuje się, że warto dopasować sposób dezynfekcji, do zastanych na miejscu chorobotwórczych mikroorganizmów, patogenów i innych niebezpiecznych związków chemicznych.

Jednym z lepszych sposobów na odkażanie pomieszczeń jest zamgławianie za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. Dzięki rozprzestrzenianiu się mgły po całym pomieszczeniu można w szybkim czasie usunąć jady trupie i nieprzyjemny zapach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, więc zadzwoń w dowolnym momencie.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Lubaniu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji mikroorganizmów w domu po śmierci.

Kastelnik wykonuje usługi dezynfekcji mieszkań po zgonach

 • sprzątanie po zgonach Lubań i okolice;
 • ozonowanie pomieszczeń w powiecie lubańskim: Świeradów-Zdrój, Leśna, Olszyna,
 • odkażanie mieszkania z użyciem preparatów chemicznych;
 • czyszczenie płynów ustrojowych z podłóg;
 • dezynfekcja nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja mienia po zmarłych zbieraczach;
 • usuwanie śladów biologicznych po gniciu;
 • likwidowanie much plujek po zaawansowanym rozkładzie zwłok;
 • czyszczenie mieszkań z krwi po zmarłych;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku samobójstwa;
 • dezodoryzacja powietrza w pomieszczeniu po zmarłym;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów całą dobę;
 • usługi czyszczenia po zmarłym w domu;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach samochodowych.

Zamów ozonowanie pomieszczeń po zmarłych od firmy Kastelnik

Na firmę Kastelnik możesz liczyć w kwestii dezynfekcji pomieszczeń skażonych krwią lub mieszkań pełnych starych mebli. Do usuwania nieprzyjemnych zapachów nie ma lepszego środka niż ozon. To właśnie ozonowanie pomieszczeń w mieszkaniu, gdzie doszło do śmierci, jest najczęściej oferowaną usługą.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Lubaniu oferujemy wraz z gruntownym usuwaniem niebezpiecznych dla zdrowia substancji np. neuryną. Zabieg ozonowania przeprowadza się z użyciem przemysłowych generatorów ozonu. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po zmarłych osobach, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Rzetelna firma sprzątanie funeralne

Firma Kastelnik sprząta po zgonie z certyfikatem po dezynfekcji.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o usługi sprzątania w Lubaniu

Usługi sprzątania po zmarłych na terenie powiatu lubańskiego to zlecenia, podczas których powinno stawiać się przede wszystkim na bezpieczeństwo. Środki ochrony osobistej to podstawowe wyposażenie każdej profesjonalnej firmy sprzątającej. Maska, kombinezon ochronny i rękawice to najczęściej używane elementy w trakcie dezynfekcji.

FAQ zgon Lubań

Pracownicy firmy Kastelnik stale biorą udział w szkoleniach, które podnoszą poziom bezpieczeństwa w miejscu, gdzie doszło do skażenia biologicznego.

Kto zamawia najczęściej sprzątanie mieszkania po zgonie?

Usługę sprzątania mieszkań po zgonie najczęściej zamawiają osoby prywatne lub zarządcy lokalnych spółdzielni mieszkaniowych, w przypadku gdy na terenie nieruchomości dochodzi do rozkładu zwłok. Zazwyczaj w przypadku gnijącego ciała w mieszkaniu, alarmującym sygnałem jest nieprzyjemny zapach, a pierwszą kwestią, którą należy rozwiązać, jest usunięcie tej woni z klatki schodowej.

Dlaczego utylizuje się meble po zmarłych?

Meble po zmarłych trzeba utylizować, by wyeliminować wszystkie zagrożenia i usunąć niebezpieczne mikroorganizmy. Czasami mebel, na którym doszło do rozkładu zwłok, nie nadaje się do użytku. Nie można go po prostu wyrzucić do osiedlowego śmietnika. Skażone krwią i płynami ustrojowymi przedmioty należy zutylizować w specjalistycznej spalarni termicznej.

Jakie czynności obejmuje sprzątanie po zgonie?

Proces sprzątania po zgonie obejmuje zazwyczaj kilka kroków, w tym usunięcie szczątków oraz kilkuetapową dezynfekcję pomieszczenia. Należy również zneutralizować plamy krwi na podłodze i przeprowadzić ozonowanie na trupi zapach w mieszkaniu. Wymaga to specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonalnej firmie sprzątającej po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%