Sprzątanie po zgonach
Łowicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Łowiczu. Na czym polega dezynfekcja mieszkania po zmarłym?

Kompleksowe usługi dezynfekcji to wiele różnych czynności np. sprzątanie po zgonach Łowicz, które obejmuje usuwanie zapachów oraz eliminację wszystkich patogenów z mieszkania denata.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

W przypadku sprzątania miejsca zgonu liczy się usunięcie potencjalnie szkodliwych patogenów oraz profesjonalne czyszczenie podłogi z płynów ustrojowych. Sprzątanie domu ukochanej osoby lub alternatywnie oczyszczanie miejsca zbrodni to nie są czynności dla tradycyjnej firmy sprzątającej. Po śmierci z ciała może wydzielać się ponad trzydzieści jeden trujących związków chemicznych i mycie okien w takim mieszkaniu to nie jest podstawowe zadanie do wykonania.

Usługi sprzątania to także fizyczne metody zwalczania patogenów przenoszonych w powietrzu!

Standardowe głębokie czyszczenie miejsca po zwłokach wymaga odpowiedniego przeszkolenia w zakresie obsługi urządzeń do odkażania. Czyszczenie mieszkania z krwi i płynów ustrojowych wymaga doboru odpowiedniego stężenia środka biobójczego. Szkodliwe patogeny przenoszone są w powietrzu, dlatego należy zamknąć okna na czas zabiegu i zabezpieczyć kanały wentylacyjne.

Sprawdzona firma sprzątająca w Łowiczu

W przypadku czyszczenia miejsca po zwłokach ważne jest usunięcie wszystkich szkodliwych toksyn z powietrza oraz zapewnienie bezpieczeństwa zleceniodawcy.

Usługi odkażania miejsca po śmierci obejmują:

 • sprzątanie po zabójstwie;
 • czyszczenie krwi po morderstwie;
 • dezynfekcję mieszkania po zgonie naturalnym.

Chcesz wiedzieć, jak oczyścić mieszkanie po zmarłym?

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w Łowiczu to profesjonalny zabieg eliminacji groźnych dla zdrowia patogenów i innych niebezpiecznych drobnoustrojów. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak niebezpieczne jest dla osób trzecich przebywanie w miejscu zgonu bez odpowiedniego zabezpieczenia. Gruntowne odkażanie mieszkania po zgonie to niezbędny krok, by móc bezpiecznie znów z niego korzystać.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Co uwalnia się z ciała człowieka po śmierci?

W trakcie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia blisko 31 różnych związków niebezpiecznych dla zdrowia człowieka. To nie tylko bakterie i wirusy, ale i niezwykle groźny trupi jad, czyli potoczne określenie amin powstających w efekcie szybko postępujących procesów gnilnych.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Łowicz

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Łowiczu. Biobójczy środek chemiczny Vircon S.

Te aminy to głównie putrescyna i kadaweryna, a najwyższy stopień toksyczności uzyskują po upływie ok. 10 godzin od momentu zgonu. W wyniku zatrucia trupim jadem dochodzi do zatrucia organizmu, pojawia się kaszel i duszności, a nawet poważne problemy z układem pokarmowym i krwionośnym. Warto dodać, że substancje te są całkowicie bezbarwne, przez co może się wydawać, że pomieszczenie po zgonie jest czyste i bezpieczne. Wyczuwalny jest jednak uciążliwy zapach po zmarłym, którego nie sposób wywietrzyć.

Na co zwrócić uwagę podczas  profesjonalnej dezynfekcji?

Likwidacja bakterii, wirusów i trupiego jadu, możliwa jest tylko dzięki profesjonalnej dezynfekcji mieszkania po zgonie w woj. łódzkim. Technicy sprzątania miejsc śmierci wykonują ozonowanie pomieszczeń po zmarłej osobie, które nie tylko eliminuje całe zagrożenie biologiczne, ale i całkowicie usuwa nieprzyjemny trupi odór.

Zamgławianie pomieszczeń po zmarłych w powiecie Łowickim

Zamgławianie mieszkania po zmarłym w całym powiecie Łowickim. Dezynfekcja mieszkania.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Dezynfekcja mieszkań w Łowiczu

Technicy firmy Kastelnik to profesjonaliści, którzy do swojej pracy przygotowują się z uwagą na zagrożenie, jakim są toksyczne substancje wydobywające się z ciała człowieka po śmierci. 31 trujących związków chemicznych to tykająca bomba biologiczna. Zabezpieczenie się za pomocą środków ochrony osobistej tj. kombinezonów ochronnych, czy też masek na twarz i rękawic to podstawa bezpieczeństwa w trakcie odkażania.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Zachowanie szczególnej ostrożności przy kontakcie z chorobotwórczymi drobnoustrojami to ich obowiązek. Ponadto niewskazane jest, aby na miejscu, gdzie wykonuje się sprzątanie po zwłokach, przebywały osoby trzecie.

Oprysk chemiczny po wypadkach i zgonach Łowicz

Fotel samochodu po śmiertelnym wypadku.

Wybierając firmę do usług sprzątania płynów ustrojowych kieruj się rekomendacjami

Kastelnik to rodzinna firma, która specjalizuje się w sprzątaniu śladów krwi z podłogi w mieszkaniach zmarłych. Rozumiemy trudności tej sytuacji i mamy doświadczenie w zakresie utylizacji skażeń biologicznych. Zaufaj profesjonalistom i zleć im sprzątanie po zmarłych. Nasz firma posiada całodobową infolinię, a usługę odkażania wycenia całkowicie bezpłatnie. Gdy istnieje taka konieczność, również dojeżdżamy na wycenę na miejsce zgonu m.in. Łowicz Agros Nova i Osiedle Kostka oraz Osiedle Dąbrówka.

czyszczenie krwi po zmarłej osobie

Sprzątanie po zgonach Łowicz — odkażanie nadtlenkiem wodoru

Dezynfekcja po śmierci przeprowadzana jest nadtlenkiem wodoru, a to wymaga solidnej ochrony w trakcie czyszczenia mieszkań po zgonie. Odkażanie miejsca śmierci za pomocą nadtlenku wodoru to znana w branży technika usuwania nieczystości bakteriologicznych ze skażonych powierzchni. Mikrodyfuzja, bo tak nazywa się ta technika, pozwala na dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca, co nie daje szans zarazkom i bakterią na przeżycie.

Wiele osób młodych, czy też takich, którym dopisuje zdrowie, nie myśli o swojej śmierci.

Społeczeństwo, które aktualnie funkcjonuje, żyje w nieustannym stresie, co wzmaga statystyki z zachorowalnością na różnego typu choroby cywilizacyjne. Choroby serca, czy też nowotwory, to plagi, które zabijają najwięcej ludzi w naszym kraju.

Zabieg ozonowania polega na walce z płynami ustrojowymi, które stanowią zagrożenie w pomieszczeniu zmarłego

Profesjonalne odkażanie polega na walce z patogenami, które stanowią źródło zagrożenia.

Całodobowa infolinia firmy Kastelnik – pomoc dla rodzin zmarłych

Szczególnie bolesnym dla nas jest, gdy nagle dochodzi do zgonu naszego bliskiego. Jesteśmy wówczas w stanie głębokiej żałoby, z którą niestety nie wszyscy potrafią sobie poradzić, dlatego istnieją nawet terapie, które pomagają ludziom w takich sytuacjach.

Dużym niebezpieczeństwem jest wyparcie śmierci bliskiego i próba zbagatelizowania tego faktu, ponieważ może to wrócić do nas ze zdwojoną siłą.

Ważne jest, by przeżyć stratę od razu, dać sobie po prostu czas.

Dezynfekcja pomieszczeń i przedmiotów po zmarłym wymaga odpowiednich środków chemicznych

Dezynfekcja podłogi z krwi po zwłokach wymaga odpowiednich środków biobójczych.

Ozonowanie po zgonach i usuwanie zapachu śmierci rozkładu zwłok

Profesjonalne ozonowanie po zgonie – Łowicz sprzątanie po śmierci to usługi dezynfekcji w celu wyeliminowania groźnych dla zdrowia patogenów i wszelakich drobnoustrojów, które mogą zagrażać życiu. Zatrudniając firmę do sprzątania szczątków ciała ludzkiego, nie musisz martwić się o utylizację. Profesjonalny zakład utylizacji termicznej, zadba o wszystko. Na koniec dostaniesz certyfikat realizacji usługi.

Bezpieczeństwo techników sprzątających mieszkania po zgonach jest niezwykle istotne.

Każdy z pracowników firmy Kastelnik posiada stosowane szkolenia, w celu wykonania poprawnie zabiegu dezynfekcji ozonem, ale również i by zadbać o własne bezpieczeństwo. Sprzątanie po zamarłych realizowane jest całą dobę, nie tylko na terenie Łowicza, ale i w całej Polsce.

Możliwość zabrania przedmiotów i usunięcie śladów po zwłokach na terenie całej Polski

Zagracone mieszkanie po syllogomanii pełne rzeczy do utylizacji.

Sprzątanie po zgonie to usługa pozwalająca na przywrócenie mieszkania do powtórnego zamieszkania

Sprzątanie mieszkań po zgonach to usługi na odkażanie, które pozwalają przywrócić skażone pomieszczenia do ponownego zamieszkania. Jeśli chodzi o aspekty związane ze śmiercią bliskiego i ze sprzątaniem po niej, nie jesteś sam. Możesz liczyć na firmę Kastelnik, która oferuje swoją usługę tj. bezpieczne sprzątanie po zmarłych na terenie całego województwa łódzkiego, ale i też całej Polski. Bardzo cenimy czas naszych klientów, dlatego staramy się ustalić jak najszybszy i najdogodniejszy termin wykonania zlecenia.

Sprzątanie miejsc zgonu Łowicz

Czyszczenie miejsca zgonu w Łowiczu. Krew na sedesie do wymycia.

W jaki sposób firma Kastelnik wykonuje dezynfekcję skażonych powierzchni?

Działamy z zachowaniem wszystkich zasad BHP. Ważne jest, aby na teren dezynfekcji, gdzie stosowane są specjalistyczne środki chemiczne, nie miały wstępu osoby trzecie. W tym celu wywieszamy stosowny komunikat na drzwiach wejściowych odkażanego obiektu. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali sprzątanie po zmarłym u Ciebie – zadzwoń! Nasi konsultanci czekają pod telefonem.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Lowicz

Sprzątanie po zmarłych Łowicz — możesz nam zaufać

Sprzątanie po zmarłych w Łowiczu to usługi opierające się głównie na dezynfekcji i utylizacji. Porządne czyszczenie mieszkań, które są skażone krwią, wymaga stosowania określonej procedury. Bardzo często zmarłe osoby nagromadziły przez lata wiele dużo niepotrzebnych przedmiotów, które po śmierci zostały skażone trupim jadem. Co z nimi zrobić? Tu przepisy prawa są jednoznaczne. Wszystkie rzeczy skażone bakteriologicznie muszą zostać bezpiecznie zutylizowane w termicznej spalarni.

Po takim zabiegu osoba zlecająca prace porządkowe otrzymuje kartę odpadu oraz dokument potwierdzający skuteczną dezynfekcję. Z takim certyfikatem można udać się do zarządcy nieruchomości lub powiatowej jednostki sanepidu w celu przedstawienia procedury, za pomocą której mieszkanie zostało odkażone.

Co można zamówić w firmie sprzątającej po zmarłych? Oferta firmy Kastelnik to prace tj.:

 • gruntowne sprzątanie mieszkań po zgonach w Łowiczu i okolicy;
 • awaryjne sprzątanie po zmarłych w powiecie łowickim;
 • odkażanie miejsc po zwłokach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • usuwanie zapachów po zmarłych;
 • dezynfekcja mebli po zmarłym w domu;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu po śmierci;
 • dezodoryzacja mieszkania, domu po rozkładzie zwłok;
 • utylizacja odpadów po sprzątaniu po zgonach.
Ozonowanie pomieszczeń po zgonach Łowicz, sprzątanie po wypadkach.

Profesjonalne ozonowanie po zgonie w Łowiczu, sprzątanie miejsc po wypadkach.

Żałoba po stracie bliskiego w wyniku samobójstwa

Żałoba po samobójcy, czyli żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliscy po samobójcy mogą mieć poczucie, że zrobiły coś źle, albo, że wręcz nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać daną osobę od samobójstwa.

Często ten stan wymaga terapii psychologicznej. Sprzątanie po śmierci samobójczej to często usuwanie śladów krwi, czy też tkanek. Dlatego to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej po zgonach.

Usługi sprzątania po zgonie w Łowiczu

Kastelnik — firma sprzątająca po zmarłych osobach na terenie Łowicza.

Czyszczenie po wypadku i odkażanie po zwłokach

Sprzątanie po zgonach Łowicz woj. łódzkie to zadanie dla specjalistów firmy Kastelnik. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy z możliwością dojazdu na miejsce zgonu.

Jeśli chcesz, abyśmy usunęli szkodliwe drobnoustroje z Twojego mieszkania po zgonie bliskiego, zadzwoń do nas! Posiadamy całodobową infolinię, poprzez którą kontakt z nami jest ułatwiony.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych sprzątanie — usługi w domu klienta

Sprzątanie po zgonach to jedna z usług, która wymaga profesjonalnego sprzętu. Usługa wymagająca zapewnienia bezpieczeństwa przed zagrożeniem epidemicznym w wyniku zgonu w domu, czy też śmierci w wypadkach komunikacyjnych polega na sprzątaniu sprzętem, którym czyszczenie powierzchni musi być przeprowadzone bardzo dokładnie.

Sprzątanie po zgonie — zleć to zaufanej firmie Kastelnik

Dezynfekcja i czyszczenie nie może być przeprowadzone w niedbały sposób. Jeśli chodzi o neutralizację miejsc po zmarłych, sprzątanie polega na usunięciu bądź zabezpieczeniu przedmiotów zmarłego. Następnie oczyszczanie odbywa się przez zamgławianie pomieszczenia lub dezynfekcja za pomocą ozonatorów. Sprzątanie po zmarłych odbywa się w specjalnych kombinezonach, aby dezynfekcja przebiegła w sposób niezagrażający personelowi.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Łowiczu.

Usuwanie śladów krwi — całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na wszystkie pytania.

Sprzątanie śladów krwi i innych płynów ustrojowych po wypadkach komunikacyjnych

Kiedy zdarzy się nieszczęśliwy wypadek na drodze, należy niezwłocznie zawiadomić pogotowie, policję i straż pożarną. Wystarczy zadzwonić pod jeden uniwersalny numer 112, aby zgłosić potrzebę przyjazdu służb ratunkowych. Często zdarza się, że ciało ludzkie w wyniku wypadku pozostawia ślad na pojazdach oraz jezdni.

Tego typu ślady biologiczne trzeba usunąć, stosując specjalistyczne środki chemiczne i odpowiedni sprzęt, które posiadają firmy zajmujące się sprzątaniem po zgonach. Wykorzystaj kontakt telefoniczny i zadzwoń do firmy Kastelnik o każdej porze dnia, również w nocy. Pracujemy także w niedziele, aby usuwanie śladów ciał ludzkich przeprowadzić bez zbędnej zwłoki.

Kontakt telefoniczny. Zamów usługi sprzątania w Łowiczu. Serdecznie zapraszamy

Robaki, które pojawiły się przy gnijącym zmarłym. Jest to źródło poważnego zakażenia.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych — zlecenia przyjmowane przez całą dobę 7/24

Usługi na profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach w firmie Kastelnik wykonuje się przez całą dobę. Specjaliści z tej firmy stosują wyłącznie atestowane środki chemiczne, co pozwala na zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa w tym BHP w pracy. Ważna jest satysfakcja klienta w tak trudnym czasie, jak żałoba, dlatego liczy się jakość oferowanej pracy. Skontaktuj się z konsultantami BOK Kastelnik, którzy podadzą Ci jak pierwszy wolny termin na  sprzątanie Twojego mieszkania po zgonie.

Doświadczenie do wykonywania sprzątania po zgonie w Łowiczu

Miernik ozonu.

Działamy na terenie całego kraju, nie tylko w powiecie łowickim

Zamów usługę sprzątania na terenie Łowicza w firmie Kastelnik. Nasz zespół działa na terenie całego powiatu łowickiego, a usługi specjalistycznej dezynfekcji są dostępne w miastach:

Łowicz, sprzątanie Kastelnik

Łowicz to obszar działania firmy sprzątającej Kastelnik.

Kastelnik – darmowa wycena usługi sprzątania po zgonie już w 20 minut!

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć w mieszkaniu? Wiemy, jak Ci pomóc. Sprzątanie po zgonach Łowicz to kompleksowa usługa, w ramach której realizowane jest opróżnianie mieszkania, usuwanie śladów krwi i dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy ozonowania. Aby przywrócić bezpieczeństwo w mieszkaniu, należy przeprowadzić sprzątanie po zgonach w Łowiczu krok po kroku. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych.

Sprzątanie Łowicz

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Cena za sprzątanie po zgonach ustalana jest indywidualnie po wycenie na miejscu zdarzenia. Widełki cenowe zaczynają się od 800 zł za dezynfekcję podstawową. W ramach odkażania wykorzystuje się atestowane środki biobójcze i ozonowanie pomieszczeń.

Czy ozonowanie mieszkania po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczenia po zmarłym przeprowadzone przez epikę wykwalifikowanych techników jak najbardziej jest bezpieczne. Warunkiem koniecznym jest wykonanie pomiaru po ozonowaniu, aby określić czy stężenie ozonu jest odpowiednie. Po takim zabiegu mieszkanie jest wolne od drobnoustrojów i nieprzyjemnego zapachu po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%