Sprzątanie po zgonach
Łowicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Łowiczu. Śmierć bliskiego, jak przeżyć żałobę?

 

Dogłębne sprzątanie po zgonach Łowicz i całe województwo łódzkie to usługa wykonywana przez specjalistyczną firmę Kastelnik od 2013 roku. Nasi technicy to profesjonaliści, do swojej pracy przygotowują się z uwagą na zagrożenie, jakim są toksyczne substancje wydobywające się z ciała człowieka po śmierci. Zabezpieczają się za pomocą środków ochrony osobistej tj. kombinezony ochronne, czy też maski i rękawice. Zachowanie szczególnej ostrożności przy kontakcie z chorobotwórczymi drobnoustrojami to ich obowiązek. Ponadto niewskazane jest, aby na miejscu, gdzie wykonuje się sprzątanie po zwłokach, przebywały osoby trzecie. Zaufaj profesjonalistom i zleć im sprzątanie po zmarłych. Posiadamy całodobową infolinię, a usługę wyceniamy bezpłatnie. Gdy istnieje taka konieczność, również dojeżdżamy na wycenę na miejsce zgonu m.in. Łowicz Agros Nova i Osiedle Kostka oraz Osiedle Dąbrówka.

 Kiedy nadchodzi śmierć?

Wiele osób młodych, czy też takich, którym dopisuje zdrowie, nie myśli o swojej śmierci. Społeczeństwo, które aktualnie funkcjonuje, żyje w nieustannym stresie, co wzmaga statystyki z zachorowalnością na różnego typu choroby cywilizacyjne. Choroby serca, czy też nowotwory, to plagi, które zabijają najwięcej ludzi w naszym kraju. Szczególnie bolesnym dla nas jest, gdy nagle dochodzi do zgonu naszego bliskiego. Jesteśmy wówczas w stanie głębokiej żałoby, z którą niestety nie wszyscy potrafią sobie poradzić, dlatego istnieją nawet terapie, które pomagają ludziom w takich sytuacjach. Dużym niebezpieczeństwem jest wyparcie śmierci bliskiego i próba zbagatelizowania tego faktu, ponieważ może to wrócić do nas ze zdwojoną siłą. Ważne jest, by przeżyć stratę od razu, dać sobie po prostu czas. 

Jeśli chodzi o aspekty związane ze śmiercią bliskiego i ze sprzątaniem po nim, nie jesteśmy sami. Możemy liczyć na firmę Kastelnik, która oferuje swoją usługę sprzątanie po zmarłych na terenie całego województwa łódzkiego, ale i też całej Polski. Bardzo cenimy czas naszych klientów, dlatego staramy się ustalić jak najszybszy i najdogodniejszy termin wykonania zlecenia. Działamy z zachowaniem wszystkich zasad BHP. Ważne jest, aby na teren dezynfekcji, gdzie stosowane są specjalistyczne środki chemiczne, nie miały wstępu osoby trzecie. W tym celu wywieszamy stosowny komunikat na drzwiach wejściowych odkażanego obiektu. Jeśli chce, abyśmy wykonali sprzątanie po zmarłym u Ciebie – zadzwoń! Nasi konsultanci czekają pod telefonem całą dobę. 

Sprzątanie po zgonach Łowicz województwo łódzkie

  • sprzątanie po zgonach w Łowiczu;
  • sprzątanie po zgonie w powiecie łowickim;
  • odkażanie miejsc po zwłokach;
  • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
  • dezynfekcja mebli po zmarłym w domu;
  • usuwanie nieprzyjemnego zapachu po śmierci;
  • dezodoryzacja mieszkania po rozkładzie zwłok;
  • utylizacja odpadów po sprzątaniu po zgonach.

Żałoba po stracie bliskiego w wyniku samobójstwa

Żałoba po samobójcy, czyli żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliscy po samobójcy mogą mieć poczucie, że zrobiły coś źle, albo, że wręcz nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać daną osobę od samobójstwa. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej. Sprzątanie po śmierci samobójczej to często usuwanie śladów krwi, czy też tkanek. Dlatego to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej po zgonach.

Kontakt 7/24

Sprzątanie po zgonach Łowicz i woj. łódzkie to zadanie dla specjalistów firmy Kastelnik. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy z możliwością dojazdu na miejsce zgonu. Jeśli chcesz, abyśmy usunęli szkodliwe drobnoustroje z Twojego mieszkania po zgonie bliskiego, zadzwoń do nas! Posiadamy całodobową infolinię, poprzez którą kontakt z nami jest ułatwiony. Specjalistyczna firma Kastelnik stosuje wyłącznie atestowane środki chemiczne, co pozwala nam na zachowanie wszelkich zasad BHP. Ważne dla nas jest usatysfakcjonowanie klienta w tak trudnym czasie, jak żałoba, dlatego działamy sprawnie i dokładnie. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy podadzą Ci jak najszybszy termin usługi sprzątania po zgonach.
Obsługujemy także miasta: Aleksandrów Łódzki, Łowicz, Radomsko, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

Kastelnik – darmowa wycena już w 20 minut!

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie20%