Sprzątanie po zgonach
Łowicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Łowiczu. Na czym polega dezynfekcja mieszkania po zmarłym?

Sprawdzona firma sprzątająca w Łowiczu

Certyfikat: sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie.

Kompleksowe usługi dezynfekcji to wiele różnych czynności np. sprzątanie po zgonach Łowicz, które obejmuje usuwanie zapachów oraz eliminację wszystkich patogenów z mieszkania denata. Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych przez firmę Kastelnik, realizowana jest w całym woj. łódzkim od 2013 r. To usługa wykonywana  przez specjalistów z branży DDD, która polegająca na przygotowaniu mieszkania do ponownego zamieszkania i wyeliminowaniu trujących związków chemicznych. W przypadku czyszczenia miejsca po zwłokach ważne jest usunięcie wszystkich szkodliwych toksyn z powietrza oraz zapewnienie bezpieczeństwa zleceniodawcy. Usługi odkażania miejsca po śmierci obejmują:

 • sprzątanie po zabójstwie;
 • czyszczenie krwi po morderstwie;
 • dezynfekcję mieszkania po zgonie naturalnym.

Doświadczenie pracowników w zakresie sprzątania pomieszczeń Tomaszów Mazowiecki

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Dezynfekcja mieszkań w Łowiczu

Technicy firmy Kastelnik to profesjonaliści, którzy do swojej pracy przygotowują się z uwagą na zagrożenie, jakim są toksyczne substancje wydobywające się z ciała człowieka po śmierci. 30 trujących związków chemicznych to tykająca bomba biologiczna. Zabezpieczenie się za pomocą środków ochrony osobistej tj. kombinezonów ochronnych, czy też masek na twarz i rękawic to podstawa bezpieczeństwa w trakcie odkażania.

Zachowanie szczególnej ostrożności przy kontakcie z chorobotwórczymi drobnoustrojami to ich obowiązek. Ponadto niewskazane jest, aby na miejscu, gdzie wykonuje się sprzątanie po zwłokach, przebywały osoby trzecie.

Oprysk chemiczny po wypadkach i zgonach Łowicz

Wybierając firmę do usług sprzątania płynów ustrojowych kieruj się rekomendacjami

Kastelnik to rodzinna firma, która specjalizuje się w sprzątaniu śladów krwi z podłogi w mieszkaniach zmarłych. Rozumiemy trudności tej sytuacji i mamy doświadczenie w zakresie utylizacji skażeń biologicznych. Zaufaj profesjonalistom i zleć im sprzątanie po zmarłych. Nasz firma posiada całodobową infolinię, a usługę odkażania wycenia całkowicie bezpłatnie. Gdy istnieje taka konieczność, również dojeżdżamy na wycenę na miejsce zgonu m.in. Łowicz Agros Nova i Osiedle Kostka oraz Osiedle Dąbrówka.

 

Sprzątanie po zgonie Łowicz

Sprzątanie po zgonach Łowicz – odkażanie nadtlenkiem wodoru

Dezynfekcja po śmierci przeprowadzana jest nadtlenkiem wodoru, a to wymaga solidnej ochrony w trakcie czyszczenia mieszkań po zgonie. Odkażanie miejsca śmierci za pomocą nadtlenku wodoru to znana w branży technika usuwania nieczystości bakteriologicznych ze skażonych powierzchni. Mikrodyfuzja, bo tak nazywa się ta technika, pozwala na dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca, co nie daje szans zarazkom i bakterią na przeżycie.

Wiele osób młodych, czy też takich, którym dopisuje zdrowie, nie myśli o swojej śmierci.

Społeczeństwo, które aktualnie funkcjonuje, żyje w nieustannym stresie, co wzmaga statystyki z zachorowalnością na różnego typu choroby cywilizacyjne. Choroby serca, czy też nowotwory, to plagi, które zabijają najwięcej ludzi w naszym kraju.

Zabieg ozonowania polega na walce z płynami ustrojowymi, które stanowią zagrożenie w pomieszczeniu zmarłego

Należy pamiętać, że całodobowa infolinia firmy Kastelnik pozwala na szybkie przywracanie mieszkań do ponownego zamieszkania

Szczególnie bolesnym dla nas jest, gdy nagle dochodzi do zgonu naszego bliskiego. Jesteśmy wówczas w stanie głębokiej żałoby, z którą niestety nie wszyscy potrafią sobie poradzić, dlatego istnieją nawet terapie, które pomagają ludziom w takich sytuacjach.

Dużym niebezpieczeństwem jest wyparcie śmierci bliskiego i próba zbagatelizowania tego faktu, ponieważ może to wrócić do nas ze zdwojoną siłą.

Ważne jest, by przeżyć stratę od razu, dać sobie po prostu czas.

Dezynfekcja pomieszczeń i przedmiotów po zmarłym wymaga odpowiednich środków chemicznych

Ozonowanie po zgonach i usuwanie zapachu śmierci rozkładu zwłok

Profesjonalne ozonowanie po zgonie – Łowicz sprzątanie po śmierci to usługi dezynfekcji w celu wyeliminowania groźnych dla zdrowia patogenów i wszelakich drobnoustrojów, które mogą zagrażać życiu. Zatrudniając firmę do sprzątania szczątków ciała ludzkiego, nie musisz martwić się o utylizację. Profesjonalny zakład utylizacji termicznej, zadba o wszystko. Na koniec dostaniesz certyfikat realizacji usługi.

Bezpieczeństwo techników sprzątających mieszkania po zgonach jest niezwykle istotne.

Każdy z pracowników firmy Kastelnik posiada stosowane szkolenia, w celu wykonania poprawnie zabiegu dezynfekcji ozonem, ale również i by zadbać o własne bezpieczeństwo. Sprzątanie po zamarłych realizowane jest całą dobę, nie tylko na terenie Łowicza, ale i w całej Polsce.

Możliwość zabrania przedmiotów i usunięcie śladów po zwłokach na terenie całej Polski

Sprzątanie po zgonie to usługa pozwalająca na przywrócenie mieszkania do powtórnego zamieszkania

Sprzątanie mieszkań po zgonach to usługi na odkażanie, które pozwalają przywrócić skażone pomieszczenia do ponownego zamieszkania. Jeśli chodzi o aspekty związane ze śmiercią bliskiego i ze sprzątaniem po niej, nie jesteś sam. Możesz liczyć na firmę Kastelnik, która oferuje swoją usługę sprzątanie po zmarłych na terenie całego województwa łódzkiego, ale i też całej Polski. Bardzo cenimy czas naszych klientów, dlatego staramy się ustalić jak najszybszy i najdogodniejszy termin wykonania zlecenia.

Sprzątanie miejsc zgonu Łowicz

W jaki sposób firma Kastelnik wykonuje dezynfekcję skażonych powierzchni?

Działamy z zachowaniem wszystkich zasad BHP. Ważne jest, aby na teren dezynfekcji, gdzie stosowane są specjalistyczne środki chemiczne, nie miały wstępu osoby trzecie. W tym celu wywieszamy stosowny komunikat na drzwiach wejściowych odkażanego obiektu. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali sprzątanie po zmarłym u Ciebie – zadzwoń! Nasi konsultanci czekają pod telefonem.

Sprzątanie po zgonach Łowicz

Sprzątanie po zmarłych Łowicz – możesz nam zaufać

Sprzątanie po zmarłych w Łowiczu to usługi opierające się głównie na dezynfekcji i utylizacji. Porządne czyszczenie mieszkań, które są skażone krwią, wymaga stosowania określonej procedury. Bardzo często zmarłe osoby nagromadziły przez lata wiele dużo niepotrzebnych przedmiotów, które po śmierci zostały skażone trupim jadem. Co z nimi zrobić? Tu przepisy prawa są jednoznaczne. Wszystkie rzeczy skażone bakteriologicznie muszą zostać bezpiecznie zutylizowane w termicznej spalarni. Po takim zabiegu, osoba zlecająca prace porządkowe otrzymuje kartę odpadu oraz dokument potwierdzający skuteczną dezynfekcję. Z takim certyfikatem można udać się do zarządcy nieruchomości lub powiatowej jednostki sanepidu w celu przedstawienia procedury, za pomocą której mieszkanie zostało odkażone. Co można zamówić w firmie sprzątającej po zmarłych? Oferta firmy Kastelnik to prace tj.:

 • gruntowne sprzątanie mieszkań po zgonach w Łowiczu i okolicy;
 • awaryjne sprzątanie po zmarłych w powiecie łowickim;
 • odkażanie miejsc po zwłokach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • usuwanie zapachów po zmarłych;
 • dezynfekcja mebli po zmarłym w domu;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu po śmierci;
 • dezodoryzacja mieszkania, domu po rozkładzie zwłok;
 • utylizacja odpadów po sprzątaniu po zgonach.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach Łowicz sprzątanie po wypadkach

Żałoba po stracie bliskiego w wyniku samobójstwa

Żałoba po samobójcy, czyli żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliscy po samobójcy mogą mieć poczucie, że zrobiły coś źle, albo, że wręcz nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać daną osobę od samobójstwa.

Często ten stan wymaga terapii psychologicznej. Sprzątanie po śmierci samobójczej to często usuwanie śladów krwi, czy też tkanek. Dlatego to zadanie dla specjalistycznej firmy sprzątającej po zgonach.

Usługi sprzątania po zgonie w Łowiczu

Czyszczenie po wypadku i odkażanie po zwłokach

Sprzątanie po zgonach Łowicz i woj. łódzkie to zadanie dla specjalistów firmy Kastelnik. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy z możliwością dojazdu na miejsce zgonu.

Jeśli chcesz, abyśmy usunęli szkodliwe drobnoustroje z Twojego mieszkania po zgonie bliskiego, zadzwoń do nas! Posiadamy całodobową infolinię, poprzez którą kontakt z nami jest ułatwiony.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych sprzątanie – usługi w domu klienta

Sprzątanie po zgonach to jedna z usług, która wymaga profesjonalnego sprzętu. Usługa wymagająca zapewnienia bezpieczeństwa przed zagrożeniem epidemicznym w wyniku zgonu w domu, czy też śmierci w wypadkach komunikacyjnych polega na sprzątaniu sprzętem, którym czyszczenie powierzchni musi być przeprowadzone bardzo dokładnie.

Sprzątanie po zgonie – zleć to zaufanej firmie Kastelnik

Dezynfekcja i czyszczenie nie może być przeprowadzone w niedbały sposób. Jeśli chodzi o neutralizację miejsc po zmarłych sprzątanie polega na usunięciu bądź zabezpieczeniu przedmiotów zmarłego. Następnie oczyszczanie odbywa się przez zamgławianie pomieszczenia lub dezynfekcja za pomocą ozonatorów. Sprzątanie po zmarłych odbywa się w specjalnych kombinezonach, aby dezynfekcja przebiegła w sposób niezagrażający personelowi.

Sprzątanie śladów krwi i innych płynów ustrojowych po wypadkach komunikacyjnych

Kiedy zdarzy się nieszczęśliwy wypadek na drodze, należy niezwłocznie zawiadomić pogotowie, policję i straż pożarną. Wystarczy zadzwonić pod jeden uniwersalny numer 112, aby zgłosić potrzebę przyjazdu służb ratunkowych. Często zdarza się, że ciało ludzkie w wyniku wypadku pozostawia ślad na pojazdach oraz jezdni. Tego typu ślady trzeba usunąć stosując specjalistyczne środki chemiczne i odpowiedni sprzęt, które posiadają firmy zajmujące się sprzątaniem po zgonach. Wykorzystaj kontakt telefoniczny i zadzwoń do firmy Kastelnik o każdej porze dnia, również w nocy. Pracujemy także w niedziele, aby usuwanie śladów ciał ludzkich przeprowadzić bez zbędnej zwłoki.

Kontakt telefoniczny. Zamów usługi sprzątania w Łowiczu. Serdecznie zapraszamy

Czyszczenie mieszkań po zmarłych – zlecenia przyjmowane przez całą dobę 7/24

Usługi na profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach w firmie Kastelnik wykonuje się przez całą odbę. Specjaliści z tej firmy stosują wyłącznie atestowane środki chemiczne, co pozwala na zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa w tym BHP w pracy. Ważna jest satysfakcja klienta w tak trudnym czasie, jak żałoba, dlatego liczy się jakość oferowanej pracy. Skontaktuj się z konsultantami BOK Kastelnik, którzy podadzą Ci jak pierwszy wolny termin na  sprzątanie Twojego mieszkania po zgonie.

Doświadczenie do wykonywania sprzątania po zgonie w Łowiczu

Zamów usługę sprzątania na terenie Łowicza firmie Kastelnik

Obsługujemy także miasta: Aleksandrów ŁódzkiBełchatówŁowiczRadomskoSkierniewiceTomaszów Mazowiecki

Kastelnik – darmowa wycena usługi sprzątania po zgonie już w 20 minut!

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć w mieszkaniu? Wiemy, jak Ci pomóc. Sprzątanie po zgonach Łowicz to kompleksowa usługa, w ramach której realizowane jest opróżnianie mieszkania, usuwanie śladów krwi i dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy ozonowania. Aby przywrócić bezpieczeństwo w mieszkaniu, należy przeprowadzić sprzątanie po zgonach w Łowiczu krok po kroku. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych.

sprzątanie Łowicz

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Cena za sprzątanie po zgonach ustalana jest indywidualnie po wycenie na miejscu zdarzenia. Widełki cenowe zaczynają się od 700 zł za dezynfekcję podstawową. W ramach odkażania wykorzystuje się atestowane środki biobójcze i ozonowanie pomieszczeń.

Czy ozonowanie mieszkania po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczenia po zmarłym przeprowadzone przez epikę wykwalifikowanych techników jak najbardziej jest bezpieczne. Warunkiem koniecznym jest wykonanie pomiaru po ozonowaniu, aby określić czy stężenie ozonu jest odpowiednie. Po takim zabiegu mieszkanie jest wolne od drobnoustrojów i nieprzyjemnego zapachu po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%