Sprzątanie po zgonach Łomża

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Łomży. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Łomża woj. podlaskie to nie tylko usuwanie płynów ustrojowych z podłogi, ale i skupienie się również na zabiegu dezodoryzacji.

Jak likwidujemy fetor po zwłokach?

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Niezwykle ważna jest także dezynfekcja powierzchni, które zostały skażone poprzez zgon w domu. Usługi sprzątania po zmarłych świadczymy na terenie całej Łomży województwo podlaskie, a m.in. w takim rejonach tego miasta jak np.: Rembelin, Pociejewo i Skowronki. Oferujemy również sprzątanie mieszkań po płynach ustrojowych w powiecie łomżyńskim, w miastach: Jedwabne, Nowogród.

Miejsce śmierci

Zmarli pozostawiają po sobie nie tylko rzeczy osobiste, ale i w związku rozkładem zwłok jady trupie

Dezynfekcja miejsc śmierci w Łomży

Zastanawiasz się, dlaczego sprzątanie po zgonach to zadanie dla specjalistów? Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Łomża to złożony proces, w ramach którego technicy sprzątania miejsc śmierci oczyszczają mieszkanie ze śladów krwi i patogenów.

Skuteczna dezynfekcja po zgonie możliwa jest tylko wówczas, gdy realizowana jest przy zastosowaniu specjalistycznych preparatów biobójczych. Te środki biobójcze muszą posiadać atest i zatwierdzenie Państwowego Inspektoratu Sanitarnego. Zazwyczaj dezynfektanty dopuszczone do dezynfekcji funeralnej to środki chemiczne zawierające nadtlenek wodoru, chlor i czwartorzędowe związki amoniowe. Wśród substancji czynnych znajdują się także aldehydy, fenol i alkohol etylowy.

dezynfekcja po zgonie w Łomży

Profesjonalna dezynfekcja po zmarłych obejmuje również stosowanie technik odkażania mechanicznego, takich jak ozonowanie pomieszczeń czy zamgławianie ULV. Te metody zyskały uznanie w branży DDD jako jedne z najskuteczniejszych sposób na eliminację patogenów po śmierci.

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Dezynfekcja miejsc śmierci w powiecie łomżyńskim to gwarancja skuteczności, ponieważ zabiegi realizowane są przy pomocy atestowanych środków chemicznych i metod dezynfekcji dostępnych tylko dla specjalistów. Po zakończonym procesie neutralizacji trupich jadów wystawiany jest certyfikat dezynfekcji po zgonie na życzenie klienta.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zgonach Łomża – ile kosztuje?

Czyszczenie mieszkania po zmarłym najlepiej zostawić dla profesjonalistów. Jednak wiele osób martwi się, że jest to bardzo drogie. Jaki jest jego koszt? Cena sprzątania po zgonach w Łomży od przedsiębiorstwa Kastelnik rozpoczyna się już od 800 złotych netto. W skład kosztów, które muszą ponieść osoby chcące usunąć ze swojego domu chorobotwórcze drobnoustroje, wchodzi wielkość powierzchni miejsca zdarzenia. Usługę dezynfekcji mieszkań zamawiają m.in. spółdzielnie mieszkaniowe.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Łomża

Usuwanie patogenów po śmierci w Łomży

Sprzątanie po zgonach powinno być zawsze połączone z dezynfekcją po zwłokach. Firma Kastelnik na terenie całej Polski, w tym w Łomży, oferuje dogłębne odkażanie wszystkich powierzchni. Wieloletnie doświadczenie techników sprzątających naszego zakładu pozwoliło na to, aby wybrać wyłącznie najskuteczniejsze metody dezynfekcji pomieszczenia po zgonie.

Dzięki temu po przeprowadzonej usłudze można cieszyć się lokalem mieszkalnym, w którym nie ma jadów trupich. Odkażanie wykonuje się z pomocą zamgławiania lub ozonowania. Środki dezynfekujące są również dobrym wyborem.

Zgniła podłoga

Krew i płyny ustrojowe, które wypływają z ciała po śmierci powinny być jak najszybciej usunięte

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zgonie?

Do usunięcia nieprzyjemnego zapachu po zgonie najlepiej zatrudnić specjalistów, którzy na co dzień czyszczą miejsca śmierci. Zamgławianie pomieszczeń za pomocą suchej mgły stosowane jest z użyciem profesjonalnego fumigatora. Generator ULV rozpyla mgiełkę z preparatem dezynfekującym. Największą zaletą tej metody jest to, że trafia w każde miejsce w odkażanym pomieszczeniu.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – potwierdzone certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Sucha mgła zabija odór po rozkładzie ciała oraz likwiduje wszystkie szkodliwe mikroorganizmy w tym związek chemiczny tj. kadawerynę (NH₂(CH₂)₅NH₂), czy neuryna. W trakcie sprzątania po zmarłych stosuje się także środków czyszczących, które posiadają także właściwości dezynfekujące.

Dezynfekcja miejsca po zgonie

Całodobowa infolinia usług sprzątania funeralnego Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Łomża, Jedwabne, Nowogród;
 • sprzątanie po zmarłych w powiecie łomżyńskim;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • sprzątanie po zwłokach w stanie zaawansowanego rozkładu;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • sprzątanie po zgonie nagłym;
 • czyszczenie strychów po samobójcach;
 • odkażanie domów po trupach;
 • utylizacja skażonych przedmiotów osobistych;
 • usuwanie śladów krwi;
 • mycie podłóg po płynach ustrojowych;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłym zbieraczu;
 • dezynfekcja po sprzątaniu.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Łomży.

Kastelnik – całodobowo przeprowadzamy dezynfekcję niebezpiecznych związków organicznych w mieszkaniu po śmierci.

Zamów sprzątanie funeralne z należytym szacunkiem!

Dzięki infolinii działającej 24/7 istnieje możliwość skorzystania ze sprzątania po zgonach w Łomży w alarmowych sytuacjach z należytym szacunkiem. Przy wyborze firmy sprzątającej po zmarłych powinno się wziąć pod uwagę to, czy jej kadra pracownicza posiada profesjonalne szkolenia. Dezynfekcja mieszkania po zgonie to zadanie dla techników naszego przedsiębiorstwa – czekamy na telefony!

Czytaj także: dezynfekcja mieszkań w Krakowie

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca z tradycjami

Kastelnik to firma, która sprząta po zgonach

Baza wiedzy dla mieszkańców Łomży

Sprzątanie po zmarłych jest usługą, która polega na pozbywaniu się wszelkich konsekwencji śmierci. Jeśli chcemy, by pomieszczenia po zgonach były pozbawione wirusów, bakterii i grzybów, najlepiej dezynfekcję zlecić specjalistom. Jakie są najczęściej zadawane pytania dotyczące odkażania funeralnego?

FAQ Łomża zgon

Kiedy przeprowadzić sprzątanie po zwłokach?

Sprzątanie po zwłokach najlepiej przeprowadzić jak najszybciej po zgonie. Ze zwłok, które są poddane procesowi gnicia, wydobywają się chorobotwórcze drobnoustroje, Dlatego przebywanie w takich warunkach jest po prostu niebezpieczne. Im szybciej ciało zostanie zabrane z miejsca śmierci, tym mniejsze prawdopodobieństwo zatrucia się jadem trupim osób postronnych.

Jak dezynfekować pomieszczenie w pracy po śmierci?

Dezynfekcja pomieszczenia w pracy po śmierci powinno być bezwzględnie i jak najszybciej zdezynfekowane. Najczęściej zamawia się w tym celu profesjonalne odkażanie wszystkich powierzchni, by pracownicy mogli szybko wrócić do pracy. W przypadkach śladów krwi, czy płynów ustrojowych można wykorzystać czyszczenie suchym lodem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%