Sprzątanie po zgonach Łomża

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Łomży. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Łomża woj. podlaskie to nie tylko usuwanie płynów ustrojowych z podłogi, ale i skupienie się również na zabiegu dezodoryzacji. Jak likwidujemy fetor po zwłokach?

Niezwykle ważna jest także dezynfekcja powierzchni, które zostały skażone poprzez zgon w domu. Usługi sprzątania po zmarłych świadczymy na terenie całej Łomży województwo podlaskie, a m.in. w takim rejonach tego miasta jak np.: Rembelin, Pociejewo i Skowronki. Oferujemy również sprzątanie mieszkań po płynach ustrojowych w powiecie łomżyńskim, w miastach: Jedwabne, Nowogród.

Miejsce śmierci

Zmarli pozostawiają po sobie nie tylko rzeczy osobiste, ale i w związku rozkładem zwłok jady trupie

Sprzątanie po zgonach Łomża – ile kosztuje?

Czyszczenie mieszkania po zmarłym najlepiej zostawić dla profesjonalistów. Jednak wiele osób martwi się, że jest to bardzo drogie. Jaki jest jego koszt? Cena sprzątania po zgonach w Łomży od przedsiębiorstwa Kastelnik rozpoczyna się już od 700 złotych netto. W skład kosztów, które muszą ponieść osoby chcące usunąć ze swojego domu chorobotwórcze drobnoustroje, wchodzi wielkość powierzchni miejsca zdarzenia. Usługę dezynfekcji mieszkań zamawiają m.in. spółdzielnie mieszkaniowe.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Łomża

Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach Łomża

Sprzątanie po zgonach powinno być zawsze połączone z dezynfekcją po zwłokach. Firma Kastelnik na terenie całej Polski, w tym w Łomży, oferuje dogłębne odkażanie wszystkich powierzchni. Wieloletnie doświadczenie techników sprzątających naszego zakładu pozwoliło na to, aby wybrać wyłącznie najskuteczniejsze metody dezynfekcji pomieszczenia po zgonie. Dzięki temu po przeprowadzonej usłudze można cieszyć się lokalem mieszkalnym, w którym nie ma jadów trupich. Odkażanie wykonuje się z pomocą zamgławiania lub ozonowania. Środki dezynfekujące są również dobrym wyborem.

Zgniła podłoga

Krew i płyny ustrojowe, które wypływają z ciała po śmierci powinny być jak najszybciej usunięte

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zgonie?

Do usunięcia nieprzyjemnego zapachu po zgonie najlepiej zatrudnić specjalistów, którzy na co dzień czyszczą miejsca śmierci. Zamgławianie pomieszczeń za pomocą suchej mgły stosowane jest z użyciem profesjonalnego fumigatora. Generator ULV rozpyla mgiełkę z preparatem dezynfekującym. Największą zaletą tej metody jest to, że trafia w każde miejsce w odkażanym pomieszczeniu. Sucha mgła zabija odór po rozkładzie ciała oraz likwiduje wszystkie szkodliwe mikroorganizmy w tym kawaderynę i neurynę. W trakcie sprzątania po zmarłych stosuje się także środków czyszczących, które posiadają także właściwości dezynfekujące.

Dezynfekcja miejsca po zgonie

Całodobowa infolinia usług sprzątania funeralnego Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Łomża, Jedwabne, Nowogród;
 • sprzątanie po zmarłych w powiecie łomżyńskim;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • sprzątanie po zwłokach w stanie zaawansowanego rozkładu;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • sprzątanie po zgonie nagłym;
 • czyszczenie strychów po samobójcach;
 • odkażanie domów po trupach;
 • utylizacja skażonych przedmiotów osobistych;
 • usuwanie śladów krwi;
 • mycie podłóg po płynach ustrojowych;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłym zbieraczu;
 • dezynfekcja po sprzątaniu.

Zamów sprzątanie funeralne z należytym szacunkiem!

Dzięki infolinii działającej 24/7 istnieje możliwość skorzystania ze sprzątania po zgonach w Łomży w alarmowych sytuacjach z należytym szacunkiem. Przy wyborze firmy sprzątającej po zmarłych powinno się wziąć pod uwagę to, czy jej kadra pracownicza posiada profesjonalne szkolenia. Dezynfekcja mieszkania po zgonie to zadanie dla techników naszego przedsiębiorstwa – czekamy na telefony!

Znajdziesz nas także w:

Firma sprzątająca z tradycjami

Kastelnik to firma, która sprząta po zgonach

FAQ - najczęściej zadawanie pytania dotyczące sprzątania

Sprzątanie po zmarłych jest usługą, która polega na pozbywaniu się wszelkich konsekwencji śmierci. Jeśli chcemy, by pomieszczenia po zgonach były pozbawione wirusów, bakterii i grzybów, najlepiej dezynfekcję zlecić specjalistom. Jakie są najczęściej zadawane pytania dotyczące odkażania funeralnego?

FAQ Łomża zgon

Kiedy przeprowadzić sprzątanie po zwłokach?

Sprzątanie po zwłokach najlepiej przeprowadzić jak najszybciej po zgonie. Ze zwłok, które są poddane procesowi gnicia, wydobywają się chorobotwórcze drobnoustroje, Dlatego przebywanie w takich warunkach jest po prostu niebezpieczne. Im szybciej ciało zostanie zabrane z miejsca śmierci, tym mniejsze prawdopodobieństwo zatrucia się jadem trupim osób postronnych.

Jak dezynfekować pomieszczenie w pracy po śmierci?

Dezynfekcja pomieszczenia w pracy po śmierci powinno być bezwzględnie i jak najszybciej zdezynfekowane. Najczęściej zamawia się w tym celu profesjonalne odkażanie wszystkich powierzchni, by pracownicy mogli szybko wrócić do pracy. W przypadkach śladów krwi, czy płynów ustrojowych można wykorzystać czyszczenie suchym lodem.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%