Sprzątanie po zgonach Libiąż

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Libiążu. Jak przebiega proces dezynfekcji po zmarłych?

Śmierć członka rodziny to nie czas na wyszukiwanie wykonawcy i przeglądanie ofert poszczególnych firm zajmujących się wywozem gratów z mieszkania i dezynfekcją miejsc po śmierci. W takim trudnym okresie Kastelnik stara się ułatwić proces wyboru odpowiedniej firmy, oferując kompleksowe usługi sprzątania i dezynfekcji po zmarłych.

Nasze wieloletnie doświadczenie, liczne pozytywne opinie klientów oraz zespół specjalistów przeszkolonych w zakresie całodobowego odkażania miejsc po zwłokach, pozwalają rozwiązać problem trupiego jadu w ciągu kilku godzin.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

W firmie Kastelnik zlecisz wszystkie usługi w ramach jednej tj. sprzątanie po zgonach Libiąż, woj. małopolskie, które jest połączone z dezynfekcją miejsca zgonu i opróżnianiem mieszkania po nieboszczyku.

Podstawowe etapy obejmują:

 • Wstępne oczyszczenie skażonych krwią pomieszczeń;
 • Wyniesienie mebli z mieszkania;
 • Oczyszczenie powietrza z trujących mikroorganizmów i drobnoustrojów.
Sprzątanie mieszkania po zgonie Libiąż

Rzeczy po zmarłych, które są skażone biologicznie krwią, należy zutylizować w specjalistycznej spalarni.

Profesjonalne sprzątanie mieszkania po rozkładzie zwłok

Nie tylko w Libiążu – sprzątanie po zmarłych to odpowiedzialne zadanie, które wymaga wiedzy i profesjonalnych narzędzi. W innych miastach również niezbędne jest, by firma sprzątająca miała odpowiednie uprawnienia i wiedziała, jak poprawnie zneutralizować materiał biologiczny z podłogi i usunąć płyny ustrojowe po zmarłej osobie.

Czyszczenie miejsc po zwłokach Libiąż

Badania naukowe pokazują, iż po rozkładzie zwłok mamy do czynienia z bakteriami, wirusami i innymi patogenami, które powstają w procesach gnicia białek. Wydziela się wówczas bardzo nieprzyjemny zapach, który później utrzymuje się długo i za nic nie da się go wywietrzyć i usunąć, nawet po otwarciu szeroko okien na kilka dni.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

W firmie sprzątającej Kastelnik oferujemy całodobową dezynfekcję patogenów i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, a informacji można uzyskać, dzwoniąc pod dyżurny numer telefonu 735-960-510. Znamy skuteczne sposoby dekontaminacji jadów trupich w mieszkaniach, w których doszło do śmierci.

W przypadku nieprawidłowo przeprowadzonej dezynfekcji istnieje ryzyko zatrucia jadem trupim, a także przeniesienia trujących związków chemicznych na sąsiednie pomieszczenia – informuje Dorota Kastelnik, szefowa firmy sprzątajacej.

Dla rodzin denata – oferujemy w Libiążu usługi dezynfekcji, zarówno dla osób prywatnych, jak i zarządców nieruchomości, które obejmują:

 • Czyszczenie śladów krwi z posadzki;
 • Proces mycia suchym lodem płynów ustrojowych z podłóg;
 • Wynoszenie rzeczy zmarłej osoby i wywóz ich do utylizacji;
 • Ozonowanie pomieszczeń na terenie całej Polski;
 • Zamgławianie suchą mgłą z preparatem biobójczym;
 • Sprzątanie po zgonach w wyniku śmierci samobójczej;
 • Sprzątanie miejsca po wypadku;
 • Usługi dezynfekcji funeralnej w powiecie chrzanowskim.

Dezynfekcja po zgonach w Libiążu – zaufaj specjalistom

Czy wiesz, że ciało ludzkie po śmierci to prawdziwa bomba biologiczna? Wydziela aż 30 różnych związków chemicznych, a kontakt z nimi może grozić zatruciem organizmu. Pierwsze objawy to zazwyczaj nudności i wymioty, dlatego w trosce o własne bezpieczeństwo, dezynfekcję po trupie w domu, zleć specjalistom z branży DDD.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Libiążu ul. Oświęcimska

Ozonowanie pomieszczeń wykonujemy w pomieszczeniach, w których doszło do rozkładu zwłok.

Dezynfekcja po zgonach realizowana przez techników sprzątania miejsc śmierci z firmy Kastelnik obejmuje kilka etapów. Usługę rozpoczynamy od wstępnego odkażania środkami biobójczymi na bazie nadtlenku wodoru, a uzupełniamy o właściwy proces niszczenia drobnoustrojów, czyli ozonowanie pomieszczeń. Po odkażaniu mieszkania wystawiamy certyfikat dekontaminacji dla rodziny nieboszczyka, w którym szczegółowo opisujemy zastosowaną procedurę czyszczenia i rodzaj zaaplikowanych środków.

Usuwanie płynów ustrojowych z podłóg – dojazd gratis

Celem usług tj. sprzątanie po zgonie w Libiążu jest przywrócenie bezpieczeństwo w mieszkaniu. Fachowcy pracę na miejscu zdarzenia rozpoczynają od czyszczenia krwi i wydzielin biologicznych z płytek i podłóg w lokalu. Uprzątnięcie tych płynów jest bardzo ważne dla całej skuteczności dezynfekcji, dlatego sięgamy po środki chemiczne z atestem PZH o wysokiej skuteczności biobójczej.

Ozonowanie mieszkania – sposób na nieprzyjemne zapachy po zgonach

Do odkażania doskonale nadaje się ozonowanie pomieszczeń przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu o mocy do nawet 240 ppm. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić skuteczną dezynfekcję i usunąć groźne dla zdrowia patogeny z powierzchni w mieszkaniu.

“Czy wiesz, że ozon stanowi gaz, który dociera w każdy zakamarek mieszkania. Jego skuteczność określa się na 99,9%, jeśli chodzi o eliminację szkodliwych drobnoustrojów i patogenów po zwłokach” – Mieszko Kastelnik

Wywóz starych mebli do utylizacji – opróżnianie mieszkań

Czy wiesz, że wyrzucając śmieci do lasu, zagrażasz środowisku naturalnemu, ale też możesz dostać mandat? Wszelkie pamiątki i niepotrzebne rzeczy po zmarłej osobie należy posegregować i zawieźć do utylizacji. Taką usługę znajdziesz w ofercie firmy Kastelnik.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań z mebli – potwierdzony certyfikatem

Proces sprzątania obejmuje również utylizację

Co zrobić z rzeczami po zmarłym? Zlecić nam wywóz gratów z mieszkania prosto do spalarni termicznej. Załoga specjalistów zajmie się kompleksowym sprzątaniem i wyniesieniem starych mebli z lokalu po nieboszczyku. Po transporcie rupieci do spalarni termicznej i przeprowadzeniu utylizacji otrzymasz certyfikat odpadu.

Utylizacja mebli po zmarłym

Usługa sprzątania po zwłokach w powiecie chrzanowskim

Szukasz sposobu na brzydki zapach po zwłokach w domu? Zleć nam sprzątanie po zgonach w Libiążu, a my zajmiemy się dezodoryzacją pomieszczeń po zgonie w domu. Kontakt z nami uzyskasz na całodobowej infolinii albo wypełniając krótki formularz na stronie internetowej. Nasze certyfikowane usługi w Twojej okolicy uzupełniamy o bezpłatną wycenę i dojazd na miejsce zgonu.

Usuwanie przykrego zapachu

Świadczymy usługę dezynfekcji po zgonie z certyfikatem jakości!

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Libiąża (FAQ)

Zastanawiasz się, dlaczego dezynfekcja po zmarłych jest niezbędna? To ze względu na trupi jad i inne toksyczne substancje, jakie wydzielają się podczas rozkładu ciała. Na powierzchniach widoczne są plamy krwi i szczątki ludzkie, które emitują niebezpieczne drobnoustroje. Tylko w ramach profesjonalnej dezynfekcji jesteśmy w stanie usunąć zagrożenia biologiczne z mieszkania. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Libiąża.

Sprzątanie Libiąż

Jak zneutralizować patogeny po zaawansowanym stanie rozkładu ciała?

Usuwanie patogenów po zgonie odbywa się w ramach dezynfekcji funeralnej. Technicy zwykle wykorzystują chemiczne środki biobójcze, które neutralizują bakterie i wirusy. Cały proces uzupełniany jest o ozonowanie pomieszczeń, by usunąć także brzydki zapach po zwłokach.

Ile trwa sprzątanie po zgonach?

Sprzątanie po zgonach może trwać kilka godzin, a może zająć cały dzień. Wszystko uzależnione jest od wielkości mieszkania i ilości krwi do usunięcia. Zwykle jednak wszystkie czynności na miejscu zdarzenia zostają zakończone w tym samym dniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%