Sprzątanie po zgonach
Leżajsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Leżajsku, dezynfekcja po zgonach. Oznaki umierania – zbliża się już śmierć

Specjalistyczna firma od dezynfekcji po zgonie Kastelnik na terenie województwa podkarpackiego oferuje całodobowe sprzątanie po zgonach Leżajsk. Podczas zleceń sprzątania po zgonie w powiecie leżajskim, nasi pracownicy zachowują wszelki środki ostrożności i stosują wyłącznie profesjonalne metody czyszczenia płynów ustrojowych i dezynfekcji powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zabijanie wirusów i bakterii oraz grzybów powstałych po rozkładzie zwłok to zadanie dla doświadczonej firmy – my działamy już od 10 lat.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Leżajsk

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Leżajsku. Usuwanie śladów krwi na drewnianej podłodzie.

Usługę sprzątanie po zmarłych w Leżajsku możesz zamówić poprzez naszą infolinię, która działa całą dobę. Najpierw jednak przyjedziemy na bezpłatną wycenę, którą wykonujemy np. w: Leżajsk Borki i Żmuliska oraz Siedlanka. Jeżeli masz pytania – zadzwoń na telefon alarmowy, szybki kontakt 735-960-510.

Sprzątanie po zgonach Leżajsk

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Leżajsku

Bliska osoba zmarła i zostawiła cały swój dobytek? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Leżajsk stanowi nie tylko pomoc w usuwaniu śladów krwi i czyszczeniu podłóg z płynów ustrojowych, ale i kompleksowe opróżnianie mieszkań zaniedbanych po zmarłych.

W ramach odkażania miejsc śmierci technicy ze specjalistycznej firmy sprzątającej opróżnią mieszkanie z niepotrzebnych gratów jak stare meble i przedmioty użytku osobistego. Wszystkie zbędne rzeczy przetransportują do bezpiecznej utylizacji termicznej w spalarni. To ważne, by wybrać firmę, która ma podpisaną umowę z taką spalarnią termiczną.

dezynfekcja po zgonach Leżajsk

Ważnym krokiem jest także wywóz z mieszkania po zmarłych odpadów skażonych biologicznie w ramach transportu ADR. Zabrudzone krwią ubrania można przewozić tylko w specjalnych kontenerach na podstawie uprawnień, które nadaje właśnie zaświadczenie ADR. Brudny z krwi dywan nie nadaje się do wyrzucenia w śmietniku przy ulicy, dlatego takie opróżnianie pomieszczeń po śmierci należy realizować w ramach dezynfekcji po zgonie.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Leżajsku.

Całodobowa pomoc w likwidacji mebli w mieszkaniu po osobie zmarłej — Kastelnik.

Dezynfekcja funeralna w powiecie leżajskim to kompleksowa usługa, która obejmuje także wywóz starych mebli i przedmiotów stanowiących zagrożenie biologiczne. Po zakończeniu prac technicy wystawiają certyfikat dekontaminacji i kartę odpadu na potwierdzenie legalnej utylizacji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Symptomy umierania i dezynfekcja po zgonie

Po otrzymaniu wiadomości, że dla naszego bliskiego nie ma już ratunku, jeśli chodzi o farmakologię, jesteśmy przerażeni. Jednakże chcemy zrobić dla niego wszystko, aby ostatnie chwile życie mógł przeżyć w jak najlepszych warunkach. Wielu ludzi decyduje się wówczas na zabranie ich po prostu do domu. Tam kupują łóżko przeciwodleżynowe i otaczają go jak najlepszą opieką. Każdego dnia po wstaniu zastanawiają się, w jakim stanie jest chory. Chcą też ulżyć mu w cierpieniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Jeśli natomiast zobaczą te objawy, to może świadczyć o tym, że śmierć się zbliża:

 • utrata łaknienia;
 • senność oraz osłabienie organizmu;
 • brak kontaktu z innymi osobami;
 • ciężki oddech;
 • puchną stopy i kostki;
 • dłonie i stopy stają się sine;
 • na ciele pojawiają się sine plamy. 
Urządzenie do ozonowania mieszkania po śmierci

Generator ozonu 32g/h sprawdza się podczas dezynfekcji w mieszkaniu po zgonie.

Po zgonie chorego musimy zadbać o aspekt związany z jego pochówkiem oraz uporządkowanie innych spraw. Ważną kwestią jest również sprzątanie po zmarłym. Dlaczego? Podczas śmierci w ciele człowieka dochodzi do wielu reakcji chemicznych, na których skutek dochodzi do wytwarzania chorobotwórczych substancji np. kadaweryny. Wytwarzać się może również, gdy ciało leżało po śmierci długo nieprzyjemny fetor, wychodzący nawet na klatkę schodową.

W celu skutecznego zlikwidowania ich konieczna jest dezynfekcja funeralna. Najlepiej w tym celu zadzwonić do profesjonalnej ekipy sprzątającej. Kastelnik sprzątanie po zgonach Leżajsk – zadzwoń!

Sprzątanie po zgonach Leżajsk – usługi Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach w Leżajsku i powiecie leżajskim;
 • sprzątanie po zgonie woj. podkarpackie;
 • czyszczenie po samobójstwie w powiecie leżajskim, w mieście Nowa Sarzyna.
 • sprzątanie po wandalach i dezynfekcja kościoła w Rzeszowie;
 • dezynfekcja po wypadku i usuwanie śladów krwi;
 • dezynfekcja po zmarłych w celu usunięcia chorobotwórczych mikroorganizmów;
 • usuwanie skutków wypadków (krew, plamy)
 • usługi usuwania niebezpiecznych toksyn z mieszkania po zgonie;
 • usuwanie zapachu śmierci po procesie gnilnym zwłok;
 • transport do utylizacji w specjalistycznej spalarni tkanek biologicznych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Czyszczenie i dezynfekcja po śmierci – skuteczne środki

Dezynfekcja funeralna zostaje przeprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Profesjonalny serwis sprzątający Leżajsk – zaufaj specjalistom 

Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi na sprzątanie po zmarłych w Leżajsku i dekontaminacji mieszkania w woj. podkarpackim, to dobrze trafiłeś. 

Jesteśmy pewni, że nasi konsultanci poprzez całodobową infolinię odpowiedzą rzeczowo na wszystkie Twoje pytania. W trakcie rozmowy można ustalić również termin bezpłatnej wyceny waz z dojazdem na miejsce zgonu. Zadzwoń i poznaj najbliższy termin realizacji usługi sprzątanie po zwłokach!

Kastelnik Leżajsk – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!

Usługi sprzątania w powiecie leżajskim są dostępne również w mniejszych miastach np. Nowa Sarzyna.

Firma sprzątająca Leżajsk

Kastelnik oferuje rzetelne sprzątanie po zgonach w Leżajsku. Dezynfekcja z certyfikatem.

Usługi sprzątania po zmarłych w Leżajsku

Co zrobić z pościelą i rzeczami po zmarłej osobie? Sprzątanie po zgonach w Leżajsku to kompleksowa usługa, w ramach której wykonywane jest opróżnianie mieszkania po zgonie, wywóz mebli i utylizacja termiczna przedmiotów skażonych biologicznie.

Usługi sprzątania Leżajsk

Technicy sprzątania miejsc po śmierci wykorzystują zarówno metody mechaniczne, jak i procesy chemiczne w odkażaniu pomieszczeń po zmarłej osobie. Ostatni etap czynności stanowi ozonowanie po zgonie, które nie tylko eliminuje groźne dla zdrowia bakterie i wirusy, ale i nieprzyjemny fetor po zmarłym. Sprzątanie po osobie zmarłej to często wiele wątpliwości. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Leżajsku i okolicznych miastach.

W jakiej cenie jest sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie?

Usługa sprzątania po zmarłej osobie ustalana jest indywidualnie podczas wizji lokalnej na miejscu zgonu. Dezynfekcja podstawowa pomieszczenia to najczęściej wydatek rzędu 700 zł, a odkażanie dużego mieszkania kilkupokojowego może wynieść kilka tysięcy złotych w zależności od metrażu i ilości skażonych przedmiotów do utylizacji.

Co robić, kiedy zgon nastąpił w domu?

Po zgonie w domu nie wolno otwierać okien. Śmierć w mieszkaniu to sytuacja, w której mamy do czynienia z groźnymi dla naszego zdrowia patogenami, dlatego konieczna jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie. Znajdujące się w powietrzu toksyny i trupie jady są bezpośrednim zagrożeniem. Profesjonalne odkażanie po zmarłym umożliwia zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, które nie tylko eliminuje chorobotwórcze drobnoustroje, ale i całkowicie likwiduje nieprzyjemny fetor po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%