Sprzątanie po zgonach
Leżajsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Leżajsku, dezynfekcja po zgonach. Oznaki umierania – zbliża się już śmierć

Specjalistyczna firma od dezynfekcji po zgonie Kastelnik na terenie województwa podkarpackiego oferuje całodobowe sprzątanie po zgonach Leżajsk. Podczas zleceń sprzątanie po zgonie nasi pracownicy zachowują wszelki środki ostrożności i stosują wyłącznie profesjonalne metody czyszczenia i dezynfekcji. Zabijanie wirusów i bakterii oraz grzybów powstałych po rozkładzie zwłok to zadanie dla doświadczonej firmy – my działamy już od 2013 roku!  Usługę sprzątanie po zmarłych możesz zamówić poprzez naszą infolinię, która działa całą dobę. Najpierw jednak przyjedziemy na bezpłatną wycenę, którą wykonujemy np. w: Leżajsk Borki i Żmuliska oraz Siedlanka. Jeżeli masz pytania – zadzwoń na telefon alarmowy, szybki kontakt 735-960-510.

Sprzątanie po zgonach Leżajsk

Symptomy umierania i dezynfekcja po zgonie

Po otrzymaniu wiadomości, że dla naszego bliskiego nie ma już ratunku, jeśli chodzi o farmakologię, jesteśmy przerażeni. Jednakże chcemy zrobić dla niego wszystko, aby ostatnie chwile życie mógł przeżyć w jak najlepszych warunkach. Wielu ludzi decyduje się wówczas na zabranie ich po prostu do domu. Tam kupują łóżko przeciwodleżynowe i otaczają go jak najlepszą opieką. Każdego dnia po wstaniu zastanawiają się, w jakim stanie jest chory. Chcą też ulżyć mu w cierpieniu. Jeśli natomiast zobaczą te objawy, to może świadczyć o tym, że śmierć się zbliża:

 • utrata łaknienia;
 • senność oraz osłabienie organizmu;
 • brak kontaktu z innymi osobami;
 • ciężki oddech;
 • puchną stopy i kostki;
 • dłonie i stopy stają się sine;
 • na ciele pojawiają się sine plamy. 

Po zgonie chorego musimy zadbać o aspekt związany z jego pochówkiem oraz uporządkowanie innych spraw. Ważną kwestią jest również sprzątanie po zmarłym. Dlaczego? Podczas śmierci w ciele człowieka dochodzi do wielu reakcji chemicznych, na których skutek dochodzi do wytwarzania chorobotwórczych substancji np. kawaderyny. Wytwarzać się może również, gdy ciało leżało po śmierci długo nieprzyjemny fetor, wychodzący nawet na klatkę schodową. W celu skutecznego zlikwidowania ich konieczna jest dezynfekcja funeralna. Najlepiej w tym celu zadzwonić do profesjonalnej ekipy sprzątającej. Kastelnik sprzątanie po zgonach Leżajsk – zadzwoń!

Sprzątanie po zgonach Leżajsk

 • sprzątanie po zgonach w Leżajsku i powiecie leżajskim;
 • sprzątanie po zgonie woj. podkarpackie;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • sprzątanie po wandalach i dezynfekcja kościoła w Rzeszowie;
 • dezynfekcja po wypadku i usuwanie śladów krwi;
 • dezynfekcja po zmarłych w celu usunięcia chorobotwórczych mikroorganizmów;
 • usuwanie skutków wypadków (krew, plamy)
 • usługi usuwania niebezpiecznych toksyn z mieszkania po zgonie;
 • usuwanie zapachu śmierci po procesie gnilnym zwłok;
 • transport do utylizacji w specjalistycznej spalarni tkanek biologicznych.

Czyszczenie i dezynfekcja po śmierci

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Kontakt – całodobowa infolinia 24 h

Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi sprzątanie po zgonach w Leżajsku i woj. podkarpacki? Jesteśmy pewni, że nasi konsultanci podczas kontaktu z naszą całodobową infolinią odpowiedzą chętnie na wszystkie pytania. Ustala również termin bezpłatnej wyceny waz z dojazdem na miejsce zgonu. Zadzwoń i poznaj najbliższy termin realizacji usługi sprzątanie po zwłokach!

Kastelnik Leżajsk – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%