Sprzątanie po zgonach
Leszno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Lesznie. Rekordowa liczba zgonów w roku 2020. Jakie są ich przyczyny?

Sprzątanie po zgonach Leszno świadczymy nieprzerwanie na terenie województwa wielkopolskiego już od 2013 roku. Zważywszy na usatysfakcjonowanie naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, by nasza praca była na jak najwyższym poziomie. Jednak nie byłoby to możliwe bez wyszkolonych i odpowiedzialnych techników oraz bez stosowania atestowanych środków chemicznych. Nasi klienci mogą dzwonić do nas 365 dni w roku, ponieważ tak też działa infolinia, gdzie odpowiadamy na każde pytania dotyczące oferty. Ponadto skorzystać można również z naszej bezpłatnej wyceny zlecenia z dojazdem na miejsce, w takich dzielnicach Leszna jak np.: Grzybowo, czy Zaborowo. 

Sprzątanie po zgonach Leszno

Przyczyny śmiertelności w 2020

Wzrost liczby zgonów w porównaniu z rokiem 2019 wyniosła w 2020 67 tys. Liczba ta jest ogromna, lecz co tak właściwie to spowodowało? Wielu z nas na pewno łączy to z panującą pandemią koronawirusa, jednak jeszcze inni mówią, że i tak większość zmarłych w wyniku koronawirusa miała też inne schorzenia. Faktem jest to, że przez sytuacje epidemiologiczną panującą w naszym kraju dużo ludzi bało się chodzić do lekarza lub nie otrzymało pomocy w związku z brakiem miejsc w szpitalu, bądź niewystarczającą liczbą karetek pogotowia. Rok ten był trudny dla służby zdrowia, jak i dla jej pacjentów. Poprzez nie otrzymanie pomocy w szybkim czasie w niektórych schorzeniach jest po prostu wyrokiem np. przy niezastosowaniu chemioterapii podczas choroby nowotworowej. W związku z dużą ilością śmierci wywołanej przez COVID-19  bliscy zmarłych, musieli również radzić sobie z takimi problemami, jak sprzątanie po zwłokach. Jednak do tego należy zatrudnić profesjonalną ekipę, która ma w swojej ofercie sprzątanie po zmarłych. Dlaczego to tak ważne? Posiada ona wszystkie kwalifikacje i wie, jak postępować w przypadku chorobotwórczych substancji. Dezynfekcja jest jedną z czynności, jaką firma Kastelnik wykonuje podczas sprzątania funeralnego. Zadzwoń do nas i dowiedz się, kiedy mamy najbliższy termin usługi sprzątanie po zmarłym. 

Sprzątanie po zgonie Leszno

  • sprzątanie po zgonach Leszno i powiat leszczyński Osieczna, Rydzyna;
  • sprzątanie po zgonie w woj. wielkopolskim;
  • sprzątanie po zwłokach;
  • odkażanie mieszkań po zmarłych;
  • dezynfekcja domów, mieszkań po zgonach;
  • dezynfekcja po zwłokach w wyniku choroby zakaźnej;
  • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych na COVID-19;
  • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po rozkładających się zwłokach.
  • ozonowanie po zgonach;

Dezynfekcja – sposób na usunięcie chorobotwórczych drobnoustrojów

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w trakcie sprzątania po zmarłych. Polega na wyeliminowaniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Po usunięciu szkodliwych mikroorganizmów można bezpiecznie wrócić do użytkowania mieszkania. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie – Sprzątanie funeralne Kastelnik w Wielkopolsce

Jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zgonach Leszno? Zadzwoń do firmy Kastelnik i zamów ją już teraz! Staramy się dobrać dla każdego klienta jak najszybszy termin realizacji, ponieważ wiemy, że przy sprzątaniu  po zmarłym jest to niezwykle ważne. Przyjedziemy również bezpłatnie na miejsce zgonu w celu wyceny zlecenia. Masz pytania, lub szukasz informacji na temat czyszczenia po zgonie w innym mieście? Tu link, do naszej realizacji ze sprzątania mieszkania po zgonie w Poznaniu. Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię! Czekamy na Twój telefon. 

Gdzie nas znajdziesz? Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, Krotoszyn, Kalisz, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła oraz mniejsze miejscowości: Osieczna, Rydzyna

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%