Sprzątanie po zgonach
Leszno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Lesznie. Rekordowa liczba zgonów w roku pandemii. Jakie są ich przyczyny?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Czy wiesz, że sprzątanie po zgonach Leszno, świadczymy nieprzerwanie na terenie województwa wielkopolskiego już od 2013 roku? Zważywszy na próbę usatysfakcjonowania wszystkich naszych klientów, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasza praca była na jak najwyższym poziomie. Jednak nie byłoby to możliwe bez odpowiednio przeszkolonych w zakresie dezynfekcji miejsc po zgonie techników oraz bez dostępu do najlepszej jakości środków chemicznych.

Wybierz firmę sprzątającą Kastelnik, a zajmiemy się usunięciem płynów ustrojowych w powiecie leszczyńskim, w miastach: Osieczna, Rydzyna. W przypadku sprzątania miejsca po zwłokach ogromne znaczenie ma czas neutralizacji niebezpiecznych patogenów.

Usługi sprzątania mieszkań z krwi w Lesznie

Dezynfekcja mieszkań z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań z usuwaniem bakterii i krwi po zmarłym.

Leszno – usługi sprzątania po zgonie dostępne całą dobę

Nasi klienci mogą dzwonić do nas 365 dni w roku, ponieważ tak też działa infolinia, gdzie odpowiadamy na każde pytania dotyczące oferty. Ponadto skorzystać można również z naszej bezpłatnej wyceny zlecenia z dojazdem na miejsce, w takich dzielnicach Leszna jak np.: Grzybowo, czy Zaborowo.

Sprzątanie po zgonach Leszno

Całodobowo oferujemy sprzątanie mieszkań. Zajmujemy się czyszczeniem pomieszczenia z resztek ciała w stanie rozkładu.

Dezynfekcja po zgonach w Lesznie

Ktoś z rodziny nagle zmarł w domu? W obowiązku rodziny leży nie tylko organizacja pogrzebu, ale również sprzątania i dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Leszno. Na szczęście taka usługa oferowana jest przez specjalistyczną firmę sprzątającą po zwłokach.

Czy wiesz, że dezynfekcja po zmarłym to odpowiedzialne zadanie? Ślady krwi i wszelkie ślady organiczne po zmarłym należy zneutralizować za pomocą skutecznych preparatów chemicznych z atestem. W czasie przebiegu każdego z procesów odkażania, technicy sprzątania miejsc śmierci muszą korzystać ze środków ochrony osobistej zabezpieczających przed zakażeniem trupim jadem i bakteriami na miejscu zgonu.

Dezynfekcja po zgonach Leszno

W przypadku zgonu w domu należy również dostosować odpowiednie techniki czyszczenia i odkażania do okoliczności śmierci. W przypadku zgonu z powodu śmierci samobójczej, w mieszkaniu może się znajdować znacznie więcej śladów biologicznych, niż w sytuacji zgonu z przyczyn naturalnych. W pierwszej kolejności należy wyeliminować wszelkie plamy krwi, a dopiero następnie przeprowadzać zabieg ozonowania i zamgławiania.

Jak widać, dezynfekcja po zgonach w powiecie leszczyńskim powinna być realizowana zawsze przez wykwalifikowany personel sprzątający. Przed wyborem firmy sprzątającej warto zwrócić uwagę na to, czy przedsiębiorstwo oferuje certyfikowane usługi dezynfekcji po zgonach jak firma Kastelnik. Specjalistyczne odkażanie po zmarłych w Lesznie zlecisz na całodobowej infolinii tel. 735-960-510.

Przyczyny śmiertelności w 2020

Wzrost liczby zgonów w porównaniu z rokiem 2019 wyniosła w 2020 67 tys. Liczba ta jest ogromna, lecz co tak właściwie to spowodowało? Wielu z nas na pewno łączy to z panującą pandemią koronawirusa, jednak jeszcze inni mówią, że i tak większość zmarłych w wyniku koronawirusa miała też inne schorzenia.

Faktem jest to, że przez sytuacje epidemiologiczną panującą w naszym kraju dużo ludzi bało się chodzić do lekarza lub nie otrzymało pomocy w związku z brakiem miejsc w szpitalu, bądź niewystarczającą liczbą karetek pogotowia. Rok ten był trudny dla służby zdrowia, jak i dla jej pacjentów.

Usługi sprzątania po zgonie – Leszno

Poprzez nie otrzymanie pomocy w szybkim czasie w niektórych schorzeniach jest po prostu wyrokiem np. przy niezastosowaniu chemioterapii podczas choroby nowotworowej. W związku z dużą ilością śmierci wywołanej przez COVID-19  bliscy zmarłych, musieli również radzić sobie z takimi problemami, jak sprzątanie po zwłokach.

Jednak do tego należy zatrudnić profesjonalną ekipę, która ma w swojej ofercie sprzątanie po zmarłych. Dlaczego to tak ważne? Posiada ona wszystkie kwalifikacje i wie, jak postępować w przypadku chorobotwórczych substancji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Dezynfekcja jest jedną z czynności, jaką firma Kastelnik wykonuje podczas sprzątania funeralnego. Zadzwoń do nas i dowiedz się, kiedy mamy najbliższy termin usługi sprzątanie po zmarłym.

Sprzątanie mieszkania na terenie województwa wielkopolskiego

Sprzątanie mieszkania z rzeczy pozostawionych przez zmarłego. Województwo wielkopolskie.

Bezpieczna utylizacja rzeczy po zmarłym

Jak wiadomo utylizacja mieszkania po zgonie powinna zostać przeprowadzona przez wykwalifikowany zespół ludzi. Należy mieć świadomość, że jedną z usług, jaką świadczymy jest likwidacja mieszkań po zgonach. Warto wiedzieć, że dysponujemy sprzętem posiadającym odpowiednie atesty. Dzięki temu możliwe jest wykonanie dezynsekcji, dezynfekcji oraz dezodoryzacji.

W naszej ofercie znajdziesz transport ADR, czyli certyfikowany transport skażonych przedmiotów do spalarni termicznej.

Firma sprzątająca. Czyszczenie mieszkania i odkażanie z krwi w domu klienta

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że w całym procesie związanym z dezynfekcją i sprzątaniem miejsca, w którym doszło do zgonu istotne znaczenie mają kompleksowość oraz dokładność. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że ludzie w takiej sytuacji decydują się zlecić profesjonalne firmie sprzątającej wykonanie takiej usługi.

Sprzątanie po zgonie Leszno

 • sprzątanie po zgonach Leszno i powiat leszczyński Osieczna, Rydzyna;
 • sprzątanie po zgonie w woj. wielkopolskim;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • odkażanie mieszkań po zmarłych;
 • dezynfekcja domów, mieszkań po zgonach;
 • dezynfekcja po zwłokach w wyniku choroby zakaźnej;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych na COVID-19;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po rozkładających się zwłokach.
 • ozonowanie po zgonach;
Leszno: sprzątanie po zmarłych. Zapewniamy wysoką jakość usług

Leszno: sprzątanie po zmarłych. Zapewniamy wysoką jakość usług.

Dezynfekcja – sposób na usunięcie chorobotwórczych drobnoustrojów

Dezynfekcja funeralna zostaje przeprowadzona w trakcie sprzątania po zmarłych. Polega na wyeliminowaniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Po usunięciu szkodliwych mikroorganizmów można bezpiecznie wrócić do użytkowania mieszkania.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: ozonowanie mieszkań po zgonach

Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie  m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Lesznie.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji i likwidacji wyposażenia mieszkania po śmierci.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie – Sprzątanie funeralne Kastelnik w Wielkopolsce

Dezynfekujemy domy w Lesznie

Przeprowadzamy dezynfekcję przedmiotów i mieszkań po zmarłych.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zgonach Leszno? Zadzwoń do firmy Kastelnik i zamów ją już teraz! Staramy się dobrać dla każdego klienta jak najszybszy termin realizacji, ponieważ wiemy, że przy sprzątaniu  po zmarłym jest to niezwykle ważne. Przyjedziemy również bezpłatnie na miejsce zgonu w celu wyceny zlecenia.

Czyszczenie mieszkania po samobójstwach

Sprzątamy mieszkania po samobójstwach. Usuwamy krew i inne płyny ustrojowe.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Lesznie. Całodobowe usługi dezynfekcji dla klientów z miejscowości Leszno

Masz pytania, lub szukasz informacji na temat czyszczenia po zgonie w innym mieście? Tu link, do naszej realizacji ze sprzątania mieszkania po zgonie w Poznaniu. Skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię! Czekamy na Twój telefon.

Czyszczenie miejsc śmierci z użyciem profesjonalnych środków dezynfekujących

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Sprzątanie po zgonach Leszno to wieloetapowy proces, którego celem jest czyszczenie powierzchni ze śladów krwi oraz opróżnianie mieszkania z rzeczy zmarłego. Czynności te obejmują również dezynfekcję pomieszczeń z patogenów po zwłokach. Profesjonalną realizację tych usług może zagwarantować tylko specjalistyczna ekipa sprzątaczy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
FAQ, woj. wielkopolskie

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłych?

Koszty dotyczące sprzątania mieszkania po zmarłej osobie są ustalane indywidualnie z każdą osobą zamawiającą sprzątanie. Cena za podstawową dezynfekcję wynosi 800 zł i może sięgnąć kilka tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania kilkupokojowego.

Czy dezynfekcja po zgonie jest konieczna?

W mieszkaniu, gdzie miała miejsce śmierć, może występować szereg toksycznych związków, które powstały wskutek rozkładu ciała. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, profesjonalna dezynfekcja powinna obejmować ozonowanie, które skutecznie usuwa z skażonych powierzchni wszelkie wirusy, drobnoustroje, patogeny oraz toksyny, w tym trupi jad.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%