Sprzątanie po zgonach
Lesko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie i sprzątanie po zgonie w Lesku. Nowotwór – najczęstsza przyczyna zgonu kobiet. Usługi dezynfekcji w firmie Kastelnik

Profesjonalna firma Kastelnik oferuje w województwie podkarpackim sprzątanie po zgonach Lesko. Do swojej pracy stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz specjalistyczne urządzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby nas klienci byli usatysfakcjonowani, dlatego przestrzegamy zasad BHP. Ważne są również dla nas inne kwestie, takie jak np. szybkość działania i zachowanie dyskrecji. Wykonujemy bezpłatną wycenę w takich rejonach Leska jak np. Weremień lub Huzele. Kontakt z nami jest ułatwiony dzięki całodobowej infolinii.

Na co umierają kobiety w Polsce?

Według statystyk ogólnych najwięcej ludzi w naszym kraju umiera na choroby układu krążenia oraz nowotwory. Kobiety należą do tej grupy, której dotyczy przede wszystkim to drugie schorzenie. Jakie nowotwory spotykają je najczęściej? Na co uważać? Na początku należy wspomnieć o tym, że ważna jest profilaktyka. Im wcześniej dojdzie do wykrycia choroby, tym większa jest szansa na wyleczenie i docelowo przeżycie. 

 • Rak pirsi – jedno z najczęściej spotykanych nowotworów wśród kobiet. 6 tys. płci żeńskiej rocznie umiera z tego powodu. Powodem tego jest niestety fakt, iż tylko ok. 40% Polek bada regularnie swoje piersi. Dużo przypadków zostaje wykryta po prostu za późno. 
 • Nowotwór płuc – coraz częściej dotyczy to kobiet, ponieważ mają one niższy wskaźnik rzucania nałogu, jakim jest palenie papierosów. Ten złośliwy nowotwór objawia się w późnej fazie, u 75% osób kaszlem, czy kłuciem w klatce piersiowej. 
 • Rak szyjki macicy – 5 kobiet dziennie umiera z jego powodu. Choroba ta rozwija się od 3 do 10 lat, bez żadnych objawów. Jeśli kobieta bada się regularnie, jest w stanie od razu wykryć taka szyjki macicy i wyleczyć go. 
 • Nowotwór jajników – tak, jak i we wcześniejszych przypadkach ważne jest szybkie wykrycie. Najczęściej chorują na niego kobiety po 50 roku życia. 

Bez względu na to, w jaki sposób dojdzie do zgonu, gdy trup leżał w domu długo lub, gdy mamy do czynienia ze śladami biologicznie niebezpiecznymi powinniśmy wezwać ekipę, która oferuje sprzątanie po zwłokach. Sprzątanie po zmarłych w Lesku to nie tylko czyszczenie, ale i dezynfekcja. Zadzwoń do firmy, która wykonuje sprzątanie po zmarłym i umów najbliższy termin! 

Sprzątanie po zgonach Lesko

 • sprzątanie po zgonach w Lesku i powiecie leskim;
 • sprzątanie po zgonie województwo podkarpackie;
 • sprzątanie mieszkań po śmierci bliskiej osoby;
 • odkażanie mieszkań po zmarłych;
 • czyszczenie krwi z podłogi po zmarłej osobie;
 • czyszczenie po wypadku w miejscu pracy;
 • dezynfekcja domów po śmierci w wyniku choroby zakaźnej;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w domu;
 • utylizacja mebli po zwłokach w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • utylizacja mieszkań w celu przygotowania do sprzedaży.

Co utylizujemy z mieszkań po zmarłych?

Utylizacja w tym przypadku rozumiana jest jako synonim słowa likwidacja lub zniszczenie. W sprzątaniu po zgonach utylizujemy mienie po zmarłych osobach, które zostało skażone np. krwią. Są to tkanki i szczątki ludzkie oraz odpady wtórne, które powstały po usłudze dezynfekcji. Do procesu utylizacji  transportujemy je w pojemnikach na odpady specjalne oraz z dedykowanym zezwoleniem na przewóz niebezpiecznych biologicznie substancji. Pomieszczenia, pokoje po zmarłych, to szczególnie niebezpieczne i skażone miejsca, wymagające profesjonalnej dezynfekcji powierzchni i specjalistycznej utylizacji.

Mieszkania po zgonach, często wymagają nadania im drugiego życia. Im szybciej to nastąpi, tym lepiej. Cel ten można zrealizować, przez jak najszybsze ponowne zamieszkanie lokum. Często dobrym pomysłem wydaje się jego ponowny wynajem – firmie lub osobie prywatnej. By jednak móc zaprezentować mieszkanie pośrednikowi w obrocie nieruchomościami, wcześniej należy pozbyć się wszystkich przedmiotów zmarłego. Przede wszystkim liczy się nienaganny porządek i sterylna czystość pomieszczeń mieszkalnych. Z tych właśnie powodów warto zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą. 

Kontakt – całodobowa infolinia 7/24

Szukasz usługi sprzątanie po zgonach w Lesku, na terenie woj. podkarpackiego? Zamów ją poprzez naszą całodobową infolinię – technicy firmy Kastelnik chętnie udzielą wszystkich informacji na temat dezynfekcji po zgonie. Dojeżdżamy również na miejsce zgonu, na bezpłatną wycenę w całym powiecie leskim. Przekonaj się, jak szybko Kastelnik zrealizuje sprzątanie po zgonie. 

Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut w Lesku!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%