Sprzątanie po zgonach
Lesko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Lesko. Na czym polegają usługi dezynfekcji miejsc po zwłokach?

Zastanawiasz się, co robić po zgonie w domu? Sprzątanie po zgonach Lesko to praca ciężka i złożony proces, który obejmuje takie etapy jak opróżnianie mieszkania z mebli, czyszczenie podłóg z krwi oraz odkażanie powietrza. Profesjonalna dezynfekcja ma ogromne znaczenie dla przywrócenia całkowitego porządku w mieszkaniu po zmarłej osobie.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

W tym celu technicy wykorzystują atestowane aktywne preparaty zawierające:

 • chlor lub fenol,
 • czwartorzędowe związki amoniowe,
 • ozon lub nadtlenek wodoru.
sprzątanie mieszkania po zgonie Lesko

Dezynfekcja pomieszczenia po zwłokach w Lesko. Usuwanie martwych much z parapetu.

Dezynfekcja po zgonie Lesko, w powiecie leskim

Bliska osoba niespodziewanie zmarła? Zadbaj o to, by mieszkanie było czyste i nadawało się do użytku, co zagwarantuje profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Lesko. Co ważne, odkażanie miejsca po śmierci pomoże również na uporczywy zapach po zwłokach, który przeważnie unosi się w całym mieszkaniu i na klatce schodowej.

Dezodoryzacja to ważna część dezynfekcji po zmarłych. Polega na usuwaniu niechcianych zapachów całkowicie, a nie tylko tuszowaniu uporczywych woni, co czynią np. odświeżacze powietrza czy sklepowe pochłaniacze zapachów. Drażniący smród po zwłokach powstaje na etapie rozkładu zwłok i jest trudny do wyeliminowania domowymi sposobami.

dezynfekcja po zgonie Lesko

Odkażanie pomieszczeń po zmarłych wykonywane jest najczęściej przy użyciu specjalistycznych technik takich jak ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Techniki te nie tylko eliminują bakterie i trupie jady, ale też całkowicie oczyszczają mieszkanie z brzydkiego fetoru jak ten po zwłokach. Co ważne, zarówno ozon, jak i nadtlenek wodoru całkowicie usuwają zapach, który bezpowrotnie znika.

Kastelnik – dezodoryzacja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Dzięki temu odkażanie miejsc śmierci w powiecie leskim ma charakter uniwersalny, ponieważ z jednej strony gwarantuje oczyszczenie pomieszczeń z patogenów, a z drugiej pomaga pozbyć się drażniących woni z lokalu mieszkalnego.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Lesku.

Usługi dezynfekcji bakterii i wirusów — całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na wszelkie pytania.

Czyszczenie mieszkań po śmierci Lesko – zaufaj profesjonalistom 

Rodzinna firma Kastelnik oferuje w województwie podkarpackim czyszczenie mieszkań po śmierci naturalnej w miejscowości Lesko lub po samobójstwie. W czasie pracy stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz specjalistyczne urządzenia do zamgławiania suchą mgłą. Dokładamy wszelkich starań, aby nas klienci byli usatysfakcjonowani, dlatego przestrzegamy zasad BHP oraz wytycznych sanepid w sprawie odkażania lokali po zmarłych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Ważne są również dla nas inne kwestie, takie jak np. dobra cena oraz jakość usługi. Wykonujemy bezpłatną wycenę sprzątania w takich rejonach Leska jak np. Weremień lub Huzele. Kontakt z nami jest ułatwiony dzięki całodobowej infolinii, wystarczy sięgnąć po telefon i zadzwonić.

dezynfekcja pomieszczenia po zgonie Lesko, woj. podkarpackie

Opróżnianie i dezynfekcja mieszkania w mieście Lesko – woj. podkarpackie firma Kastelnik.

Na co umierają kobiety w Polsce?

Według statystyk ogólnych najwięcej ludzi w naszym kraju umiera na choroby układu krążenia oraz nowotwory. Kobiety należą do tej grupy, której dotyczy przede wszystkim to drugie schorzenie. Jakie nowotwory spotykają je najczęściej? Na co uważać? Na początku należy wspomnieć o tym, że ważna jest profilaktyka. Im wcześniej dojdzie do wykrycia choroby, tym większa jest szansa na wyleczenie i docelowo przeżycie. 

 • Rak piersi – jedno z najczęściej spotykanych nowotworów wśród kobiet. 6 tys. płci żeńskiej rocznie umiera z tego powodu. Powodem tego jest niestety fakt, iż tylko ok. 40% Polek bada regularnie swoje piersi. Dużo przypadków zostaje wykryta po prostu za późno. 
 • Nowotwór płuc – coraz częściej dotyczy to kobiet, ponieważ mają one niższy wskaźnik rzucania nałogu, jakim jest palenie papierosów. Ten złośliwy nowotwór objawia się w późnej fazie, u 75% osób kaszlem, czy kłuciem w klatce piersiowej. 
 • Rak szyjki macicy – 5 kobiet dziennie umiera z jego powodu. Choroba ta rozwija się od 3 do 10 lat, bez żadnych objawów. Jeśli kobieta bada się regularnie, jest w stanie od razu wykryć taka szyjki macicy i wyleczyć go. 
 • Nowotwór jajników – tak, jak i we wcześniejszych przypadkach ważne jest szybkie wykrycie. Najczęściej chorują na niego kobiety po 50 roku życia. 

specjalistyczne preparaty do odkażania

Bez względu na to, w jaki sposób dojdzie do zgonu, gdy trup leżał w domu długo lub, gdy mamy do czynienia ze śladami biologicznie niebezpiecznymi powinniśmy wezwać ekipę, która oferuje sprzątanie po zwłokach. Sprzątanie po zmarłych w Lesku to nie tylko czyszczenie, ale i dezynfekcja. Zadzwoń do firmy, która wykonuje sprzątanie po zmarłym i umów najbliższy termin! 

Sprzątanie po zgonie Lesko –  dezynfekcja po samobójstwie 

Usługi specjalistycznego sprzątania w Lesku obejmują dezynfekcję po zmarłych w wyniku samobójstwa, zabójstwa lub morderstwa. Krew na podłodze to bomba biologiczna, która stanowi zagrożenie dla będących przy życiu mieszkańców nieruchomości i innych istot żywych. Patogeny wymagają szybkiej likwidacji, a po ich usunięciu zniknie również nieprzyjemny zapach śmierci.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Jakie prace można zlecić firmie, która na co dzień świadczy specjalistyczne usługi?

 • sprzątanie po zgonach w Lesku w powiecie leskim;
 • czyszczenie mieszkania po zgonie w województwie podkarpackim;
 • dezynfekcję pomieszczenia po śmierci bliskiej osoby;
 • odkażanie mieszkań po zmarłych;
 • czyszczenie krwi z podłogi po zmarłej osobie;
 • czyszczenie po wypadku w miejscu pracy w powiecie leskim;
 • dezynfekcja domu po śmierci w wyniku choroby zakaźnej;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych;
 • utylizacja mebli po zwłokach w zaawansowanej fazie rozkładu;
 • opróżnianie mieszkań z gabarytów.

Czyszczenie krwi po zmarłym Lesko

Co utylizujemy z mieszkań po zmarłych?

Utylizacja w tym przypadku rozumiana jest jako synonim słowa likwidacja lub zniszczenie. W sprzątaniu po zgonach utylizujemy mienie po zmarłych osobach, które zostało skażone np. krwią. Są to tkanki i szczątki ludzkie oraz odpady wtórne, które powstały po usłudze dezynfekcji. Do procesu utylizacji  transportujemy je w pojemnikach na odpady specjalne oraz z dedykowanym zezwoleniem na przewóz niebezpiecznych biologicznie substancji. Pomieszczenia, pokoje po zmarłych, to szczególnie niebezpieczne i skażone miejsca, wymagające profesjonalnej dezynfekcji powierzchni i specjalistycznej utylizacji.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkaniaMieszkania po zgonach, często wymagają nadania im drugiego życia. Im szybciej to nastąpi, tym lepiej. Cel ten można zrealizować, przez jak najszybsze ponowne zamieszkanie lokum. Często dobrym pomysłem wydaje się jego ponowny wynajem – firmie lub osobie prywatnej.

By jednak móc zaprezentować mieszkanie pośrednikowi w obrocie nieruchomościami, wcześniej należy pozbyć się wszystkich przedmiotów zmarłego. Przede wszystkim liczy się nienaganny porządek i sterylna czystość pomieszczeń mieszkalnych. Z tych właśnie powodów warto zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą. 

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Lesko – całodobowa informacja

Szukasz usługi sprzątanie po zmarłym w Lesku, na terenie woj. podkarpackiego? Zamów ją poprzez naszą całodobową infolinię – technicy firmy Kastelnik chętnie udzielą wszystkich informacji na temat dezynfekcji po zgonie. Dojeżdżamy również na miejsce zgonu, na bezpłatną wycenę w całym powiecie leskim. Przekonaj się, jak szybko Kastelnik zrealizuje sprzątanie po zgonie. 

Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut w Lesku!

Usługi sprzątania miejsc po zwłokach oferujemy w powiecie leskim i innych miastach:

Usługi sprzątania miejsc po śmierci

Usługi sprzątania miejsc po zmarłych osobach. Dezynfekcja nieruchomości z certyfikatem.

O co mieszkańcy Leska pytają najczęściej?

Śmierć w mieszkaniu? Mieszkańcy Leska często pytają o sprawy związane z poprawną dezynfekcją mieszkań po zmarłych osobach. Mało kto wie, że technicy, którzy zajmują się sprzątaniem miejsc śmierci, często sięgają po pistolety do dezynfekcji elektrostatycznej lub wykonują zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. To świetne metody odkażania.  Zastosowanie skutecznych metod dezynfekcji pozwala wyeliminować chorobotwórcze drobnoustroje, patogeny i drażniący fetor po zwłokach. Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Lesku. 

Usługi sprzątania Lesko

Ile trwa przyjazd ekipy sprzątającej mieszkanie po zgonie?

Interwencyjne czyszczenie po zwłokach realizowane jest najczęściej jeszcze w dniu otrzymania zgłoszenia. Technicy pojawiają się na miejscu zdarzenia z potrzebnym sprzętem i środkami do dezynfekcji. Przyjazd techników sprzątania miejsc śmierci trwa zazwyczaj od 3 do 6 godzin, a sprzątanie po zgonie zajmuje średnio do 12 godzin.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Śmierć w mieszkaniu to nie tylko skażone powietrze, ale nieprzyjemny zapach po zmarłym. W celu eliminacji niechcianych woni wykorzystywana jest dezodoryzacja, czyli likwidacja tych zapachów. Skuteczną formą dezodoryzacji jest ozonowanie, które usuwa patogeny z mieszkania i trwale usuwa nieprzyjemny trupi zapach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%