Sprzątanie po zgonach
Legnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Legnicy. Jak wygląda dezynfekcja domów i mieszkań po zgonie?

Wystawiamy certyfikaty po wykonanej usludzze

Zdjęcie: firma sprzątająca po zgonach w Legnicy w woj. dolnośląskim © 2022 Kastelnik

Kastelnik to firma przeprowadzająca sprzątanie po zgonach w Legnicy oraz w całym powiecie legnickim, jak i województwie dolnośląskim, usuwając z mieszkań po zgonie wszystkie szkodliwe drobnoustroje zmarłego. Jeśli szukasz najbardziej fachowych firm, to nasze doświadczenie w terenie oraz wewnątrz mieszkania działa na korzyść klienta. Nasz zespół z Legnicy jest najlepszy w sprzątaniu tam, gdzie doszło do rozkładu zwłok.

Legnica sprzątanie po zmarłych

Zdjęcie: robaki w zlewie zmarłej osoby, popsuta żywność w mieszkaniu © 2022 Kastelnik

Usługi na sprzątanie mieszkań po zwłokach w powiecie legnickim

Jesteśmy zespołem profesjonalistów znanym w całej Legnicy, którzy do swojej pracy podchodzą odpowiedzialnie i z należytym szacunkiem oraz dyskrecją. Technicy naszej firmy, którzy przeprowadzają sprzątanie mieszkań po zwłokach oraz samobójstwach, dokładają wszelkich starań, aby ich praca czyszczenia i dezynfekcji była wykonywana z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz bez udziału osób niepowołanych. W tym celu bardzo szczegółowo szkolimy naszą kadrę, aby z użyciem silnych środków nie narażać ludzkiego zdrowia, ani wycieku tajemnicy. Nasze usługi przeprowadzane są za pomocą specjalnych środków, które posiadają wszystkie niezbędne atesty. Jeśli utracili państwo kogoś bliskiego w wypadku – za naszą pomocą zostanie przeprowadzona dezynfekcja miejsca po zmarłym. Podczas śmierci zaczynają wydzielać się nieprzyjemne zapachy, wobec których natychmiast należy przeprowadzić dezynfekcję. Brak dezynfekcji może narażać na utratę zdrowia osób przebywających wokół miejsc po zgonie.

usługi dezynfekcji pomieszczeń po śmierci

Zdjęcie: plama krwi na płytkach ceramicznych i drewnianym parkiecie © 2022 Kastelnik

Po realizacji usług sprzątania po zmarłym, nasi specjaliści zostawiają dokument potwierdzający przeprowadzoną dezynfekcję. Umówić termin usługi sprzątania po zmarłych, jak i bezpłatnej wyceny można na całodobowej infolinii działającej 7 dni w tygodniu, nawet w dni świąteczne. Pracownicy naszej firmy działają w terenie w dzielnicach i miastach takich jak: Legnica Piekary Wielkie, Legnica Bielany oraz w innych. Prowadzimy usługi sprzątania po zgonie w Legnicy, w tym usługę transportu przedmiotów z pomieszczenia, w którym doszło do śmierci. Przedmioty po zgonach należy odpowiednio zabezpieczyć, aby przy sprzątaniu nie uległy uszkodzeniu. Usunięcie cennych przedmiotów z domu klienta w celu przeprowadzenia usługi czyszczenia mieszkania jest bezpieczne i pod stałym nadzorem.

Sprzątanie po zgonach Legnica

Sprzątanie po śmierci samobójczej

Suicydologia, czyli nauka badająca mechanizm samobójstw, czynniki, które wpływają na samobójców. Statystyki mówią same za siebie – w Polsce każdego dnia średnio 15 osób odbiera sobie życie. Śmierć w wyniku samobójstwa zazwyczaj powodowana jest czynnikami takimi, jak:

 • zaburzenia psychiczne;
 • osoby posiadające poczucie winy;
 • inni krewni też popełnili samobójstwo;
 • samotność i choroba;
 • gdy nie możemy poradzić sobie ze śmiercią bliskiego;
 • płeć – mężczyźni częściej popełniają samobójstwa;
 • okres związany z hormonami u kobiet – ciąża lub poród, czy menopauza;
 • wiadomość o ciężkiej chorobie np. nowotwór.
Czyszczenie po zgonach sprzątanie mieszkania

Zdjęcie: ozonator i miernik do pomiaru stężenia ozonu © 2022 Kastelnik

Sprzątanie po zmarłych w Legnicy. Dezynfekcja domów, mieszkań po zgonie

Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na osoby, które posiadają stany depresyjne, ponieważ to one są najczęstszym powodem odbierania sobie życia. Nierzadko chorzy mówią o swoich planach samobójczych, jednakże są ignorowani. To, co powinno zwracać naszą uwagę, to chorujący na depresję, nagle zaczynają porządkować swoje życie, załatwiają zaległe sprawy, np. spłacają długi. Gdy zauważymy u bliskich sygnały mówiące o tym, że planuje on samobójstwo, powinniśmy niezwłocznie zgłosić go do psychiatry, a w trudnych przypadkach wchodzi w grę również hospitalizacja w szpitalu psychiatrycznym.

Sprzątanie po zgonie w Legnicy

Zdjęcie: krew na panelach drewnianych © 2022 Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Legnica

Śmierć samobójcza bez względu na miejsce popełnienia tego czynu wymaga sprzątania po zmarłym. Skok z mostu lub z okna wiąże się ze śladami krwi, czy tkanek. Nie powinny one być sprzątane przez osoby niepowołane, które zdolne są materiały biologiczne wyrzucić do zwykłego śmietnika. W tym celu wskazane jest zatrudnienie ekipy specjalnej firmy z Legnicy, którą świadczy usługę sprzątanie po zmarłym, ponieważ jest ona przygotowana do postępowania w takich przypadkach i wie, w jaki sposób usunąć ślady po zwłokach i posiada zgodę na transport skażonych odpadów wtórnych przewożonych do utylizacji. Czyszczenie takich niebezpiecznych miejsc na terenie gonu wiąże się z pewną odpowiedzialnością i ostrożnością. Do sprzątania po zgonach mogą się podjąć wyłącznie firmy, które posiadają wiedzę w tym zakresie. We wszelkich przypadkach śmierci nie ma mowy o tym, by sprzątania po zgonach dokonywały osoby bez zabezpieczenia i odpowiednich środków.

Zakazane jest wyrzucanie zakażonych rzeczy na śmietnik

Nie wyrzucaj na śmietnik rzeczy po zmarłych, które mogą być zakażone!

Z naszą pomocą usuwanie śladów po zgonie w Legnicy jest możliwe

Chcesz, zamówić usługi sprzątania po zgonach? Firma sprzątająca Kastelnik oferuje:

 • sprzątanie po zgonach Legnica oraz dezynfekcja mieszkań w powiecie legnickim Chojnów, Prochowice;
 • czyszczenie pomieszczeń po zgonie w zaawansowanym stopniu rozkładu woj. dolnośląskie;
 • czyszczenie sanitariatów po zgonach;
 • czyszczenie ścian po zwłokach;
 • mycie posadzek po zmarłych osobach;
 • likwidowanie uciążliwego odoru po zmarłych;
 • sprzątanie po zabójstwie;
 • mycie ścian i usuwanie śladów krwi za pomocą atestowanych środków;
 • likwidacja krwi z podłogi po morderstwie;
 • usuwanie znaków biologicznych po zmarłym w wypadku samochodowym;
 • utylizacja odpadów wtórnych oraz dezynfekcja miejsca zgonu.
 • ozonowanie po śmierci, zgonie.
 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie po zgonach w Legnicy;
 • dezynfekcja u osób prywatnych;
 • ozonowanie pomieszczenia po zwłokach.
Ozonowanie mieszkań po zgonach Legnica sprzątanie

Zdjęcie: pistolet do dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania © 2022 Kastelnik

Czym jest samobójstwo? Jak wygląda sprzątanie po zgonie?

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono charakter gwałtowny, czyli na przykład przez rzucenie się z mostu lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja.

Ozonowanie po zmarłym Legnica dezynfekcja

Legnica sprzątanie po zmarłych – Infolinia tel. całodobowa 7/24

Naszą usługę tj. sprzątanie po zgonach Legnica oferujemy przede wszystkim mieszkańcom Dolnośląskiego. Podczas wykonywanej pracy, robimy wszystko, co w naszej mocy by nasi klienci byli usatysfakcjonowani z poziomu przeprowadzonej dezynfekcji. Nie byłoby to możliwe bez profesjonalnej ekipy sprzątającej po zgonie i skutecznych metod czyszczenia suchym lodem w miejscach po śmiertelnych wypadkach.

Sprzątanie po zmarłym w stanie rozkładu

Umówienie terminu realizacji sprzątania po zmarłych jest bardzo sprawne, ponieważ nasi konsultanci czekają na Twój telefon przez całą dobę. Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zmarłych Legnica. Dla nas nie ma trudnych tematów. Działamy wiele lat, dzięki czemu rozumiemy potrzeby i obawy klienta. Jeśli chodzi o przyjazd do miejsca po zmarłym Legnica, to tu nie ma dla nas tajemnic. Jeżeli masz więcej pytań, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Zadzwoń do nas teraz i zapytaj o usługę oczyszczania pomieszczenia po zgonach!

Znajdziesz nas także w miastach takich jak Jelcz-Laskowice, Bolesławiec, Wrocław, Jelenia Góra, Kłodzko, Lubin, Oleśnica, Polkowice oraz w innych lokalizacjach woj. dolnośląskiego. Całodobowo obsługujemy Chojnów, Prochowice. Gorce, Brzeg Dolny, Szczawno Zdrój, Kąty Wrocławskie, Głuszyca, Mieroszów, Głogów, Żmigród i Wałbrzych.

Dezynfekcja po zgonach Legnica sprzątanie

Zdjęcie: zamgławianie suchą mgłą pomieszczenia, dezynfekcja © 2022 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Od czego zależy cena sprzątania po zgonie?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zgonie, są zależne od kilku czynników. Zaliczyć do nich można np. wielkość mieszkania, ilość mebli do wyniesienia, liczbę przedmiotów skażonych biologicznie, które należy przeznaczyć do utylizacji itp.

Co daje wydezynfekowanie mieszkania po zmarłej osobie?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie jest wykonywana jako część kompleksowej usługi sprzątania w domu zmarłego. Zawiera ona usuwanie zapachu śmierci, wyniesienie mebli oraz utylizację dywanu lub elementów podłogi, skażonej biologicznie krwią . Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.1
3,1 rating
3.1 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale43%
Bardzo dobrze14%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie43%