Sprzątanie po zgonach
Legionowo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja mieszkania i sprzątanie po zgonie w Legionowie. Żałoba po bliskiej osobie. Jak sobie z nią poradzić?

Chcesz skorzystać ze sprzątania po zmarłym, lecz nie wiesz jak to zrobić? Skontaktuj się z profesjonalną firmą sprzątającą po zmarłych Kastelnik, która oferuje sprzątanie po zgonach Legionowo i województwo mazowieckie. Nasi technicy podczas pracy stosują wyłącznie atestowane środki czyszczące oraz najnowocześniejsze metody sprzątania i dezynfekcji. Niezwykle ważne podczas wykonywania zleceń sprzątanie po zwłokach jest rygorystyczne stosowanie się zasad BHP. Po skończeniu realizacji wystawiamy certyfikat sprzątania po zmarłym, w którym wyszczególnione są zrealizowane prace. Dla komfortu naszych klientów  uruchomiliśmy infolinię, która działa 24/7. Ponadto oferujemy bezpłatną wycenę dezynfekcji mieszkania po zgonie z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach jak: Legionowo Bukowiec B i Ludwisin oraz Łajski. 

Jak przebyć żałobę po bliskim?

Do działań, które mają na celu przebycia żałoby, jest przede wszystkim godny pochówek bliskiego. Bez względu na to, w jaki sposób nasz bliski zmarł, reakcja na to jest dla nas dużym szokiem. W zależności od tego, jaką mamy psychikę, tak będziemy to przeżywać. Wszystko zależy też od naszego wieku, czy też zależności, jaką mamy od zmarłego. Na przykład, gdy umierają rodzice, a dzieci zostają same, jest to równie wstrząsająca informacja dla innych. Niemałym cierpieniem jest również, gdy ukochana osoba odbiera sobie życie, wówczas dochodzi również poczucie winy, z którym nie możemy sobie poradzić. Żałoba po samobójcach nazywana jest suicydalną. 

Dezynfekcja po zmarłych – powiat legionowski

Powinniśmy uświadomić sobie, że tylko pogodzenie się ze śmiercią bliskiego, pozwoli nam na późniejszy powrót do normalnego życia. Należy dać sobie czas na opłakiwanie. Niektórzy mówią, że musimy od razu wziąć się w garść, lecz niestety nie pozwoli nam to na wyzwolenie wszystkim emocji, które będą się zbierać latami. Takie praktyki sprawiają, że ludzie popadają w problemy natury psychicznej. Taka postać rzeczy prowadzi do prób samobójczych oraz problemów ze zdrowiem. Niekwestionowany ruch, który powinien uczynić każdy żałobnik, to przeżycie żałoby i opłakanie bliskiego. Gdy do zgonu dojdzie w domu, a ciało leżało kilkanaście godzin, powinniśmy również zadzwonić do profesjonalnej firmy, która wykonuje sprzątanie po zmarłych. Jeśli chcesz skorzystać z usług specjalistów z długoletnim doświadczeniem – zadzwoń do firmy Kastelnik! Posiadamy całodobową infolinię, a wycena jest u nas zawsze bezpłatna! Czekamy na telefony, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

Sprzątanie po zgonach Legionowo – oferta firmy Kastelnik 

  • sprzątanie po zgonach w Legionowie i powiecie legionowskim;
  • sprzątanie po zgonie w wyniku samobójstwa woj. mazowieckie;
  • dezynfekcja po zmarłych;
  • likwidacja mieszkań zaniedbanych;
  • odkażanie mieszkania po rozkładzie zwłok;
  • ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia szkodliwych drobnoustrojów;
  • usuwanie śladów krwi po morderstwach;
  • utylizacja wyposażenia.

Żałoba suicydalna

Żałoba suicydalna to rodzaj przeżywania straty bliskiego, który popełnił samobójstwo. Wówczas występuje chroniczne poczucie winy i myśli o tym, że gdybym np. wrócił wcześniej do domu, to mógłby uratować mu życie. Żałobnik, który nie radzi sobie z przeżyciem straty osoby po śmierci samobójczej, powinien udać się po pomoc psychologiczną.

Szybki kontakt – firma sprzątająca po zgonie Legionowo 

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu! Świadczymy usługę sprzątanie po zgonach Legionowo i całe Mazowsze od 2013 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby była ona wykonywana na najwyższym poziomie, a nasze doświadczenie nam w tym pomaga. Bardzo ważne podczas wykonywanych prac dezynfekcyjnych jest stosowanie dedykowanych środków chemicznych, które posiadają atest. Wycenę robimy bezpłatnie wraz z dojazdem na miejsce zgonu. Można ją zamówić poprzez kontakt z naszymi konsultantami na infolinii, która działa 24/7. Po realizacji sprzątanie po zgonie wystawiamy certyfikat, w którym nadmienione są wykonane przez nas prace. Skontaktuj się z nami i poznaj najbliższy termin!
Znajdziesz na także w: Grójec, Piaseczno, Sulejówek, Pruszków, Płock, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki

Kastelnik – bezpłatna wycena dezynfekcji po zgonie już w 20 minut!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%