Sprzątanie po zgonach
Legionowo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja mieszkania i sprzątanie po zgonie w Legionowie. Żałoba po bliskiej osobie. Jak sobie z nią poradzić?

Chcesz skorzystać ze sprzątania po zmarłym, lecz nie wiesz jak to zrobić? Skontaktuj się z profesjonalną firmą sprzątającą po zmarłych Kastelnik, która oferuje sprzątanie po zgonach Legionowo i województwo mazowieckie.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja mieszkania w mieście Legionowo

Śmierć w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania w mieście Legionowo to obowiązkowy element każdego sprzątania po zwłokach. Odkażanie miejsc śmierci to wymagający wiedzy i odpowiednich technik wieloetapowy zabieg. Nie wystarczy jedynie wyrzucić stare meble i wyczyścić krew na podłogach, by doprowadzić do użytku mieszkanie po zmarłej osobie.

Co robić w pierwszej kolejności w mieszkaniu zmarłej osoby?

Technicy sprzątania miejsc śmierci w pierwszej kolejności wykonują opróżnianie mieszkania po zmarłym. To niezwykle ważne, by przedmioty skażone biologicznie zostały odpowiednio zabezpieczone w specjalnym kontenerze i przewiezione do spalarni termicznej. Takich odpadów, jak i mebli czy sprzętów AGD nie można wyrzucać na osiedlowy śmietnik, ponieważ jest to prawnie zabronione. Zamiast ryzykować mandatem najlepiej wybrać wsparcie profesjonalnej firmy sprzątającej, która wykona transport starych mebli do spalarni, a skażone biologicznie rzeczy zostaną poddane utylizacji termicznej.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Istnieją przeznaczone miejsca do wyrzucania gabarytów i starych mebli. Technicy sprzątania miejsc śmierci dysponują wymaganym wpisem do działalności gospodarczej i skażone materiały przewożą w specjalnych pojemnikach z naklejką “bio-hazard” do spalarni termicznej. W kontakcie z wydzielinami po zmarłym, czyli krwią i płynami ustrojowymi należy zachować szczególną ostrożność, dlatego specjaliści przestrzegają zasad bezpieczeństwa.

Dezynfekcję po zmarłym w woj. mazowieckim kończy dokładne oczyszczenie podłóg i ścian z płynów ustrojowych oraz dezynfekcja całego mieszkania ozonem. Czysty i bezpieczny lokal mieszkalny po odkażaniu nadaje się do ponownego użytku czy sprzedaży.

Czyszczenie mieszkania z zapachów po śmierci

Nasi technicy podczas pracy stosują wyłącznie atestowane środki czyszczące oraz najnowocześniejsze metody sprzątania i dezynfekcji.

Ozonowanie domu Legionowo jest usługą specjalistyczną

Urządzenie do dezynfekcji mieszkań po wykryciu martwego człowieka.

Bezpiecznie czyścimy pomieszczenia z płynów ustrojowych po zgonie

Niezwykle ważne podczas wykonywania zleceń sprzątanie po zwłokach jest rygorystyczne stosowanie się zasad BHP. Potencjalnie szkodliwe patogeny przenoszone przez kontakt z ciałem zmarłego są zagrożeniem biologicznym. Do neutralizacji płynów ustrojowych potrzebny jest specjalnie do tego przystosowany sprzęt i środki ochrony osobistej. W przypadku zagrożeń biologicznych istniej wysokie ryzyko narażenia siebie na kontakt z chorobotwórczymi patogenami.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Legionowie.

Całodobowa usługa dezynfekcji chorobotwórczych patogenów i drobnoustrojów w domu po zmarłym.

Usuwanie materiałów biologicznych po resztkach ciała ludzkiego

W przypadku sprzątania po zgonie oraz dezynfekcji krwi, po skończeniu realizacji wystawiamy certyfikat sprzątania po zmarłym, w którym wyszczególnione są zrealizowane prace. W ogólnym procesie sprzątania jest ważne to, aby wykonać każdą czynność dezynfekcji w odpowiedniej kolejności.

Kastelnik – sprzątanie miejsca zgonu – potwierdzone certyfikatem

To wymaga odpowiedniego przeszkolenia – nasi technicy sprzątanie po zmarłych w Legionowie mają perfekcyjnie opanowane bez narażenia klienta na jakiekolwiek ryzyko przed potencjalnym rozprzestrzenianiem się niepożądanych bakterii wydzielanych przez zmarłego.

Ciało zmarłego może zawierać szkodliwe patogeny przenoszone przez bezpośredni kontakt

Podłoga, na które ciało chorego gniło kilka tygodni. Po wejściu roznosił się uciążliwy smród zwłok.

Kastelnik realizuje usługi sprzątania po zmarłych w Legionowie

Dla komfortu naszych klientów uruchomiliśmy infolinię, która działa 24/7. Wszystko po to, aby pomóc rodzinom przejść ten trudny czas bez stresowania się dodatkowymi czynnościami, które należy załatwić. Dezynfekcja mieszkań domów oraz innych lokali użytkowych przeprowadzana jest z jak najmniejszym angażowaniem klienta.

Standardowe głębokie czyszczenie domu po zgonie zapewni właściwą dezynfekcję

Zanieczyszczone dużą ilością krwi podłogi czy meble będą przez nas zdezynfekowane bardzo dokładnie. Jeśli będzie konieczne całkowicie usunięcie mebli – oferujemy wywóz takiego wyposażenia oraz jego utylizację.

Ponadto oferujemy bezpłatną wycenę dezynfekcji mieszkania po zgonie z dojazdem na miejsce zgonu m.in. w takich dzielnicach jak: Legionowo Bukowiec B i Ludwisin oraz Łajski.

Sprzątanie po zgonach Legionowo

Jak przebyć żałobę po bliskim?

Do działań, które mają na celu przebycia żałoby, jest przede wszystkim godny pochówek bliskiego. Bez względu na to, w jaki sposób nasz bliski zmarł, reakcja na to jest dla nas dużym szokiem.

W zależności od tego, jaką mamy psychikę, tak będziemy to przeżywać.

Dezynfekcja domów, firm oraz instytucji państwowych

Pracownik ekipy sprzątającej w trakcie oczyszczania skażonego miejsca.

Pomagamy bezpiecznie przeżywać żałobę po zmarłym

Wszystko zależy też od naszego wieku, czy też zależności, jaką mamy od zmarłego. Na przykład, gdy umierają rodzice, a dzieci zostają same, jest to równie wstrząsająca informacja dla innych.

Niemałym cierpieniem jest również, gdy ukochana osoba odbiera sobie życie, wówczas dochodzi również poczucie winy, z którym nie możemy sobie poradzić.

Dezynfekcja po zmarłym – powiat legionowski

Powinniśmy uświadomić sobie, że tylko pogodzenie się ze śmiercią bliskiego, pozwoli nam na późniejszy powrót do normalnego życia. Należy dać sobie czas na opłakiwanie. W tym czasie technicy z firmy Kastelnik usuną ślady krwi i przeprowadzą ozonowanie pomieszczeń, by wyeliminować nieznośny trupi zapach i patogeny po zmarłym.

Rodziny potrzebują niezawodnej pomocy po przeżyciu dramatu śmierci bliskiej osoby

Niektórzy mówią, że musimy od razu wziąć się w garść, lecz niestety nie pozwoli nam to na wyzwolenie wszystkim emocji, które będą się zbierać latami. Takie praktyki sprawiają, że ludzie popadają w problemy natury psychicznej. Taka postać rzeczy prowadzi do prób samobójczych oraz problemów ze zdrowiem.

Usługi dezodoryzacji domów po zgonach

Niekwestionowany ruch, który powinien uczynić każdy żałobnik, to przeżycie żałoby i opłakanie bliskiego. W mieszkaniach po zmarłych często unosi się nieprzyjemny zapach śmierci. Oferujemy usuwanie zapachu po zwłokach, czyli usługi dezodoryzacji domów po zgonach w Legionowie.

Wykwalifikowani pracownicy usuwają ślady krwi aby przywrócić nieruchomość do użytku

Chory umarł w samotności. Ciało rozkładało się prawie miesiąc. Całe mieszkanie wymagało gruntownej dezynfekcji.

Czyszczenie mieszkania z niebezpiecznych związków i potencjalnie szkodliwych patogenów

Gdy do zgonu dojdzie w domu, a ciało leżało kilkanaście godzin, powinniśmy również zadzwonić do profesjonalnej firmy, która wykonuje sprzątanie po zmarłych.

Jeśli chcesz skorzystać z usług specjalistów z długoletnim doświadczeniem, zadzwoń do firmy Kastelnik!

Posiadamy całodobową infolinię, a wycena jest u nas zawsze bezpłatna!

Czekamy na telefony, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zaufaj specjalistom sprzątanie domu ukochanej osoby

Zaniedbane mieszkanie z rzeczami zakwalifikowanymi do zutylizowania.

Sprzątanie po zgonach Legionowo – oferta firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach w Legionowie i powiecie legionowskim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku samobójstwa woj. mazowieckie;
 • dezynfekcja po zmarłych;
 • likwidacja mieszkań zaniedbanych;
 • odkażanie mieszkania po rozkładzie zwłok;
 • ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia szkodliwych drobnoustrojów;
 • usuwanie śladów krwi po morderstwach;
 • utylizacja wyposażenia.
Standardowe czyszczenie w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych

Zagrożenie biologiczne. Pomiary.

Żałoba suicydalna

Żałoba suicydalna to rodzaj przeżywania straty bliskiego, który popełnił samobójstwo. Wówczas występuje chroniczne poczucie winy i myśli o tym, że gdybym np. wrócił wcześniej do domu, to mógłby uratować mu życie.

Żałobnik, który nie radzi sobie z przeżyciem straty osoby po śmierci samobójczej, powinien udać się po pomoc psychologiczną.

Legionowo - usuwanie materiałów biologicznych w celu ochrony zdrowia

Usuwanie materiałów skażonych biologicznie.

Szybki kontakt – firma sprzątająca po zgonie Legionowo

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu! Świadczymy usługę sprzątanie po zgonach Legionowo i całe Mazowsze od 2013 roku.

Dokładamy wszelkich starań, aby była ona wykonywana na najwyższym poziomie, a nasze doświadczenie nam w tym pomaga.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach wykonywane przez zaufaną firmę

Bardzo ważne podczas wykonywanych prac dezynfekcyjnych jest stosowanie dedykowanych środków chemicznych, które posiadają atest.

Wycenę robimy bezpłatnie wraz z dojazdem na miejsce zgonu. Można ją zamówić poprzez kontakt z naszymi konsultantami na infolinii, która działa 24/7.

Sprzątanie po zgonach Legionowo – odkażanie mieszkań

Po realizacji sprzątanie po zgonie wystawiamy certyfikat, w którym nadmienione są wykonane przez nas prace.

Skontaktuj się z nami i poznaj najbliższy termin!

Kastelnik – bezpłatna wycena dezynfekcji po zgonie już w 20 minut!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach Legionowo to niezbędne czynności, które należy wykonać, aby przywrócić mieszkanie do używalności po śmierci. Konieczne jest wyeliminowanie szkodliwych patogenów, jakie powstają na skutek rozkładu ciała. Dopiero wtedy można przejść do utylizacji przedmiotów zmarłego. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące sprzątania po zgonach.

Częste pytania Legionowo

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonach?

Koszty związane ze sprzątaniem po zmarłych wyliczane są indywidualnie w trakcie wyceny u klienta. Wysokość tej kwoty uzależniona jest od kilku czynników, ale najczęściej cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł. Może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania.

Jak wygląda dezynfekcja po zgonie?

Profesjonalna usługa dezynfekcji po zgonie polega na eliminacji groźnych patogenów z zainfekowanych powierzchni. Takie drobnoustroje występują w szczególności w domach i mieszkaniach, w których nastąpił zgon oraz rozkład ciała przy użyciu specjalistycznych środków biobójczych i nowoczesnych sprzętów, takich jak ozonatory.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%