Sprzątanie po zgonach Łaziska Górne

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Łaziskach Górnych. Czy do dezynfekcji potrzebny jest specjalistyczny sprzęt?

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem po śmierci na klatce schodowej? Idź do zarządcy nieruchomości i poproś go, by zamówił usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zgonie.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie mieszkania po rozkładzie zwłok nie musi spędzać Ci snu z powiek osobiście. Bowiem tego typu prace lepiej zlecić firmie, która będzie dysponowała odpowiednim sprzętem do dezynfekcji i wiedzą w zakresie specjalistycznego sprzątania.

Warto dodać, że w przypadku konieczności przeprowadzenia dezynfekcji po śmierci domownika, należy usunąć bezwzględnie wszystkie niebezpieczne drobnoustroje, a także patogeny uwolnione z ciała człowieka. Najważniejsze jest posiadanie mocnych rękawic i gumowych butów, ponieważ bakterie z rozkładającego się ciała mogą wywołać skażenie, a co za tym idzie – poważne choroby skóry. Przed przystąpieniem do pracy należy włożyć kombinezon ochronny.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Łaziskach Górnych.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania mieszkań po zmarłych.

Śląska firma sprzątająca Kastelnik od 10 lat na terenie całego kraju wykonuje specjalistyczne usługi. Profesjonalne sprzątanie po zgonach Łaziska Górne można zamówić przez całodobową infolinię telefoniczną. To duża pomoc, dla osób, które chcą szybko odkazić skażone pomieszczenie np. w środku nocy.

Zobacz naszą inną realizację: sprzątanie po zgonie Knurów

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłym – kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja mieszkań po śmierci nie należy do prostych zadań, dlatego warto zaufać profesjonalistom posiadającym odpowiedni sprzęt:

 • aparaty do generowania ozonu o mocy nawet 240 g/h;
 • maszyny do rozpraszania suchego lodu;
 • fumigatory suchej mgły;
 • automatyczne myjki do podłogi.
Sprzątanie mieszkania po zgonie Łaziska Górne

Podczas czyszczenia po śmierci skażone biologicznie przedmioty trzeba zutylizować.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Łaziskach Górnych

Członek rodziny zmarł nagle w domu? Nie martw się tym, jak uporządkować rzeczy po zmarłym, ponieważ kompleksowa dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Łaziska Górne to usługa wieloetapowa, w ramach której realizowany jest również wywóz starych mebli do spalarni.

Mieszkanie po zmarłej osobie pełne jest plam krwi i płynów ustrojowych na podłogach, ale tym, co najbardziej przeszkadza domownikom, jest nieprzyjemny zapach po zgonie. Ta trupia woń jest intensywna i bardzo uporczywa, a jej wywietrzenie jest niemożliwe. Zapach zwłok często porównywany jest do smrodu gnijącego mięsa, a do tego wyczuwalna jest słodkawa woń czosnku. Taki fetor przyprawia o mdłości i zwykle ulatnia się przez klatki wentylacyjne i szczeliny w drzwiach na klatkę schodową.

dezynfekcja po zgonie Łaziska Górne

Usuwanie zapachu śmierci domowymi sposobami jest nieskuteczne, a odświeżacze powietrza ze sklepowej półki to za mało kiedy mamy do czynienia z organicznym zapachem będącym produktem ubocznym procesów gnilnych ciała. Do usuwania trupiej woni najlepiej sprawdzi się profesjonalna dezodoryzacja realizowana przy pomocy specjalistycznych technik dezynfekcji funeralnej. Ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą ze środkiem biobójczym pozwala doskonale neutralizować źródło zapachu, jak i bezpowrotnie eliminować sam trupi fetor.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie mikołowskim to zadanie dla techników sprzątania miejsc śmierci, którzy dysponują odpowiednimi sprzętami do usuwania zapachu po zwłokach z mieszkania.

Sprzątanie mieszkania po samobójcy – komu zlecić?

Według aktualnych statystyk GUS w zeszłym roku doszło do 42 tys. więcej zgonów w porównaniu do roku wcześniejszego, w tym także samobójstw. Miejsce po śmierci samobójczej należy do tych, na których terenie pod żadnym pozorem nie powinny przebywać osoby trzecie.

Kastelnik – sprzątanie miejsca zgonu – potwierdzone certyfikatem

Po odkryciu zwłok powinniśmy od razu zawiadomić odpowiednie służby i profesjonalną firmę sprzątającą. Krew i płyny ustrojowe to ślady, które są skażone biologicznie, dlatego należy je zlikwidować w jak najszybszym czasie. Usuwanie krwi z podłogi i płynów ustrojowych z wersalki powinno być wykonywane pod wysokim rygorem sanitarnym, a sprzątanie po samobójstwie najlepiej zlecić specjalistycznej firmie.

Zaschnięta krew

Skutki zgonu takie jak zaschnięta krew i płyny ustrojowe trzeba jak najszybciej usunąć.

Sprzątanie po zgonach Łaziska Górne – zaufaj specjalistom

Województwo śląskie to miejsce, w którym przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach w Łaziskach Górnych przez całą dobę. Usługę usuwania skutków śmierci najlepiej zlecić jak najszybciej po zabraniu zwłok przez zakład pogrzebowy, co jest proste dzięki naszej infolinii działającej non-stop.

Nie wolno zapominać, że z ciała po zgonie wydobywają się jady trupie, które w ekspresowym tempie potrafią się rozprzestrzeniać po całym pomieszczeniu. W trakcie czyszczenia po różnych rodzajach zgonów wykonujemy ozonowanie pomieszczeń z użyciem przemysłowych generatorów o mocy nawet 240 g.h. Wiemy, że koszty pogrzebu w powiecie mikołowskie nie są niskie, ale na tego typu sprzątaniem lepiej nie zajmować się osobiście, zagrożenie zatrucia patogenami jest zbyt duże.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Łaziska Górne

Zamów dezynfekcję u profesjonalnej firmy wystawiającej certyfikat

Nie tylko śladów krwi należy pozbyć się, by bezpiecznie wrócić do użytkowania pomieszczenia, w którym doszło do zgonu. Sprzątanie po zmarłych w powiecie mikołowskim to usługa, która charakteryzuje się dużym ryzykiem skażenia biologicznego.

Środowisko, w którym nasi specjaliści przebywają podczas dezynfekcji funeralnej, jest niebezpieczne dla ich zdrowia, dlatego ważne jest stosowanie środków ochrony osobistej. Profesjonalne odkażanie wykonujemy m.in. z użyciem suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, a zaraz po nim wręczamy stosowny certyfikat z wypisanymi szczegółowo czynnościami, które zostały przeprowadzone w ramach dezynfekcji.

Odkażanie pomieszczeń

Usługi funeralne firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Knurów;
 • czyszczenie mieszkania po osobie zmarłej;
 • ozonowanie pomieszczeń w województwie śląskim;
 • dezynfekowanie mieszkań po zwłokach w stanie rozkładu;
 • utylizacja mebli po zgonach;
 • odświeżanie powietrza po rozkładzie trupa;
 • sprzątanie domu po płynach ustrojowych;
 • odkażanie skażonych krwią powierzchni;
 • sprzątanie mieszkań po zgonach w wyniku samobójstwa;
 • zamgławianie suchą mgłą specjalistycznym sprzętem;
 • dezynfekcja atestowanymi środkami chemicznymi;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłych;
 • wyrzucanie skażonych przedmiotów.

Zamów profesjonalne sprzątanie mieszkań po zwłokach!

Jeśli chcesz zamówić profesjonalne sprzątanie mieszkania po zmarłych w Łaziskach Górnych, zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, by pomóc każdej osobie zmagającej się z przykrymi konsekwencjami zgonu.

Postaw na fachową pomoc od pracowników firmy Kastelnik, jesteśmy zakładem działającym na rynku funeralnym od wielu lat! Czekamy na Twój telefony!

Usługi sprzątania po zmarłych dostępne są w miastach:

Firma sprzątająca na Śląsku

Zadzwoń – jesteśmy dostępni 24/7!

Najczęściej zadawane pytania o usługę odkażania po zmarłym - FAQ

Mieszkanie, w którym występują zabrudzenia w związku z rozkładem zwłok, powinno zostać zdezynfekowane przez profesjonalny zespół sprzątający. Odkażanie na własną rękę może okazać się niebezpieczne ze względu na obecność jadów trupich.

FAQ zgon Łaziska Górne

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po śmierci bliskiej osoby w województwie śląskim, skontaktuj się z lokalną firmą sprzątającą. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług specjalistycznego sprzątania po trupie, a każdy z naszych techników to osoba godna zaufania. O co pytają osoby, które skorzystały z usług sprzątania po zmarłym?

Kiedy można ponownie zamieszkać w mieszkaniu, gdzie doszło do śmierci?

Jeśli dokładnie zdezynfekujesz wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu po zgonie, to bezpiecznie możesz zamieszkać już po 12 godzinach od wykonania zabiegu. Warto zwrócić uwagę, aby skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmie się usuwaniem krwi i płynów ustrojowych z podłogi oraz dokona dezynfekcji przy użyciu specjalnych, atestowanych środków biobójczych. Dzięki temu zostaną usunięte wszystkie groźne patogeny z powietrza.

Jak zdezynfekować pomieszczenie po nieboszczyku?

W przypadku zgonu w domu, konieczna jest dezynfekcja pomieszczenia, w którym znajdowały się zwłoki. Dezynfekcja ma na celu usunięcie chorobotwórczych drobnoustrojów, które są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Zabieg ozonowania lub zamgławiania nadtlenkiem wodoru są skutecznymi metodami dezynfekcji. Można również zastosować inne środki biobójcze, jednak ważne jest, aby upewnić się, że posiadają one odpowiednie atesty.

Czy rodzina denata musi być obecna podczas sprzątania po zgonie?

Nie, rodzina zmarłej osoby nie musi być obecna w trakcie czyszczenia mieszkania po zgonie, chyba że takie jest jej życzenie. Firma sprzątająca po zgonach dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dyskrecję i szacunek dla zmarłej osoby i jej rodziny, a także dla mienia pozostawionego w miejscu śmierci. Technicy sprzątania miejsc po zwłokach zawsze ustalają z rodziną zmarłego, które przedmioty zdezynfekować, a które przetransportować do utylizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4,5 out of 5
  4,5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%