Sprzątanie po zgonach Łaziska Górne

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Łaziskach Górnych. Czy do dezynfekcji potrzebny jest specjalistyczny sprzęt?

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem po śmierci na klatce schodowej? Idź do zarządcy nieruchomości i poproś go, by zamówił usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zgonie.

Sprzątanie mieszkania po rozkładzie zwłok nie musi spędzać Ci snu z powiek osobiście. Bowiem tego typu prace lepiej zlecić firmie, która będzie dysponowała odpowiednim sprzętem do dezynfekcji i wiedzą w zakresie specjalistycznego sprzątania.

Warto dodać, że w przypadku konieczności przeprowadzenia dezynfekcji po śmierci domownika, należy usunąć bezwzględnie wszystkie niebezpieczne drobnoustroje, a także patogeny uwolnione z ciała człowieka. Najważniejsze jest posiadanie mocnych rękawic i gumowych butów, ponieważ bakterie z rozkładającego się ciała mogą wywołać skażenie, a co za tym idzie – poważne choroby skóry. Przed przystąpieniem do pracy należy włożyć kombinezon ochronny.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Łaziskach Górnych.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania mieszkań po zmarłych.

Śląska firma sprzątająca Kastelnik od 10 lat na terenie całego kraju wykonuje specjalistyczne usługi. Profesjonalne sprzątanie po zgonach Łaziska Górne można zamówić przez całodobową infolinię telefoniczną. To duża pomoc, dla osób, które chcą szybko odkazić skażone pomieszczenie np. w środku nocy.

Zobacz naszą inną realizację: sprzątanie po zgonie Knurów

Dezynfekcja mieszkań po śmierci nie należy do prostych zadań, dlatego warto zaufać profesjonalistom posiadającym odpowiedni sprzęt:

 • aparaty do generowania ozonu o mocy nawet 240 g/h;
 • maszyny do rozpraszania suchego lodu;
 • fumigatory suchej mgły;
 • automatyczne myjki do podłogi.
Sprzątanie mieszkania po zgonie Łaziska Górne

Podczas czyszczenia po śmierci skażone biologicznie przedmioty trzeba zutylizować.

Sprzątanie mieszkania po samobójcy – komu zlecić?

Według aktualnych statystyk GUS w zeszłym roku doszło do 42 tys. więcej zgonów w porównaniu do roku wcześniejszego, w tym także samobójstw. Miejsce po śmierci samobójczej należy do tych, na których terenie pod żadnym pozorem nie powinny przebywać osoby trzecie.

Po odkryciu zwłok powinniśmy od razu zawiadomić odpowiednie służby i profesjonalną firmę sprzątającą. Krew i płyny ustrojowe to ślady, które są skażone biologicznie, dlatego należy je zlikwidować w jak najszybszym czasie. Usuwanie krwi z podłogi i płynów ustrojowych z wersalki powinno być wykonywane pod wysokim rygorem sanitarnym, a sprzątanie po samobójstwie najlepiej zlecić specjalistycznej firmie.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Łaziska Górne

Sprzątanie po zgonach Łaziska Górne – zaufaj specjalistom

Województwo śląskie to miejsce, w którym przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach w Łaziskach Górnych przez całą dobę. Usługę usuwania skutków śmierci najlepiej zlecić jak najszybciej po zabraniu zwłok przez zakład pogrzebowy, co jest proste dzięki naszej infolinii działającej non-stop.

Nie wolno zapominać, że z ciała po zgonie wydobywają się jady trupie, które w ekspresowym tempie potrafią się rozprzestrzeniać po całym pomieszczeniu. W trakcie czyszczenia po różnych rodzajach zgonów wykonujemy ozonowanie pomieszczeń z użyciem przemysłowych generatorów o mocy nawet 240 g.h. Wiemy, że koszty pogrzebu w powiecie mikołowskie nie są niskie, ale na tego typu sprzątaniem lepiej nie zajmować się osobiście, zagrożenie zatrucia patogenami jest zbyt duże.

Zaschnięta krew

Skutki zgonu takie jak zaschnięta krew i płyny ustrojowe trzeba jak najszybciej usunąć.

Zamów dezynfekcję u profesjonalnej firmy wystawiającej certyfikat

Nie tylko śladów krwi należy pozbyć się, by bezpiecznie wrócić do użytkowania pomieszczenia, w którym doszło do zgonu. Sprzątanie po zmarłych w powiecie mikołowskim to usługa, która charakteryzuje się dużym ryzykiem skażenia biologicznego.

Środowisko, w którym nasi specjaliści przebywają podczas dezynfekcji funeralnej, jest niebezpieczne dla ich zdrowia, dlatego ważne jest stosowanie środków ochrony osobistej. Profesjonalne odkażanie wykonujemy m.in. z użyciem suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, a zaraz po nim wręczamy stosowny certyfikat z wypisanymi szczegółowo czynnościami, które zostały przeprowadzone w ramach dezynfekcji.

 

Odkażanie pomieszczeń

Usługi funeralne firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Knurów;
 • czyszczenie mieszkania po osobie zmarłej;
 • ozonowanie pomieszczeń w województwie śląskim;
 • dezynfekowanie mieszkań po zwłokach w stanie rozkładu;
 • utylizacja mebli po zgonach;
 • odświeżanie powietrza po rozkładzie trupa;
 • sprzątanie domu po płynach ustrojowych;
 • odkażanie skażonych krwią powierzchni;
 • sprzątanie mieszkań po zgonach w wyniku samobójstwa;
 • zamgławianie suchą mgłą specjalistycznym sprzętem;
 • dezynfekcja atestowanymi środkami chemicznymi;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłych;
 • wyrzucanie skażonych przedmiotów.

Zamów profesjonalne sprzątanie mieszkań po zwłokach!

Jeśli chcesz zamówić profesjonalne sprzątanie mieszkania po zmarłych w Łaziskach Górnych, zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Jesteśmy dostępny 24 godziny na dobę, by pomóc każdej osobie zmagającej się z przykrymi konsekwencjami zgonu. Postaw na fachową pomoc od pracowników firmy Kastelnik, jesteśmy zakładem działającym na rynku funeralnym od wielu lat! Czekamy na Twój telefony!

Firma sprzątająca na Śląsku

Zadzwoń – jesteśmy dostępni 24/7!

Najczęściej zadawane pytania o usługę odkażania po zmarłym - FAQ

Mieszkanie, w którym występują zabrudzenia w związku z rozkładem zwłok, powinno zostać zdezynfekowane przez profesjonalny zespół sprzątający. Odkażanie na własną rękę może okazać się niebezpieczne ze względu na obecność jadów trupich.

Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po śmierci bliskiej osoby w województwie śląskim, skontaktuj się z lokalną firmą sprzątającą. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług specjalistycznego sprzątania po trupie, a każdy z naszych techników to osoba godna zaufania. O co pytają osoby, które skorzystały z usług sprzątania po zmarłym?

FAQ zgon Łaziska Górne

Kiedy można ponownie zamieszkać w mieszkaniu, gdzie doszło do śmierci?

Jeśli odpowiednio zdezynfekujesz wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu po zgonie, to możesz bezpiecznie zamieszkać już 12 godzin po wykonaniu zabiegu. Ważne jest, aby do usunięcia krwi i płynów ustrojowych z podłogi zamówić profesjonalną firmę, która wykona dezynfekcję za pomocą atestowanych środków biobójczych. Z ich pomocą usunięte zostaną wszystkie groźne patogeny z powietrza.

Jak zdezynfekować pomieszczenie po nieboszczyku?

Gdy dojdzie do zgonu w domu, konieczna jest dezynfekcja. Odkażanie pomieszczenia, w którym leżały zwłoki polega na usunięciu chorobotwórczych drobnoustrojów, które są bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Dezynfekcja po zgonie jest świadczona za pomocą zabiegu ozonowania lub zamgławiania nadtlenkiem wodoru. Można też zastosować inny środek biobójczy, ważne, by sprawdzić, czy ma atest.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.





  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%