Sprzątanie po zgonach
Łańcut

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zgonach w Łańcucie. Jak skutecznie chronić się przed drobnoustrojami powstałymi po śmierci?

Największy atut firmy Kastelnik, która oferuje sprzątanie po zgonach Łańcut i dekontaminację pomieszczeń woj. podkarpackim jest niezawodny sprzęt czyszczący oraz przemysłowe generatory ozonu o mocy 40 g./h – 240 g./h. Nie można zapomnieć również o wykwalifikowanej kadrze, która do usługi sprzątania po śmierci samobójczej odpowiednio się przygotowuje za pomocą środków ochrony osobistej.

 • Pełnotwarzowa maska do zabezpieczenia układu oddechowego np. 3M.
 • Rękawice na dłonie.
 • Kombinezon dwuczęściowy.
 • Okulary ochronne.
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Podłoga skażona płynami ustrojowymi po zwłokach w silnym stanie rozkładu to groźna bomba bakteriologiczna, której nie można zignorować. Wykwalifikowani pracownicy zajmują się kompleksową dezynfekcją pomieszczenia, a często również wynoszeniem mebli z mieszkania. W trakcie sprzątania po zgonie usuwane są bakterie i inne niebezpieczne substancje.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Łańcut

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Łańcucie to również usuwanie krwi z podłogi.

Oferujemy również bezpłatną wycenę na terenie powiatu łańcuckiego oraz na terenie samego miasta, na przykład w takich dzielnicach jak: Łańcut Grabskie, Łańcut Trześnik, czy też Łańcut Wisielówka wraz z Podzwierzyńcem.

Nasza polityka cenowa związana z dezynfekcją, od zawsze była nie tylko przejrzysta, ale również w pełni akceptowana przez grono naszych stałych klientów, takich jak zarządcy wspólnot mieszkaniowych. 

Sprzątanie po zgonach Łańcut

Dezynfekcja pomieszczeń w Łańcucie

Śmierć członka rodziny w mieszkaniu to prawdziwy dramat. To niedobry czas na zastanawianie się, co zrobić z rzeczami po zmarłym i jak usunąć trupi zapach z pomieszczeń. Specjalistyczna firma sprzątająca ma rozwiązanie tych dylematów, a jest nim dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Łańcut.

Czy wiesz, że w wyniku rozkładu ciała dochodzi do powstania aż 30 różnych związków chemicznych? Powietrze w miejscu zgonu pełne jest bakterii, toksycznych gazów i wirusów. Co więcej, wraz z upływającym czasem zwiększa się ilość patogenów, takich jak trupie jady. To potoczne określenie na aminy biogenne, takie jak kadaweryna czy neuryna.

usługi dezynfekcji w Łańcucie

Kontakt z tymi substancjami może skutkować pogorszeniem kondycji zdrowotnej i zatruciem układu oddechowego, pokarmowego, a nawet krwionośnego. Dlatego tak ważne jest, by nie sprzątać na własną rękę płynów ustrojowych z podłóg czy śladów krwi z dywanów. To zadanie dla techników sprzątania miejsc śmierci, którzy w pełnej odzieży ochronnej wykonują odkażanie miejsc śmierci.

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie łańcuckim to odpowiedzialne zadanie dla osób z doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem. Wydzieliny biologiczne stanowią źródło groźnych patogenów, dlatego usuwanie skutków śmierci w mieszkaniu najlepiej zlecić specjalistom.

Sprzątanie po zgonach Łańcut – zamów profesjonalną firmę

Wylęg larw, uciążliwy fetor, czy latające wokoło muchy. Opis ten nie jest przykładem zaniedbanego miejsca, to ciało ludzie, które jest w zaawansowanej fazie rozkładu. Jeśli, któreś z tych zjawisk wydarzyło się w Twoim życiu, to wiesz, że w takiej sytuacji konieczne jest wezwanie profesjonalnej firmy sprzątającej, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych.

Czy wiesz, że wspomniane muchy plujki potrafią z odległości kilkunastu kilometrów wyczuć zapach trupa? W sprzątaniu po zmarłym mieszkania, gdy one występują, ważne jest, by nie otwierać okien. Dlaczego? Istnieje możliwość, że przylecą wówczas inne osobniki tego gatunku. Możemy dopiero uchylić okno po usunięciu ich i zdezynfekowaniu pomieszczeń.

Usługi dezynfekcji podkarpackie

Warto zamówić nasze usługi. Certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie.

Larwy, czyli czerwie od narodzin pasożytują w zwłokach. Jest to dla ich idealne miejsce do życia aż do zjedzenia wszystkich tkanek miękkich. Bakterie i wirusy oraz grzyby, które powstają na skutek gnicia zwłok, są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia. Przy niepozbyciu się ich z miejsca zgonu i mieszkania w nim, można się zatruć, ponieważ zaatakowany jest wówczas m.in. układ pokarmowy.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – kontakt 7 dni w tygodniu

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Dlatego niezbędne jest sprzątanie po zmarłych. W ramach prac dezynfekcji po zgonach firma Kastelnik używa wyłącznie skutecznych metod. Przy odkażaniu jest to bardzo ważne, ponieważ jego celem jest zabicie wszystkich form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów.

Rodzaje środków dezynfekcyjnych, które stosujemy to np.:

 • chlor i związki chloru;
 • fenol i jego pochodne;
 • aldehydy;
 • czwartorzędowe kwasy amonowe.

W celu przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji po zgonie zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia jak najszybszego jej terminu realizacji usługi sprzątania po zmarłych w Łańcucie. Oferujemy odkażanie mieszkań po zmarłych w ciągu 24 godzin od otrzymanego zlecenia.

Sprzątanie po zgonie w powiecie łańcuckim

 • sprzątanie po zgonach Łańcut oraz inne miasta w powiecie łańcuckim;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie mieszkań po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie po morderstwach;
 • sprzątanie po wypadkach;
 • usuwanie i utylizacja krwi;
 • kompleksowe sprzątanie po zgonie w Łańcucie wraz z utylizacją mebli ;
 • sprzątanie po samobójstwach;
 • specjalistyczne sprzątanie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu z czerwiami;
 • dezynfekcja funeralna pomieszczeń po zmarłym w celu ponownego zamieszkania;
 • odkażanie mieszkania do sprzedaży po zmarłych;
 • dezodoryzacja pokoju po gnijących zwłokach;
 • utylizacja przedmiotów z mieszkań po zmarłej osobie.
Sprzątanie much z mieszkania zmarłej osoby

Martwe ciało przyciąga zarazki i muchy, które mogą rozprzestrzeniać choroby.

Muchówki z rodziny plujkowatych w mieszkaniach po zmarłych

Mucha plujka (Calliphora vicina) inaczej zwana muchą pospolitą. Ma ona kolor zielonkawy. Gatunek ten jest niezwykle ważny w dziedzinie medycyny sądowej, ponieważ żeruje na ludzkich ciałach. Ten pospolity owad pomaga określić czas od śmierci denata. Owady te składają na ludzkim cele jaja, z których następnie wykluwają i rozwijają się larwy – znane jako czerwie.

Czy wiesz, że w mieszkaniach po zmarłych nie wolno otwierać okien w celu pozbycia się zapachu po zmarłej osobie? Dlatego, tak ważne jest przeprowadzenie zabiegu dezynfekcji po zgonie, przez specjalistyczną firmę sprzątająca. Firmy takie, działają zgodnie z opracowana procedurą i nie dopuszczą do rozprzestrzenienia się szkodliwych toksyn na zewnątrz. 

Kontakt do firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik

Czekamy na Państwa telefony na naszą infolinię, która działa 24/7. Nasi technicy chętnie umówią na jak najszybszy termin realizacji usługi sprzątania po zgonach w Łańcucie oraz województwie podkarpackim. To, co dla naszych klientów jest ważne, to czas reakcji, dlatego chętnie przyjeżdżamy na bezpłatną wycenę sprzątania po zmarłym Łańcut.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Telefonicznie wycenę przeprowadzamy, na podstawie zdjęć już w 20 minut! Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie oraz sprzątanie po zmarłym to zajęcie dla specjalistycznej firmy sprzątającej mieszkania po zgonie. Pracujemy przez 365 dni w roku – zadzwoń do nas!

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zwłokach Podkarpackie!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Łańcucie.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji bakterii w domu po nieboszczyku.

Profesjonalne sprzątanie miejsca śmierci w powiecie łańcuckim i w miastach:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Sprzątanie po zgonie to złożony z kilku etapów proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy i specjalistycznych technik dezynfekcji. Rodzina zmarłego często zastanawia się, od czego zacząć czyszczenie po śmierci? Tony śmieci zalegające w mieszkaniu aż po sufit, drażniący odór na klatce schodowej i ślady krwi na podłodze mogą to częste problemy po zgonie w pomieszczeniu. Technicy dobrze wiedzą, kiedy rozpocząć usuwanie śladów krwi, a kiedy jest dobry czas na profesjonalne odkażanie.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

W tym celu sięgają po ozonowanie pomieszczeń po zgonie, które zabija wszelkie drobnoustroje i eliminuje nieprzyjemny zapach po śmierci. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez bliskich zmarłych osób.

Sprzątanie Łańcut

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Koszt za czyszczenie po zwłokach jest ustalany indywidualnie z każdym klientem, po bezpłatnej wycenie na miejscu zdarzenia. Cena za profesjonalne usługi rozpoczyna się od 800 zł i może wzrosnąć do kilku tysięcy złotych za gruntowne posprzątanie dużego mieszkania po zmarłym.

Jak dezynfekować pomieszczenie po zmarłej osobie?

Do skutecznej dezynfekcji po zmarłym potrzebny jest profesjonalny sprzęt do odkażania, którego dysponują firmy sprzątające. Jedną z najskuteczniejszych metod usuwania szkodliwych mikroorganizmów jest odkażanie za pomocą pistoletu do dezynfekcji elektrostatycznej. Ozonowanie pomieszczeń po zgonie również dobrze się sprawdza, ponieważ nie tylko sterylizuje mieszkanie z trupich jadów, ale również neutralizuje nieprzyjemne zapachy po zmarłym.

Co zrobić z rzeczami zmarłego po śmierci w domu?

Rzeczy zmarłego należy poddać segregacji i podzielić na te, które nadają się do dalszego użytku i te, które koniecznie trzeba poddać utylizacji termicznej. Do drugiej grupy zaliczyć można ubrania poplamione krwią lub pościel noszącą ślady płynów ustrojowych. Takie odpady skażone transportowane są do spalarni termicznej w ramach dezynfekcji po zgonie, a pozostałe wyposażenie mieszkania można przekazać osobom potrzebującym.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%