Sprzątanie po zgonach
Łańcut

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zgonach w Łańcucie. Jak skutecznie chronić się przed drobnoustrojami powstałymi po śmierci bliskiego w domu?

Najważniejsze usługi firmy Kastelnik – sprzątanie po zgonach Łańcut i woj. podkarpackie jest niezawodny sprzęt czyszczący oraz przemysłowe generatory ozonu o mocy 40 g./h – 240 g./h. Nie można zapomnieć również o wykwalifikowanej kadrze, która do usługi sprzątania po śmierci samobójczej odpowiednio się przygotowuje za pomocą środków ochrony osobistej. Oferujemy również bezpłatną wycenę na terenie powiatu łańcuckiego oraz na terenie samego miasta, na przykład w takich dzielnicach jak: Łańcut Grabskie, Łańcut Trześnik, czy też Łańcut Wisielówka wraz z Podzwierzyńcem. Nasza polityka cenowa związana z dezynfekcją, od zawsze była nie tylko przejrzysta, ale również w pełni akceptowana przez grono naszych stałych klientów, takich jak zarządcy wspólnot mieszkaniowych. 

Sprzątanie po zgonach Łańcut

Sprzątanie po zgonach Łańcut – zamów profesjonalną firmę

Wylęg larw, uciążliwy fetor, czy latające wokoło muchy. Opis ten nie jest przykładem zaniedbanego miejsca, to ciało ludzie, które jest w zaawansowanej fazie rozkładu. Jeśli, któreś z tych zjawisk wydarzyło się w Twoim życiu, to wiesz, że w takiej sytuacji konieczne jest wezwanie profesjonalnej firmy sprzątającej, która specjalizuje się w sprzątaniu po zmarłych. Czy wiecie, że wspomniane muchy plujki potrafią z odległości kilkunastu kilometrów wyczuć zapach trupa? W sprzątaniu po zmarłym mieszkania, gdy one występują, ważne jest, by nie otwierać okien. Dlaczego? Istnieje możliwość, że przylecą wówczas inne osobniki tego gatunku. Możemy dopiero uchylić okno po usunięciu ich i zdezynfekowaniu pomieszczeń.

Larwy, czyli czerwie od narodzin pasożytują w zwłokach. Jest to dla ich idealne miejsce do życia aż do zjedzenia wszystkich tkanek miękkich. Bakterie i wirusy oraz grzyby, które powstają na skutek gnicia zwłok, są niezwykle niebezpieczne dla naszego zdrowia. Przy niepozbyciu się ich z miejsca zgonu i mieszkania w nim, można się zatruć, ponieważ zaatakowany jest wówczas m.in. układ pokarmowy. Dlatego niezbędne jest sprzątanie po zmarłych. W ramach prac dezynfekcji po zgonach firma Kastelnik używa wyłącznie skutecznych metod. Przy odkażaniu jest to bardzo ważne, ponieważ jego celem jest zabicie wszystkich form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów. Rodzaje środków dezynfekcyjnych, które stosujemy to np.:

 • chlor i związki chloru;
 • fenol i jego pochodne;
 • aldehydy;
 • czwartorzędowe kwasy amonowe.

W celu przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji po zgonie zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia jak najszybszego jej terminu realizacji usługi sprzątania po zmarłych w Łańcucie. Oferujemy odkażanie mieszkań po zmarłych w ciągu 24 godzin od otrzymanego zlecenia.

Sprzątanie po zgonie w powiecie łańcuckim

 • sprzątanie po zgonach Łańcut oraz inne miasta w powiecie łańcuckim;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie mieszkań po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie po morderstwach;
 • sprzątanie po wypadkach;
 • usuwanie i utylizacja krwi;
 • sprzątanie po zgonie w Łańcucie;
 • specjalistyczne sprzątanie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu z czerwiami;
 • dezynfekcja funeralna pomieszczeń po zmarłym w celu ponownego zamieszkania;
 • odkażanie mieszkania do sprzedaży po zmarłych;
 • dezodoryzacja pokoju po gnijących zwłokach;
 • utylizacja przedmiotów z mieszkań po zmarłej osobie.

 Muchówki z rodziny plujkowatych w mieszkaniach po zmarłych

Mucha plujka (Calliphora vicina) inaczej zwana muchą pospolitą. Ma ona kolor zielonkawy. Gatunek ten jest niezwykle ważny w dziedzinie medycyny sądowej, ponieważ żeruje na ludzkich ciałach. Ten pospolity owad pomaga określić czas od śmierci denata. Owady te składają na ludzkim cele jaja, z których następnie wykluwają i rozwijają się larwy – znane jako czerwie. Czy wiesz, że w mieszkaniach po zmarłych nie wolno otwierać okien w celu pozbycia się zapachu po zmarłej osobie? Dlatego, tak ważne jest przeprowadzenie zabiegu dezynfekcji po zgonie, przez specjalistyczną firmę sprzątająca. Firmy takie, działają zgodnie z opracowana procedurą i nie dopuszczą do rozprzestrzenienia się szkodliwych toksyn na zewnątrz. 

Kontakt do firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik

Czekamy na Państwa telefony na naszą infolinię, która działa 24/7. Nasi technicy chętnie umówią na jak najszybszy termin realizacji usługi sprzątania po zgonach w Łańcucie oraz województwie podkarpackim. To, co dla naszych klientów jest ważne, to czas reakcji, dlatego chętnie przyjeżdżamy na bezpłatną wycenę sprzątania po zmarłym Łańcut. Telefonicznie wycenę przeprowadzamy, na podstawie zdjęć już w 20 minut! Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie oraz sprzątanie po zmarłym to zajęcie dla specjalistycznej firmy sprzątającej mieszkania po zgonie. Pracujemy przez 365 dni w roku – zadzwoń do nas!

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zwłokach Podkarpackie!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 7)
Doskonale57%
Bardzo dobrze14%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie29%