Sprzątanie po zgonach
Kutno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Kutnie. Zjawisko śmierci – czy potrafimy o niej rozmawiać? Dezynfekcja domów po zmarłych osobach

Całodobowe sprzątanie miejsca po zgonie w Kutnie oferowane jest z certyfikatem dezynfekcji po zmarłym w domu lub mieszkaniu. Usuwanie zanieczyszczenia biologicznego po zmarłym realizowane jest na terenie województwa łódzkie, przez przedsiębiorstwo Kastelnik. Nasze usługi funeralne wykonujemy, przestrzegając zasady BHP oraz z poszanowaniem obowiązującego stanu prawnego. To, co nas wyróżnia podczas sprzątania po zgonach to kompleksowe podejście do usługi odkażania, sprzątanie po zwłokach.

Czyszczenie po śmierci – jak się odbywa?

Czyszczenie po śmierci w domu, zaczynamy od analizy przypadku i bezpośredniej odpowiedzi na potrzeby klienta. Kontakt z nami jest możliwy dzięki całodobowej infolinii sprzątania po śmierci. Następnie przechodzimy sprawnie do wyceny zlecenia usuwania niebezpiecznych związków, co jest u nas zawsze bezpłatne, a gdy istnieje taka konieczność, dojeżdżamy w tym celu do klienta m.in. do takich dzielnic Kutna jak np.: Stara Wieś i Azory oraz Żwirownia.

Sprzątanie po zgonach Kutno

Standardowe głębokie czyszczenie przed zagrożeniem biologicznym

Sprawdzona firma sprzątająca w Kutnie.

Sprzątanie mieszkań u osób prywatnych

Oferujemy również sprzątanie po zgonach Kutno Bielawki oraz inne dzielnice miasta. Sprzątanie po zmarłych realizujemy wyłącznie na atestowanej chemii oraz sprawdzonych generatorach ozonu do dezynfekcji po zgonie. Ozonowanie pomieszczeń jets usługą specjalistyczną. Wysokie ryzyko zakażenia przez ślady krwi stanowi zagrożenie dla twojej rodziny, która ma styczność z miejscem, w którym doszło do śmierci. Kiedy znalezione ciało martwej osoby leży już kilka dni, dom może nie nadawać się do ponownego zamieszkania aż do momentu, gdy nastąpi czyszczenie mieszkania.

Zleć usługę sprzątania miejsc po zgonie, alternatywnie oczyszczanie miejsca zbrodni

Bezpiecznie czyścimy szkodliwe patogeny przenoszone przez osoby zmarłe

W przypadku sprzątania, gdzie doszło do sytuacji gnicia ciała, następuje wysokie ryzyko narażenia zdrowia osób w pobliżu. W celu ochrony zdrowia należy zabezpieczyć miejsce przed potencjalnym rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii, usunąć wszelkie ślady krwi i nieprzyjemny zapach. Mieszkanie zanieczyszczone dużą ilością krwi mogą oczyścić wyłącznie wykwalifikowani pracownicy. Firma Kastelnik oferuje usługę specjalistyczną, w której wykwalifikowani pracownicy przez profesjonalną usługę bezpieczeństwo twoje traktują jako najwyższy priorytet.

Zgon przez zapalenie wątroby typu B Kutno i Tomaszów Mazowiecki

Usługi sprzątania po zgonie w Kutnie. Jak mówić o śmierci?

Śmierć to stan, w którym mamy do czynienia z ustaniem oznak życia spowodowany nieodwracalnym zachwianiem równowagi funkcjonalnej i załamaniem wewnętrznej organizacji ustroju. Usługi dezynfekcji mieszkań i sprzątania po zgonach w mieście Kutno, wymagają dyskrecji i empatii.

Możemy wyodrębnić następujące rodzaje śmierci:

 • ekologiczna;
 • fizjologiczna;
 • z przyczyn chorobowych;
 • gwałtowna.

Śmierć nigdy nie była łatwym tematem do rozmów. W Kutnie można się umówić na rozmowę z dobrymi psychologami

Rozmawianie o śmierci jest niezwykle ciężkie. Bez względu na to czy zgon nastąpił w Kutnie, czy Kaliszu. W zależności od tego, w jakich okolicznościach się to odbywa lub z kim, dialog ten wygląda kompletnie inaczej. W przypadku, gdy mamy w domu chorego, powinniśmy znaleźć odpowiedni moment, w którym możemy przeprowadzić z nim rozmowę o śmierci. Taki czas, w którym on sam będzie na to gotowy. Trudno bowiem zakomunikować bliskiemu, że niedługo umrze, bez względu na to, w jakim on znajduje się wieku. Czasami informację tę przekazuje lekarz prowadzący, ale jeśli nie, to powinniśmy dokładnie przemyśleć, w jaki sposób mamy zrobić to samodzielnie. To zależy już od sytuacji, w jakiej się znajdujemy i w jakich stosunkach z daną osobą.

Sprzątanie po zgonach Kutno

Jak pomóc rodzinom przejść żałobę?

Aby bezpiecznie przeżywać żałobę należy zapewnić sobie spokojne miejsce z dala od miejsca, w którym doszło do zgonu. Najlepiej jest się wtedy odciąć od miejsc, sytuacji, a nawet przedmiotów, które się z bliską osobą kojarzyły.

Usługi sprzątania mieszkań po samobójstwie

Oto 5 kroków, aby przygotować się do sprzątania po samobójstwie.

 • usuń lub pozbądź się rzeczy, które mogą być szkodliwe dla żywych, w tym noży, broni palnej, leków i innych niebezpiecznych przedmiotów.
 • otwórz wszystkie drzwi i okna, aby uzyskać świeże powietrze w pomieszczeniu.
 • zleć usługę sprzątania firmie Kastelnik.

Dezynfekcja mieszkań w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych

Nienadzorowane sprzątanie po samobójstwie Kutno zamiast korzyści może przynieść kłopotów. Wiąże się to z wymogami sanitarnymi. W kwestii materiałów biologicznych i potencjalnie szkodliwych patogenów przenoszonych w niekontrolowany sposób, może dojść do zakażenia. Dezynfekcja mieszkania po zgonie Kutno i okolice – wymaga odpowiedniego przeszkolenia.

Firma Kastelnik od wielu lat przeprowadza właściwą dezynfekcję w sposób 100% bezpieczny

Płynów ustrojowych i innych szkodliwych patogenów należy unikać przez niewłaściwe osoby. Do czyszczenia płynów ustrojowych potrzebny jest odpowiedni sprzęt, który zapewni właściwą dezynfekcję i zagwarantuje bezpieczne korzystanie z mieszkania, kiedy ozonowanie domu zostanie zakończone.

sprzątanie domu ukochanej osoby na terenie całej Polski: Kutno

Ozonowanie po zgonie alternatywa do środków czyszczących – powiat kutnowski całodobowo 7/24

Pamiętać należy również o pozbyciu się po zwłokach chorobotwórczych drobnoustrojów, w powiecie kutnowskim- sprzątanie po śmierci to nic innego jak ozonowanie po zgonach. Sprzątanie po zmarłych powinno być wykonywane przez profesjonalną firmę sprzątająca. Specjaliści wiedzą, jak postępować w przypadku zaawansowanego rozkładu zwłok i czego nie robić podczas wykonywania usługi sprzątanie po zmarłym.

Przedsiębiorstwo Kastelnik usługę sprzątanie po zgonie wykonuje nieprzerwanie od 2013 roku.

Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz niezawodne metody dezynfekcji. Jedną z nich jest ozonowanie. Posiadamy przemysłowe generatory ozonu, które mają moc nawet do 240 g./h. Zapraszamy serdecznie do kontaktu – telefony odbieramy 24/7.

Zapalenie wątroby typu C. Sprzątanie po zmarłych w Kutnie

Sprzątanie po zmarłych Kutno i województwo łódzkie

 • sprzątanie po zgonach w Kutnie;
 • sprzątanie po zgonie w powiecie kunickim;
 • dezynfekcja ścian, podłóg po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • czyszczenie miejsc zgonu po morderstwach;
 • odkażanie pomieszczeń po zmarłym;
 • ozonowanie mieszkań po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • specjalistyczna dezodoryzacja pomieszczeń po zgonach.

Usługa dezodoryzacji mieszkań Kutno. Usługa wymagająca doświadczenia

Dezynfekcja po zgonach w Kutnie – sprzątanie po śmierci

Dezynfekcja po zgonach zostaje wykonana w pomieszczeniach, w których doszło do rozkładu zwłok po śmierci. Polega na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów poprzez użycie metod fizycznych i chemicznych. Ma to na celu zmniejszenie liczby mikroorganizmów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów w Kutnie

Kutno – całodobowy kontakt z firmą Kastelnik

Jesteś zainteresowany zamówieniem usługi na dezynfekcje mieszkań i sprzątanie po zmarłym Kutno? Obsługujemy całe woj. łódzkie zadzwoń do specjalistycznej firmy Kastelnik! Swoją pracę wykonujemy z użyciem profesjonalnych dezynfekatów zawierających w składzie m.in. aldehydy, czy też ketony. To, co ważne zawsze są one atestowane. Technicy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy stosują się do zasad BHP oraz obowiązującego w Polsce prawa. Posiadamy całodobową infolinię 24/7 oraz bezpłatną wycenę ozonowania po zgonie. Jeśli chcesz umówić usługę – zadzwoń! Nasi konsultanci czekają pod telefonem i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące usługi sprzątanie po zgonie.

Zaufaj specjalistom sprzątanie po samobójstwie Kutno

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili

Całodobowa infolinia pozwala państwu zadzwonić do nas o każdej porze dnia, aby zlecić czyszczenie mieszkania po śladach zmarłej osoby.

Oferujemy sprzątanie w formie dezynfekcji krwi i innymi płynami ustrojowymi

Serdecznie zapraszamy. Obsługujemy miasta:

Aleksandrów ŁódzkiBełchatówŁowicz,  PabianiceRadomskoSieradzSkierniewiceTomaszów Mazowiecki,  Zduńska Wola

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych Łódzkie!

Kontakt telefoniczny znajduje się na górze strony. Nasi pracownicy po zgonie sprzątają w najbardziej bezpieczny sposób, co gwarantuje, że chemiczne, a także fizyczne metody sprzątania są usługą zasługującą na zaufanie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Sprzątanie po zgonach w mieście Kutno to usługa wieloetapowa, której celem jest wyeliminowanie szkodliwych patogenów z pomieszczeń i opróżnienie mieszkania ze starych mebli po zmarłym. Często do wyrzucenia jest mnóstwo śmieci i konieczne jest usunięcie nieprzyjemnego zapachu na klatce schodowej.

faq, powiat kutnowski

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Cena za sprzątanie mieszkania po zmarłym wyliczana jest indywidualnie na miejscu zdarzenia u klienta. Koszt dezynfekcji podstawowej wynosi 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie pomieszczeń w dużym mieszkaniu kilkupokojowym.

Co daje dezynfekcja pomieszczenia po zgonie?

Zabieg dezynfekcji pomieszczenia po zmarłym polega usuwaniu groźnych dla zdrowia związków. Zastosowanie ozonowania albo zamgławiania suchą mgłą pozwala na całkowite zlikwidowanie trupiego jadu i szkodliwych patogenów. Odkażanie pomieszczeń pozwala na przywrócenie porządku i wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu po zgonie. 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%