Sprzątanie po zgonach Kudowa-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Kudowa-Zdrój. Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po śmierci na terenie woj. dolnośląskiego?

Zwłoki w stanie rozkładu w mieszkaniu? Jest kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się, co dalej robić. Dezynfekcja po zgonie to jeden z najważniejszych etapów sprzątania po rozkładzie zwłok w mieszkaniu. Profesjonalne usuwanie patogenów możliwe jest tylko przy użyciu specjalistycznych preparatów ze środkiem biobójczym i urządzeń do odkażania.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Pomocne okazać się mogą sprzęty tj.:

 • generator ozonu;
 • urządzenie do zamgławiania suchą mgłą;
 • pojemnik na odpady skażone biologicznie;
 • wiadro z ciepłą wodą oraz środki do dezynfekcji.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Kudowie-Zdrój.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji oraz neutralizacji zapachów w pomieszczeniach po osobie zmarłej.

Klienci często wybierając wsparcie firmy sprzątającej, zastanawiają się, ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po zgonie? Koszt odkażania pomieszczenia po zmarłym zaczyna się już od 800 zł, ale może wynieść nawet kilka tysięcy złotych w przypadku dezynfekcji dużego mieszkania, które składa się z kilku pomieszczeń. Więcej informacji o specjalistycznych usługa znajdziesz w lokalnej firmie sprzątającej, która oferuje sprzątanie mieszkań w powiecie kłodzkim, w okolicznych miastach: Duszniki-Zdrój, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój.

Sprzątanie mieszkania po zgonie

Zniszczona podłoga przez płyny ustrojowe i krew nadaje się tylko do zerwania. Jeśli tego nie zrobimy, w pomieszczeniu będzie zapach trupa.

O czym nie wolno zapominać po zgonie?

Utrata bliskiej osoby to trudne doświadczenie, tym bardziej, kiedy dochodzi do zgonu w mieszkaniu. Mimo traumy nie wolno zapominać o formalnościach, których po zgonie jest sporo. Nie zaprzątaj sobie głowy czyszczeniem mieszkania na własną rękę, a kompleksowe sprzątanie po zmarłych Kudowa-Zdrój zleć zawodowej ekipie.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Kudowa-Zdrój

Prawie zawsze technicy sprzątania miejsc śmierci wykazują się dużą dyskrecją i empatią, podchodząc do każdego klienta indywidualnie. To, co jest dla nas najważniejsze to skuteczne i profesjonalne usuwanie zagrożenia biologicznego z mieszkania po zgonie, które wykonujemy 7 dni w tygodniu przy pomocy całego zestawu środków i narzędzi do dezynfekcji.

Co warto zabrać na specjalistyczne sprzątanie?

 • Środki ochrony osobistej;
 • Mocne worki na śmieci;
 • Pojemniki na zepsutą żywność.
Urządzenie do ozonowania

Bezpieczna dezynfekcja to klucz do sukcesu każdej firmy sprzątającej po zmarłych, dlatego ozonowanie jest idealnym rozwiązaniem.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Kudowie-Zdrój. Jak przebiega profesjonalna dezynfekcja po zwłokach?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Kudowie-Zdrój to proces uwzględniający wiele etapów. W zależności od okoliczności śmierci i stopnia rozkładu zwłok tych etapów może być mniej lub więcej, zawsze jednak proces sprzątania uwzględnia, takie punkty jak:

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Jak wygląda zaplecze sprzętowe do usuwania robaków po zgonie?

Każda solidna firma sprzątająca w pomieszczeniach po zwłokach w powiecie kłodzkim, np. w mieście, Nowa Ruda ma solidne zaplecze sprzętowe i wiedzę w zakresie usuwania robactwa, które pełza na poplamionej krwią podłodze. Czego pluskwy nie lubią? Zamgławianie pomieszczeń to dobry sposób na karaluchy i inne szkodniki, które często występują w zaniedbanych mieszkaniach. Wystarczy urządzenie do zamgławiania i odrobina suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, a mikroorganizmy znikają raz na zawsze.

Dezynfekcja domów

Postaw na odzież ochronną i BHP

Osoby pracujące w firmie Kastelnik każde sprzątanie wykonują w odzieży ochronnej, zgodnie z przepisami BHP i zaleceniami sanepidu. Przed podjęciem dezynfekcji nie otwieramy okien, by nie zwabić robactwa do mieszkania np. much plujek. Stosujemy atestowane preparaty zgodnie z kartą charakterystyki dołączoną przez producenta.

Czyszczenie podłogi z płynów ustrojowych. Obsługujemy całe województwo dolnośląskie

Ślady krwi i płynów ustrojowych to częsty problem osób, które doświadczyły zgonu bliskiej osoby w mieszkaniu. Płyny te są źródłem patogenów oraz nieprzyjemnej trupiej woni, dlatego należy je fachowo usunąć. Często osoby zmarłe, które cierpiały na manię zbieractwa, latami gromadziły w mieszkaniu sterty śmieci i niepotrzebnych przedmiotów nierzadko pochodzących ze śmietnika.

Takie przykłady świadczą o tym, że staranne wyczyszczenie podłóg to nieodzowny element pracy osoby sprzątającej po zgonach. Technicy w tym celu wykorzystują preparaty bazujące na chlorze, czwartorzędowych związkach amoniowych oraz alkoholu etylowym. Ozon, pomimo że jest silnym utleniaczem ma również bardzo dobre właściwości biobójcze.

Co zrobić z przedmiotami skażonymi biologicznie?

Przedmioty skażone biologicznie są niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Kontakt z wydzielinami osoby zmarłej może prowadzić do zatrucia organizmu, dlatego surowo zabronione jest wyrzucanie takich rzeczy na osiedlowy śmietnik. Zamiast ryzykować mandatem i narażaniem osób trzecich na zatrucie, skorzystaj z naszych usług opróżniania mieszkań po osobach zmarłych.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkania – potwierdzony certyfikatem

Oferujemy wywóz gabarytów, a przedmioty poplamione krwią i wydzielinami przewozimy do specjalnej spalarni, w której poddawane są utylizacji termicznej. To bezpieczny sposób na pozbycie się rzeczy po zmarłych. Na terenie województwa dolnośląskiego usługa dostępna 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Bałagan po zgonie

Podczas opróżniania mieszkań po zgonach spotykamy przypadki syllogomanii, czyli mani zbieractwa.

Dezynfekcja po zgonach Kudowa-Zdrój, województwo dolnośląskie

Mieszkanie po śmierci zazwyczaj pełne jest bakterii, drobnoustrojów i trupiego jadu po rozkładzie zwłok. Samodzielne sprzątanie po zgonach to nie jest dobry pomysł. Profesjonalna dezynfekcja wymaga doświadczenia, a usuwanie trupiego jadu jest praktycznie niemożliwe, bez sprzętu z branży DDD.

Czy wiesz, że mieszkanie w takich warunkach jest niebezpieczne?

To jest właśnie główny powód, dlaczego dezynfekcja mieszkania po zgonie w woj. dolnośląskim realizowana przez techników z doświadczeniem w usuwaniu niebezpiecznych związków chemicznych. Nie ma co ukrywać, takie odkażanie miejsca po zwłokach to wieloetapowy proces sprzątania obejmujący dezynfekcję wstępną i właściwą.

Co zawierają środki chemiczne do sprzątania mocno zaniedbanych mieszkań?

W tym celu sięgamy po najskuteczniejsze na rynku środki chemiczne dopuszczone do dezynfekcji funeralnej, a większość z nich zawierają substancje biobójcze. W odkażaniu miejsc śmierci wykorzystujemy także generatory ozonu do ozonowania pomieszczeń i urządzenia do zamgławiania ULV. Maszyny te stanowią podstawę skutecznej eliminacji pośmiertnych patogenów. Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zgonie bez tego typu urządzeń nie ma szans na powodzenie.

Usługi porządkowe, sprzątanie po zgonach znajdziesz także w:

Rodzinne przedsiębiorstwo sprzątające Kastelnik

Zaufaj sprawdzonej jakości sprzątania od firmy Kastelnik!

FAQ — najczęściej zadawane pytania o sprzątanie

Usługi specjalistycznego czyszczenia po zwłokach polegają na usuwaniu trupiego jadu i śladów krwi z mieszkania, w którym doszło do rozkładu zwłok. Każdy technik sprzątania miejsca śmierci wyposażony jest w atestowane preparaty biobójcze i przemysłowe generatory ozonu.

FAQ zgon Kudowa-Zdrój

Dzięki temu odkażanie pomieszczeń przebiega sprawnie, a groźne patogeny nie mają szans przetrwać w mieszkaniu. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonie w Kudowie-Zdrój.

Jak szybko wykonać sprzątanie po zmarłej osobie?

Sprzątanie po zmarłej osobie należy wykonać jak najszybciej zaraz po wyniesieniu ciała z mieszkania. Ogromne znaczenie ma fakt, ile czasu zwłoki rozkładały się w mieszkaniu, a od razu po ich odkryciu należy powiadomić firmę sprzątającą po zwłokach.

Czy czwartorzędowe związki amoniowe to dobry środek biobójczy?

Tak, czwartorzędowe związki amoniowe to dobry środek biobójczy, który stanowi silną substancję o działaniu biobójczym. Często stanowi podstawowy składnik środków do dezynfekcji po zmarłych i jest polecany przez specjalistów sprzątania miejsc śmierci.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%