Sprzątanie po zgonach Koziegłowy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie oraz gruntowne sprzątanie po zgonach Koziegłowy. Ciężki czas po śmierci bliskiego, godny pochówek

Gruntowne sprzątanie po zgonach Koziegłowy, zakład usługowy Kastelnik oferuje już od 2013 roku. Celem firmy Kastelnik świadczącej usługi funeralne jest zadowolenie naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach instruktażowych. Wiemy, jak ważny jest profesjonalny sprzęt, aby realizacje czyszczenia mieszkań po zmarłych były wykonywane kompleksowo, dlatego takowy posiadamy. Duże znaczenie ma również aspekt środków chemicznym- ważne, aby posiadały one atesty oraz były odpowiednio przechowywane. Dojeżdżamy na wycenę, która jest bezpłatna do takich miejscowości jak Koziegłowy i Rosochacz oraz Wylągi.

sprzatanie-po-zmarlym

Sprzątanie po zgonie Koziegłowy

Zgon w mieszkaniu to szok dla każdego z nas. Sprzątanie po zgonach Koziegłowy może być realizowane, po załatwieniu wszelkich formalności. Gdy w swoim domu znajdujemy zwłoki bliskiej osoby, jest to szok. Wielką niewiadomą może być dla nas organizacja pogrzebu, nie wiemy jak się za niego zabrać. Po samym zgonie lub po znalezieniu ciała powinniśmy od razu zawiadomić odpowiednią jednostkę służby zdrowia. Osobą wydającą kartę zgonu będzie lekarz rodzinny lub z pogotowia ratowniczego. Następnym krokiem jest wybór zakładu pogrzebowego, który kompleksowo zajmie się organizacją pogrzebu. Do naszych zadań wówczas będzie należeć tylko wyciągnięcie z Urzędu Stanu Cywilnego Aktu Zgonu, który jest wydawany na podstawie karty zgonu oraz dowodu osobistego najbliższej rodziny. Na koniec zostaje ustalenie terminu pogrzebu i formy pochówku.

Pochówek bliskiego, co gdzie i kiedy

Ważną kwestią, o której niektórzy nie pamiętają, jest sprzątanie po zwłokach. Otóż z ciała po śmierci wytwarzają się niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy, które mogą powodować choroby. Do objawów zatrucia tzw. trupim jadem należą m.in.:

  • nudności;
  • zawroty głowy;
  • kaszel.

W celu usunięcia tychże drobnoustrojów należy zdezynfekować pomieszczenie, w którym przebywał zmarły. Najważniejszy jet wówczas wybór odpowiedniej firmy, która specjalizuje się dezynfekcją funeralną. W skład prac powinno należeć czyszczenie wstępne, następnie płukanie wstępne i mycie zasadnicze oraz dokładne usunięcie pozostałości po środku myjącym. O efektywnym działaniu środka dezynfekującego świadczy przemiana skoagulowanego białka w formę rozpuszczalną. Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów naszej oferty!

dezynfekcja-po-zgonie-kastelnik

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Koziegłowy

  • Sprzątanie po zgonach Koziegłowy i inne okoliczne miasta wraz z pełnym odkażaniem;
  • usuwanie uciążliwego zapachu po rozkładających się zwłokach;
  • czyszczenie koziegłowskich mieszkań po samobójcach;
  • dezynfekcja domów z drobnoustrojów powstałych po śmierci;
  • ozonowanie po zgonie Koziegłowy;
  • utylizacja skażonych mebli.

Czyszczenia po zmarłych Koziegłowy, akt zgonu i inne dokumenty

Akt zgonu jest to dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego po śmierci. Wystawia się go na podstawie karty zgonu wypisanej przez lekarza. Informacje w nim zawarte to m.in. imię i nazwisko zmarłego, miejsce i data zgonu oraz dane osobowe jego rodziców. Z tym dokumentem możemy załatwić wszystkie sprawy związane z pochówkiem, a następnie zlecić czyszczenie mieszkania po zgonie.

Kastelnik – firma sprzątająca po zwłokach przez całą dobę 7/24

W celu ustalenia dogodnego terminu sprzątania po zgonach na terenie miejscowości Koziegłowy zapraszamy do całodobowego kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz pomogą w ustaleniu daty realizacji usługi dezynfekcji po śmierci, jednocześnie bezpłatnie ją wycenią.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

dezynfekcja-po-zmarlych

Całodobowe sprzątanie po zgonach Koziegłowy i inne miasta w ofercie firmy Kastelnik: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%