Sprzątanie po zgonach Koziegłowy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie oraz gruntowne sprzątanie po zgonach Koziegłowy. Jak wygląda dezynfekcja lokum po śmierci?

Gruntowne sprzątanie po zgonach Koziegłowy, zakład usługowy Kastelnik oferuje już od 2013 roku. Celem firmy Kastelnik jest całodobowa pomoc w ramach usuwania zagorzeń bakteriologicznych powstałych po śmierci w mieszkaniu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach instruktażowych.

Usługi sprzątania po zgonach Koziegłowy

Usługi dezynfekcji mieszkania po zgonie w Koziegłowach.

Wiemy, jak ważny jest profesjonalny sprzęt, aby czyszczenie mieszkań po zmarłych było wykonane nie tylko kompleksowo, ale również zgodnie ze sztuką i obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej procedurami. Duże znaczenie ma również aspekt środków chemicznych- ważne, aby posiadały one atesty oraz były odpowiednio przechowywane.

Pamiętaj, wszystkie nasze usługi to kompleksowe sprzątanie mieszkań po śmierci z drobnoustrojów i patogenów na terenie całej Polski. W Koziegłowach pracujemy we wszystkich dzielnicach miasta Koziegłowy tj. Rosochacz oraz Wylągi. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz dużymi korporacjami, a na bezpłatną wycenę dojedziemy także do innych miejscowości w powiecie myszkowskim: Myszków, Żarki.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Koziegłowy

Sprzątanie po zgonie Koziegłowy

Zgon w mieszkaniu to szok dla każdego z nas. Sprzątanie po zgonach w mieście Koziegłowy może być realizowane, po załatwieniu wszelkich formalności. Gdy w swoim domu znajdujemy zwłoki bliskiej osoby, jest to szok. Wielką niewiadomą może być dla nas organizacja pogrzebu, nie wiemy jak się za niego zabrać. Po samym zgonie lub po znalezieniu ciała powinniśmy od razu zawiadomić odpowiednią jednostkę służby zdrowia. Osobą wydającą kartę zgonu będzie lekarz rodzinny lub z pogotowia ratowniczego. Następnym krokiem jest wybór zakładu pogrzebowego, który kompleksowo zajmie się organizacją pogrzebu. Do naszych zadań wówczas będzie należeć tylko wyciągnięcie z Urzędu Stanu Cywilnego Aktu Zgonu, który jest wydawany na podstawie karty zgonu oraz dowodu osobistego najbliższej rodziny. Na koniec zostaje ustalenie terminu pogrzebu i formy pochówku.

Usługi sprzątania Koziegłowy

Certyfikat na usługi sprzątania po zmarłych, świadczone przez pracowników firmy Kastelnik!

Pochówek bliskiego, co gdzie i kiedy

Ważną kwestią, o której niektórzy nie pamiętają, jest sprzątanie po zwłokach. Otóż z ciała po śmierci wytwarzają się niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy, które mogą powodować choroby. Do objawów zatrucia tzw. trupim jadem należą m.in.:

 • nudności;
 • zawroty głowy;
 • kaszel.

W celu usunięcia tychże drobnoustrojów należy zdezynfekować pomieszczenie, w którym przebywał zmarły. Najważniejszy jet wówczas wybór odpowiedniej firmy, która specjalizuje się dezynfekcją funeralną. W skład prac powinno należeć czyszczenie wstępne, następnie płukanie wstępne i mycie zasadnicze oraz dokładne usunięcie pozostałości po środku myjącym. O efektywnym działaniu środka dezynfekującego świadczy przemiana skoagulowanego białka w formę rozpuszczalną. Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów naszej oferty!

Dezynfekcja mieszkań po zgonie

Zmarły często pozostawia po sobie brudne przedmioty. Zgłoś je natychmiast do utylizacji.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Koziegłowy

 

Śmierć bliskiej osoby w mieszkaniu i nie wiesz, co robić? Szybka dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym w miejscowości Koziegłowy to niezbędny proces, by móc bezpiecznie mieszkać w takim pomieszczeniu. Budynek mieszkalny wolny od niebezpiecznych patogenów i trujących chemicznych związków to obowiązek każdego zarządcy nieruchomości. Odkażanie pomieszczeń po zwłokach polega na usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, które występują w lokalu po śmierci. Nie każdy wie, że ciało człowieka po śmierci to skupisko blisko 31 groźnych toksyn! Ich usunięcie jest możliwe dzięki dezynfekcji chemicznej i mechanicznej skażonych powierzchni. W odkażaniu chemicznym stosuje się proszki czyszczące, płyn z nano srebrem, a w mechanicznej ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą. To właśnie ozon okazuje się jednym z najskuteczniejszych sposobów na profesjonalną dezynfekcję, lepszym od chemicznych środków. Tak właśnie powinna wyglądać profesjonalna dezynfekcja każdego mieszkania w województwie śląskim.

 • Sprzątanie po zgonach Koziegłowy i inne okoliczne miasta wraz z pełnym odkażaniem;
 • usuwanie uciążliwego zapachu po rozkładających się zwłokach;
 • czyszczenie koziegłowskich mieszkań po samobójcach;
 • dezynfekcja domów z drobnoustrojów powstałych po śmierci;
 • profesjonalne sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • ozonowanie po zgonie Koziegłowy;
 • utylizacja skażonych mebli.

Czyszczenia po zmarłych Koziegłowy, akt zgonu i inne dokumenty

Akt zgonu jest to dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego po śmierci. Wystawia się go na podstawie karty zgonu wypisanej przez lekarza. Informacje w nim zawarte to m.in. imię i nazwisko zmarłego, miejsce i data zgonu oraz dane osobowe jego rodziców. Z tym dokumentem możemy załatwić wszystkie sprawy związane z pochówkiem, a następnie zlecić czyszczenie mieszkania po zgonie.

Całodobowe sprzątanie po zgonach Koziegłowy i inne miasta w ofercie firmy Kastelnik:

oraz mniejsze miejscowości.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonach?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania  zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Co robić, kiedy zgon nastąpił w domu?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia patogenami konieczne jest odkażenie pomieszczenia. Związki chemiczne, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Ozonowanie jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się trupiego jadu, ale również doskonałą metodą dezodoryzacji powietrza.

Kastelnik - firma sprzątająca po zwłokach przez całą dobę 7/24

W celu ustalenia dogodnego terminu sprzątania po zgonach na terenie miejscowości Koziegłowy zapraszamy do całodobowego kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz pomogą w ustaleniu daty realizacji usługi dezynfekcji po śmierci, jednocześnie bezpłatnie ją wycenią.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Dezynfekcja po zmarłych - całodobowa pomoc

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%