Sprzątanie po zgonach Koziegłowy

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie oraz gruntowne sprzątanie po zgonach Koziegłowy. Jak wygląda dezynfekcja lokum po śmierci?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Gruntowne sprzątanie po zgonach Koziegłowy, zakład usługowy Kastelnik oferuje już od 2013 roku. Celem firmy Kastelnik jest całodobowa pomoc w ramach usuwania zagrożeń bakteriologicznych powstałych po śmierci w mieszkaniu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach instruktażowych.

Usługi sprzątania po zgonach Koziegłowy

Usługi dezynfekcji mieszkania po zgonie w Koziegłowach.

Wiemy, jak ważny jest profesjonalny sprzęt, aby czyszczenie mieszkań po zmarłych było wykonane nie tylko kompleksowo, ale również zgodnie ze sztuką i obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej procedurami. Duże znaczenie ma również aspekt środków chemicznych- ważne, aby posiadały one atesty oraz były odpowiednio przechowywane.

Pamiętaj, wszystkie nasze usługi to kompleksowe sprzątanie mieszkań po śmierci z drobnoustrojów i patogenów na terenie całej Polski. W Koziegłowach pracujemy we wszystkich dzielnicach miasta Koziegłowy tj. Rosochacz oraz Wylągi. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz dużymi korporacjami, a na bezpłatną wycenę dojedziemy także do innych miejscowości w powiecie myszkowskim: Myszków, Żarki.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Koziegłowy

Sprzątanie po zgonie Koziegłowy – zaufaj specjalistom

Zgon w mieszkaniu to szok dla każdego z nas. Sprzątanie po zgonach w mieście Koziegłowy może być realizowane, po załatwieniu wszelkich formalności. Gdy w swoim domu znajdujemy zwłoki bliskiej osoby, jest to szok. Wielką niewiadomą może być dla nas organizacja pogrzebu, nie wiemy jak się za niego zabrać. Po samym zgonie lub po znalezieniu ciała powinniśmy od razu zawiadomić odpowiednią jednostkę służby zdrowia.

Czytaj również: Jak uzyskać akt zgonu?

Osobą wydającą kartę zgonu będzie lekarz rodzinny lub z pogotowia ratowniczego. Następnym krokiem jest wybór zakładu pogrzebowego, który kompleksowo zajmie się organizacją pogrzebu. Do naszych zadań wówczas będzie należeć tylko wyciągnięcie z Urzędu Stanu Cywilnego Aktu Zgonu, który jest wydawany na podstawie karty zgonu oraz dowodu osobistego najbliższej rodziny. Na koniec zostaje ustalenie terminu pogrzebu i formy pochówku.

Usługi sprzątania Koziegłowy

Certyfikat na usługi sprzątania po zmarłych, świadczone przez pracowników firmy Kastelnik!

Opróżnianie mieszkania po zmarłym Koziegłowy

Zmarła osoba zostawiła po sobie mnóstwo rzeczy i nie wiesz, co z nimi zrobić? Rozwiązaniem jest dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Koziegłowy, w której trakcie zespół specjalistów nie tylko usuwa zagrożenie mikrobiologiczne w pomieszczeniach, ale i opróżnia mieszkania po zmarłych ze wszystkich zbędnych gratów.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Opróżnianie mieszkania po zmarłym i wywóz starych mebli do utylizacji to najczęściej wybierana usługa przez rodziny zmarłych osób. Nieboszczyk zwykle pozostawia po sobie cały dobytek, czyli ubrania, elektronikę i przedmioty użytku osobistego. Zwykle okazuje się, że stara meblościanka i dziurawy fotel na niewiele się zda, dlatego w ramach odkażania miejsc śmierci wykonuje się również segregację wyposażenia lokalu.

Dezynfekcja po zgonie Koziegłowy

W ramach likwidacji mieszkań po zmarłych technicy czyszczenia po zwłokach dokładnie sortują wszystkie rzeczy i dzielą je na te, które przydadzą się rodzinie zmarłego i te, które należy poddać utylizacji. Cały proces przebiega w porozumieniu z klientem, a znaczenie ma również to, czy przedmioty noszą ślady biologiczne. Jeśli tak to tym bardziej należy przewieźć je do spalarni termicznej.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie myszkowskim to kompleksowa usługa, w ramach której czyściciele zwłok przewożą wszystkie rzeczy po denacie do utylizacji w spalarni. Dzięki temu nie musisz szukać firmy transportowej i jednocześnie firmy, która ma podpisaną umowę ze spalarnią odpadów.

Pochówek bliskiego, co gdzie i kiedy

Ważną kwestią, o której niektórzy nie pamiętają, jest sprzątanie po zwłokach. Otóż z ciała po śmierci wytwarzają się niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy, które mogą powodować choroby.

Do objawów zatrucia tzw. trupim jadem należą m.in.:

 • nudności;
 • zawroty głowy;
 • kaszel.

W celu usunięcia tychże drobnoustrojów należy zdezynfekować pomieszczenie, w którym przebywał zmarły. Najważniejszy jest wówczas wybór odpowiedniej firmy, która specjalizuje się dezynfekcją funeralną. W skład prac powinno należeć czyszczenie wstępne, następnie płukanie wstępne i mycie zasadnicze oraz dokładne usunięcie pozostałości po środku myjącym. O efektywnym działaniu środka dezynfekującego świadczy przemiana skoagulowanego białka w formę rozpuszczalną. Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów naszej oferty!

Dezynfekcja mieszkań po zgonie

Zmarły często pozostawia po sobie brudne przedmioty. Zgłoś je natychmiast do utylizacji.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Koziegłowy

Śmierć bliskiej osoby w mieszkaniu i nie wiesz, co robić? Szybka dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym w miejscowości Koziegłowy to niezbędny proces, by móc bezpiecznie mieszkać w takim pomieszczeniu. Budynek mieszkalny wolny od niebezpiecznych patogenów i trujących chemicznych związków to obowiązek każdego zarządcy nieruchomości. Odkażanie pomieszczeń po zwłokach polega na usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, które występują w lokalu po śmierci.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Nie każdy wie, że ciało człowieka po śmierci to skupisko blisko 31 groźnych toksyn! Ich usunięcie jest możliwe dzięki dezynfekcji chemicznej i mechanicznej skażonych powierzchni. W odkażaniu chemicznym stosuje się proszki czyszczące, płyn z nano srebrem, a w mechanicznej ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą. To właśnie ozon okazuje się jednym z najskuteczniejszych sposobów na profesjonalną dezynfekcję, lepszym od chemicznych środków.Tak właśnie powinna wyglądać profesjonalna dezynfekcja po zgonach każdego mieszkania w województwie śląskim.

 • Sprzątanie po zgonach Koziegłowy i inne okoliczne miasta wraz z pełnym odkażaniem;
 • usuwanie uciążliwego zapachu po rozkładających się zwłokach;
 • czyszczenie koziegłowskich mieszkań po samobójcach;
 • dezynfekcja domów z drobnoustrojów powstałych po śmierci;
 • profesjonalne sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • ozonowanie po zgonie Koziegłowy;
 • utylizacja skażonych mebli.

Czyszczenia po zmarłych Koziegłowy, akt zgonu i inne dokumenty

Akt zgonu jest to dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego po śmierci. Wystawia się go na podstawie karty zgonu wypisanej przez lekarza. Informacje w nim zawarte to m.in. imię i nazwisko zmarłego, miejsce i data zgonu oraz dane osobowe jego rodziców. Z tym dokumentem możemy załatwić wszystkie sprawy związane z pochówkiem, a następnie zlecić czyszczenie mieszkania po zgonie.

Całodobowe sprzątanie po zgonach dostępne jest również w innych miastach:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Nagła śmierć bliskiej osoby w mieszkaniu? Zleć sprzątanie po zgonach w mieście Koziegłowy połączone z ozonowaniem pomieszczeń i pozbądź się z mieszkania groźnych patogenów po zwłokach. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców miasta Koziegłowy.

Baza wiedzy dla mieszkańców miasta Koziegłowy

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonach?

Kalkulacja kosztów dotycząca sprzątania po zmarłych jest wyliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu u klienta. Cena podstawowej dezynfekcji mieszkania  zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w przypadku utylizacji całego mieszkania.

Co robić, kiedy zgon nastąpił w domu?

Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia patogenami konieczne jest odkażenie pomieszczenia. Związki chemiczne, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Ozonowanie jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się trupiego jadu, ale również doskonałą metodą dezodoryzacji powietrza.

Kastelnik - firma sprzątająca po zwłokach przez całą dobę 7/24

W celu ustalenia dogodnego terminu sprzątania po zgonach na terenie miejscowości Koziegłowy zapraszamy do całodobowego kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz pomogą w ustaleniu daty realizacji usługi dezynfekcji po śmierci, jednocześnie bezpłatnie ją wycenią.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Dezynfekcja po zmarłych - całodobowa pomoc

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%