Sprzątanie po zgonach Koszalin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Koszalin. Jakie są możliwości profesjonalnej dezynfekcji miejsc po zwłokach?

Zgon w Koszalinie? Nie martw się dłużej! Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zgonach Koszalin i opróżnianie mieszkania po zmarłym w całym powiecie koszalińskim, np. Mielno, Sianów. Dezynfekcja miejsca śmierci to tak naprawdę odkażanie wszystkich powierzchni skażonych biologicznie przez rozkład zwłok.

Usługi odkażania pomieszczeń w przypadku śmierci naturalnej świadczymy za pomocą oprysku chemicznego ze środkiem biobójczym. Po wyniesieniu ciała z miejsca zgonu przystępujemy do kompleksowego sprzątania i dezynfekcji wszystkich pomieszczeń. W firmie Kastelnik posiadamy specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji mieszkań oraz kompetentny personel, który gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

Ta specjalistyczna praca polega m.in. na takich działaniach jak np.:

 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • ozonowanie przemysłowymi generatorami;
 • usuwanie chorobotwórczych jadów trupich.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Działania pomagające osobom, które straciły bliskiego, prowadzimy na terenie całego miasta Koszalin, a w szczególności w takich rejonach jak np.: Sarzyno, Chełmki, Jamno, Miłakowo, Kawiłęg, Łabusz, Raduszka, Lubiatowo i Podgórze.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Koszalin

Sprzątanie po zgonach Koszalin – wsparcie od A do Z

Wiele osób pyta ile trwa sprzątanie po zgonach w Koszalinie. Kastelnik oferuje całościowe wsparcie przy usuwaniu szkodliwych patogenów w mieszkaniu zmarłego. Kompleksowe prace tj. dezynfekcja pomieszczeń są realizowane w czasie od 4 do 12 godzin. Opróżnianie mieszkania z przedmiotów zmarłej osoby to minimum 1 dzień pracy, a często nawet 3 dni. Te wszystkie czynności to solidne wsparcie dla rodzin zmarłych.

Czy dezynfekcja po zmarłych jest wymagana przez prawo?

Dezynfekcja pomieszczeń skażonych biologicznie jest usankcjonowana przepisami prawa, które jasno stanowi w jaki sposób utylizować rzeczy skażone biologicznie. Dywan poplamiony krwią to odpad biologiczny i nie wolno go wyrzucać na śmietnik.

Jak w takim razie postępować w tego typu przypadkach? Profesjonalne firmy, które usuwają konsekwencje zgonów w domach, świadczą w ramach usługi przewóz skażonego mienia do utylizacji. Nie można tutaj zapomnieć o tym, że musi być ono podczas transportu przewożone w specjalistycznych warunkach określonych przez podmioty nadzorujące. Utylizacja termiczna to najlepsze rozwiązanie, które przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje podczas czyszczenia po śmierci.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Koszalin. Starze rzeczy do utylizacji

Zdjęcie: mieszkanie po zmarłym z manią zbieractwa © 2023 Kastelnik

Oferta odkażania mieszkania po śmierci obejmuje:

 • sprzątanie po zgonach w domach prywatnych i mieszkaniach w miastach Bobolice, Mielno;
 • dezynfekcja po zwłokach w domu w powiecie koszalińskim np. Sianów, Polanów;
 • ozonowanie mieszkania po zgonie;
 • zamgławianie pomieszczeń po zmarłych;
 • utylizacja skażonego mienia po zmarłym w profesjonalnej spalarni;
 • dezodoryzacja w celu likwidacji zapachu śmierci;
 • usuwanie szkodliwych mikroorganizmów;
 • odkażanie pomieszczenia po czerwiach;
 • czyszczenie szatni po śmierci w zakładzie pracy;
 • usuwanie plam krwi;
 • mycie powierzchni skażonych po zgonach;
 • sprzątanie strychu po samobójcy;
 • opróżnianie pomieszczeń po zgonach.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

 • Białogard
 • Darłowo
 • Gryfino

Kastelnik – bezpieczna utylizacji rzeczy po zmarłych

Utylizacja wyposażenia mieszkania oraz wszystkich innych rzeczy po zmarłym jest często zamawianą usługą. Samotna śmierć w domu często skutkuje wybuchem prawdziwej bomby biologicznej. W powietrzu unoszą się trujące zarazki oraz bakterie i wirusy. Niebezpieczne dla zdrowia patogeny są groźne dla wszystkich osób, które chcą przebywać w tym lokalu.

Bezpieczna utylizacja rzeczy po zmarłych

Zdjęcie: nielegalna utylizacja rzeczy po zmarłych w powiecie koszalińskim © 2023 Kastelnik

Jakie są błędy popełniane podczas sprzątania miejsc po zwłokach?

Jednym z podstawowych błędów popełnianym podczas czyszczenia domu po zgonie jest otwieranie okien w celu usunięcia smrodu po zwłokach. Zapach śmierci to oczywiście duży problem w miejscu zgonu. Warto jednak na początku wykonać dezynfekcję i usunąć krew z podłogi, a następnie opróżnić całe mieszkanie z mebli. Dopiero po usunięciu patogenów z powietrza możemy bezpiecznie otworzyć wszystkie okna. 

Po naszej usłudze dezynfekcji, zamawiający ma pewność, że do mieszkania nie zlecają się muchy plujki z całej okolicy.

Dezynfekcja lokali po zgonach. Kontakt telefoniczny

Ozonowanie pomieszczenia po zmarłym – usuwanie fetoru 

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych to bardzo ważny etap sprzątania. Silny fetor po zwłokach musi być jak najszybciej zneutralizowany i ozon jest najlepszym sposobem na jego eliminację. Te trzy cząsteczki tlenu mają bardzo silne właściwości bakteriobójcze. Oczywiście można próbować usunąć zapach po zmarłej osobie za pomocą tradycyjnych środków biobójczych, jednak ozon przy stężeniu 10 ppm świetnie radzi sobie z wirusami i bateriami.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Koszalinie.

Całodobowo przeprowadzamy neutralizację fetoru w Koszalinie – Kastelnik.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Praca podczas usuwania konsekwencji zgonów w domach to wiele czynności, o których nie można zapomnieć. Należy do nich dezynfekcja, czy utylizacja mienia. Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na jedne z częściej zadawanych pytań.

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zgonie?

Czyszczenie pomieszczenia po zgonie zaczyna się od kwoty 700 zł. Może być wykonane za pomocą ozonu lub suchej mgły. Obie te metody są ekologiczne i pozwalają na skuteczne zabijanie szkodliwych patogenów wydobywających się ze zwłok.

Ile trwa dezynfekcja domu po śmierci?

Dezynfekcja domu po samotnej śmierci, zazwyczaj nie trwa dłużej niż 12 godzin. Na wstępie należy wykonać wstępne odkażanie, a następnie wynieść przedmioty skażone biologicznie. Dokładne oczyszczenie powietrza z patogenów wymaga kilkukrotnego ozonowania oraz wietrzenia w minimum 3 cyklach.

 

Certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie Koszalin

Wystawiony certyfikat usług sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Koszalinie.

Sprzątanie po zmarłych w Koszalinie - pomoc 365 dni

Znajdź właściwych ludzi do czyszczenia miejsc po zgonach na terenie Twojego miasta. Sprzątanie po zmarłych Koszalin to wiele różnych specjalistycznych usług, które wykonujemy w domu denata. Śmierć w domu niesie za sobą pytanie, co dalej? Mało osób zdaje sobie sprawę, z tego, że przedmioty skażone przez krew to niebezpieczny odpad. Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym, więc śmiało możesz zlecić nam kompleksowe usługi oczyszczające miejsce po zmarłym. Świadczymy całodobowe sprzątanie po zgonach w Koszalinie, w powiecie koszalińskim, w miastach Bobolice, Mielno, Sianów, Polanów. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

 

Kastelnik – wysoka jakość usług to nasza najlepsza wizytówka.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%