Sprzątanie po zgonach
Kolbuszowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik oferuje usługi sprzątania po zgonach w Kolbuszowej.  Jak posprzątać mieszkanie po śmierci?

Profesjonalna firma sprzątająca Kastelnik oferuje całodobowe sprzątanie po zgonach Kolbuszowa i usuwanie skażenia po zmarłych osobach w woj. podkarpackim. Nasi fachowcy używają nie tylko skutecznych technik dezynfekcji, ale również niezawodnych środków do odkażania podłóg z nieczystości i płynów ustrojowych.

Takie podejście do czyszczenia mieszkań sprawiło, że na rynku specjalistycznych usług jesteśmy dobrze rozpoznawaną firmą sprzątającą. Czyszczenie pomieszczenia po zgonie w Kolbuszowej to zajęcie dla specjalistów, którzy podczas swojej pracy dbają o bezpieczeństwo swoje i klienta. Co zawiera usługa sprzątania miejsca po zwłokach?

 • Odkażanie pomieszczenia z jadów trupich w powiecie kolbuszowskim,
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu z mieszkania po śmierci,
 • wynoszenie mebli z mieszkania,
 • profesjonalne sprzątanie mieszkania z krwi po zwłokach,
 • opróżnianie mieszkania,
 • czyszczenie plam krwi płynem z aktywnym środkiem do dezynfekcji.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Kolbuszowa

Dezynfekcja w mieszkaniu po zwłokach w Kolbuszowej. Usuwanie wersalki skażonej krwią.

Kontakt z firmą Kastelika jest możliwy poprzez całodobową infolinię telefoniczną. Wycena czyszczenia miejsca po zwłokach jest zawsze bezpłatna, wykonujemy ją we wszystkich dzielnicach miasta m.in. w Kolbuszowej Obrońców Pokoju i Kolbuszowa Wolska.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Kolbuszowa

Odnalazłeś zwłoki w domu? Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Kolbuszowa, która pozwoli pozbyć się patogenów i nieprzyjemnej trupiej woni z miejsca zgonu.

Nieprzyjemny zapach po zwłokach w domu to problem, na który skarżą się wszystkie osoby, które doświadczyły odejścia bliskiej osoby w warunkach domowych. Ta woń powstaje na etapie procesów gnilnych ciała i rozpadu komórek organizmu. Niektórzy porównują tę woń do smrodu zepsutego mięsa inni do słodkiego zapachu czosnku, ale jedno jest pewne, trupi zapach jest niezwykle trudno usunąć.

dezynfekcja po zgonie w Kolbuszowej

Bezcelowe będzie wietrzenie pomieszczeń czy rozpylanie w mieszkaniu intensywnych perfum, nic nie jest w stanie go wyeliminować, prócz profesjonalnych technik dezodoryzacji. Technicy sprzątania miejsc śmierci stosują ozonowanie pomieszczeń, które uważa się za najskuteczniejszy sposób na niechciane zapachy, a w dodatku doskonale eliminuje niebezpieczne bakterie i patogeny.

Odkażanie miejsc śmierci w powiecie kolbuszowskim obejmuje dokładne odkażanie i dezodoryzację przy pomocy ozonowania. Co ważne, ozon całkowicie i trwale likwiduje uporczywy smród w mieszkaniu po zwłokach.

Sprzątanie po morderstwach w Polsce — na czym polega?

Specjalistyczne sprzątanie miejsca po morderstwie to zadanie nie dla zakładu pogrzebowego, ale dla przeszkolonych osób w zakresie dezynfekcji funeralnej. Ta usługa obejmuje również:

 • sprzątanie po samobójstwie,
 • czyszczenie mieszkania po zabójstwie.

Akty przemocy jako same w sobie przybrały na mocy w roku 2020 od czasu pandemii. Osoby, które zostały zmuszone do przebywania zamknięte w domu, często zaczynały zachowywać się agresywnie. Doskonale obrazują to statystyki dotyczące zabójstw w Polsce.

Warto dodać, że od stycznia do czerwca 2020 popełniono o 43 morderstwa więcej niż w analogicznym okresie roku 2019. Dane te są drastyczne, jednakże pokazują obraz tego, co się dzieje aktualnie w naszym kraju. Dezynfekcja po zgonach w takich miejscach zazwyczaj spada na zarządcę nieruchomości.

zamgławianie po zgonie

Nadtlenek wodoru to silny środek biobójczy. Zamgławianie suchą mgłą pomieszczenia po zmarłym.

Sprzątanie po zmarłych w Kolbuszowej — certyfikat usług

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Kolbuszowej to certyfikowana usługa firmy Kastelnik. Warto sięgnąć po taką pomoc

Osoby, które spotkały się z przypadkiem drastycznej śmierci bliskiego w wyniku morderstwa, przeżywają traumę. W związku z tym zdarzeniem sytuacja związana z pochówkiem oraz sprzątaniem po zmarłym może być skomplikowana.

Firma, która oferuje sprzątanie po zmarłym w wyniku morderstwa, musi współpracować ze służbami policji oraz zachować szczególną dokładność, a także dyskrecje. Usługi sprzątania miejsc po śmierci to wiele różnych zagadnień. Często należy zutylizować termicznie:

 • ślady krwi;
 • części ciała;
 • tkanki  miękkie;
 • wymiociny czy inne płyny ustrojowe. 

Sprzątanie tego typu części ciała człowieka  w takim wypadku jest konieczne! Ślady te mogą być nie tylko uciążliwe, ale i chorobotwórcze. Wirusy, bakterie, czy grzyby wydobywające się z trupa to niebezpieczne dla naszego zdrowia mikroorganizmy. Nie wolno sprzątać po morderstwie na własną rękę!

Sprzątanie po zgonach Kolbuszowa

Nie posiadamy do tego odpowiednich kwalifikacji oraz sprzętu, czy atestowanych środków chemicznych. Wybranie firmy, która świadczy usługę sprzątanie po zmarłych, daje nam bezpieczne powrócenie do domu, w którym doszło do morderstwa. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług — zapraszamy na całodobową infolinię!

Sprzątanie po zgonie Kolbuszowa — dezynfekcja bez tajemnic

Wywóz mebli z mieszkań po osobach zmarłych to jedna z usług, która ma duże znaczenie dla rodziny denata. Dezynsekcja to eliminacja szkodników w lokalu, gdzie doszło do śmierci. W takim sprzątaniu pomaga doświadczenie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Kolbuszowej.

Dezynfekcja kadaweryny i putrescyny — całodobowe usługi w firmie Kastelnik.

Do ozonowania najlepiej użyć przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 gram/h. Dezynfekcję zazwyczaj kończymy zamgławianiem pomieszczeń. Wywóz skażonych mebli do utylizacji to tylko jedna z nielicznych usług, którą realizujemy za pomocą specjalnych pojazdów. Bezpłatna wycena sprzątania po zgonie jest wykonywana w dniu wykonania telefonu.

 • sprzątanie po zgonach w Kolbuszowej i całym woj. podkarpackim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku morderstwa;
 • sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu lub w wyniku wypadku w pracy;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja pomieszczeń skażonych przez ślady morderstwa;
 • likwidowanie mebli po zmarłym;
 • usuwanie tkanek miękkich po zmarłych w wyniku samobójstwa;
 • utylizacja mebli po zmarłej osobie.

Czym jest trupi jad — dezynfekcja po zwłokach

Trupi jad to toksyczna substancja wydobywająca się z ciała człowieka po jego śmierci. Może on wpływać niekorzystnie na nasz układ: pokarmowy, krwionośny i oddechowy. Do jego składu należą takie substancje jak: kadaweryna i putrescyna. W celu jego usunięcia niezbędna jest dezynfekcja pomieszczenia po zwłokach, w którym przebywał zmarły.

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Profesjonalne sprzątanie po zwłokach to również usuwanie płynów ustrojowych!

Szukasz usług na czyszczenie po zmarłych w Kolbuszowej? Zapraszamy do kontaktu, do sprzątania mieszkania używamy silnych środków bakteriobójczych, a nie wiadra z wodą i najtańszym płynem do dezynfekcji!

Usuwamy płyny ustroje i krew z mieszkań po śmierci naturalnej i samobójstwie. Nasza infolinia, tak jak i my działa 365 dni w roku. W dezynfekcji mieszkań z drobnoustrojów nie ma miejsca na fuszerkę.

Ponadto oferujemy również bezpłatną wycenę!  Świadczymy odkażanie mieszkań po zmarłych w ciągu 24 godzin od otrzymanego zlecenia. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszych usług!

Kastelnik czas na sprzątanie – oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut w Kolbuszowej!

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zgonie znajdziesz również w:

Usługi sprzątania po zmarłych w Kolbuszowej

Śmierć w mieszkaniu? Sprzątanie po zgonach w Kolbuszowej to pakiet kompleksowych usług, w ramach których wykonywane jest usuwanie śladów krwi, opróżnianie mieszkania z rzeczy zmarłej osoby i dezynfekcja pomieszczeń po zgonie.

Zgon w mieszkaniu to nie tylko uciążliwe ślady krwi i tkanki miękkie na podłodze, ale i niewidoczne gołym okiem trupie jady i groźne bakterie. Ich usunięcie gwarantują tylko atestowane środki biobójcze i skuteczne metody dezynfekcji jak ozonowanie po zgonie.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie należy przeprowadzić nie tylko w wyniku śmierci naturalnej, ale także po samobójstwach, zabójstwach, zgonu w wyniku wypadków komunikacyjnych i przy pracy.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Kolbuszowej.

Usługi sprzątające Kolbuszowa

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Cena za sprzątanie po zgonie ustalana jest zazwyczaj indywidualnie po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Najczęściej koszt ten wynosi 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie większego mieszkania kilkupokojowego. 

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłej osobie jest w pełni bezpieczne, kiedy jest realizowane przez zespół techników. W trakcie zabiegu konieczne jest odpowiednie przygotowanie pomieszczeń do zabiegu i nieustanne monitorowanie stężenia pomiaru ozonu. Dezynfekcja po zgonie to jeden z ważniejszych zabiegów usługi tj. sprzątanie po zmarłych i ozonowanie stanowi jeden z jej podstawowych etapów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%