Sprzątanie po zgonach
Kolbuszowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach Kolbuszowa. Statystyki morderstw w Polsce – jak sprzątać po śmierci w wyniku morderstwa?

Profesjonalna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach Kolbuszowa i woj. podkarpackie. Stosowanie skutecznych metod sprzątających oraz niezawodnych dezynfekatów, sprawia, że na rynku sprzątania funeralnego jesteśmy już od 2013 roku. Sprzątanie po zgonie Kolbuszowa to zajęcie dla specjalistów, którzy podczas swojej pracy zachowują dyskrecje oraz należyty szacunek. Kontakt z nami jest możliwy poprzez całodobową infolinię. Natomiast wycena jest zawsze u nas bezpłatna, wykonujemy ją m.in. w Kolbuszowa Obrońców Pokoju i Kolbuszowa Wolska.

Sprzątanie po zgonach Kolbuszowa

Morderstwa w Polsce

Akty przemocy jako same w sobie przybrały na mocy w roku 2020 od czasu pandemii. Osoby, które zostały zmuszone do przebywania zamknięte w domu, często zaczynały zachowywać się agresywnie. Doskonale obrazują to statystyki dotyczące zabójstw w Polsce. Od stycznia do czerwca 2020 popełniono o 43 morderstwa więcej niż w analogicznym okresie roku 2019. Dane te są drastyczne, jednakże pokazują obraz tego, co się dzieje aktualnie w naszym kraju. Osoby, które spotkały się z przypadkiem drastycznej śmierci bliskiego w wyniku morderstwa, przeżywają traumę. W związku z tym zdarzeniem sytuacja związana z pochówkiem oraz sprzątaniem po zmarłym może być skomplikowana. Firma, która oferuje sprzątanie po zmarłym w wyniku morderstwa, musi współpracować ze służbami policji oraz zachować szczególną dokładność, a także dyskrecje. Do skutków procederów należą m.in.:

 • ślady krwi;
 • części ciała;
 • tkanki  miękkie;
 • wymiociny czy inne płyny ustrojowe. 

Sprzątanie w takim wypadku jest konieczne! Ślady te mogą być nie tylko uciążliwe, ale i chorobotwórcze. Wirusy, bakterie, czy grzyby wydobywające się z trupa to niebezpieczne dla naszego zdrowia mikroorganizmy. Nie wolno sprzątać po morderstwie na własną rękę! Nie posiadamy do tego odpowiednich kwalifikacji oraz sprzętu, czy atestowanych środków chemicznych. Wybranie firmy, która świadczy usługę sprzątanie po zmarłych, daje nam bezpieczne powrócenie do domu, w którym doszło do morderstwa. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług – zapraszamy na całodobową infolinię!

Sprzątanie po zgonach Kolbuszowa

 • sprzątanie po zgonach w Kolbuszowej i woj. podkarpackim;
 • sprzątanie po zgonie w wyniku morderstwa;
 • sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu lub w wyniku wypadku w pracy;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie po śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja pomieszczeń skażonych przez ślady morderstwa;
 • likwidowanie mebli po zmarłym;
 • usuwanie tkanek miękkich po zmarłych w wyniku samobójstwa;
 • utylizacja mebli po zmarłej osobie.

Czym jest trupi jad – dezynfekcja po zwłokach

Trupi jad to toksyczna substancja wydobywająca się z ciała człowieka po jego śmierci. Może on wpływać niekorzystnie na nasz układ: pokarmowy, krwionośny i oddechowy. Do jego składu należą takie substancje jak: kawaderyna i purtescyna. W celu jego usunięcia niezbędna jest dezynfekcja pomieszczenia po zwłokach, w którym przebywał zmarły.

Kontakt – całodobowa infolinia 24 h

Szukasz usługi sprzątanie po zgonach Kolbuszowa i woj. podkarpackie? Zapraszamy do kontaktu! Nasza infolinia, tak jak i my działa 365 dni w roku. Ponadto oferujemy również bezpłatną wycenę!  Świadczymy odkażanie mieszkań po zmarłych w ciągu 24 godzin od otrzymanego zlecenia. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszych usług!

Kastelnik czas na sprzątanie – oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut w Kolbuszowej!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%