Sprzątanie po zgonach Kęty

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Kętach. Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zgonie w domu?

Śmierć członka rodziny w domu to przykre doświadczenie, które wymaga od rodziny zmarłego organizacji pochówku i załatwienia wszystkich spraw formalnych.

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Kwestia bezpieczeństwa domowników w mieszkaniu po zgonie jest pierwszorzędna, dlatego wyszukiwanie wykonawcy do wysprzątania lokalu po zmarłym powinna być pierwszym krokiem wraz z organizacją pogrzebu.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Kęty

Skażone biologicznie przedmioty po zmarłym są przewożone przez nas do specjalistycznej utylizacji termicznej.

Firma sprzątająca Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach Kęty, woj. małopolskie realizowane w kilku krokach razem z dezynfekcją i utylizacją wyposażenia mieszkania.

Usługi sprzątania mieszkań po zwłokach – Kastelnik 24/7

Specjalistyczna ekipa sprzątająca po zwłokach z firmy Kastelnik to wykwalifikowany zespół, który specjalizuje się w sprzątaniu po zgonach z przyczyn naturalnych, po śmierci samobójczej i zabójstwach, a także wypadkach losowych i komunikacyjnych. Sprzątanie mieszkań po zmarłych obejmuje różne usługi sprzątania, które uwzględniają:

 • Proces czyszczenia krwi z podłogi;
 • Usuwanie tkanek i płynów ustrojowych po zmarłych;
 • Sprzątanie mieszkania przy pomocy środków biobójczych na bazie fenolu;
 • Sprzątanie klatek schodowych po zgonach;
 • Sprzątanie po zgonie samobójczym;
 • Ozonowanie mieszkania po procesach gnilnych zwłok;
 • Usuwanie zapachu po zmarłej osobie;
 • Zamgławianie ULV z preparatem dezynfekującym.

Dezynfekcja miejsc po śmierci Kęty

Czyszczenie suchym lodem śladów krwi z podłogi

Sprzątanie mieszkania po zmarłym nie uda się, jeśli nie sięgniemy po atestowane środki czyszczące, czyli atestowaną chemię neutralizującą wydzieliny po zmarłych.

“Czy wiesz, że wszystkie plamy krwi i ludzkie tkanki należy usunąć specjalnym środkiem, który zawiera chlor, nadtlenek wodoru lub fenol” – przypomina Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Okazuj się, iż firmy sprzątające zwykle korzystają z takich konwencjonalnych technik czyszczenia, a w firmie Kastelnik sięgamy także często po mycie suchym lodem krwi pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób szybko usuwamy zabrudzenia, bez konieczności sięgania po silne środki toksyczne. Co więcej, suchy lód działa antybakteryjnie, dlatego wstępnie odkaża powierzchnie.

Wywóz starych mebli do utylizacji termicznej – transport ADR

Zwłoki przez długi czas leżały w mieszkaniu? Wszystkie przedmioty, które leżały blisko ciała należy usunąć i zutylizować. Firmy sprzątające zajmujące się sprzątaniem po zmarłych często oferują także opróżnianie mieszkania po nieboszczyku, które zlecisz w firmie Kastelnik razem z wywozem starych mebli i skażonych rzeczy do spalarni w Twojej okolicy.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – transport ADR

Wszystkie zbędne graty należy przekazać do utylizacji w specjalnej termicznej spalarni odpadów. Firma Kastelnik oferuje w Kętach sprzątanie po zgonie połączone z opróżnianiem lokalu i transportem ADR. Po wszystkim klient otrzymuje kartę odpadu ze spalarni. Usługę kompleksowego porządkowania pomieszczeń zlecisz u nas całodobowo.

Ozonowanie mieszkania po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok

“Czy wiesz, że przebywanie na miejscu zgonu bez zabezpieczenia w postaci masek i jednorazowych rękawiczek jest niebezpieczne?” – Samanta Sznajder, ekspert ds. obsługi klienta indywidualnego z firmy Kastelnik.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i porządkowanie lokalu po zmarłym krewnym, powierz specjalistom z firmy Kastelnik, którzy dbają o własne bezpieczeństwo za pomocą środków ochrony osobistej. To bardzo ważny aspekt, który często jest pomijany przez nielegalne podmioty, które oferują czyszczenie miejsc po zwłokach w stanie rozkładu.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Nasi technicy wykorzystują w odkażaniu powierzchni przemysłowe generatory ozonu. Przed przystąpieniem do dezynfekcji, ustawiamy odpowiednią moc ozonowania i uruchamiamy ozonatory. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń po zmarłych pozwala oczyścić powietrze z wszelkich niebezpiecznych patogenów i nadaje się do ponownego użytku.

Czyszczenie mieszkania po zgonie w Kętach ul. Żwirki i Wigury

Ozonowanie pomieszczeń wykonuje się przy użyciu przemysłowych generatorów o mocy od 40 do 240 g/h.

Czyszczenie miejsc śmierci po wypadkach losowych

W ofercie przedsiębiorstwa Kastelnik znajdziesz również specjalistyczne sprzątanie po wypadkach losowych np. śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych czy czyszczenie miejsc samobójstw. W przypadkach dużych ilości krwi sięgamy po atestowaną chemię i suchy lód do precyzyjnego doczyszczenia skażonych miejsc po wypadku.

Utylizacje mebli po zmarłej osobie

Takie sprzątanie miejsc po zgonach po wypadkach wymaga ogromnej precyzji i mocnych nerwów od techników, którzy realizują zlecenie. Bezpieczeństwo pracowników i przestrzeganie przepisów BHP jest bardzo ważne dla całej załogi firmy Kastelnik.

Cennik sprzątania mieszkań po zgonach w 2023 w Kętach

Dezynfekcję mieszkania należy przeprowadzić w każdym przypadku zgonu w domu, gdy doszło do rozkładu zwłok. Wtedy zapewnienie skuteczności działania ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa domowników.

Cena za usługę tj. sprzątanie po zgonach ustalana jest najczęściej indywidualnie z klientem w trakcie wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt usługi zaczyna się od 800 zł za dezynfekcję pomieszczenia po zwłokach. W zależności od ilości pomieszczeń w domu, za odkażanie większego mieszkania kwota ta może sięgnąć do kilku tysięcy złotych.

Certyfikat dezynfekcji miejsca zgonu Kastelnik

Dezynfekujemy pomieszczenia po zgonach z certyfikatem jakości!

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców miasta Kęty (FAQ)

Zastanawiasz się, czy dezynfekcja po zmarłych to konieczne? Proces odkażania warto zlecić, gdy doszło do śmierci w domu. Czasami nie ma pewności, jak długo ciało zmarłego leżało i ulegało rozkładowi. Mieszkanie wypełnia się toksycznymi gazami, a trupi jad stopniowo przybiera na sile toksyczności. Wtedy sprzątanie po zgonach w Kętach może okazać się nieocenioną usługą. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Kęt.

Sprzątanie Kęty

Ile trwa przyjazd ekipy sprzątającej mieszkanie po zgonie?

Sprzątanie po zgonie realizowane jest w trybie usług interwencyjnych, dlatego prace podjęte zostają zazwyczaj jeszcze w dniu zgłoszenia. Najczęściej czas potrzebny na przyjazd ekipy sprzątającej na miejsce zgonu wynosi od 3 do 6 godzin, Z kolei czas potrzebny na posprzątanie i dezynfekcję po zgonie mieszkania do 80 metrów kwadratowych to średnio 12 godzin.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja po zgonach pomoże w usunięciu trupiego jadu po zwłokach w domu. Takie usługi oferują specjalistyczne firmy sprzątające. W neutralizacji trupiego jadu najlepiej sprawdza się ozonowanie pomieszczeń uzupełnione o zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%