Sprzątanie po zgonach Kętrzyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Kętrzynie. Jak przebiega usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zwłokach?

Boisz się dotykać skażonych krwią przedmiotów i szczątków ludzkich? Nie ryzykuj zatruciem groźnym trupim jadem i zleć naszym specjalistom sprzątanie po zgonach Kętrzyn w województwie warmińsko-mazurskim, które będzie obejmować również dezynfekcję mieszkania po zgonie.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Zadbamy o to, by wszystkie ślady biologiczne, a tym samym zagrożenie bakteriologiczne zostało wyeliminowane z mieszkania, w którym nastąpiła nagła śmierć.

Doświadczeni eksperci z firmy Kastelnik są wyposażeni w profesjonalny sprzęt oraz odpowiednie środki dezynfekujące, które skutecznie poradzą sobie z uporczywymi zapachami oraz innymi trudnościami związanymi z czyszczeniem mieszkania po zgonie w Kętrzynie. Telefon +48 735-960-510 czynny jest całą dobę.

Sprzątanie po zgonie Kętrzyn.

Sprzątanie po zgonie w Kętrzynie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

W ramach prac porządkowych na miejscu zgonu realizujemy wiele procesów prowadzących do kompletnego oczyszczenia pomieszczeń.

Jednym z nich jest również usuwanie nieprzyjemnych zapachów po rozkładzie ciała człowieka, które przebiega w kilku krokach takich jak:

 • Usuwanie źródła zapachu, czyli dezynfekcja mieszkań po zmarłych;
 • Usuwanie wszystkich przedmiotów noszących ślady śmierci np. krew i płyny ustrojowe;
 • Zastosowanie profesjonalnej dezodoryzacji przez ozonowanie pomieszczeń przy wysokim stężeniu ozonu;
 • Uzupełniająco zamgławianie pomieszczeń ULV ze środkiem biobójczym.

Narzędzia wykorzystywane w trakcie usługi sprzątania po zmarłych

Realizując sprzątanie domów po zwłokach, wykorzystujemy profesjonalne narzędzia umożliwiające nam skuteczne czyszczenie śladów krwi i płynów ustrojowych. Sprzątanie po zmarłych ułatwiają nam przemysłowe generatory ozonu, mierniki ozonu Dräger czy dyfuzory do rozpylania suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Nasze usługi w zakresie sprzątania po zgonach obejmują takie czynności jak:

 • Usuwanie wydzielin biologicznych z podłogi;
 • Wstępna dezynfekcja pomieszczeń za pomocą preparatów chemicznych;
 • Wywóz starych mebli i niepotrzebnych rzeczy po osobie zmarłej;
 • Usuwanie zapachu po zmarłej osobie z pomieszczeń;
 • Ozonowanie mieszkania przy stężeniu ozonu od 40 ppm. do 240 ppm.;
 • Wystawianie pełnej dokumentacji i certyfikatów z przeprowadzonych prac porządkowych.

W naszej pracy jako specjaliści ds. sprzątania po zgonach stawiamy na kompleksowość wykonywanych usług. W zależności od potrzeb klienta przeprowadzamy zarówno sprzątanie, jak i dezynfekcję oraz usuwanie odpadów medycznych. Dzięki temu nasza praca pozwala na całkowite oczyszczenie pomieszczenia i przywrócenie w nim bezpieczeństwa.

Sprzątanie po zmarłych Kętrzyn.

Kastelnik oferta firmy na sprzątanie mieszkań po zgonach

Czy wiesz, że sprzątanie po zgonach może być zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie wymagającym zadaniem? Z mieszkania po nieboszczyku należy wynieść ciężkie meble i usunąć pamiątki po bliskim. Firma Kastelnik już od blisko 10 lat pomaga rodzinom zmarłych osób zmierzyć się ze stratą bliskiej osoby, oferując specjalistyczne usługi sprzątające w Kętrzynie i okolicach.

Gwarantujemy pełną dyskrecję, szybką dezynfekcję niebezpiecznych mikroorganizmów oraz przestrzeganie wszystkich obowiązujących norm sanitarnych, abyś mógł szybko wrócić do swojego domu bez obaw o zdrowie – informuje Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Firma sprzątająca Kastelnik świadczy usługi certyfikowane, co oznacza, że po przeprowadzonych pracach otrzymasz nie tylko fakturę VAT i certyfikat, ale również pełną dokumentację przeprowadzonych czynności na miejscu zgonu.

Likwidacja mieszkania po śmierci – pozbądź się rzeczy po nieboszczyku

Likwidacja mieszkania po śmierci to trudne zadanie dla rodzin i najbliższych, którzy są już wystarczająco obciążeni stratą bliskiej osoby. Usuwanie rzeczy po zmarłym jest czasochłonne, wymaga dużo siły i cierpliwości. Często też pojawiają się trudne emocje i dylematy związane z pozbywaniem się pamiątek po zmarłym.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – karta odpadu BDO

Dlatego warto skorzystać z usług specjalistów, którzy pomogą w likwidacji mieszkania po śmierci. Dzięki nim cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a mieszkanie zostanie oczyszczone z pozostałości po zmarłym.

Specjaliści zajmą się nie tylko usunięciem rzeczy, ale także przeprowadzą dezynfekcję pomieszczeń oraz wywiozą odpady medyczne. W ten sposób, pozbycie się rzeczy po nieboszczyku będzie znacznie łatwiejsze i mniej uciążliwe dla najbliższych. To, co wyróżnia naszą firmą od konkurencji, jest indywidualne podejście i empatia dla naszych klientów w każdym przypadku śmierci.

Usługi sprzątania po zwłokach w powiecie kętrzyńskim

Nie każdy wie, że w mieszkaniu po śmierci należy przeprowadzić nie tylko mycie okien, ale całe mnóstwo specjalistycznych czynności. W tym celu niezbędny jest nie tylko specjalistyczny sprzęt i środki chemiczne, ale również ochrona osobista.

Usuwanie krwi z podłogi.

Usuwanie krwi z podłogi i ozonowanie to czynności, które wykonujemy podczas sprzątania po zmarłym.

To kluczowa kwestia, nad którą czuwa nasz dział BHP firmy Kastelnik. Dlatego każdy nasz pracownik w tracie realizacji usług tj. sprzątanie po zgonie ma na sobie kombinezon ochronny, maskę pełnotwarzową oraz buty ochronne w klasie SB.

Telefon do firmy Kastelnik 735-960-510 jest czynny całodobowo na terenie całego powiatu kętrzyńskiego. Nasze usługi dedykowane są nie tylko dla osób prywatnych, ale często zamawiają je również wspólnoty mieszkaniowe czy zarządcy nieruchomości.

Dezynfekcja pomieszczeń z trupich jadów – zadbaj o zdrowie

Dezynfekcja po zgonach z trupich jadów to kluczowy proces mający na celu ochronę zdrowia ludzi oraz utrzymanie higieny w mieszkaniu po śmierci. Aminy biogenne, inaczej zwane trupimi jadami pochodzącymi z rozkładu zwłok, mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, gdyż są one potencjalnie szkodliwe dla ludzi.

Dlatego odpowiednie czyszczenie i dezynfekcja takich miejsc jest niezbędne, aby zminimalizować ryzyko zakażeń i chorób.

Do tego celu stosujemy się różne metody i środki dezynfekujące, które skutecznie eliminują bakterie i drobnoustroje zanieczyszczające powierzchnie. Należy pamiętać, że dezynfekcja powinna być przeprowadzana przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności, wiedzę i narzędzia do przeprowadzenia takiej operacji.

Kastelnik – ozonowanie po zmarłych – potwierdzone certyfikatem

Czy wiesz, że technicy sprzątania miejsc śmierci z firmy Kastelnik wykorzystują nie tylko przemysłowe ozonatory powietrza, ale i dyfuzory suchej mgły czy pistolety do dezynfekcji elektrostatycznej?

Ozonowanie pomieszczeń – sposób na nieprzyjemny trupi zapach

Chcesz się dowiedzieć, jaka metoda dezynfekcji po zmarłych jest najskuteczniejsza? To właśnie ozonowanie pomieszczeń po zmarłych, które realizujemy w ramach sprzątania po zgonach, jest uznawane w branży usług funeralnych, za najlepszy sposób na neutralizacje groźnych dla zdrowia patogenów i szkodliwych drobnoustrojów.

Ozonowanie po zgonie polega na wykorzystaniu przemysłowych generatorów ozonu o różnej mocy, które produkują ozon, czyli silny i reaktywny gaz o właściwościach utleniających – wyjaśnia Samanta Sznajder z biura obsługi klienta firmy Kastelnik.

Dzięki tym właściwościom ozon skutecznie niszczy bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Ponadto ozon jest w stanie przeniknąć do trudno dostępnych miejsc, co pozwala na dokładne oczyszczenie całego pomieszczenia, w tym także zakamarków i powierzchni trudnych do wyczyszczenia.

Dezynfekcja po zgonach z certyfikatem.

Odkażanie miejsc śmierci wykonujemy za pomocą skutecznych środków biobójczych z atestem. Oferujemy indywidualną wycenę naszych usług. Telefon 735-960-510 czynny jest całą dobę.

Usługi specjalistycznego sprzątania na Warmii i Mazurach

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

 • Kętrzyn
 • Mrągowo
 • Olsztyn
 • Ostróda
 • Szczytno

Baza wiedzy dla mieszkańców Kętrzyna (FAQ)

Zastanawiasz się, czy trupi jad jest niebezpieczny? Jego nazwa brzmi groźnie i faktycznie może on prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. To jeden z powodów, dla których sprzątanie po zgonach w Kętrzynie najlepiej zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej po zwłokach.

W momencie rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia amin biogennych takich jak putrescyna, neuryna i kadaweryna. Kontakt z nimi może skutkować zatruciem układu pokarmowego i krwionośnego. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Kętrzyna.

FAQ, sprzątanie Kętrzyn.

Jakie są etapy sprzątania po zgonie?

Etapy sprzątania po zgonie obejmują usunięcie wszelkich śladów zgonu i resztek materiałów biologicznych, a także dokładne zdezynfekowanie powietrza i neutralizację przykrego zapachu. Ostatnim krokiem z reguły jest wywóz niepotrzebnych mebli po zmarłym i przekazanie ich do utylizacji.

Czy wykonujący sprzątanie personel posiada odpowiednie kwalifikacje?

Personel wykonujący sprzątanie po zgonach powinien posiadać specjalistyczne szkolenia z zakresu dezynfekcji i BHP. Wszyscy pracownicy sprzątania miejsc śmierci z firmy Kastelnik legitymują się certyfikatem, który potwierdzają ich kompetencje w zakresie bezpiecznego postępowania ze skażonym materiałami biologicznymi.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%