Sprzątanie po zgonie
Kąty Wrocławskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach w Kątach Wrocławskich. Dezynfekcja mieszkań po zmarłych nowoczesnym sprzętem!

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Dogłębne sprzątanie po zgonie Kąty Wrocławskie to usługa, którą firma Kastelnik świadczy już od 2013 roku. Wiemy, jak ważne jest w tej branży podnoszenie kwalifikacji oraz inwestycja w najnowocześniejszy sprzęt do dezynfekcji, dlatego są to dla nas kluczowe aspekty. Dzięki wspomnianym pokładom przeznaczonym na szkolenia naszych pracowników, nasze usługi realizujemy na jak najwyższym poziomie. Działamy na terenie całego powiatu wrocławskiego i tam również dojeżdżamy na bezpłatną wycenę np. do takich rejonów jak: Smolec Centrum czy Samotwór. 

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie Kąty Wrocławskie

Odkażanie pomieszczenia po zgonie w Kątach Wrocławskich za pomocą ozonu.

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w Kątach Wrocławskich

Zgon bliskiej osoby w domu? Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Kąty Wrocławskie umożliwia likwidację groźnych dla zdrowia patogenów, jakie powstają w trakcie rozkładu zwłok. Odkażanie pomieszczeń po śmierci w woj. dolnośląskie wykonywane jest z użyciem specjalistycznych preparatów biobójczych, które zawierają czwartorzędowe sole amoniowe, chlor i podchloryn sodu. To pierwszy etap dezynfekcji, który oczyszcza pomieszczenie z chorobotwórczych drobnoustrojów.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Kątach Wrocławskich.

Kastelnik- całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji miejsca zgonu.

Kolejny etap najczęściej stanowi dezynfekcja mechaniczna, która uwzględnia ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Skuteczność biobójcza zostaje zwiększona, a ozon i cząsteczki suchej mgły docierają w każdą szczeliną, w którą nie dotarł środek chemiczny.

Mieszkanie jest czyste i wolne od toksycznych związków chemicznych i nadaje się do ponownego użytku. Ozonowanie i mikrodyfuzja to dwie najskuteczniejsze metody odkażania po zwłokach, które są zarazem bezpieczne i gwarantują najwyższe spektrum działania na wirusy i bakterie.

Sprzątanie po zgonach Kąty Wrocławskie

Na co umierają Polacy?

Według statystyk GUS do najczęstszych powodów zgonów w Polsce zalicza się choroby kardiologiczne. Stanowią one bowiem 46% wszystkich zgonów w naszym kraju. Na drugim miejscu powodów umieralności zauważyć możemy choroby nowotworowe. Niewydolność serca charakteryzuje się ostrym bólem w klatce piersiowej. Ważne jest, aby od razu zareagować. Jednakże nie jest to czasami możliwe np. w przypadku, gdzie mieszkamy sami. Dużo osób również bagatelizuje te objawy, myśląc, że to chwilowy ból spowodowany przeziębieniem lub problemami z trawieniem.

Objawami zawału serca mogą być także nietypowe symptomy jak:

 • wymioty;
 • ból krtani lub żuchwy;
 • duszności.
Sprzątanie w Kątach Wrocławskich - certyfikat

Po każdym sprzątaniu wystawiamy klientowi certyfikat potwierdzający wykonanie usługi

Kogo wezwać na miejsce zgonu?

W sytuacji, w której dojdzie do nagłej śmierci z powodu ataku serca w domu, jesteśmy zobligowani do wezwania odpowiednich służb na miejsce zgonu. Sprawa ta nabiera jednak innego znaczenia, gdy zmarły mieszka sam – bez pomocy umiera. Wówczas wszystko zależy od tego, kiedy zostanie on znaleziony. Na przykład, gdy ciało zostanie zauważone w krótkim czasie od śmierci, to nie zajdą w nim zaawansowane procesy rozkładu, aczkolwiek jeśli zostało ono znalezione późno, to jego rozkład będzie w zaawansowanym stopniu.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym — zaawansowany rozkład zwłok

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Co oznacza zaawansowany rozkład ciała? U denata pojawiają się takie procesy jak np.plamy opadowe oraz stężenie pośmiertne. W wyniku wydalania tzw. znamion śmierci dochodzi do wytwarzania niebezpiecznych i chorobotwórczych drobnoustrojów. Dezynfekcja takiego mieszkania to sprawa najwyższej wagi. By skutecznie pozbyć się patogenów, należy zastosować nowoczesne technologie oraz użyć atestowanych środków dezynfekujących.

Takich preparatów używają profesjonalne firmy realizujące sprzątanie po zmarłych. Kastelnik to zespół, które fachowo podchodzi do wszystkich zleceń odkażania pomieszczeń po rozkładających się zwłokach, a sprzątanie po zmarłym w Kątach Wrocławskich nie jest tu wyjątkiem. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a zaraz umówimy najbliższy termin realizacji zlecenia.

Opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie Kąty Wrocławskie

Nie wyrzucaj rzeczy skażonych po zmarłym! Bezpieczna utylizacja dzięki firmie Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłych Kąty Wrocławskie

 • sprzątanie mieszkań po zgonie Kąty Wrocławskie;
 • sprzątanie po zgonach woj. dolnośląskie;
 • funeralne sprzątanie po osobach zmarłych na atak serca;
 • odkażanie powierzchni po zmarłym w domu;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach.
 • ozonowanie po zgonie;
Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Atak serca częstą przyczyną zgonu

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy.

Kąty Wrocławskie mapa

Działamy na terenie Kątów Wrocławskich i okolicach.

Kąty Wrocławskie, usługi na sprzątanie po zgonie

Celem naszych specjalistów odbierających telefony na całodobowej infolinii jest umówienie naszych klientów na jak najszybszy termin realizacji usługi sprzątania po zwłokach. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa z różnych branż w województwa dolnośląskiego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie dezynfekcji oferujemy sprzątanie po zgonach w Kątach Wrocławskich, mamy dużo usatysfakcjonowanych klientów, a nasz zespół nieustannie podwyższa swoje kompetencje, dostarczając zawsze oczekiwany efekt. Zapraszamy do kontaktu!

Całodobowa infolinia firmy Kastelnik w miastach Dolnego Śląska:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czy ozonowanie domu po zmarłej osobie jest skuteczne?

Odkażanie ozonem domu po zgonie za pomocą mocnych generatorów ozonu jest skuteczne, jeśli wykonuje je profesjonalna firma posiadająca odpowiednie zezwolenie. Przemysłowe generatory muszą być obsługiwane przez przeszkolonych techników na miejscu zgonu.

Co robić po zgonie w domu?

Sprzątanie domów po zmarłych osobach wymaga pozbycia się niebezpiecznych patogenów i innych trujących związków chemicznych mogących stanowić zagrożenie epidemiologiczne. Jedną z najlepszych form dezynfekcji mieszkania po zgonie jest ozonowanie.  Jako alternatywę można zastosować zamgławianie skażonego miejsca za pomocą nadtlenku wodoru tj. suchą mgłą.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%