Sprzątanie po zgonie
Kąty Wrocławskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach w Kątach Wrocławskich. Dezynfekcja domów, mieszkań po zgonie

Dogłębne sprzątanie po zgonie Kąty Wrocławskie to usługa, którą firma Kastelnik świadczy już od 2013 roku. Wiemy, jak ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji oraz inwestycja w najnowocześniejszy sprzęt, dlatego są to dla nas kluczowe aspekty. Dzięki wspomnianym pokładom przeznaczonym na szkolenia naszych pracowników, nasze usługi realizujemy na jak najwyższym poziomie. Działamy na terenie całego powiatu wrocławskiego i tam również dojeżdżamy na bezpłatną wycenę np. do takich rejonów jak: Smolec Centrum czy Samotwór. 

Sprzątanie po zgonach Kąty Wrocławskie

Na co umierają Polacy?

Według statystyk GUS do najczęstszych powodów zgonów w Polsce zalicza się choroby kardiologiczne. Stanowią one bowiem 46% wszystkich zgonów w naszym kraju. Na drugim miejscu powodów umieralności zauważyć możemy choroby nowotworowe. Niewydolność serca charakteryzuje się ostrym bólem w klatce piersiowej. Ważne jest, aby od razu zareagować. Jednakże nie jest to czasami możliwe np. w przypadku, gdzie mieszkamy sami. Dużo osób również bagatelizuje te objawy, myśląc, że to chwilowy ból spowodowany przeziębieniem lub problemami z trawieniem. Objawami zawału serca mogą być także nietypowe symptomy jak:

  • wymioty;
  • ból krtani lub żuchwy;
  • duszności.

W sytuacji, w której dojdzie do nagłej śmierci z powodu ataku serca w domu, jesteśmy zobligowani do wezwania odpowiednich służb na miejsce zgonu. Sprawa ta nabiera jednak innego znaczenia, gdy zmarły mieszka sam – bez pomocy umiera. Wówczas wszystko zależy od tego, kiedy zostanie on znaleziony. Na przykład, gdy ciało zostanie zauważone w krótkim czasie od zejścia, to nie zajdą w nim zaawansowane procesy rozkładu, aczkolwiek jeśli zostało ono znalezione późno, to jego rozkład będzie w zaawansowanym stopniu. Co to oznacza? Nastąpią w nim takie procesy jak: plamy opadowe czy stężenie pośmiertne. W wyniku wydalania tzw. znamion śmierci dochodzi do wytwarzania niebezpiecznych i chorobotwórczych drobnoustrojów. By skutecznie się ich pozbyć potrzeba zastosowania nowoczesnych technologii czyszczących oraz atestowanych środków dezynfekujących. Takich zastosowań używają profesjonalne firmy realizujących  sprzątanie po zmarłych. Kastelnik sprzątanie po zmarłym w Kątach Wrocławskich to firma, która fachowo podchodzi do wszystkich zleceń odkażania pomieszczeń po rozkładających się zwłokach. 

Wystarczy tylko, że zadzwonisz, a zaraz umówimy jak najbliższy termin realizacji!

Sprzątanie po zmarłych Kąty Wrocławskie

  • sprzątanie mieszkań po zgonie Kąty Wrocławskie;
  • sprzątanie po zgonach woj. dolnośląskie;
  • funeralne sprzątanie po osobach zmarłych na atak serca;
  • odkażanie powierzchni po zmarłym w domu;
  • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach.
  • ozonowanie po zgonie;

Atak serca częstą przyczyną zgonu

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy.

Kąty Wrocławskie Sprzątanie po zgonie – Całodobowa infolinia firmy Kastelnik 7/24

Celem naszych specjalistów odbierających telefony na całodobowej infolinii jest umówienie naszych klientów na jak najszybszy termin realizacji usługi sprzątania po zwłokach. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa z różnych branż w województwa dolnośląskiego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie dezynfekcji oferujemy sprzątanie po zgonach w Kątach Wrocławskich, mamy dużo usatysfakcjonowanych klientów, a nasz zespół nieustannie podwyższa swoje kompetencje, dostarczając zawsze oczekiwany efekt. Zapraszamy do kontaktu!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%