Sprzątanie po zgonach
Jelcz-Laskowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Jelczu – Laskowicach. Jak wygląda dezynfekcja mieszkań po zgonie w samotności?

Czy odkażanie po zgonie jest bezpieczne? Odkażanie i sprzątanie mieszkania po zgonie Jelcz-Laskowice wykonywana jest przy pomocy specjalistycznych środków biobójczych i dezynfekcji mechanicznej. Taki proces wykonywany przez profesjonalistów jest w pełni bezpieczny i eliminuje całe zagrożenie biologiczne.

W odkażaniu wykorzystuje się preparaty, takie jak płyny do dezynfekcji powierzchni zawierające czwartorzędowe związki amoniowe, chlorek benzalkoniowy oraz alkohol izopropylowy. Posiadamy szeroki wachlarz usług, skierowany do osób prywatnych, firm, jak i do zarządców nieruchomości.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Jelcz Laskowice

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym w Jelcz Laskowice. Sprzątanie specjalistyczne przez całą dobę.

Eliminowanie szkodliwych patogenów po śmierci umożliwia także stosowanie środków z nanosrebrem. Dezynfekcja mechaniczna uwzględnia z kolei ozonowanie po zgonie, a także zamgławianie metodą na sucho i na mokro, gdzie w przypadku zamgławiania najważniejsze substancje czynne to nadtlenek wodoru i glikol propylenowy.

Tak przeprowadzona dezynfekcja po zmarłym w woj. dolnośląskie gwarantuje czyste mieszkanie, wolne od groźnych trupich jadów i pachnące świeżością.

Jak wybrać firmę sprzątającą

Jeśli szukasz firmy sprzątającej po zwłokach – dobrze trafiłeś!

Sprzątanie Jelcz-Laskowice – profesjonalne sprzątaczki z płynami do dezynfekcji krwi

Całodobowa usługa sprzątanie po zgonach Jelcz – Laskowice jest wykonywana przez nas już od wielu lat. Nie bylibyśmy dla naszych klientów, gdyby nie nasi technicy, którzy są zaangażowani w każde sprzątanie po zgonie w wyniku samobójstwa w Jelcz – Laskowicach. By zapewnić jak najszybszą obsługę – pracujemy 365 dni w roku i tak też działa nasza infolinia.

Nasi konsultanci przed samą realizacjom sprzątania po zmarłych w Jelczu – Laskowicach ustalą termin bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu np. do takich miejsc jak: Osiedle Metalowców, czy też Osiedle Komunalne.

Sprzątanie po zgonach Jelcz-Laskowice

Samobójstwo – ciężki czas, by myśleć o samodzielnym sprzątaniu

Strata bliskiego, który popełnił samobójstwo, nie jest zwykłą żałobą, ale często traumą, którą mamy do końca życia. Kto myśli w takiej chwili o sprzątaniu po śmierci samobójczej? Powodem samobójstwa mogą być różnorodne aspekty i tak naprawdę, nigdy możemy nie poznać powodu. Dlaczego? To pytanie zadawane jest przez osoby, które zostały osierocone przez rodzica, czy wdowa po mężu.

Według statystyk do samobójstwa popełniają częściej mężczyźni, a kobiety wykonują więcej prób samobójczych. Istotnym faktem jest to, że na 10 prób samobójczych, tylko jedna dochodzi do skutku. W zależności od tego, jaki sposób zmarły wybiera na zakończenie swojej egzystencji, mamy do czynienia z różnymi skutkami tej tragedii.

Strych, piwnica czy pomieszczenie gospodarcze? Te miejsca wybierane są przez samobójców. Szczególną uwagę należy zwrócić na bliskich, którzy są w bardzo trudnym momencie swojego życia na przykład:

 • rozstali się z ukochanym;
 • stracili pracę;
 • mają poważne problemy z prawem;
 • są ofiarami przemocy domowej;
 • mają mobbing w pracy.

Te sytuacje sprawiają, że ludzie się w nich znajdujący są w grupie ryzyka popełnienia samobójstwa. Należy je obserwować i wspierać jak tylko możemy, a jeśli nie przynosi to efektu, poprosić o pomoc specjalistów. W ciężkich przypadkach, jeśli znajdziemy samobójcę, który podciął sobie żyły, winniśmy bezapelacyjnie zdezynfekować miejsce zgonu, zatrudniając profesjonalną firmę sprzątającą po zmarłych.

Przedsiębiorstwo Kastelnik na terenie województwa dolnośląskiego oraz w Jelcz – Laskowicach sprząta po samobójcach, jeśli spotkała Cię taka przykra sytuacja i chcesz skorzystać z naszej usługi, zapraszamy do kontaktu!

Gdzie utylizować rzeczy po zmarłych

Nie wiesz gdzie wyrzucić rzeczy po zmarłych? Zapytaj nas!

Skuteczne sprzątanie po zmarłych Jelcz – Laskowice

 • sprzątanie po zgonach w Jelczu – Laskowicach i całym województwie dolnośląskim
 • sprzątanie po zgonie mieszkań ze śladów krwi i tkanek miękkich;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po zmarłym w wyniku samobójstwa;
 • sprzątanie po zmarłym w powiecie Oławskim – Oława;
 • czyszczenie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • czyszczenie i odkażanie mieszkań po chorobach zakaźnych;
 • odkażanie strychów i piwnic po samobójstwach;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca zgonu;
 • ozonowanie po zgonie.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Jelczu-Laskowicach.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po zgonie niejednokrotnie wymagają likwidacji wyposażenia.

Odebranie sobie życia – jakie są statystyki samobójstw?

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono charakter gwałtowny, czyli na przykład przez powieszenie się lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi.

Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja. 

Jelcz Laskowice na mapie Polski

Do sprzątania dojeżdżamy do wszystkich miast Dolnego Śląska.

Sprzątanie po zgonie – Kontakt – całodobowa infolinia 7/24

Szukasz usługi sprzątania po zgonach w Jelcz – Laskowicach i województwie dolnośląskim – dobrze trafiłeś! Świadczymy dezynfekcję po zgonach od lat. Ponadto sprzątamy po zgonach i dezynfekujemy miejsce popełnienia samobójstwa. Wyceniamy bezpłatnie zlecenie z dojazdem na miejsce, które można otrzymać już w 20 minut. 

Kastelnik – najlepsza firma sprzątanie po zmarłych Jelcz-Laskowice, powiat oławski! Zadzwoń!

Znajdziesz nas także w innych miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć bliskiej osoby w domu wymaga natychmiastowej reakcji. Sprzątanie po zgonach w Jelczu-Laskowicach można zlecić na całodobowej infolinii, by uniknąć rozprzestrzeniania groźnych dla zdrowia trupich jadów. Specjaliści zadbają o solidną dezynfekcję pomieszczeń i usunięcie śladów krwi z podłóg. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Jelcza-Laskowic.

Sprzątanie po zgonie Jelcz-Laskowice

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Koszty sprzątania mieszkań po zmarłych są obliczane indywidualnie podczas wizyty u klienta celem wyceny. Cena za podstawową dezynfekcję ozonem jednego pomieszczenia zaczyna się od 800 złotych i może wynieść kilka tysięcy złotych, jeśli konieczne jest usunięcie i odkażenie całego mieszkania.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja mieszkania po zgonie?

Zabieg dezodoryzacji pomieszczeń po zgonach polega na skutecznym usunięciu zapachu śmierci, a nie jedynie na powierzchownym zakrywaniu go innym zapachem. Przeprowadza się ją w miejscach takich jak klatki schodowe, gdzie wystąpił przykład śmierci w domu. Ważne jest, aby zrozumieć, że usunięcie patogenów z powietrza jest niezbędne w przypadku, gdy zwłoki rozkładają się przez kilka dni. Eliminacja toksycznych substancji chemicznych z atmosfery jest tutaj kluczowym aspektem.

Czy konieczne jest wynajęcie specjalistycznej firmy do sprzątania po zgonie?

Wynajęcie specjalistycznej firmy sprzątającej po zgonie jest często konieczne ze względu na rozkład ciała i zagrożenia bakteriologiczne występujące w mieszkaniu. Firma sprzątająca po zgonach ma przeszkolonych pracowników i jest wyposażona w środki do skutecznego usuwania wszelkich zagrożeń biologicznych w tym śladów krwi, ustrojowych płynów z ciała i innych potencjalnie szkodliwych substancji. Dodatkowo, takie usługi obejmują również wywóz skażonych odpadów i usuwanie zapachu śmierci, co jest trudne do wykonania samodzielnie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%