Sprzątanie po zgonach
Jelcz-Laskowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dogłębne sprzątanie po zgonach w Jelczu – Laskowicach. Dezynfekcja mieszkań domów po zgonie

Całodobowa usługa sprzątanie po zgonach Jelcz – Laskowice jest wykonywana przez nas już od wielu lat. Nie bylibyśmy dla naszych klientów, gdyby nie nasi technicy, którzy są zaangażowani w każde sprzątanie po zgonie w wyniku samobójstwa w Jelcz – Laskowicach. By zapewnić jak najszybszą obsługę – pracujemy 365 dni w roku i tak też działa nasza infolinia. Nasi konsultanci przed samą realizacjom sprzątania po zmarłych w Jelczu – Laskowicach ustalą termin bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu np. do takich miejsc jak: Osiedle Metalowców, czy też Osiedle Komunalne.

Sprzątanie po zgonach Jelcz-Laskowice

Bliski odbiera sobie życie – ciężki czas żałoby

Strata bliskiego, który popełnił samobójstwo, nie jest zwykłą żałobą, ale często traumą, którą mamy do końca życia. Powodem samobójstwa mogą być różnorodne aspekty i tak naprawdę, nigdy możemy nie poznać powodu. Dlaczego? To pytanie zadawane jest przez osoby, które zostały osierocone przez rodzica, czy wdowa po mężu. Według statystyk do samobójstwa popełniają częściej mężczyźni, a kobiety wykonują więcej prób samobójczych. Istotnym faktem jest to, że na 10 prób samobójczych, tylko jedna dochodzi do skutku. W zależności od tego, jaki sposób zmarły wybiera na zakończenie swojej egzystencji, mamy do czynienia z różnymi skutkami tej tragedii. Strych, piwnica czy pomieszczenie gospodarcze? Te miejsca wybierane są przez samobójców. Szczególną uwagę należy zwrócić na bliskich, którzy są w bardzo trudnym momencie swojego życia na przykład:

 • rozstali się z ukochanym;
 • stracili pracę;
 • mają poważne problemy z prawem;
 • są ofiarami przemocy domowej;
 • mają mobbing w pracy.

Te sytuacje sprawiają, że ludzie się w nich znajdujący są w grupie ryzyka popełnienia samobójstwa. Należy je obserwować i wspierać jak tylko możemy, a jeśli nie przynosi to efektu, poprosić o pomoc specjalistów. W ciężkich przypadkach, jeśli znajdziemy samobójcę, który podciął sobie żyły, winniśmy bezapelacyjnie zdezynfekować miejsce zgonu, zatrudniając profesjonalną firmę sprzątającą po zmarłych. Przedsiębiorstwo Kastelnik na terenie województwa dolnośląskiego oraz w Jelcz – Laskowicach sprząta po samobójcach, jeśli spotkała Cię taka przykra sytuacja i chcesz skorzystać z naszej usługi, zapraszamy do kontaktu!

Skuteczne sprzątanie po zmarłych Jelcz – Laskowice

 • sprzątanie po zgonach w Jelczu – Laskowicach i całym województwie dolnośląskim
 • sprzątanie po zgonie mieszkań ze śladów krwi i tkanek miękkich;
 • dezynfekcja miejsca zgonu po zmarłym w wyniku samobójstwa;
 • sprzątanie po zmarłym w powiecie Oławskim – Oława;
 • czyszczenie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • czyszczenie i odkażanie mieszkań po chorobach zakaźnych;
 • odkażanie strychów i piwnic po samobójstwach;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca zgonu.
 • ozonowanie po zgonie

Odebranie sobie życia 

Samobójstwo to celowe odebranie sobie życia. Może mieć ono charakter gwałtowny, czyli na przykład przez powieszenie się lub stopniowy, gdzie przykładowo ktoś się głodzi. Często dochodzi do tak zwanych prób samobójczych, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja. 

Sprzątanie po zgonie – Kontakt – całodobowa infolinia 7/24

Szukasz usługi sprzątania po zgonach w Jelcz – Laskowicach i województwie dolnośląskim – dobrze trafiłeś! Świadczymy dezynfekcję po zgonach od lat. Ponadto sprzątamy po zgonach i dezynfekujemy miejsce popełnienia samobójstwa. Wyceniamy bezpłatnie zlecenie z dojazdem na miejsce, które można otrzymać już w 20 minut. 

Kastelnik – najlepsza firma sprzątanie po zmarłych Jelcz-Laskowice, powiat oławski! Zadzwoń!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach jak Oława.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.2
4,2 rating
4.2 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale67%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie16%