Sprzątanie po zgonach Jawor

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę wykonującą profesjonalne sprzątanie po zgonie w Jaworze?

Jak się okazuje, bakterie gnilne, które po śmierci człowieka atakują cały jego organizm, mają negatywny wpływ na czystość powietrza. Trupi jad jest niezwykle niebezpieczny i jest to na tyle duże zagrożenie, że pomieszczenie po rozkładzie zwłok należy w jak najszybszym czasie zdezynfekować. Technik sprzątania miejsc po zgonach z firmy Kastelnik to osoba, która ma zazwyczaj duże doświadczenie w usuwaniu trujących związków chemicznych, które wydobyły się z rozkładającego się ciała.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Jawor

Gnijąca podłoga po rozkładzie zwłok jest przyczyną nieprzyjemnego zapachu.

Wyszukiwanie wykonawcy do realizacji czyszczenia po zwłokach nie musi być trudne. Przy wyborze firmy sprzątającej po zmarłych warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak m.in.:

 • Czas działania na rynku;
 • Jaki firma ma sprzęt do czyszczenia płynów ustrojowych;
 • Jakich środków używa dezynfekcji;
 • Czy ma infolinię alarmową dostępną przez całą dobę?

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Czyszczenie miejsc po zgonach Jawor i okolica

Kompleksowym odkażaniem skażonych powierzchni po zwłokach w powiecie jaworskim zajmują się np. specjaliści z firmy Kastelnik, którzy realizują sprzątanie po zgonach Jawor, woj. dolnośląskie przez całą dobę. Wszystkie usługi tego wykonawcy są przeprowadzane z uwzględnieniem przepisów wytyczonych przez sanepid co do dezynfekcji patogenów w mieszkaniu po śmierci.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Jawor

Dezynfekcja po zgonie specjalistycznym sprzętem Cold Jet

Większość osób, które wyobraża sobie dezynfekcję miejsca zgonu, myśli o tradycyjnych środkach chemicznych. Owszem jest to sprawdzony od lat sposób odkażania. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że efektywniejsze jest stosowanie nowoczesnych form dezynfekcji z użyciem specjalistycznego sprzętu i suchego lodu.

Jak sprzęt sprawdzi się dezynfekcji skażonych powierzchni?

Najskuteczniejsze urządzenia do dezynfekcji po zmarłym to np.:

 • Maszyna do czyszczenia krwi suchym lodem marki Cold Jet;
 • Przemysłowy generator ozonu o mocy 240 g/h;
 • Zamgławiacz ULV do suchej mgły.
Ozonowanie

Podczas dezynfekcji ozonem monitorujemy jego stężenie za pomocą miernika firmy Drager.

Co to jest dezynfekcja łączona?

Ozonowanie pomieszczeń z jadów trupich i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to metoda dezynfekcji łączonej, która jest stosowana przez firmę Kastelnik w mieszkaniach po zmarłych osobach.

Profesjonalne firmy sprzątające po trupach wybierają te rozwiązania podczas czyszczenia miejsc po zwłokach. Warto dodać, że usługi sprzątanie miejsca zbrodni oraz dezynfekcja pomieszczenia po śmierci samobójczej są realizowane za pomocą tych samy procedur opracowanych przez szefa firmy sprzątającej miejsca skażone bakteriologicznie Pana Mieszka Kastelnik.

Dezynfekcja ozonem

Sprzątanie po zgonach Jawor – ozonowanie pomieszczeń

Podczas sprzątania po zgonach w Jaworze usuwamy szkodliwe dla zdrowia patogeny za pomocą ozonu. Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych polega na wypuszczaniu ozonu za pomocą przemysłowych generatorów o mocy min. 40 g/h i wytworzenia stężenia ozonu na poziomie 10 ppm. Wiele osób prywatnych chwali sobie tego typu usługi dezodoryzacji, gdyż po jej przeprowadzeniu znika całkowicie smród po nieboszczyku.

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Zabieg ozonowania to także forma usuwania nieprzyjemnego zapachu pochodzącego z rozkładających się zwłok. Dezodoryzacja mieszkania po zgonie z O3 skutecznie neutralizuje uciążliwy fetor. Szeroko dostępna w marketach chemia może tylko zamaskować odór, który potem niestety wraca. Po profesjonalnym odkażaniu można szybko wrócić do ponownego użytkowania skażonego wcześniej szkodliwymi mikroorganizmami lokalu.

Opróżnianie mieszkań po zgonach woj. dolnośląskie

Jeśli mamy do czynienia ze stale skażonymi przedmiotami w mieszkaniu po zgonie, powinniśmy się ich pozbyć. Pamiętać należy o tym, że zwykły osiedlowy śmietnik nie jest miejscem, gdzie możemy wyrzucić odpady specjalne. Grozi za to wysoka kara finansowa i stanowi zagrożenie epidemiologiczne.

Firma Kastelnik całodobowa pomoc w neutralizowaniu zapachów

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik meble i rzeczy osobiste przesiąknięte jadami trupimi, zawożą do utylizacji. Transport skażonych rzeczy odbywa się z zaświadczeniem ADR. Dokument ADR jest świadectwem pozwalającym na przewożenie towarów niebezpiecznych dla kierowcy, którym jest zazwyczaj technik sprzątający mieszkania po zwłokach.

W niektórych przypadkach po opróżnieniu mieszkania z przedmiotów skażonych chorobotwórczymi drobnoustrojami należy także zerwać tynki i podłogi. Wykonuje się to, aby usunąć na stałe zapach rozkładających się zwłok. Tego typu specjalistyczne sprzątanie zdecydowanie warto zlecić firmie zewnętrznej i nie dezynfekować patogenów samodzielnie.

Opinie klientów o firmie sprzątającej Kastelnik

Opinie klientów z firmy Kastelnik są jednoznaczne – 9 na 10 osób po wykonaniu dezynfekcji za pomocą ozonu jest zadowolona z uzyskanych rezultatów. Jest to bardzo dobry wynik, gdyż poświadcza on, iż 90% osób, które zamawiają usługę sprzątania podłóg po zmarłych jest skłonna polecać dalej naszą firmę.

Usługi sprzątania firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Jawor i cały powiat jaworski;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych i zmywanie krwi ze ścian;
 • dezynfekcja domów po zwłokach;
 • odkażanie suchym lodem miejsc po zgonach samobójczych;
 • ozonowanie pomieszczeń przemysłowymi generatorami;
 • zamgławianie suchą mgłą nieruchomości po nieboszczykach;
 • utylizacja termiczna skażonych patogenami mebli;
 • usuwanie szkód po zgonach
 • polerowanie podłogi z płynów ustrojowych;
 • zmywanie krwi po morderstwie;
 • czyszczenie ulicy po śmiertelnym wypadku samochodowym;
 • opróżnianie pomieszczeń po zmarłych;
 • dezynfekcja skażonych krwią powierzchni;
 • czyszczenie za pomocą suchego lodu po zgonach.

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych – całodobowa pomoc 24/7

Czy wiesz, iż, to, że jesteśmy dostępni dla naszych klientów całodobowo, świadczy o naszej sprawności działania w kierunku eliminacji zagrożeń bakteriologicznych po śmierci. By zamówić usługę sprzątania po zgonach w mieście Jawor, wystarczy do nas zadzwonić, a możesz to zrobić o dowolnej porze dnia. Bezpieczeństwo ludzi, a raczej naszych zleceniodawców jest dla nas najważniejsze, więc, dla osób, pragnących wejść do zaniedbanego mieszkania zapewniamy kombinezon ochronny.

Podczas pierwszego kontaktu z nami można uzyskać szczegółowe informacje na temat dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych. Otrzymać także można katalog naszych usług funeralnych i bezpłatną wycenę, którą zawsze staramy się wykonać w jak najszybszym czasie.

Wszystko to oznacza, iż możesz nam całkowicie zaufać, jesteśmy firmą sprzątającą po zwłokach, która działa na terenie całej Polski od niemal dekady. Mamy szeroki zakres usług sprzątających, nie tylko po zmarłych. Pomożemy także po zalaniu, czy pożarze, a nasze hasło reklamowe to “jedna firma, wiele różnych usług”. Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak szybko pomożemy w usunięciu śladów krwi i płynów ustrojowych z Twojego domu.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Jaworska firma sprzątająca

Odbierz swój certyfikat po sprzątaniu po zwłokach!

FAQ - kompendium wiedzy ze sprzątania funeralnego

Baza wiedzy na temat sprzątania miejsc po zgonie jest przydatna, dla wszystkich osób mających pytania dotyczące tej usługi. Mycie okien nie wymaga doświadczenia, ale usuwanie jadów trupich z powietrza wymaga dużego doświadczenia.

Sprzątanie Jawor

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące dezynfekcji powietrza po zwłokach pozwalają m.in.: na zdobycie choćby minimum informacji na temat odkażania suchą mgłą, czy utylizacji mienia po osobach zmarłych. Wykonawców w tej branży różnicuje nie tylko cena, ale i sposób, w jaki świadczą oni profesjonalne usługi.

Na czym polega zamgławianie mieszkania po zwłokach w stanie rozkładu?

Zamgławianie mieszkania suchą mgłą po zwłokach w stanie rozkładu polega na rozprzestrzenianiu się mgiełki z aktywnym środkiem biobójczym. Nadtlenek wodoru jest substancją czynną, dzięki której zabieg fumigacji usuwa niebezpieczne dla zdrowia patogeny.

Jak wygląda utylizacja mienia po zgonie?

Utylizacja mienia po zgonie rozpoczyna się od wizualnej oceny przedmiotów, czy są na nich plamy krwi lub rozlane płyny ustrojowe. Wszystkie rzeczy, które są skażone płynami ustrojowymi, stare lub po prostu zbędne zostają wynoszone i przewiezione specjalnym transportem z zezwoleniem ADR do utylizacji termicznej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%