Sprzątanie po zgonach Jastrzębie-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Jastrzębie-Zdrój. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zwłokach?

Kastelnik już wiele lat świadczy usługi w specjalistycznej branży sprzątającej po zmarłych, w szczególności ma duże doświadczenie w usługach tj. sprzątanie po zgonach Jastrzębie-Zdrój wraz z utylizacją rzeczy skażonych biologicznie. Krew na podłodze uruchamia cykl zdarzeń, które skutkują pojawieniem się w powietrzu trujących związków chemicznych. W momencie wykrycia zwłok prawdopodobnie w domu doszło już do skażenia i w powietrzu unosi się jad trupi. Wyróżnia nas szybkość reakcji oraz kompleksowość usług. W naszej stałej ofercie znajdziesz:

 • usuwanie krwi z podłogi zmarłej osoby; 
 • zbieranie płynów ustrojowych denata; 
 • utylizacja szczątków ciała;
 • dezynfekcja  mieszkania po zwłokach za pomocą ozonu;
 • zamgławianie suchą mgłą i likwidacja zapachów.

Na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój działamy m.in. w takich rejonach jak np.: Cisówka, Szotkowice, Bzie Dolne.

Jastrzębie-Zdrój firma sprzątająca po zgonach

Jak wygląda specjalistyczny certyfikat po sprzątaniu po zgonie w Jastrzębiu-Zdrój?

Dezynfekcja mieszkania po zgonach w Jastrzębiu-Zdroju

Zastanawiasz się, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie? Nie wyrzucaj ich na śmietnik, tylko zleć technikom ich wywóz w ramach usługi tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Jastrzębie-Zdrój. Zespół specjalistów zadba o to, by wszystkie rzeczy z mieszkania zmarłego zostały zutylizowane zgodnie z prawem.

Czy wiesz, że wywóz starych mebli po zmarłym do lasu albo wyrzucanie skażonych krwią ubrań do śmietnika jest karane mandatem? Takie praktyki są surowo zabronione, a wszystkie gabaryty, sprzęty RTV i AGD oraz skażone biologicznie przedmioty należy utylizować w przeznaczonych do tego spalarniach termicznych.

Dezynfekcja po zgonie Jastrzębie Zdrój.

Tylko profesjonalne firmy sprzątające po zwłokach oferują certyfikowany transport ADR, czyli transport skażonych biologicznie rzeczy, które mogły mieć styczność z ciałem zmarłego. Dodatkowo takie przedmioty umieszczane są w specjalnych szczelnych pojemnikach w trakcie takiego przewozu. W następnej kolejności wyposażenie mieszkania po nieboszczyku zostaje zutylizowane w procesie spalania pod wysoką temperaturą. To jedyny w pełni bezpieczny i jednocześnie legalny transport rzeczy po zmarłym i innych skażonych bakteriologicznie przedmiotów.

Takie opróżnianie mieszkania z transportem do spalarni zlecisz w ramach usługi tj. dezynfekcja po zgonach w powiecie Jastrzębie-Zdrój. Technicy przeprowadzą segregację rzeczy w mieszkaniu i zabiorą niepotrzebne graty do spalarni.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Jastrzębie-Zdrój 

Kompleksowe sprzątanie po zgonach w Jastrzębiu-Zdroju to dezynfekcja mieszkania oraz opróżnianie jego zawartości z wszystkich przedmiotów. Nie można zapomnieć przy tym o środkach ochrony osobistej oraz o zagrożeniach toksykologicznych. Patogeny, które są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia, wydobywają się z ciała człowieka po śmierci.

Należą do nich m.in. neuryna, kadaweryna czy putrescyna. Istotnym aspektem podczas czyszczenia po zmarłym jest także dezynfekcja. Wykonuje się ją z zastosowaniem ozonu bądź nadtlenku wodoru. Obydwie te czynne substancje są emitowane przez profesjonalne urządzenia, które posiada w swoim parku maszyn przedsiębiorstwo Kastelnik. 

Całą dobę sprzątanie mieszkania po zmarłym Jastrzębie-Zdrój

Ozonowanie mieszkania po zmarłym w woj. śląskim 

Niemal każda firma sprzątająca mieszkania po zmarłych na terenie woj. śląskiego ma w ofercie ozonowanie pomieszczeń po zgonach. Jest to usługa, która polega na dezynfekcji skażonych biologicznie powierzchni i powietrza. Wykonuje się je za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. Takie urządzenia posiada firma Kastelnik tj. o mocy od 40 do 240 g/h. Powinno być świadczone wyłącznie przez osoby posiadające do tego kompetencje i odpowiednie uprawienia. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Jastrzębie-Zdrój woj. śląskie

Gdzie dezynfekujemy mieszkania po zgonie na terenie województwa śląskiego?

Opróżnianie lokalu po zwłokach — gdzie utylizować meble?

Nie każdy z nas ma świadomość, że rzeczy po zgonie nie wolno wyrzucać na śmietnik na ulicy. Takie przedmioty, najlepiej jest utylizować z pomocą specjalistycznej firmy oferującej sprzątanie po zwłokach. Nie dość, że opróżni ona nasz lokal ze skażonego mienia, to zajmie się jego poprawną utylizacją termiczną w specjalistycznej spalarni. Niestety, ale ceny za wywóz śmieci są aktualnie wysokie, a koszt ich utylizacji stanowi większą część ceny czyszczenia po zgonach.

Opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie. Utylizacja starych mebli

Porzucone skażone przedmioty na osiedlowym śmietniku. Takie rzeczy należy zutylizować w spalarni termicznej.

Odkażanie miejsc śmierci Jastrzębie-Zdrój

Solidna dezynfekcja w pomieszczeniach po zgonie w miejscowości Jastrzębie-Zdrój ma na celu usunięcie z miejsca zgonu wszelkich groźnych patogenów, które znajdują się powietrzu. Oczywiście, wstępna dezynfekcja po zmarłym rozpoczyna się już w momencie utylizacji termicznej przedmiotów zmarłego. Następnie wykonywana jest główna faza odkażania, gdzie stosuje się ozonatory powietrza o dużej mocy albo zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Jastrzębiu Zdrój.

Świadczymy usługi sprzątania w domach, gdzie konieczne jest usunięcie śladów krwi z posadzki – Kastelnik.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja powietrza po zmarłym

Te sprawdzone metody pozwalają na usunięcie trupiego jadu i nieprzyjemnego fetoru po zgonie w domu. Po takich czynnościach, wysprzątane mieszkanie jest wolne od trujących aminy np. kadaweryna i putrescyna.

Usługi na sprzątanie po zmarłych Jastrzębie-Zdrój i okolica 

Niemal wszyscy wiemy, że po śmierci osoby w mieszkaniu konieczna jest jego dezynfekcja. Mało kto wie, jak to zrobić poprawnie! Usługi na sprzątanie po zmarłych w mieście Jastrzębie-Zdrój na Śląsku są zamawiane niemal każdego dnia. Dziś śmierć jest zjawiskiem nagłaśnianym w mediach dużo głośniej niż jeszcze kilka lat temu.

Usuwanie wirusów i bakterii z pomieszczeń po zmarłych osobach powierzane jest profesjonalnym firmą z branży DDD, ale nie tylko. Część podmiotów wyspecjalizowała się w tego typu pracach i z powodzeniem konkuruje na lokalnych rynkach. 

Jedną z takich właśnie firm jest spółka Kastelnik. Rozumiemy, że w tej trudnej chwili, ciężko jest myśleć o czymkolwiek innym. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie 24/7, gotowi zająć się wszystkim od A do Z.

Dezynfekcja po zwłokach w Jastrzębiu

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu — oferta Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Jastrzębie-Zdrój;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłym na skutek śmierci naturalnej;
 • dezynfekcja domu po rozkładzie zwłok;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po zmarłym;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów po zmarłych;
 • likwidowanie krwi z parkietu;
 • opróżnianie mieszkań po zgonach nagłych;
 • dezynfekcja miejsc po samobójcach;
 • utylizacja termiczna skażonego mienia;
 • czyszczenie podłogi z plam opadowych;
 • usuwanie płynów ustrojowych z posadzki po zgonie;
 • odkażanie pomieszczeń po zgonach;
 • likwidowanie zapachu śmierci.

Oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po samobójstwie Knurów.

Usługi dezynfekcji po zgonach dostępne są w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zwłokach wymaga pewnych działań, które na celu mają dezynfekcję m.in. ozonowanie po zgonie, czy zamgławianie po zmarłych. Przedsiębiorstwo Kastelnik usuwa konsekwencje śmierci w domu od 2013 roku. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Jastrzębia-Zdroju.

Baza wiedzy dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju.

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonie?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Czy dezynfekcja ozonem mieszkań po śmierci jest bezpieczna?

Ozonowanie po zgonach to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na dezynfekcję mieszkań. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu za pomocą specjalistycznego detektora.

Od czego zacząć usuwanie zapachu po zmarłym?

Zgon w Jastrzębiu-Zdroju i nie wiesz, co robić? Po śmierci osoby w Twoim domu musisz zdezynfekować całe mieszkanie, aby uniknąć zagrożeń dla zdrowia. Skąd możesz wiedzieć, czy zapach po zmarłym zniknie? Kastelnik to firma z wieloletnią tradycją w sprzątaniu i dezynfekcji całych domów po zmarłych osobach. Usuwanie zapachów po zwłokach zajmujemy się od 2013 roku.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Dezynfekcja za pomocą ozonu jest skutecznym sposobem na wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu — smrodu wydobywającego się z ciała denata. Tak się składa, że ozonowanie po zmarłych, to nie tylko usuwanie zapachów, ale również likwidacja szkodliwych patogenów i trujących związków chemicznych. Doskonale wiemy, że mieszkanie po naszej wizycie ma być czyste, wolne od wirusów i bakterii oraz gotowe do ponownego wstawienia mebli. Dziś dla każdego Ślązaka liczy się czas i jakość. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną wycenę czyszczenia lokalu po śmierci bliskiej osoby.

Kastelnik — czas na sprzątanie po zgonie Jastrzębie-Zdrój!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%