Sprzątanie po zgonach Jasło

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zgonach w Jaśle Zaufaj sprawdzonym specjalistom z firmy Kastelnik!

Oferujemy dezynfekcję pomieszczeń, w których doszło do śmierci i do rozkładu zwłok. Mówi Ci coś nazwa plujki lub czerwie? Muchy plujki zwabione zapachem trupa potrafią złożyć w nim jaja, po czym wykluwają się z nich larwy czerwie.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Widok tego typu owadów może zmrozić krew w żyłach niejednego z nas, dlatego czyszczenie takiego miejsca zostawić najlepiej profesjonalnym zakładom wykonującym sprzątanie po zgonach Jasło w powiecie jasielskim oraz dezynfekcję pomieszczeń w mieście tj. Kołaczyce, woj. podkarpackie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzątać mieszkanie po zgonie, krok po kroku?

Sprzątanie mieszkania po zgonach Jasło

Z ciała człowieka po śmierci wydobywają się niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy, które należy jak najszybciej usunąć.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Jaśle

Kiedy do śmierci dochodzi w domu, niezbędne jest przeprowadzenie dogłębnego sprzątania pomieszczenia po rozkładzie zwłok.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Jasło obejmuje neutralizację groźnych związków, jakie powstają w procesach gnilnych ciała i rozkładzie tkanek.

Jest to szczególnie ważne, by odkażanie miejsc śmierci wykonywać wyłącznie przy pomocy środków biobójczych zatwierdzonych do użytku przez sanepid. Zwykły detergent do dezynfekcji łazienki nie poradzi sobie z eliminacją, takich związków jak toksyczne gazy, wirusy i najgroźniejszy po rozkładzie zwłok trupi jad.

odkażanie miejsc śmierci w powiecie jasielskim

Trupi jad to ptomainy, czyli aminy biogenne takie jak putrescyna, kadaweryna, ale również neuryna i spermina. Jady trupie są uważane za jedne z najbardziej niebezpiecznych, stanowią bowiem bezpośrednie zagrożenie zatruciem organizmu. Takie zatrucie objawia się bólem głowy, wymiotami, gorączką, a nawet problemami z oddychaniem. Dlatego tak ważne jest, aby nie dotykać płynów ustrojowych i krwi zmarłego, a pozostawić je do dezynfekcji technikom sprzątania miejsc śmierci.

Samodzielne czyszczenie pomieszczenia po zgonie to ogromne ryzyko dla zdrowia osoby, która się podejmuje takiego zadania. Zdecydowanie lepiej odkażanie miejsca śmierci w powiecie jasielskim zlecić profesjonalistom z branży DDD.

Kompleksowe sprzątanie po zgonie w stanie rozkładu

Posiadanie specjalistycznego sprzętu do dezynfekcji i profesjonalne podejście do pracy to wyznaczniki zespołu sprzątającego Kastelnik. Technicy naszej firmy na miejsce pracy przy usuwaniu chorobotwórczych patogenów zabierają m.in.:

 • przemysłowe generatory ozonu;
 • profesjonalne wytwornice pary.

Czyszczenie po zmarłych Jasło świadczymy m.in. dla:

 • instytucji państwowych;
 • zarządców nieruchomości;
 • osób prywatnych;
 • właścicieli firm.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Jasło

Usuń niebezpieczne dla zdrowia substancje z firmą Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Jasło;
 • usuwanie śladów krwi;
 • demontaż podłóg po gniciu zwłok;
 • czyszczenie po zgonie dla spółdzielni mieszkaniowych;
 • specjalistyczne sprzątanie po zmarłych;
 • mycie po trupie w powiecie stargardzkim;
 • czyszczenie suchym lodem;
 • dezynfekcja mieszkania po samobójcy;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po zwłokach;
 • usługi odkażania po zmarłej osobie;
 • utylizacja rzeczy po zmarłym;
 • usuwanie płynów ustrojowych z parkietu;
 • czyszczenie łazienek po zgonach.
Usuwanie krwi z podłogi

Krew wydobywająca się zw zwłok jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Gdy po wystąpieniu zgonu, nie zabierzemy materiałów biologicznych, które są skażone, możemy być narażeni na zawroty głowy lub zatrucie pokarmowe. Opróżnienie lokalu ze skażonych mebli i przedmiotów osobistych pomoże w uchronieniu się przed drobnoustrojami i jadami trupimi wydobywającymi się ze zwłok. Skorzystaj z usług profesjonalistów zakładu Kastelnik i wróć bezpiecznie do użytkowania pomieszczeń po zmarłym!

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Sprzątanie po zgonach Jasło- ile kosztuje?

Proces sprzątania po zgonach w Jaśle to czynności tj. usuwanie płynów ustrojowych i odkażanie. Cena profesjonalnego czyszczenia po zgonie u przedsiębiorstwa Kastelnik rozpoczyna się już od 800 złotych netto. Dezynfekcja mieszkania po zwłokach może odbyć się także przy użyciu suchego lodu. Ogromne doświadczenie naszych techników sprawia, że w szybkim czasie – maksymalnie 12 godzin, sprzątanie po zmarłych zostaje już zakończone. By poznać indywidualny koszt zlecenia, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, chętnie wykonamy bezpłatną wycenę.

Odkażanie pomieszczeń

Pozbądź się nieprzyjemnego zapachu po zgonie!

Do zabiegu dezodoryzacji stosujemy naprzemiennie dwa zabieg tj. ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Obydwie techniki usuwają skutecznie nieprzyjemny zapach trupa i odkażają wszystkie powierzchnie, nawet te niewidoczne dla oka. Po zakończeniu prac porządkowych na miejscu śmierci wystawiamy certyfikat dekontaminacji dotyczący wykonanych czynności. Sprzątamy mieszkania dla osób w potrzebie, dlatego w łatwy sposób można się do nas dodzwonić na całodobową infolinię. Biuro Obsługi Klienta firmy sprzątającej Kastelnik czynne jest 7 dni w tygodniu.

Poniżej prezentujemy miasta, gdzie oferujemy nasze usługi sprzątania po zmarłych:

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachu

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny!

Poważne zagrożenie, jakim jest ciało ludzkie po śmierci, powinno zostać jak najszybciej zniwelowane. Zaraz po przewiezieniu denata do chłodni, warto jak najszybciej zadbać o zdezynfekowanie wszystkich pomieszczeń. Podczas sprzątania po zgonie w Jaśle zostaje usuniętych 98% chorobotwórczych patogenów. Masz pytania? Zadzwoń – czekamy na telefony!

Czytaj także: dezynfekcja mieszkania po zgonie

Całodobowa firma sprzątająca

Nie czekaj – zadzwoń pod nasz całodobowy numer telefonu!

FAQ - o co pytają klienci firm sprzątających po zmarłych?

Każda firma sprzątająca po zmarłych powinna mieć łatwy dostęp do informacji dotyczących tej usługi. Baza wiedzy na temat dezynfekcji funeralnej pozwala na pozbycie się wszelkich wątpliwości dotyczących ozonowania, czy stosowania preparatów chemicznych. Zapraszamy do lektury!

FAQ zgon Jasło

Jakie korzyści ma klient z całodobowej infolinii?

Dostęp do całodobowej infolinii alarmowej może mieć każdy klient, oznacza to, że w alarmowych sytuacjach można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Do nagłych zdarzeń należy np. śmiertelny wypadek drogowy lub zgon w pracy. Często firma sprzątająca po zwłokach jest wzywana do usunięcia śladów krwi i płynów ustrojowych np. po samobójstwie, czy też morderstwie.

Na czym polega usunięcie jadów trupich?

Jady trupie, czyli ptomainy wydobywające się ze zwłok, należy jak najszybciej usunąć, by się nimi nie zatruć. Kadawerynę i putrescynę usuwa się poprzez profesjonalną dezynfekcję. Zabieg zamgławiania pomieszczeń nadtlenkiem wodoru idealnie nadaje się do odkażania po jadach trupich. Na końcu dezynfekcji potrzebne jest tylko wywietrzenie pomieszczenia i znów można je bezpiecznie użytkować.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%