Sprzątanie po zgonach Jarocin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Jarocinie. Kastelnik oferuje wieloletnie doświadczenie w zakresie dezynfekcji patogenów

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Jak pokazuje doświadczenie, są trzy przypadki, kiedy użycie nowoczesnego sprzętu do dezynfekcji okazuje się niezwykle pomocne. Zaliczyć do nich można śmierć w domu z przyczyn naturalnych lub w wyniku samobójstwa, zgon w miejscu pracy oraz śmiertelny wypadek w miejscu publicznym.

Sprzątanie po zgonie Jarocin

Skażone krwią łóżko po zmarłym nadaje się do utylizacji termicznej.

Rozkład ciała po śmierci człowieka często oznacza telefon do firmy sprzątającej w miejscu zgonu i zamówienie usługi tj. sprzątanie po zgonach Jarocin. Zazwyczaj osoby, które świadczą usługi odkażania powietrza po nieboszczyku, mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i warto skorzystać z tego typu pomocy.

Wielu klientów pyta, kiedy najlepiej wykonać dezynfekcję?

Interwencja w celu eliminacji szkodliwych mikroorganizmów musi być przeprowadzona w możliwie w jak najszybszym czasie. Oczywiście sprzątanie po zmarłych to nie jest zadanie dla firmy, która oferuje odkurzanie dywanów i sprzątanie w pokojach hotelowych. Specjalistyczny sprzęt do usunięcia śladów krwi oraz eliminacji trupich jadów z powietrza to cechy charakterystyczne dobrej firmy sprzątającej po zmarłych.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach w Jarocinie

Co wydobywa się z ciała człowieka po śmierci?

Z ciała człowieka po jego śmierci wydobywają się chorobotwórcze drobnoustroje, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. By usunąć patogeny wydobywające się ze zwłok, specjaliści z firmy sprzątającej wykonują ozonowanie pomieszczeń. Dezynfekcja mieszkania ozonem to skuteczny sposób na odkażanie zanieczyszczonych powierzchni i dezodoryzacje powietrza.

Podczas usługi tj. sprzątanie po zmarłych w Jarocinie, świadczone są m.in usługi.:

 • wynoszenie skażonych biologicznie mebli;
 • opróżnianie mieszkań;
 • dezynfekcja mechaniczna środkami z fenolem i jego pochodnymi;
 • czyszczenie suchym lodem maszyną Cold Jet Aero 40FP;
 • sprzątanie piwnic po śmierci samobójczej lub morderstwie.

Dlaczego sprzątanie mieszkania po zgonie warto zlecić profesjonalistom?

Argumentów na udowodnienie tezy, że do sprzątania mieszkania po zgonie najlepiej zatrudnić profesjonalistów moglibyśmy wymienić mnóstwo, jednak skupimy się na najważniejszych. Pamiętać należy o tym, że przeciętna osoba nie posiada w swoim domowym wyposażeniu środków, które będą w stanie usunąć jady trupie i nie do końca jest zorientowana w procedurach dezynfekcji skażonych bakteriologicznie powierzchni.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

Jady trupie to patogeny wydobywające się z denata po ustaniu funkcji życiowych. W ich skład wchodzi kadaweryna i putrescyna. W wyniku ich wydalania mamy do czynienia z nieprzyjemnym zapachem.

Pomieszczenie po dezynfekcji

Pomieszczenie po pracy techników firmy Kastelnik jest pozbawione chorobotwórczych drobnoustrojów.

Powodem, dla którego warto zaufać specjalistycznemu zakładowi DDD, który sprzątaj mieszkania po zwłokach, jest także bezpieczeństwo lokatorów. Specjaliści z firmy Kastelnik w przeciągu jednego dnia potrafią opróżnić i zdezynfekować cały lokal, pozostawiając go w pełni bezpiecznym do ponownego zamieszkania.

Dezynfekcja po zgonach w Jarocinie

Ktoś z rodziny popełnił samobójstwo? To traumatyczne przeżycie, jednak nie należy zapominać o tym, że koniecznym do przeprowadzenia procesem jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Jarocin. Zespół specjalistów dysponuje szerokim zapleczem środków dezynfekujących, które skutecznie usuną całe zagrożenie bakteriologiczne na miejscu zgonu.

Dezynfekcja po zgonach to proces stosowany w celu unieszkodliwienia i eliminacji potencjalnie szkodliwych drobnoustrojów obecnych w otoczeniu, na powierzchniach czy wewnątrz ciała zmarłego. W tym celu stosuje się specjalistyczne środki biobójcze, które zawierają substancje aktywne, takie jak aldehydy, fenole, czwartorzędowe związki amoniowe oraz związki amoniowe. Środki te mają na celu niszczenie drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy czy trupie jady, które mogą powodować choroby zakaźne i stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego.

Dezynfekcja po zgonach w Jarocinie

Środki biobójcze stosowane w dezynfekcji po zgonach muszą posiadać atest, który potwierdza ich skuteczność, bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi przepisami. Tylko odpowiednio przeszkolony personel firm sprzątających po zwłokach upoważniony do stosowania tych środków. Samodzielne próby przeprowadzenia dezynfekcji przy użyciu środków chemicznych dostępnych w domu, takich jak wybielacz, są niewłaściwe i nieskuteczne, a nawet mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie jarocińskim to ważny proces, który pomaga przywrócić mieszkanie po rozkładzie zwłok do bezpiecznego użytku. Jego skuteczność i bezpieczeństwo są zapewnione przez stosowanie odpowiednich, certyfikowanych środków biobójczych oraz przestrzeganie właściwych procedur przez wykwalifikowany personel. Ceny kompleksowych usług dezynfekcji pomieszczenia po zwłokach w powiecie jarocińskim zaczynają się już od 800 zł.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Jarocin – utylizacja mebli

Województwo wielkopolskie jest miejscem, gdzie całodobowo zajmujemy się utylizacją mebli. Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie w Jarocinie wymaga eliminacji niebezpiecznych mikroorganizmów, które wydobyły się z ciała. Czynnikami, które wpływają na to, że przedmioty po denacie są skażone, jest krew i płyny ustrojowe. Meble, które nie zostaną wymienione, mogą być źródłem utrzymywania się nieprzyjemnego zapachu.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Odpady niebezpieczne to takie, które stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka. Skażone krwią rzeczy po nieboszczyku do takich należą. Nie można ich wyrzucać do zwykłego śmietnika, ponieważ grozi za to wysoka kara finansowa.

Warto dodać, że do termicznej spalarni niebezpieczne odpady przewozimy specjalnym transportem ADR. Zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie czynności są przeprowadzane za pomocą atestowanych środków chemicznych.

Usuwanie śladów krwi po zmarłych

Śmierć niejedno ma imię. Co to oznacza? Każdy przypadek jest inny, a to oznacza, że nie zawsze mamy do czynienia z dużą ilością krwi i płynów ustrojowych, czasami problemem jest smród w całym domu. Po wyczyszczeniu śladów z krwią, zadaniem specjalistów z firmy Kastelnik jest pozostawić pomieszczenie nie tylko czyste, ale i wolne od bakterii i szkodliwych drobnoustrojów.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie przeprowadzana jest zazwyczaj za pomocą przemysłowych generatorów ozonu, ale takich o dużej mocy. Tylko takie urządzenia są w stanie wyeliminować wszystkie zagrożenia bakteriologiczne.

Całodobowa pomoc po zgonach

Ozonowanie pomieszczeń polega na rozprzestrzenianiu się cząsteczek ozonu po całym odkażanym pomieszczeniu w celu usunięcia mikroorganizmów. Po wykonaniu dezynfekcji mieszkania należy odczekać kilka godzin, by powrócić do ponownego użytkowania lokalu. Przyjmuje się, że po 60 minut ozonowania, musimy odczekać kolejne 60 minut, by móc ponownie bezpiecznie wdychać skażone wcześniej powietrze. Istotne jest to, że urządzenia, których używamy do odkażania, są o mocy nawet 240 g/h.

Usługi firmy Kastelnik w zakresie sprzątania funeralnego

 • sprzątanie po zgonach Jarocin woj. wielkopolskie;
 • czyszczenie domów po morderstwach;
 • sprzątanie mieszkań zaniedbanych w powiecie jarocińskim, w mieście tj. Żerków;
 • dezynfekcja pomieszczenia po płynach ustrojowych;
 • usuwanie krwi z podłogi po zmarłym;
 • sprzątanie po zgonie samobójczym;
 • utylizacja mebli po zmarłym;
 • ozonowanie pomieszczeń Żerków i okolice;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • czyszczenie pomieszczeń socjalnych po zmarłych;
 • dezynfekcja miejsca zgonu profesjonalnym sprzętem;
 • czyszczenie po zmarłym w domu;
 • dezodoryzacja powietrza po zwłokach w stanie rozkładu;
 • usuwanie płynów ustrojowych z różnych powierzchni.

Zadzwoń do nas – działamy całodobowo!

Wykonujemy bezpłatną wycenę każdego zlecenia, a sprzątanie po zgonach w Jarocinie, nie jest wyjątkiem. Oferujemy klarowne zasady współpracy, a koszty dezynfekcji funeralnej poznasz przed realizacją zlecenia. Po zakończonym procesie sprzątania otrzymasz certyfikat dekontaminacji, w którym opisana będzie procedura całego sprzątania i środki zastosowane w trakcie odkażania.

Co więcej, proces sprzątania po zmarłych wymaga od nas sprawnego działania na terenie całej Polski, dlatego jesteśmy dostępni pod telefonem alarmowym przez całą dobę- 24/7. Pomagamy w ten sposób w sprzątaniu mieszkań zaniedbanych i w usuwaniu trupich jadów. Wybierając firmę do porządkowania rzeczy po nieboszczyku, warto o tym wszystkim wiedzieć.

Sprzątanie po zmarłym w innych miastach woj. wielkopolskiego:

Czyścimy po zwłokach z certyfikatem

Zaufaj rodzinnej firmie sprzątającej po zwłokach Kastelnik!

O co pytają osoby zlecający sprzątanie po zgonie?

Osoby, które mierzą się ze śmiercią bliskiej osoby, zadają wiele pytań, gdyż sami nie potrafią uporać się ze smrodem na klatce schodowej i toną starych mebli w mieszkaniu. Profesjonalne firmy sprzątające po zgonach używają specjalistycznego sprzętu, który jest w stanie usunąć 98% szkodliwych dla zdrowia patogenów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Sprzątanie Jarocin

Ozonator o wysokiej mocy, czy fumigator do wytwarzania suchej mgły to tylko niektóre atrybuty pracy specjalisty z branży funeralnej.

Czy w firmie Kastelnik można zamówić opróżnianie mieszkania?

Sprzątanie po zgonach to nie tylko usuwanie patogenów, ale również wynoszenie mebli z mieszkania na wysokim piętrze. Likwidacja mieszkania po zmarłym często odbywa się, gdy lokal jest przeznaczony do sprzedaży.

Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Koszt dezynfekcji miejsca zgonu dla jednego pomieszczenia zaczyna się od 800 złotych netto. Wycena dezynfekcji po zmarłym jest zwykle wykonywana indywidualnie dla każdego klienta na miejscu zdarzenia. Ostateczna cena usługi zależy od wielkości pomieszczenia, rodzaju zabiegu oraz ilości mebli wymagających utylizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik




  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%