Sprzątanie po zgonach Iława

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Iławie. W jaki sposób usunąć nieprzyjemny zapach zwłok w domu?

Boisz się dotykać dywanu we krwi? Zamów sprzątanie po zgonach Iława i zyskaj pewność, że Twoje mieszkanie zostanie dokładnie wysprzątane i będzie bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasza ekipa techników sprzątania miejsc śmierci pojawi się na miejscu zgonu tak szybko, jak tylko to możliwe.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Zajmujemy się skuteczną dezynfekcją pomieszczeń po zmarłych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, wykorzystując w tym celu profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie. Usuwanie patogenów niebezpiecznych dla zdrowia, w większości przypadków nie zajmuje dłużej niż 8 godzin.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Iławie.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Iławie, ul. Ostródzka.

Sprzątanie po zmarłych to nie tylko usuwanie śladów biologicznych i dezynfekcja pomieszczeń, ale również usuwanie zapachu po zmarłej osobie. Trzeba przyznać, że to problem, z jakim klienci dzwonią do nas najczęściej. Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zgonie w domu? Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów dezodoryzacji:

Neutralizacja szkodliwych substancji stanowiących źródło zapachu;

 • Dezynfekcja chemiczna miejsca zgonu po wyniesieniu ciała zmarłej osoby;
 • Ozonowanie mieszkania po zmarłym;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • Mikrodyfuzja pomieszczenia po zwłokach.

Metody wykorzystywane w sprzątaniu po zmarłych

Zastanawiasz się, na czym polega sprzątanie po zgonie w Iławie? To z pozoru proste zadanie możesz chcieć podjąć sam, jednak stanowczo odradzamy, by własnoręcznie czyścić krew po zmarłym z podłogi.

Specjalistyczna firma sprzątającą Kastelnik świadcząc usługi czyszczenia po zmarłych osobach, wykorzystuje sprawdzone techniki i metody odkażania funeralnego, które niedostępne są dla zwykłych amatorów sprzątania.

Dezynfekcja po zmarłych Iława.

Kompleksowe usługi czyszczenia po zgonach wykonujemy zwykle w kilku podstawowych i w razie potrzeby, w kilku uzupełniających etapach. Przygotowanie mieszkania po zmarłym do ponownego użytku zwykle obejmuje takie prace jak:

 • Usuwanie i zabezpieczanie skażonych krwią odpadów;
 • Transport ADR skażonego mienia do spalarni termicznej;
 • Czyszczenie śladów krwi z powierzchni w mieszkaniu;
 • Usuwanie tkanek i szczątków ludzkich z pomieszczeń;
 • Dezynfekcja mieszkania po zgonach za pomocą atestowanej chemii biobójczej;
 • Ozonowanie mieszkania po zgonie;
 • Zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą ze środkiem biobójczym.

Przeprowadzenie sprzątania po zgonie we właściwym porządku ma ogromne znaczenie. W tym celu niezbędna jest wiedza i doświadczenie. Dlaczego? Ponieważ bezcelowe jest wykonywanie w pierwszej kolejności ozonowania, a dopiero później usuwanie śladów biologicznych z podłóg w mieszkaniu.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Wybierz specjalistów w branży DDD i zyskaj pewność, że szybko i kompleksowo wysprzątamy lokal po śmierci zgodnie ze ściśle określonymi procedurami pracy na miejscu zgonu.

Oferta firmy Kastelnik na usługi sprzątania po zwłokach

Wybierając certyfikowane usługi sprzątania po zgonach, mamy pewność, że prace te zostaną wykonane w sposób profesjonalny i zgodny z wymaganiami prawem oraz normami higienicznymi i sanitarnymi.

Firmy Kastelnik, która dysponuje odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami w województwie warmińsko-mazurskim stosuje tylko specjalistyczne środki czystości, które pozwalają na usunięcie wszelkich niebezpiecznych pozostałości po zgonie, włącznie z ewentualnymi skażeniami biologicznymi.

Likwidacja mieszkania po śmierci.

Likwidacja mieszkania po śmierci z dezynfekcją nadtlenkiem wodoru.

Warto również podkreślić, że korzystanie z certyfikowanych usług zwiększa bezpieczeństwo rodziny zmarłego oraz minimalizuje ryzyko ewentualnych konsekwencji zdrowotnych związanych z niewłaściwym sprzątaniem. Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje tylko certyfikowane usługi, a po zakończeniu prac klient na życzenie otrzymuje certyfikat dezynfekcji miejsca po zmarłym.

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie

Jednym z największych, a zarazem najbardziej uporczywych problemów, z jakimi muszą się mierzyć rodziny zmarłych osób, jest nieznośny zapach zwłok unoszący się w mieszkaniu. Ta woń nierzadko roznosi się dalej na klatkę schodową i windę. Nie sposób go wywietrzyć, a co więcej, takie postępowanie może się okazać niebezpieczne i zwabić setki much i owadów do mieszkania.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się tego brzydkiego fetoru jest profesjonalna dezodoryzacja pomieszczeń w ramach dezynfekcji po zmarłych osobach. Tak dobrane techniki stosowane w neutralizacji trupiego jadu, jak np. ozonowanie daje doskonałe efekty w usuwaniu brzydkich zapachów. Co ważne, taki zabieg ozonem pozwala nie tylko skutecznie pozbyć się uporczywego smrodu, ale co najważniejsze, wyeliminować go trwale.

Kompleksowe usługi dezynfekcji po zgonach w powiecie iławskim

Zastanawiasz się, gdzie zlecić usługę dezynfekcji po zmarłym? W firmie Kastelnik zrobisz to szybko, dzwoniąc na całodobową infolinię tel. 735-960-510 albo wysyłając do nas mail. Nasz zespół specjalistów przyjedzie na miejsce zdarzenia już po kilku godzinach i od razu rozpocznie pracę na miejscu zdarzenia.

Chcesz, by mieszkanie było gotowe do użytku jeszcze tego samego dnia? Daj nam znać wcześniej, a zrobimy, co w naszej mocy, by na czas oddać bezpieczne i czysty lokal po nieboszczyku.

Dezynfekcja pomieszczeń po rozkładzie ciała

Czy wiesz, że w trakcie rozkładu ciała ludzkie zwłoki przechodzą przez aż 7 różnych faz? W czasie rozkładu uwalniane są bakterie, wirusy i trupie jady. W powietrzu unoszą się toksyczne gazy i zagrożeń tych nie należy neutralizować na własną rękę.

To właśnie dlatego dezynfekcja po zgonach realizowana jest przez firmę Kastelnik z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Sięgamy tylko po atestowane środki chemiczne zatwierdzone przez sanepid do odkażania miejsc śmierci.

Cały proces sterylizacji pomieszczeń uzupełniamy o ozonowanie o wysokiej mocy i zamgławianie suchą mgłą. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie zlikwidować wszelkie zagrożenia biologiczne i przywrócić bezpieczeństwo w mieszkaniu po zmarłej osobie.

Zamgławianie suchą mgłą na groźne patogeny

Jedną z pełni bezpiecznych i jednocześnie wysoce skutecznych metod dezynfekcji jest zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą. Doskonale sprawdza się w usuwaniu trujących związków powstałych po zgonie w domu. Zamgławianie suchą mgłą polega na rozpylaniu w mieszkaniu suchej mgły, w której znajduje się środek biobójczy, najczęściej nadtlenek wodoru.

Kropelki suchej mgły mają mikroskopijne rozmiary, dzięki czemu są w stanie z łatwością dotrzeć w każdą szczelinę i ją zdezynfekować. Po takim zabiegu nie trzeba zmywać preparatu z powierzchni ani wykonywać żadnych specjalnych czynności.

Pomieszczenie po zamgławianiu jest praktycznie od razu gotowe do użytku. Na stanie mamy dyfuzory do suchej i zimnej mgły, a najczęściej wykorzystywanym przez naszych techników środkiem biobójczym jest nadtlenek wodoru wyróżniający się wysoką skutecznością biobójczą.

Dezynfekcja po zmarłych z certyfikatem.

W usuwaniu groźnych patogenów po zgonie z powietrza stosujemy innowacyjne metody dezynfekcji. Zadzwoń, by zamówić bezpłatną wycenę tel. 735-960-510.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

 • Kętrzyn
 • Mrągowo
 • Olsztyn
 • Ostróda
 • Szczytno

Baza wiedzy dla mieszkańców Iławy (FAQ)

Nie wiesz, jak zneutralizować płyny ustrojowe na dywanie? Takie zadania najlepiej zostawić specjalistom, którzy przeprowadzą precyzyjne sprzątanie po zgonach w Iławie i wyeliminują wszelkie zagrożenia dla zdrowia w mieszkaniu po rozkładzie zwłok.

Sprzątanie Iława.

Technicy cały proces odkażania po zmarłym przeprowadzają w odzieży ochronnej, stosując atestowaną chemię, dlatego wszystko odbywa się w kontrolowanych warunkach. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Iławy.

Co zrobić ze starą lodówką po zmarłym?

Stare sprzęty RTV i AGD czy elektronika to te rzeczy po zmarłym, których nie należy wyrzucać do śmietnika przed blokiem. Wszystkie te rzeczy należy przesegregować i bezpiecznie zutylizować. Najlepiej zlecić sprzątanie po zgonie specjalistycznej firmie sprzątającej, która zabierze wszystkie zbędne graty z mieszkania.

Jak usunąć trupi zapach z klatki schodowej?

Zapach po zwłokach potrafi być niezwykle uporczywy i ulatnia się często na klatkę schodową. Trudno jest go usunąć i wywietrzyć, a domowe sposoby nie przynoszą długotrwałego skutku. Usuwanie zapachu po zmarłej osobie powinno się odbywać zawsze przy pomocy profesjonalnych technik dezynfekcji jak np. ozonowanie pomieszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%