Sprzątanie po zgonach Gryfino

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Gryfinie. Na czym polega specjalistyczne odkażanie mieszkania po zmarłych?

Czujesz nieprzyjemny zapach śmierci w mieszkaniu? To znak, że należy zlecić jak najszybciej sprzątanie po zgonach Gryfino, woj. zachodniopomorskie ekipie z firmy Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Nasza ekipa sprzątająca po zwłokach zadba o to, by dokładnie usunąć krew z podłóg i wszelkie ślady biologiczne, które emitują ten brzydki trupi zapach.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Gryfinie.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Gryfinie, ul. Bolesława Chrobrego.

Czyszczenie po zgonach świadczymy, korzystając z innowacyjnych technik dezynfekcji pomieszczeń, które obejmują:

 • Środki biobójcze z atestem na bazie chloru i nadtlenku wodoru;
 • Ozonowanie pomieszczenia po zgonie z niebezpiecznych wirusów;
 • Zamgławianie suchą mgłą z preparatem biobójczym na brzydki zapach po zwłokach;
 • Zamgławianie ULV całego mieszkania.

Narzędzia wykorzystywane w procesie sprzątania pomieszczenia po rozkładzie zwłok

Czy wiesz, że sprzątanie po zmarłych w Gryfinie najlepiej powierzyć specjalistom? Samodzielne czyszczenie śladów krwi i neutralizacja trupich jadów jest nie tylko ryzykowne, ale i praktycznie niewykonalne. Nasza załoga techników realizują sprzątanie mieszkania po rozkładzie ciała, wykorzystuje profesjonalne techniki i chemikalia, niedostępne dla amatorów sprzątania.

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach polega na realizacji prac:

 • Usuwanie śladów krwi z podłóg i innych zakamarków mieszkania;
 • Zabezpieczenie odpadów skażonych i transport do utylizacji;
 • Wstępna dezynfekcja pomieszczeń;
 • Odzyskiwanie cennych przedmiotów na życzenie klienta;
 • Ozonowanie mieszkania po zgonie;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Kastelnik to wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt

Zlecając sprzątanie po zmarłym w firmie Kastelnik, zyskujesz pewność, że cały proces sprzątania i dezynfekcji patogenów zostanie przeprowadzony z najwyższą precyzją. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i osób postronnych, dlatego w trakcie dezynfekcji mieszkania po zmarłej osobie stosujemy pełną odzież – ochronną, czyli maski z filtrem pełnotwarzowe, rękawiczki i kombinezony.

Kastelnik – dezynfekcja patogenów i drobnoustrojów – 7 dni w tygodniu

Firmy sprzątające po zwłokach muszą przestrzegać szeregu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), aby zapewnić sobie i innym bezpieczne warunki pracy. W szczególności muszą przestrzegać zasad i zaleceń Sanepidu, które dotyczą postępowania z odpadami medycznymi i sanitarnymi oraz ochrony przed zakażeniami i chorobami zakaźnymi.

Dezynfekcja po zgonach Gryfino.

Dlatego w trakcie czyszczenia po zwłokach na drzwiach wywieszamy kartkę z informacją o trwającej dezynfekcji i zakazie wchodzenia przez osoby trzecie na miejsce zgonu.

Sprzątanie mieszkania po samobójstwie – jak radzić sobie z trudną sytuacją?

Nasza załoga specjalistów specjalizuje się również w sprzątaniu miejsc po samobójstwach i zgonach w wyniku wypadków przy pracy. Takie przypadki śmierci wymagają dostosowania odpowiednich metod sprzątania to specyficznych warunków na miejscu zgonu. Po samobójstwie z reguły mamy do czynienia z większą ilością krwi i płynów ustrojowych na podłodze, ale i na ścianach czy meblach.

Mieszkanie w trakcie ozonowania pomieszczeń.

Mieszkanie w trakcie ozonowania pomieszczenia po zgonie.

W firmie Kastelnik zlecisz sprzątanie mieszkania po samobójstwie, ale i sprzątanie po zabójstwie czy czyszczenie miejsca zgonu po wypadkach komunikacyjnych.

Usługi sprzątanie po zmarłych w powiecie gryfińskim

Nasze usługi sprzątania po zgonach mają charakter kompleksowy, co oznacza, że w ramach jednej usługi sprzątanie po zmarłym, morderstwie, czy samobójstwie zlecisz zarówno usuwanie śladów krwi, jak i wywóz skażonych gabarytów do spalarni oraz usuwanie zapachu po zmarłej osobie.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

W trakcie realizacji prac stosujemy się do zaleceń czy preferencji naszych klientów, dlatego, jeśli chcesz, odzyskamy dla Ciebie cenne obrazy, dokumenty czy antyki po zmarłym.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach

Czy wiesz, że miejsce zgonu pełne jest zagrożeń biologicznych? Te niewidoczne gołym okiem groźne patogeny mogą być dosłownie wszędzie, dlatego dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Gryfino jest niezbędnym do przeprowadzenia procesem.

Mieszkanie po zgonie to idealne środowisko do rozwoju bakterii, wirusów i niebezpiecznych patogenów. Najczęściej występują tu bakterie gnilne jak np. pałeczki odmieńca pospolitego (Proteus vulgaris) oraz laseczki sienne (Bacillus subtilis). Największe zagrożenie stanowią jednak trupie jady, czyli aminy biogenne powstające na skutek procesów gnilnych ciała i rozpadu komórek. Kadaweryna, neuryna i putrescyna mogą wywoływać ostre zakażenia organizmu, które objawiają się wymiotami, bólem głowy i ogólnym osłabieniem.

Czyszczenie płynów ustrojowych z podłóg po zgonie.

Zazwyczaj trupi jad wydziela się na 3-4 dni po zgonie, ale w sprzyjających warunkach może powstawać już po mniej więcej 10 godzinach od ustania wszelkich funkcji życiowych. Nie jest widoczny gołym okiem, dlatego dezynfekcja po zgonach w powiecie gryfińskim powinna być realizowana przez doświadczonych specjalistów z branży DDD. W sytuacji zatrucia trupim jadem należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Zlecając usługi dezynfekcji profesjonalnej firmie sprzątającej jak firma Kastelnik, można być spokojnym o zdrowie i bezpieczeństwo domowników. Specjaliści przeprowadzają gruntowne odkażanie pomieszczeń za pomocą środków biobójczych z atestem i ozonowanie pomieszczeń, które można zlecić całodobowo pod numerem tel. 735-960-510.

Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru

Nasze usługi sprzątania po zgonach świadczymy w oparciu, o innowacyjne techniki dezynfekcji jak np. zamgławianie suchą mgłą. Zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą jest procesem polegającym na rozpyleniu roztworu specjalnego płynu, najczęściej nadtlenku wodoru, w postaci drobnych kropel, które w powietrzu tworzą mgłę.

Sucha mgła składa się z drobnych cząsteczek, co pozwala na równomierne i skuteczne pokrycie wszystkich powierzchni w pomieszczeniu po zmarłym. Ta metoda dezynfekcji jest szczególnie korzystna w przypadku usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz potencjalnych zagrożeń biologicznych, które mogą wystąpić w wyniku długotrwałego pozostawienia ciała w domu.

Proces zamgławiania suchą mgłą jest stosunkowo szybki, a pomieszczenie jest gotowe do użytku już po kilku minutach od zakończenia dezynfekcji. Oznacza to, że proces ten jest bardzo wydajny, szczególnie w przypadku dużych pomieszczeń, gdzie tradycyjne metody dezynfekcji i odkażania mogą zająć dużo czasu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkie bakterie, wirusy i trupie jady, które wydziela ciało człowieka po śmierci. Firma sprzątająca po trupach zapewnia usługi dezynfekcji z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu oraz specjalistycznej wiedzy w dziedzinie profesjonalnej dezynfekcji. Oferujemy dwa rodzaje usług, tj. zamgławianie na sucho i na mokro.

Firmy sprzątające po zwłokach.

Firmy sprzątające po zwłokach w trakcie dezynfekcji podłogi po płynach ustrojowych i krwi stosują odzież ochronną BHP.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Baza wiedzy dla mieszkańców Gryfina (FAQ)

Zastanawiasz się, gdzie wyrzucić starą szafę po nieboszczyku? Zlecając sprzątanie po zgonach w Gryfinie, pozbędziesz się wszystkich zbędnych rzeczy po zmarłym. Technik sprzątania miejsc po zgonach zabierze wszystkie niepotrzebne graty, a następnie bezpiecznie przetransportuje je do spalarni termicznej. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Gryfina.

Sprzątanie Gryfino.

Od czego zależy cena czyszczenia mieszkania po zmarłym?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie zależy od kilku czynników. Przede wszystkim, na koszt finalny wpływa wielkość mieszkania, ilość zabrudzeń oraz ich rodzaj. Jeśli w mieszkaniu jest dużo krwi na podłodze i płynów ustrojowych, cena za kompleksowe sprzątanie po zmarłym będzie wyższa.

Jak bezpiecznie usunąć płyny ustrojowe po zgonie w domu?

Usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym w domu najlepiej zlecić specjalistycznej firmie sprzątającej. Technicy używają skutecznych środków biobójczych, które są przeznaczone do profesjonalnego użytku, aby usunąć ślady krwi. Takie preparaty zazwyczaj zawierają chlor, nadtlenek wodoru oraz inne aktywne substancje biobójcze.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%