Sprzątanie po zgonach
Gorzów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie mieszkań po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim. Samotna śmierć naturalna w wyniku starzenia się organizmu – problem nie tylko w powiecie gorzowskim

Sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim to usługa firmy Kastelnik, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku. Naszym celem jest wykonywanie realizacji na jak najwyższym poziomie, dlatego wybór skutecznych metod czyszczenia gorzowskich mieszkań po zgonie jest kluczowy. Jedną ze stosowanych przez nas technik jest odkażanie z użyciem specjalistycznego generatora z mocą nawet 240 g/h. Aspektem, o którym nie zapominamy, są również nasi pracownicy, którzy biorą udział w wielu szkoleniach przygotowawczych oraz podnoszących kwalifikacje z branży funeralnej. Gorzów Wielkopolski Karnin i Zakanale to jedne z dzielnic miasta, w których oferujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem.

Dlaczego z każdym dniem jesteśmy bliżej śmierci?

Śmierć naturalna tj. w wyniku starzenia się organizmu lub choroby to najczęstszy powód śmierci. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy da się powstrzymać organizm przed starzeniem. Jednak jest pewna sprawa, której nie da się ominąć, ponieważ możemy wymienić takie organy podtrzymujące życie jak serce, płuca, nerki i wątrobę możemy przeszczepić. Jednak nie możemy tego zrobić z mózgiem. Każdy organizm posiada funkcje samoregeneracji, jednak z czasem ona jest coraz słabsza. Aktualnie prowadzone są badanie naukowe na temat starzenia się, dziedzinę tę nazwano biogerontologią. Nauka ta bierze pod lupę aspekt zapobiegania tego procesu. Szacuje się, że istnieje 300 powodów, przez które ciało człowieka z każdym dniem obumiera. 

Dezynfekcja i dezodoryzacja po zgonie

Bez względu na to, w jaki sposób dochodzi do zgonu, to jeśli w ciele doszło do powstania z któryś znaniom śmierci na przykład plam opadowych, to niezwłocznie winniśmy zatrudnić profesjonalną firmę sprzątająca po zgonach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani ze świadczonych przez nas usług, dlatego stosujemy wyłącznie sprawdzone środki chemiczne, które mają w składzie na przykład fenol i chlor oraz jod. W procesie gnilnym ciała dochodzi również do produkcji uciążliwego fetoru, jedynym wyjściem, aby się go pozbyć, jest skuteczna dezodoryzacja. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług dezynfekcji po zgonie – zadzwoń!

Sprzątanie po zgonach Gorzów Wielkopolski

  • sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim Karmin i inne dzielnice; 
  • sprzątanie po zgonie wraz z odkażaniem po chorobach zakaźnych;
  • dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach;
  • dezynfekcja mieszkań po zwłokach Lubuskie;
  • czyszczenie po zmarłym;
  • ozonowanie klatek schodowych i usuwanie zapachu śmierci po zmarłych;
  • sprzątanie po zmarłym gorzowskich lokali mieszkalnych po śmierci naturalnej;
  • usuwanie śladów biologicznie niebezpiecznych po rozkładającym się ciele na terenie województwa lubuskiego;
  • likwidowanie wirusów, bakterii i grzybów z przedmiotów użytkowych powstałych po śmierci;
  • przewóz odpadów wtórnych do spalarni w celu utylizacji i sprzątania po zmarłych. 

Śmierć naturalna – definicja

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Czy po zgonie naturalnym wymagane jest sprzątanie mieszkania? Wszystko zależy od okoliczności, jeżeli masz wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Infolinia Kastelnik 24/7 – powiat gorzowski

Dla komfortu naszych klientów stworzyliśmy całodobową infolinię, na którą mogą oni dzwonić o każdej porze w celu umówienia najbliższego terminu sprzątania po zgonach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego lub innych miast woj. lubuskiego.
Pozostałe miasta: Gorzów Wielkopolski, Kraśnik, Zielona Góra, Żagań

To nie wszystko – wycenimy również bezpłatnie usługę wraz z dojazdem na miejsce. Działamy w całym Lubuskim, ale również w innych ościennych województwach. Poznaj szczegóły oferty czyszczenia mieszkań po zgonach – zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%