Sprzątanie po zgonach
Gorzów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim. Komu zlecić sprzątanie mieszkania po zgonie?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłym – usługi całodobowe 24/7

Zgon w mieszkaniu? Samotna śmierć naturalna w wyniku starzenia się organizmu to zjawisko dość częste. Profesjonalne sprzątanie po zgonach Gorzów Wielkopolski to usługa dezynfekcji firmy Kastelnik, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku.

Naszym celem jest wykonywanie realizacji na jak najwyższym poziomie, dlatego wybór skutecznych metod czyszczenia gorzowskich mieszkań po zgonie jest kluczowy. Jedną ze stosowanych przez nas technik jest odkażanie z użyciem specjalistycznego generatora z mocą nawet 240 g/h.

Aspektem, o którym nie zapominamy, są również nasi pracownicy, którzy biorą udział w wielu szkoleniach przygotowawczych oraz podnoszących kwalifikacje z branży funeralnej. Gorzów Wielkopolski Karnin i Zakanale to jedne z dzielnic miasta, w których oferujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Sprzątanie mieszkania po zgonie Gorzów Wielkopolski

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Gorzowie Wielkopolskim. Usuwanie mebli i skażonego wyposażenia.

Jakie są etapy prac przy dezynfekcji po zmarłych?

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie Gorzów Wielkopolski to wyspecjalizowane czynności, których celem jest przywrócenie porządku i bezpieczeństwa w lokalu mieszkalnym po zmarłej osobie. Dobór technik i etapów pracy przy odkażaniu pomieszczeń uzależniony jest od przyczyny śmierci, ilości krwi w mieszkaniu i stopnia skażenia bakteriologicznego.

Zazwyczaj technicy sprzątania miejsc śmierci rozpoczynają pracę na miejscu zdarzenia od opróżniania mieszkania ze starych mebli i przedmiotów zbrudzonych krwią zmarłego. Następny etap to wstępna dezynfekcja przez ozonowanie pomieszczeń i usuwanie śladów krwi, płynów ustrojowych, szczątków i wszelkich nieczystości z podłóg. W razie potrzeby specjaliści wykonują również dezynsekcję, czyli usuwanie robactwa, jakie zalęgło się w mieszkaniu po zgonie.

Tak dzieje się często, ponieważ insekty lgną do zapachu zwłok. Ostatni etap dezynfekcji po zmarłych stanowi solidne odkażanie mieszkania aktywnym preparatem biobójczym, a także utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługi dezynfekcji i neutralizacji smrodu w domu po zmarłym – całodobowa infolinia Kastelnik udzieli Ci wszelkich odpowiedzi.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Technicy, wykonując gruntowną dezynfekcję mieszkania, sięgają po specjalistyczne preparaty zatwierdzone przez sanepid oraz sprawdzone techniki usuwania drobnoustrojów. Zaliczyć to nich można ozonowanie czy zamgławianie suchą mgłą. Profesjonalne odkażone mieszkanie jest gotowe do ponownego użytku już po 12 godzin od zrealizowanego sprzątania. Tak jest w większości przypadków.

Sprzątanie po zgonach Gorzów Wielkopolski

Dlaczego z każdym dniem jesteśmy bliżej śmierci?

Śmierć naturalna tj. w wyniku starzenia się organizmu lub choroby to najczęstszy powód śmierci. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy da się powstrzymać organizm przed starzeniem. Jednak jest pewna sprawa, której nie da się ominąć, ponieważ możemy wymienić takie organy podtrzymujące życie jak serce, płuca, nerki i wątrobę możemy przeszczepić.

Jednak nie możemy tego zrobić z mózgiem. Każdy organizm posiada funkcje samoregeneracji, jednak z czasem ona jest coraz słabsza. Aktualnie prowadzone są badanie naukowe na temat starzenia się, dziedzinę tę nazwano biogerontologią. Nauka ta bierze pod lupę aspekt zapobiegania tego procesu. Szacuje się, że istnieje 300 powodów, przez które ciało człowieka z każdym dniem obumiera. 

Mieszkanie zmarłej osoby w mieście

Zmarły często pozostawia po sobie stare rzeczy, które nie nadają się do ponownego użytku. Wszystko do idzie do utylizacji przez wyspecjalizowaną firmę.

Sprzątanie po zmarłych i dezodoryzacja po zgonie

Bez względu na to, w jaki sposób dochodzi do zgonu, to jeśli w ciele doszło do powstania z któryś znamion śmierci, na przykład plam opadowych, to niezwłocznie winniśmy zatrudnić profesjonalną firmę sprzątająca po zgonach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani ze świadczonych przez nas usług.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Dlatego stosujemy wyłącznie sprawdzone środki chemiczne, które mają w składzie na przykład fenol i chlor oraz jod. W procesie gnilnym ciała dochodzi również do produkcji uciążliwego fetoru, jedynym wyjściem, aby się go pozbyć, jest skuteczna dezodoryzacja. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług dezynfekcji po zgonie – zadzwoń!

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w domach i mieszkaniach

Meble przeznaczone do zutylizowania po opróżnieniu mieszkania po zmarłym mieszkańcu.

Sprzątanie po zgonach Gorzów Wielkopolski

 • sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim Karmin i inne dzielnice; 
 • sprzątanie po zgonie wraz z odkażaniem po chorobach zakaźnych;
 • dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach;
 • dezynfekcja mieszkań po zwłokach Lubuskie;
 • sprzątanie po zmarłych w mieszkaniach oraz domach;
 • czyszczenie po zmarłym;
 • ozonowanie klatek schodowych i usuwanie zapachu śmierci po zmarłych;
 • sprzątanie po zmarłym gorzowskich lokali mieszkalnych po śmierci naturalnej;
 • usuwanie śladów biologicznie niebezpiecznych po rozkładającym się ciele na terenie województwa lubuskiego;
 • likwidowanie wirusów, bakterii i grzybów z przedmiotów użytkowych powstałych po śmierci;
 • przewóz odpadów wtórnych do spalarni w celu utylizacji i sprzątania po zmarłych. 

Sprzątanie po zgonach Gorzów Wielkopolski

Kompleksowe usług sprzątania mieszkań po śmierci

Sprzątanie po zgonach jest kluczowe, gdyż przebywanie w nieoczyszczonym miejscu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i czasem nawet życia. Rozkładające się ciało wydziela szereg niebezpiecznych substancji, w tym trupi jad.

Należy wobec tego skutecznie pozbyć się tkanek, krwi i innych substancji wydobywających się ze zwłok. Fachowcy zadbają o to, aby postawiony przez nich lokal był dokładnie oczyszczony, zdezynfekowany i nie stanowił już dla nikogo żadnego zagrożenia.

Co zawiera dezynfekcja mieszkania po śmierci

Śmierć naturalna – definicja

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Czy po zgonie naturalnym wymagane jest sprzątanie mieszkania? Wszystko zależy od okoliczności, jeżeli masz wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Skuteczne i bezpieczne sprzątanie po zmarłych

Na kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych składa się opróżnienie lokalu, demontaż materiałów wykończeniowych typu podłogi czy tapety, dezynfekcja wszystkich pomieszczeń i ich dezodoryzacja, ozonowanie, zamgławianie, przygotowanie odpadów biologicznych do bezpiecznej utylizacji.

Ekipa sprzątająca na podstawie stanu, w jaki znajduje się mieszkanie, opracuje szczegółowy harmonogram prac, dobierze odpowiednie metody dezynfekcji i odkażania, specjalistyczny sprzęt, profesjonalne środki chemiczne z atestem. Wszystkie prace zostaną przeprowadzone szybko, precyzyjnie i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Usługi sprzątania po zmarłych dostępne są także w miastach:

 • Kostrzyn nad Odrą
 • Międzyrzecz
 • Słubice

Ozonowanie mieszkań po zmarłych. Całodobowa pomoc

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach w mieście Gorzów Wielkopolski to zbiór wielu czynności koniecznych do tego, by skutecznie oczyścić mieszkanie po zgonie. Wśród nich można wskazać takie, jak: opróżnianie mieszkania, utylizacja przedmiotów, czy kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń. Warto dowiedzieć się, co jeszcze należy wiedzieć, wybierając firmę od dezynfekcji.

Ile kosztuje czyszczenie mieszkań po zmarłych?

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłych?

Koszty sprzątania mieszkań po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim są ustalane indywidualnie z klientem na miejscu zdarzenia, ponieważ wpływa na nie wiele czynników, takich jak wielkość mieszkania i zakres prac sprzątających potrzebnych do usunięcia pozostałości po zmarłym. Koszt podstawowej dezynfekcji wynosi od 800 złotych, a koszt utylizacji całego mieszkania może wynieść kilka tysięcy złotych.

Dlaczego po zgonie w domu niezbędna jest dezodoryzacja?

Dezodoryzacja to proces, który polega na kompletnym usuwaniu zapachu śmierci, a nie tylko na powierzchownym ukrywaniu nieprzyjemnego fetoru. Ten proces jest stosowany w przypadku zgonu w domu. Jeśli zwłoki rozkładają się w domu przez kilka dni, konieczne jest skuteczne i trwałe ich usunięcie, ponieważ mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Infolinia Kastelnik 24/7 - Sprzątanie po zgmarłych Gorzów Wielkopolski

Dla komfortu naszych klientów stworzyliśmy całodobową infolinię, na którą mogą oni dzwonić o każdej porze w celu umówienia najbliższego terminu sprzątania po zgonach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego lub innych miast woj. lubuskiego.

To nie wszystko – wycenimy również bezpłatnie usługę wraz z dojazdem na miejsce. Działamy w całym Lubuskim, ale również w innych ościennych województwach. Poznaj szczegóły oferty czyszczenia mieszkań po zgonach – zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%