Sprzątanie po zgonach
Gorzów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim. Samotna śmierć naturalna w wyniku starzenia się organizmu.

Sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim to usługa firmy Kastelnik, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku. Naszym celem jest wykonywanie realizacji na jak najwyższym poziomie, dlatego wybór skutecznych metod czyszczenia gorzowskich mieszkań po zgonie jest kluczowy. Jedną ze stosowanych przez nas technik jest odkażanie z użyciem specjalistycznego generatora z mocą nawet 240 g/h. Aspektem, o którym nie zapominamy, są również nasi pracownicy, którzy biorą udział w wielu szkoleniach przygotowawczych oraz podnoszących kwalifikacje z branży funeralnej. Gorzów Wielkopolski Karnin i Zakanale to jedne z dzielnic miasta, w których oferujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem.

sprzątanie po zgonach gorzów wielkopolski

Dlaczego z każdym dniem jesteśmy bliżej śmierci?

Śmierć naturalna tj. w wyniku starzenia się organizmu lub choroby to najczęstszy powód śmierci. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy da się powstrzymać organizm przed starzeniem. Jednak jest pewna sprawa, której nie da się ominąć, ponieważ możemy wymienić takie organy podtrzymujące życie jak serce, płuca, nerki i wątrobę możemy przeszczepić. Jednak nie możemy tego zrobić z mózgiem. Każdy organizm posiada funkcje samoregeneracji, jednak z czasem ona jest coraz słabsza. Aktualnie prowadzone są badanie naukowe na temat starzenia się, dziedzinę tę nazwano biogerontologią. Nauka ta bierze pod lupę aspekt zapobiegania tego procesu. Szacuje się, że istnieje 300 powodów, przez które ciało człowieka z każdym dniem obumiera. 

mieszkanie zmarłej osoby

Sprzątanie po zmarłych i dezodoryzacja po zgonie

Bez względu na to, w jaki sposób dochodzi do zgonu, to jeśli w ciele doszło do powstania z któryś znaniom śmierci na przykład plam opadowych, to niezwłocznie winniśmy zatrudnić profesjonalną firmę sprzątająca po zgonach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani ze świadczonych przez nas usług, dlatego stosujemy wyłącznie sprawdzone środki chemiczne, które mają w składzie na przykład fenol i chlor oraz jod. W procesie gnilnym ciała dochodzi również do produkcji uciążliwego fetoru, jedynym wyjściem, aby się go pozbyć, jest skuteczna dezodoryzacja. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług dezynfekcji po zgonie – zadzwoń!

sprzątanie mieszkań po zmarłych

Sprzątanie po zgonach Gorzów Wielkopolski

 • sprzątanie po zgonach w Gorzowie Wielkopolskim Karmin i inne dzielnice; 
 • sprzątanie po zgonie wraz z odkażaniem po chorobach zakaźnych;
 • dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach;
 • dezynfekcja mieszkań po zwłokach Lubuskie;
 • sprzątanie po zmarłych w mieszkaniach oraz domach;
 • czyszczenie po zmarłym;
 • ozonowanie klatek schodowych i usuwanie zapachu śmierci po zmarłych;
 • sprzątanie po zmarłym gorzowskich lokali mieszkalnych po śmierci naturalnej;
 • usuwanie śladów biologicznie niebezpiecznych po rozkładającym się ciele na terenie województwa lubuskiego;
 • likwidowanie wirusów, bakterii i grzybów z przedmiotów użytkowych powstałych po śmierci;
 • przewóz odpadów wtórnych do spalarni w celu utylizacji i sprzątania po zmarłych. 

Sprzątanie po zgonach Gorzów Wielkopolski

Kompleksowe usług sprzątania mieszkań po śmierci

Sprzątanie po zgonach jest kluczowe, gdyż przebywanie w nieoczyszczonym miejscu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i czasem nawet życia. Rozkładające się ciało wydziela szereg niebezpiecznych substancji, w tym trupi jad. Należy wobec tego skutecznie pozbyć się tkanek, krwi i innych substancji wydobywających się ze zwłok. Fachowcy zadbają o to, aby postawiony przez nich lokal był dokładnie oczyszczony, zdezynfekowany i nie stanowił już dla nikogo żadnego zagrożenia.

co zawiera dezynfekcja mieszkania po śmierci

Skuteczne i bezpieczne sprzątanie po zmarłych

Na kompleksowe sprzątanie mieszkań po zmarłych składa się opróżnienie lokalu, demontaż materiałów wykończeniowych typu podłogi czy tapety, dezynfekcja wszystkich pomieszczeń i ich dezodoryzacja, ozonowanie, zamgławianie, przygotowanie odpadów biologicznych do bezpiecznej utylizacji. Ekipa sprzątająca na podstawie stanu, w jaki znajduje się mieszkanie, opracuje szczegółowy harmonogram prac, dobierze odpowiednie metody dezynfekcji i odkażania, specjalistyczny sprzęt, profesjonalne środki chemiczne z atestem. Wszystkie prace zostaną przeprowadzone szybko, precyzyjnie i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

ozonowanie mieszkań po zmarłych

Śmierć naturalna – definicja

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu. Czy po zgonie naturalnym wymagane jest sprzątanie mieszkania? Wszystko zależy od okoliczności, jeżeli masz wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach w mieście Gorzów Wielkopolski to zbiór wielu czynności koniecznych do tego, by skutecznie oczyścić mieszkanie po zgonie. Wśród nich można wskazać takie, jak: opróżnianie mieszkania, utylizacja przedmiotów, czy kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń. Warto dowiedzieć się, co jeszcze należy wiedzieć, wybierając firmę od dezynfekcji.

ile kosztuje czyszczenie mieszkań po zmarłych

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłych?

Koszty dotyczące sprzątania mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim po zgonach są wyliczane indywidualnie z klientem na miejscu zdarzenia. Na całkowity koszt wpływ ma wiele czynników; wielkość mieszkania, czynności, jakie należy podjąć, by wysprzątać mieszkanie po zmarłym. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Dlaczego po zgonie w domu niezbędna jest dezodoryzacja?

Dezodoryzacja to proces, który polega na usunięciu zapachu śmierci, nie tylko na powierzchownym maskowaniu nieprzyjemnego fetoru. Przeprowadza się go w sytuacji zgonu w domu. Jeśli zwłoki przez kilka dni rozkładały się w domu, niezbędne jest ich umiejętne i trwałe zlikwidowanie, gdyż mogą być one niebezpieczne dla zdrowia. 

 

Infolinia Kastelnik 24/7 - Sprzątanie po zgmarłych Gorzów Wielkopolski

Dla komfortu naszych klientów stworzyliśmy całodobową infolinię, na którą mogą oni dzwonić o każdej porze w celu umówienia najbliższego terminu sprzątania po zgonach na terenie Gorzowa Wielkopolskiego lub innych miast woj. lubuskiego.
Pozostałe miasta: Gorzów Wielkopolski, Kraśnik, Zielona Góra, Żagań

To nie wszystko – wycenimy również bezpłatnie usługę wraz z dojazdem na miejsce. Działamy w całym Lubuskim, ale również w innych ościennych województwach. Poznaj szczegóły oferty czyszczenia mieszkań po zgonach – zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%