Sprzątanie po zgonach Gorlice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Gorlicach. Jak przebiega sprzątanie mieszkania po zwłokach?

Nie wiesz, co zrobić z dywanem brudnym z krwi? W takim razie usługa firmy Kastelnik tj. sprzątanie po zgonach Gorlice, dostępna w woj. małopolskim jest dla Ciebie. W ramach prac porządkowych na miejscu zgonu nasi pracownicy zadbają o to, by przeprowadzić dokładne czyszczenie krwi z podłogi i opróżnianie mieszkania po zmarłym.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Możesz zlecić także ozonowanie pomieszczeń i usuwanie przykrych zapachów po rozkładzie zwłok. Usługi dostępne są na terenie:

 • Mieszkań osób prywatnych, w których wykonujemy nie tylko dezynfekcję patogenów, ale również wynoszenie mebli;
 • Klatek schodowych w blokach, gdzie przeprowadzamy dezodoryzację powietrza;
 • Pomieszczeń biurowych i zakładów przemysłowych, gdzie odkażamy powietrze po chorobach zakaźnych pracowników i sprzątamy po wypadkach w pracy.

Czytaj również: dezynfekcja pomieszczeń w Krakowie

Jeśli przyczyną zgonu była choroba zakaźna, to w ciele zmarłej osoby mogą występować patogeny chorobotwórcze, takie jak wirusy, bakterie, grzyby czy pasożyty.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Gorlice.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Gorlice, ul. Legionów

W takich okolicznościach istnieje ryzyko, że osoby, które mają kontakt z ciałem zmarłej, mogą zostać zarażone np. wirusowym zapaleniem wątroby typu B. Zadanie firmy Kastelnik jest więc zneutralizowanie zagrożeń i oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych mikroorganizmów.

Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po rozkładzie ciała

Śmierć w domu niezależnie od tego, jak do niej doszło, wymaga przeprowadzenia dokładnego czyszczenia powierzchni. To właśnie dezynfekcja mieszkań po zmarłych pozwala oczyścić powietrze z trujących gazów i zneutralizować trupi jad po zwłokach.

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych Gorlice.

Proponujemy mieszkańcom Gorlic szeroki zakres usług dezynfekcji, który obejmuje:

 • Odkażanie miejsc śmierci przy pomocy preparatów biobójczych;
 • Ozonowanie pomieszczeń na chorobotwórcze mikroorganizmy;
 • Dezynfekcja mieszkania przy pomocy pistoletów elektrostatycznych;
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • Zamgławianie ULV i mikrodyfuzja pomieszczeń.

Zazwyczaj metody dezynfekcji funeralnej dobieramy do okoliczności śmierci i ilości śladów biologicznych w mieszkaniu. Gdy mamy do czynienia np. ze śmiercią samobójczą i rozległymi plamami krwi na podłodze, sięgamy po mieszane techniki sterylizacji powietrza, ale nie ma raczej szans na usunięcie plam krwi z dywanu. Tego typu materiały tekstylne poplamione płynami ustrojowymi zawsze oddaje się do utylizacji termicznej.

Ozonowanie pomieszczeń na trupie jady

Czy wiesz, że trupi jad jest najbardziej niebezpieczny po upływie około 10 godzin od momentu zgonu? Tylko jak usunąć je z powietrza, czy jest na to jakiś sposób? Doskonałym sposobem na neutralizację trupich jadów jest ozonowanie pomieszczeń po zgonie w Gorlicach.

Usługę ozonowania przeprowadzamy przy pomocy profesjonalnego sprzętu, czyli przemysłowych generatorów ozonu o różnej mocy. Ozonator wytwarza ozon, czyli gaz charakteryzujący się wysoką, bo aż 99% skutecznością biobójczą.

Miejsce, w którym leżało ciało zmarłego w stanie rozkładu, może być skażone biologicznie. Oprócz amin biogennych powstają również bakterie, wirusy i cała masa chemicznych i organicznych związków.

Zastanawiasz się, jak długo należy wietrzyć pomieszczenie po ozonowaniu i kiedy będzie gotowe do użytku? Zazwyczaj wietrzenie trwa od 15 do 30 minut albo dłużej, jeśli zabieg trwał wyjątkowo długo. Ten czas wietrzenia należy dostosować do czasu trwania dezynfekcji. Mieszkanie po dezynfekcji ozonem może być gotowe do użytku jeszcze w tym samym dniu po zakończeniu sprzątania.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Zamgławianie ULV na nieprzyjemny zapach śmierci

Nieprzyjemny zapach po śmierci nie daje Ci spokoju? Nie da się go wywietrzyć, dlatego najlepiej jak najszybciej zlecić sprzątanie po zmarłych połączone z usługami dezodoryzacji. Co ciekawe, nie tylko ozonowanie sprawdza się na brzydki fetor po zgonie, ale również zamgławianie.

W przedsiębiorstwie Kastelnik zlecisz zamgławianie ULV z zimną mgłą na nieprzyjemne zapachy unoszące się w mieszkaniu i na klatce schodowej. Wszystkie nasze usługi są certyfikowane, co oznacza, że po zakończeniu odkażania otrzymasz certyfikaty potwierdzające wykonane prace.

Odzyskiwanie wartościowych przedmiotów po nieboszczyku

Dobrze wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów zatrzymanie cennych przedmiotów po zmarłej osobie. Oferujemy usługę odzyskiwania wartościowych rzeczy i pamiątek po zmarłych. Nie wszystkie rzeczy po nieboszczyku należy poddać utylizacji, ale nie wszystkie nadają się od razu do użytku.

Usuwanie plam krwi z podłogi.

Skażoną krwią podłogę należy jak najszybciej zdezynfekować.

Poddajemy wszystkie rzeczy, które chcesz zatrzymać dokładnej dezynfekcji, zazwyczaj z użyciem suchej mgły i środka biobójczego. Takie rzeczy po dokładnej sterylizacji mogą być użytkowane bez obaw o bezpieczeństwo i zdrowie rodziny zmarłego.

Czym się kierować wybierając firmę sprzątającą po zgonach?

Sprzątanie mieszkania po zgonach powinno być realizowane przede wszystkim z najwyższą dbałością o każdy szczegół na podstawie zaufania pomiędzy zamawiającym i zlecającym usługi dezynfekcji. W pracy technika sprzątania miejsc śmierci nie ma miejsca na błędy i niedopatrzenia i taką dewizą kierujemy się w firmie Kastelnik.

Pomoc w sprzątaniu pomieszczeń po osobie zmarłej.

Oferujemy specjalistyczne sprzątanie po zwłokach w powicie gorlickim. Dezynfekcję niebezpiecznych patogenów realizujemy kompleksowo i z pełną dyskrecją. Dlaczego warto wybrać właśnie firmę Kastelnik do czyszczenia po zwłokach?

 • Stosujemy tylko sprawdzone środki chemiczne z atestem, zatwierdzone przez sanepid;
 • Sprzątanie po zgonach realizujemy wedle ściśle określonych procedur;
 • Wykonujemy także zabieg ozonowania i usuwanie zapachów po zmarłej osobie z mieszkania;
 • Dysponujemy niezbędnym sprzętem jak generatory ozonu i dyfuzory suchej mgły;
 • Jesteśmy dostępni przez całą dobę na naszej infolinii tel. 735-960-510;
 • Wystawiamy niezbędną dokumentację;
 • Zapewniamy certyfikat dekontaminacji na potwierdzenie wykonanych usług.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Gorlicach

Szukasz sprawdzonej firmy oferującej w Gorlicach sprzątanie po zgonach z dezynfekcją trujących organizmów? W firmie Kastelnik usługi sprzątanie po zmarłych zlecisz całodobowo, dzwoniąc na telefon alarmowy. Zapraszamy także do wypełnienia formularza na naszej stronie albo kontaktu w wiadomości e-mail. Warto dodać, iż wszystkie odpady wielkogabarytowe transportowane do miejsca utylizacji zgonie z obowiązującym w naszym kraju prawem.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Niezależnie od tego, czy to śmierć samobójcza, czy śmiertelny wypadek przy pracy, zlecisz u nas kompleksowe prace porządkowe na miejscu zgonu. Blisko 10-letnie doświadczenie w branży dezynfekcji funeralnej pozwoliło nam wyrobić sobie określone standardy pracy, a nasi technicy sprzątania miejsc śmierci przygotowani są na każdy przypadek sprzątania po zgonie.

Oczywiście zawsze konieczne jest zabezpieczenie ciała za pomocą specjalistycznego sprzętu, takiego jak kombinezony ochronne np. Oxychem C310, maski chroniące górne drogi oddechowe i rękawice, aby zminimalizować ryzyko kontaktu z potencjalnymi patogenami. W pomieszczeniu zmarłej osoby może znajdować się nawet ponad 30 trujących związków chemicznych i tego zagrożenia nie wolno bagatelizować.

Certyfikat dekontaminacji po zmarłych z firmy Kastelnik 

Certyfikat odkażania powietrza po zmarłym z firmy Kastelnik jest wydawany dla każdego klienta. Niebezpieczne organizmy usuwamy atestowanymi środkami biobójczymi.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Gorlic (FAQ)

Zastanawiasz się, czy trupi jad jest groźny dla zdrowia? Tak i to bardzo, może powodować zatrucia organizmu i nieprzyjemne objawy, który pojawiają się już po kilku godzinach od zatrucia. Nie warto ryzykować swoim własnym zdrowiem próbę doczyszczenia paneli z krwi. Czyściciele zwłok zrobią to za Ciebie, realizując profesjonalne sprzątanie po zgonach Gorlice.

Sprzątanie Gorlice.

Specjalistyczne firmy sprzątające dysponują niezbędnym wyposażeniem, by przeprowadzić skuteczną dezynfekcję patogenów z mieszkania po zmarłym. Sprawdź najczęściej zadawane pytanie przez mieszkańców Gorlic.

Jaka jest cena za sprzątanie po zgonie w Gorlicach?

Cena za sprzątanie mieszkania po zgonie uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim na koszt usługi wpływa wielkość mieszkania, które ma zostać wysprzątane oraz ilość przedmiotów wielkogabarytowych przeznaczona do utylizacji. W przypadku dezynfekcji pomieszczenia cena może wynieść 800 zł, a za odkażanie całego mieszkania kilkupokojowego do czterech tysięcy złotych.

Co daje dezodoryzacja mieszkania po zgonie?

Dezodoryzacja po zgonie to specjalna usługa, w ramach której technicy stosują środki mające wyeliminować brzydki zapach z pomieszczeń, czyli tzw. eliminatory. Mogą to być środki chemiczne zawierające nadtlenek wodoru albo czwartorzędowe sole amoniowe. Doskonałe efekty w dezodoryzacji daje też ozonowanie pomieszczeń po zgonie. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonu wymaga jedynie wytworzenia odpowiedniego stężenia środka biobójczego.

Gdzie wyrzucić stare ubrania po zmarłym?

Po śmierci bliskiej osoby często zachodzi konieczność pozbycia się całego wyposażenia mieszkania. Zarówno ubrania z szafy, jak i pościel czy meble po zmarłym należy zutylizować legalnie i bezpiecznie. W ramach opróżniania mieszkań po zgonach firmy sprzątające realizują transport rzeczy z mieszkania do spalarni termicznej, gdzie są spalane wraz z niebezpiecznymi drobnoustrojami.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%