Sprzątanie po zgonach Góra

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w mieście Góra. Co warto zabrać na miejsce zgonu?

Jesteś świadkiem zgonu w domu? W takiej sytuacji warto poszukać pomocy specjalistycznej firmy sprzątającej po zmarłych osobach i przeprowadzić kompleksową dezynfekcję skażonego jadem trupim mieszkania.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Dom, w którym doszło do zgonu, pełen jest chorobotwórczych drobnoustrojów, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Osoby, którym zależy na własnym bezpieczeństwie, chcą zazwyczaj pozbyć się tych trujących mikroorganizmów z powietrza, a mało kto wie, jak przeprowadzić takie specjalistyczne odkażania samodzielnie.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Góra Dolnośląskie

Krew na podłodze po zmarłym to bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia. Należy ją jak najszybciej usunąć.

Kompleksowe sprzątanie po zgonach Góra, woj. dolnośląskie to w większości przypadków usługi dezynfekcji miejsc zgonu, utylizacji mebli oraz usuwania przykrych zapachów. Ozonowanie pomieszczeń to w dzisiejszych czasach najbardziej popularna metoda odkażania, która często łączona jest z zamgławianiem suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Jakie sprzęt warto brać do czyszczenia miejsc zgonu?

“98% szkodliwych mikroorganizmów neutralizowana jest w pierwszej fazie ozonowania. W trakcie przeprowadzeniu zabiegu dezynfekcji należy kontrolować stężenie ozonu w powietrzu” – zaleca Mieszko Kastelnik.

Kastelnik to firma sprzątająca po zgonach, która działa na terenie całego kraju. W skażonej krwią i płynami ustrojowymi nieruchomości szkodliwe patogeny po zwłokach usuwane są za pomocą specjalistycznych urządzeń, do których zaliczyć można:

 • Przemysłowy generator ozonu firmy Blue Planet DS-32;
 • Miernik stężenia ozonu Dräger Pac® 8000;
 • Fumigator do suchej mgły;
 • Maszyna do czyszczenia suchym lodem;
 • Sprzęt do mycia maszynowego podłogi.

Sprzątanie po zmarłych Góra. Czym dezynfekować patogeny?

Specjalistyczna dezynfekcja pomieszczeń podczas sprzątania po zgonach w Górze polega na dogłębnym usuwaniu wszelkich niebezpiecznych mikroorganizmów za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, ozonu lub preparatu zawierającego czwartorzędowe sole amoniowe.

Sprzątanie pomieszczenia po zmarłym Góra

Technicy firmy sprzątającej Kastelnik posiadający wieloletnie doświadczenie związane ze świadczeniem usług dezynfekcji i podczas pracy są w stanie usunąć 98% szkodliwych dla zdrowia patogenów takich jak aminy z grupy diaminoalkanów.

Odkażanie miejsc po zmarłych w dzisiejszych czasach przeprowadza się za pomocą nowoczesnych metod, do których należą:

Na czym polega zamgławianie z nadtlenkiem wodoru?

Nadtlenek wodoru jest nieorganicznym związkiem chemicznym, który podczas dezynfekcji mieszkania po zmarłym rozprowadzany jest za pomocą suchej mgły. Istotne jest to, że roztwór ten skutecznie zabija jady trupie i różne szkodliwe drobnoustroje.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Kadaweryna i putrescyna są często obecne w powietrzu domu, gdzie doszło do śmierci i mogą one być odpowiedzialne za wywoływanie zatrucie pokarmowego, a dodatkowo wydzielają bardzo nieprzyjemny zapach.

Dezynfekcja powietrza

Po rozkładzie zwłok mamy do czynienia z przykrym zapachem. Usuwa się podczas dezodoryzacji powietrza.

Do zamgławiania suchą mgłą stosuje się profesjonalny fumigator, który równomiernie rozprowadza gaz z preparatem dezynfekującym po całym pomieszczeniu. Sucha mgła z nadtlenkiem wodoru dzięki swojej lotnej formie w łatwy sposób dostaje się we wszystkie, nawet niewidoczne dla oka miejsca i neutralizuje patogeny.

Sprzątanie mieszkań po zgonach – zaufaj specjalistom

Naszym celem podczas sprzątania górzańskich mieszkań po zgonach jest pozbycie się wszelkich negatywnych konsekwencji śmierci. W niektórych przypadkach wygląda to tak, że opróżniamy całą nieruchomość z mebli i rzeczy osobistych osoby zmarłej.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Samotny zgon z przyczyn naturalnych może doprowadzić nie tylko do smrodu na klatce schodowej, ale i do zanieczyszczenia bakteriologicznego całego mieszkania. Skażone krwią przedmioty po nieboszczyku muszą być przewiezione specjalistycznym transportem, do utylizacji termicznej. Szybkość działania w przypadku czyszczenia pomieszczeń po osobach zmarłych ma duże znaczenie. Specjalistyczne sprzątanie w miejscu zgonu warto przeprowadzić do 12 godzin od wyniesienia ciała przez zakład pogrzebowy.

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik

Usługa sprzątania Kastelnik

 • profesjonalne sprzątanie po zgonach Góra w woj. dolnośląskim;
 • czyszczenie suchym lodem pomieszczeń po zmarłych;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonie, gdzie nastąpił rozkład ciała;
 • sprzątanie mieszkania po zmarłym w wyniku samobójstwa;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów z podłogi;
 • dezodoryzacja po zapachu śmierci z klatki schodowej;
 • czyszczenie podłogi po śladach krwi z płynów ustrojowych;
 • kompleksowe sprzątanie po zmarłych w wypadkach komunikacyjnych;
 • ozonowanie mieszkania po zgonie;
 • usuwanie smrodu z rozkładu zwłok z powietrza;
 • utylizacja mebli;
 • dezynfekcja nadtlenkiem wodoru o wysokim stężeniu;
 • odkażanie miejsca zgonu środkami chemicznymi.

Jesteśmy dostępni całodobowo na terenie całej Polski!

Warto podkreślić, iż dla wszystkich zainteresowanych osób, które chcą zamówić sprzątanie po zgonie w Górze, jesteśmy dostępni całodobowo. Wiemy, że śmierć przychodzi nagle i często jesteśmy nią po prostu zaskoczeni. Czyszczenie pomieszczenia po zmarłym najlepiej zlecić profesjonalnej firmie Kastelnik, która w szybkim czasie pozbędzie się wszystkich chorobotwórczych patogenów po rozkładzie zwłok.
Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne, a podczas dezynfekcji zabezpieczamy się za pomocą środków ochrony osobistej. Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za sprzątanie po zmarłym? Zadzwoń – wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Usługi tj. sprzątanie po zwłokach realizujemy w miastach:

Certyfikat dezynfekcja mieszkania

Zaufaj naszemu doświadczeniu w odkażaniu patogenów.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Nasza baza wiedzy na temat sprzątania po zgonie jest szeroka, dlatego chcemy podzielić się nią ze wszystkimi zainteresowanymi osobami. Warto zapoznać się z podstawowymi zagrożeniami dotyczącymi pracy profesjonalnych firm sprzątających po zwłokach w stanie głębokiego rozkładu, wówczas łatwiej będzie zrozumieć, za co składa się na cenę usługi.

Sprzątanie Góra

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłym?

Koszt sprzątania po zmarłym najczęściej podawany jest indywidualnie dla każdego klienta. Inną cenę zapłacimy za utylizację mebli z dużego domu, a inną za wyniesienie sofy we krwi z kawalerki. Pod uwagę należy wziąć obszar do mycia i ilość rzeczy do utylizacji oraz jaki potrzebny jest konkretnie specjalistyczny sprzęt. Podstawowy koszt odkażania jednego pomieszczenia rozpoczyna się już od 800 zł netto.

Czym dezynfekuje się powierzchnie po zgonie?

Wszystkie powierzchnie po zgonie powinny zostać solidnie zdezynfekowane za pomocą atestowanych środków chemicznych. Jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji jest ozonowanie. Często przeprowadza się je w połączeniu w preparatem zawierającym czwartorzędowe sole amoniowe. Inne często stosowane środki zawierają w swoim składzie chlor, fenol i jego pochodne.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%