Sprzątanie po zgonach Golub-Dobrzyń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Golubiu-Dobrzyniu. Jakich narzędzi używa się do dezynfekcji miejsca śmierci?

Szukasz pomocy przy usuwaniu skutków śmierci w Twoim domu? Rodzinna firma Kastelnik usługę tj. sprzątanie po zgonach Golub-Dobrzyń woj. kujawsko-pomorskie wykonuje już od ponad 10 lat. Jesteśmy doświadczoną grupą specjalistów, którzy potrafią dokładnie zdezynfekować każde miejsce z niebezpiecznych patogenów po zmarłej osobie.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Golub-Dobrzyń, ul. Marii Konopnickiej.

Do pracy przy usuwaniu jadów trupich z powietrza używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu i atestowanych środków biobójczych. Usuwanie trujących drobnoustrojów to zadanie wymagające dużej ostrożności, ponieważ organizmy te mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. W związku z tym stosujemy tylko najlepsze narzędzia:

 • Ozonator Blue Planet o mocy do 240 g/h;
 • Miernik stężenia ozonu Dräger Pac® 8000;
 • Aparat do zamgławiania.

Dzięki całodobowemu telefonowi alarmowemu, klienci szukający wsparcia w zakresie dezynfekcji miejsca po zwłokach mogą skontaktować się z nami w każdej chwili i zgłosić swoje problemy. Bez względu na to, czy chodzi o krew na podłodze, czy pytanie dotyczące usuwania przykrych zapachów nasi specjaliści z Biura Obsługi Klienta Kastelnik są gotowi, by służyć pomocą i rozwiązać każdy Twój problem.

“Czyszczenie płynów ustrojowych z podłogi po zmarłych osobach koniecznie należy usunąć do 30 godzin, zanim zlecą się muchy plujki i inne owady” – informuje Mieszko Kastelnik, szef firmy sprzątającej.

Okazuje się, iż na terenie całej polski jest tylko kilka profesjonalnych firm, które na rynku funeralnym działają dłużej niż 10 lat, a bez odpowiedniego doświadczenia nie da się poprawnie wyeliminować groźnych patogenów i niewielkich rozmiarów szkodliwych drobnoustrojów. Na terenie miasta Golub-Dobrzyń dezynfekcję mieszkania po zmarłej osobie zamówisz pod całodobowym numerem telefonu +48 735-960-510.

Dezynfekcja po zgonach Golub-Dobrzyń.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych woj. kujawsko-pomorskie

Zabrudzone krwią powierzchnie podłogi i nieświeże powietrze w pomieszczeniu, w którym doszło do zgonu, to miejsca skażone biologicznie przez szkodliwe patogeny. Należy wiedzieć, iż kategorycznie nie zaleca się przebywania w miejscu, gdzie doszło do rozkładu zwłok. Pomieszczenia po zmarłych osobach trzeba dokładnie zdezynfekować, by móc w bezpieczny sposób ponownie je użytkować.

Dezynfekcja po zmarłych nie polega na usunięciu chorobotwórczych drobnoustrojów z ciała nieboszczyka, ale z jego mieszkania. Nowoczesne firmy sprzątające takie jak przedsiębiorstwo Kastelnik używają wyłącznie skutecznych form odkażania jak np.:

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach w powiecie golubsko-dobrzyńskim

Ozon jest pierwiastkiem występującym w naszej atmosferze, lecz w stężeniu co najmniej 5 ppm jest świetnym środkiem dezynfekującym. Do ozonowania potrzebny jest przemysłowy generator ozonu.

Postaw na bezpieczeństwo i zamów ozonowanie miejsca zgonu u wykwalifikowanych specjalistów z firmy Kastelnik. Usługi sprzątania przeprowadzamy całodobowo!

Tylko dzięki naszemu doświadczeniu w odkażaniu jadów trupich, możesz być pewien, że usługa sprzątania zostanie wykonana w sposób bezpieczny, zgodnie z najwyższymi standardami wytyczonymi przez Sanepid.

Mieszkanie zmarłej osoby w trakcie sprzątania.

Mieszkanie zmarłej osoby w trakcie sprzątania z dezynfekcją ozonem.

Technicy firmy Kastelnik są przeszkoleni do ozonowania powietrza na wysokim stężeniu, a podczas każdej dezynfekcji zabezpieczane są ich ciała za pomocą środków ochrony osobistej tj.:

 • Kombinezonów chroniących przed czynnikami bakteriologicznymi, norma EN 14126:2003+AC:2004;
 • Masek spełniających normę EN136;
 • Rękawic – z normą EN 374.

Sprzątanie mieszkań po śmierci samotnej – opróżnianie pomieszczeń

W przypadkach śmierci samotnej często dochodzi do zaawansowanego rozkładu zwłok. W gnijących zwłokach mogą zagnieździć się muchy plujki, a z ich jak wylęgnąć larwy czerwie.

Widok gnijącego zmarłego wraz z płynami ustrojowymi, czy zaschnięta krwią potrafi być bardzo wstrząsający dla jego bliskich. Dlatego często jeździmy do domów i mieszkań, gdzie występuje taki widok.

Rozkład ciała na podłodze.

Zajmujemy się kompleksowym opróżnianiem mieszkań po zwłokach. Wynosimy skażone meble i przedmioty użytkowe. Przewozimy je transportem z pozwoleniem ADR do utylizacji termicznej.

Usługi sprzątania firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zgonach Golub-Dobrzyń i okoliczne miejscowości;
 • sprzątanie miejsc po zmarłych w wyniku samobójstwa;
 • ozonowanie klatki schodowej po zgonie naturalnym;
 • odkażanie skażonych powierzchni po nieboszczyku;
 • opróżnianie mieszkań z mebli i gabarytów;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja termiczna mebli po rozkładzie ciała;
 • usuwanie śladów krwi;
 • dezynfekcja miejsca zdarzenia np. po wypadku w pracy;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach samochodowych;
 • odkażanie strychów i piwnic po samobójcach;
 • transport z pozwoleniem ADR przedmiotów skażonych;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu trupa.

Całodobowa infolinia Kastelnik 24/7

Zapewniamy Ci pełną dostępność – infolinia alarmowa Kastelnik działa dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w każdej sytuacji, a nasze usługi obejmują nie tylko ozonowanie pomieszczeń po zmarłych dla zarządców nieruchomości, ale i dla osób prywatnych.

Zadzwoń do nas i zamów sprzątanie po zgonie już teraz! Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc wszystkim osobom, które są poszkodowane w związku ze śmiercią bliskiej osoby. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc

Certyfikat dezynfekcji po zmarłych z firmy Kastelnik.

Kastelnik wydaje certyfikat dezynfekcji po zmarłych po zakończeniu usługi. 

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

(FAQ) Baza wiedzy dla mieszkańców Golubia-Dobrzynia

Stworzyliśmy dział FAQ – na temat sprzątania po zmarłych dla mieszkańców Golubia-Dobrzynia, aby pomóc w rozwiązaniu najczęściej pojawiających się problemów i odpowiedzieć na nurtujące rodzinę nieboszczyka pytania.

Sprzątanie Golub-Dobrzyń.

W tej sekcji nasi klienci zyskują dostęp do cennych informacji i porad dotyczących czyszczenia pomieszczeń po zgonie. Ważne jest, aby nie otwierać okien i nie wietrzyć mieszkania, przed przyjazdem ekipy sprzątającej. Jakie pytania najczęściej zadają osoby poszukujące usług tego typu?

Ile trwa dezynfekcja po zgonie?

Czas dezynfekcji po zgonie ustalany jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Zależy on wielkości skażonej powierzchni i metody, której należy użyć, by całkowicie usunąć chorobotwórcze patogeny. Orientacyjny czas dezynfekcji małego mieszkania posiadającego ślady biologiczne (krew, płyny ustrojowe) wynosi od 4 do 8 godzin.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest niebezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń nie jest niebezpieczne, jednak powinny je wykonywać wyłącznie osoby odpowiednio przeszkolone w zakresie usuwania drobnoustrojów z miejsca zgonu. Czy wiesz, że stężenie ozonu – 5 ppm jest śmiertelne dla człowieka? Specjaliści ozonujący pomieszczenia pracują w kombinezonach i maskach ochronnych, a cały proces kontrolują za pomocą mierników ozonu. Po dezynfekcji można wrócić bez obaw do bezpiecznego użytkowania pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%