Sprzątanie po zgonach Goleniów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Goleniowie. Jak usunąć płyny ustrojowe z podłogi?

Czujesz nieprzyjemny zapach zwłok w mieszkaniu? To znak, że powinieneś zlecić sprzątanie po zgonach Goleniów, woj. zachodniopomorskie – połączone z dezynfekcją miejsca zgonu. Należy usunąć dokładnie wszelkie ślady krwi i płynów ustrojowych z podłóg, ponieważ to one w połączeniu z trupim jadem wydzielają tę przykrą woń.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Goleniów.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Goleniowie, ul. Piaskowa.

Specjalistyczne usługi sprzątania oferowane przez firmę Kastelnik obejmuje czyszczenie miejsc takich jak:

 • Sprzątanie mieszkań po zgonach w Goleniowie;
 • Sprzątanie mieszkania po samobójstwie;
 • Sprzątanie po osobach zmarłych z przyczyn naturalnych;
 • Czyszczenie po zaawansowanym stanie rozkładu zwłok;
 • Sprzątanie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • Dezynfekcja mieszkania po morderstwie.

Na czym polegają specjalistyczne usługi sprzątające po zmarłych?

Czy wiesz, że sprzątanie po zmarłych to złożony proces sprzątania? Nie wystarczy tylko umyć okna i wytrzeć podłogi z krwi. Kompleksowe czyszczenie po zwłokach to zbiór czynności prowadzących do usunięcia zagrożeń biologicznych i przygotowanie mieszkania do ponownego zamieszkania. Usługi porządkowe na miejscu zgonu oferowane przez firmę Kastelnik obejmują następujące prace:

 • Proces czyszczenia śladów krwi i płynów ustrojowych z podłogi;
 • Opróżnianie mieszkania ze starych mebli i odpadów niebezpiecznych;
 • Wywóz gabarytów do spalarni termicznej;
 • Dezynfekcja mieszkania za pomocą środków chemicznych z atestem;
 • Ozonowanie mieszkania na patogeny po rozkładzie zwłok;
 • Odzyskiwanie cennych przedmiotów na życzenie klientów;
 • Zamgławianie ULV i mikrodyfuzja pomieszczeń.

Dezynfekcja po zgonach jest ważnym procesem mającym na celu zminimalizowanie ryzyka przeniesienia chorób zmarłego i patogenów powstałych po rozkładzie ciała na osoby trzecie. Ważne jest, by usługę sprzątania realizować przy pomocy sprawdzonych dezynfektantów i wykorzystywać specjalistyczny sprzęt.

Dezynfekcja po zmarłym Goleniów.

Często stosowanym środkiem dezynfekcyjnym jest chlor, który ma silne właściwości utleniające, eliminujące bakterie i wirusy poprzez niszczenie ich błon komórkowych. Chlor jest również stosowany jako dezynfekcyjny gaz w celu usunięcia zapachów i zneutralizowania substancji chemicznych, takich jak amoniak i siarkowodór, które wydziela ciało człowieka po śmierci.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w Goleniowie

Czujesz nieprzyjemny zapach po zwłokach w domu? Warto wiedzieć, że wietrzenie mieszkania nic nie da, a jedynie profesjonalna dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Goleniów pozwoli w pełni usunąć zapach śmierci.

Nie każdy wie, że otwieranie okien, by wywietrzyć zapach po rozkładzie zwłok, może przynieść więcej szkody niż pożytku. Ta woń rozkładającego się ciała szybko zwabi setki much plujek, muchówki i inne robactwo, które lgnie do trupa. Takie postępowanie, zamiast usprawnić proces czyszczenia pomieszczeń po zmarłym, wręcz przeciwnie – skomplikuje go jeszcze bardziej.

Dezynfekcja po zgonach Goleniów

Warto wiedzieć, że usuwanie zapachu po śmierci powinno być przeprowadzane przez specjalistyczną ekipę, która dysponuje profesjonalnym zapleczem technologicznym i wiedzą, jak aplikować preparaty biobójcze.

W takim procesie eliminacji brzydkich zapachów wykorzystywane są specjalne środki chemiczne tzw. eliminatory. To właśnie one za sprawą odpowiednich składników aktywnych jak nadtlenek wodoru czy czwartorzędowe związki amoniowe są w stanie zneutralizować zapach trupa. Dodatkowo cały proces uzupełniany jest o ozonowanie po zgonie, które usuwa niechciane zapachy szybko, a co najważniejsze – trwale.

Usługi dezynfekcji po zgonach w powiecie goleniowskim wraz z usuwaniem zapachu po zwłokach zlecisz na całodobowej infolinii tel. 735-960-510.

Usługi firmy Kastelnik w zakresie czyszczenia miejsc śmierci

W zależności od rodzaju śmierci może być konieczne przeprowadzenie innych etapów sprzątania. Zgon w domu zazwyczaj wymaga usunięcia zwłok i oczyszczenia powietrza przez ozonowanie pomieszczeń. W niektórych przypadkach, gdy zgon nastąpił w wyniku choroby zakaźnej, konieczna może być dokładna sterylizacja pomieszczeń i przedmiotów, z którymi zmarła osoba miała kontakt.

Mieszkanie w trakcie dezynfekcji.

Mieszkanie w trakcie dezynfekcji maszyną do ozonowania pomieszczeń.

W przypadku samobójstwa, szczególnie jeśli doszło do samobójstwa przez powieszenie, postrzelenie lub skok z wysokości, na podłogach i meblach może pozostać dużo krwi, płynów ustrojowych i innych zanieczyszczeń biologicznych.

W takich sytuacjach profesjonalna dezynfekcja powierzchni i przedmiotów musi zostać przeprowadzona dokładnie i zgodnie z wytycznymi dotyczącymi usuwania i utylizacji zanieczyszczeń biologicznych.

W każdym przypadku sprzątanie po zgonie z przyczyn naturalnych lub czyszczenie po samobójstwie powinno być przeprowadzone przez wykwalifikowany personel, który posiada odpowiednie narzędzia i środki czystości, a także wie, jak zabezpieczyć się przed zakażeniem. Wymagającym zadaniem jest również sprzątanie po zabójstwie, w wyniku którego również dochodzi do rozlewu płynów ustrojowych po mieszkaniu.

Opróżnianie mieszkań po zgonach naturalnych

W firmie Kastelnik sprzątanie po zmarłym Goleniów zlecisz przez całą dobę, dzwoniąc pod numer tel. 735-960-510. Nasze kompleksowe usługi obejmują również proces tj. likwidacja mieszkania po śmierci. Zajmujemy się dokładnym opróżnianiem lokalu, by następnie wszystkie stare wersalki, ubrania i gabaryty przewieźć do legalnej utylizacji.

Już nie musisz się zastanawiać, gdzie zlecić wywóz kanapy z mieszkania, ponieważ w ramach jednej usługi zajmiemy się wszystkim, by Twój lokal był w pełni bezpieczny i sterylnie czysty.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w powiecie goleniowskim

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy świadczą usługi skutecznej dezynfekcji po zgonie w województwie zachodniopomorskim. Dla naszych pracowników kwestia bezpieczeństwa jest pierwszorzędna, dlatego w trakcie realizacji prac korzystają oni z pełnej odzieży ochronnej, którą zapewnia nasz dział BHP.

Usuwanie krwi na klatce schodowej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Sprzątanie po zgonie realizujemy zawsze przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, a krew z podłóg usuwamy przy użyciu suchego lodu i środków chemicznych. Nasze usługi sprzątania po zgonach dedykujemy dla:

 • Osób prywatnych;
 • Instytucji państwowych;
 • Zarządców nieruchomości, w których doszło do śmierci.

Zamgławianie suchą mgłą na nieprzyjemny zapach po zwłokach

Dezynfekcja mieszkania po zgonie za pomocą zamgławiania suchą mgłą jest skuteczną metodą na szybkie wyeliminowanie drobnoustrojów po śmierci w domu. Polega ona na rozpylaniu suchej mgły ze środkiem chemicznym przy pomocy specjalnego dyfuzora. To specjalistyczne urządzenia rozpyla małe kropelki suchej mgły po całym pomieszczeniu, dokładnie oczyszczając je z niebezpiecznych wirusów i trupich jadów.

W naszej ofercie dezynfekcji funeralnej znajdziesz nie tylko zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, ale również zamgławianie ULV, czyli zimną mgłą, a także usługi mikrodyfuzji pomieszczeń. W każdym przypadku śmierci wykonujemy również ozonowanie pomieszczeń.

Technik firmy Kastelnik.

Technicy firmy sprzątającej Kastelnik po zakończonej dezynfekcji przekazują certyfikat.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

 • Świnoujście
 • Szczecin
 • Szczecinek
 • Wałcz

Baza wiedzy dla mieszkańców Goleniowa (FAQ)

Szukasz firmy sprzątającej, która opróżni mieszkanie po nieboszczyku? Zlecając kompleksowe sprzątanie po zgonach w Goleniowie, zyskujesz pewność, że mieszkanie zostanie oczyszczone z trujących związków chemicznych, a wszystkie zbędne graty zostaną przewiezione do spalarni termicznej. Sprawdź najczęściej zadawanie pytania przez mieszkańców Goleniowa.

Sprzątanie Goleniów.

Czy można brać rzeczy po zmarłej osobie?

Nie należy korzystać z rzeczy po zmarłej osobie bez uprzedniego odkażenia ich przy użyciu specjalistycznej chemii. W przypadku skażenia krwią przedmiotów, najlepiej jest przekazać je specjalistom z firmy sprzątającej. Zespół ekspertów zajmie się opróżnieniem mieszkania po zmarłym i bezpiecznym przetransportowaniem wszystkich rzeczy do utylizacji.

Jak usunąć nieprzyjemny zapach śmierci w mieszkaniu?

Zapach po zmarłej osobie jest bardzo silny i może przenosić się nawet na klatkę schodową. Profesjonalne techniki dezodoryzacji pozwalają na skuteczne usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Ozonowanie mieszkania jest jednym z najczęściej stosowanych sposobów, ale również zamgławianie suchą mgłą może być skutecznym rozwiązaniem na ten uporczywy swąd.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%