Sprzątanie po zgonach Gogolin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zgonach w opolskim Gogolinie. Faza pośmiertna – problem, z którym zmagają się bliscy zmarłego.

Na terenie gminy Gogolin oferujemy usługę sprzątanie po zgonach. Podczas pracy nasi technicy ubierają ochronne kombinezony jednorazowe, to bardzo ważne biorąc pod uwagę aspekt BHP oraz ogólnego bezpieczeństwa. Firma kompleksowo sprzątająca po zgonie w woj. opolskim Kastelnik dba o wysoką jakość wykonywanych usług. Dlatego stosuje wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz profesjonalny sprzęt dezynfekujący. Dojedziemy na bezpłatną wycenę w takich miejscowościach gminy Gogolin jak Kamień Śląski i Górażdże oraz Malnia wraz z Komorkiem.

Żałoba po śmierci bliskiego

Gniew czy wyciszenie? Jakie emocje władają osobami, które straciły kogoś bliskiego? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ każdy reaguje inaczej. Stan poczucia winy, czy wielkiego smutku to część żałoby, którą po prostu musimy przejść. Powinniśmy wówczas przeżyć to, jak należy. Nie powinno się wypierać tego, co się dzieje, ponieważ możemy mieć w związku z tym problemy natury psychologicznej w przyszłości. Okres ten to czas na przepracowanie uczucia straty i bólu. Nierzadko w tym czasie stajemy się wycofani i nie chcemy przebywać w towarzystwie, jednakże ważne jest wsparcie od osób bliskich.

Wyrzutami sumienia często obarczają się dzieci osób starszych, które mieszkały samotnie. Jeśli dziecko kontaktowało się rzadko z rodzicem, to możliwe, że zmarły mógł leżeć w domu na tyle długo, że w ciele doszło do rozkładu. Co w takim przypadku? Należy pamiętać, że doszło już do pojawienia się znamion śmierci, czyli między innymi wydalaniu płynów gnilnych, a co za tym idzie wydzielania się nieprzyjemnego zapachu. Wyczuwalny może być on nawet na klatce schodowej!

Jeśli dojdzie do takiego przypadku, musimy niezwłocznie wezwać profesjonalną firmę odkażającą po rozkładających się zwłokach. Jest ona przygotowana do profesjonalnej dezynfekcji lokali mieszkalnych za pomocą skutecznych metod, takich jak:

  • zamgławianie na zimno i gorąco;
  • ozonowanie;
  • zanurzanie w specjalistycznej cieczy roboczej.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się kiedy możemy przyjechać na wycenę zlecenia.

 Sprzątanie po zgonach Gogolin – oferta firmy Kastelnik 

  • Sprzątanie po zgonach Gogolin woj. opolskie;
  • sprzątanie domów po śmierci naturalnej;
  • dezynfekcja i sprzątanie po zmarłym;
  • odkażanie mieszkań i sprzątanie po zwłokach;
  • likwidowanie nieprzyjemnego odoru śmierci;
  • dezodoryzacja pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
  • utylizacja odpadów biologiczne niebezpiecznych powiat gogoliński.

Dezodoryzacja po zgonie

Dezodoryzacja jest to zabieg wykonywany przez profesjonalne firmy sprzątające po zgonach, polegający na skutecznej neutralizacji odoru po rozkładających się zwłokach. Dezaktywacja cząsteczek tworzących odór jest możliwa tylko dzięki odpowiednim środkom tzw. eliminatorom. Posiadają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony.

Całodobowy telefon alarmowy 7/24

Jesteśmy dyspozycyjni dla naszych klientów przez całą dobę, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu ustalenia najszybszego terminu usługi sprzątania po zgonach w powiecie gogolińskim. Po zakończonej pracy nasi specjaliści zostawiają dedykowany dokument świadczący po przeprowadzonej realizacji. Posiadamy konkurencyjne ceny co do jakości naszych usług!

Bezpłatna wycena zlecenia już w 20 minut! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%