Sprzątanie po zgonach
Gniezno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Gnieźnie. Dezynfekcja mieszkań po zgonie

Sprzątanie po zgonie Gniezno to usługa, którą wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego. Do pracy używamy wyłącznie nowoczesne metody dezynfekcji oraz atestowane środki chemiczne. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy sprzątanie po zmarłych wykonują z należytym szacunkiem i dokładnością. Realizacje sprzątanie po zmarłym zamówić można poprzez naszą całodobową infolinię. Możliwe jest tam również skorzystanie z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy w takich dzielnicach jak np.: Gniezno Arkuszewo i Kokoszki.

Sprzątanie po zgonach Gniezno

Morderstwa w Polsce – czy mamy problem?

Morderstwo to celowe odebranie komuś życia. Tak naprawdę mordercy często uważani są za przykładowych ojców, czy matki i nikt nie podejrzałby ich o zbrodnie. Jednak rzeczywistość jest inna. W samej Polsce średnio jedna osoba ginie w wyniku morderstwa. Według danych GUS rok 2020 był rekordowy, jeśli chodzi o popełniane zbrodnie. Czas pandemii uwięził wielu ludzi w domu, co nie raz wywoływało w nich agresje. Na sile również przybrała niestety przemoc domowa. Jej ofiary są bezbronne. Gdy mamy do czynienia z morderstwem, możemy zobaczyć ślady krwi, rozerwane tkanki. Miejsce zbrodni jest chronione przez służby policji. Nie mogą tam wchodzić osoby trzecie. Sprzątanie po morderstwie może wykonywać tylko profesjonalna firma sprzątająca – co należy wówczas do jej zadań?

 • Usuwanie śladów krwi lub tkanek miękkich;
 • likwidowanie substancji skażonych;
 • dezynfekcja miejsca zbrodni;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po morderstwach.

Należy pamiętać o tym, że pracownicy firmy, która oferuje sprzątanie po zwłokach, są zobowiązani do bezwzględnej dyskrecji. Sprzątanie po zmarłym w wyniku morderstwa to nie tylko mycie, ale i usuwanie zapachu śmierci, czyli tzw. dezodoryzacja. Gdy ciało zostaje odkryte późno, dojdzie w nim do procesu gnilnego  i produkcji uciążliwego fetoru. Jeśli chcesz zamówić usługę sprzątanie po zgonach w Gnieźnie – zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię. 

Sprzątanie po zmarłych Gniezno

 • sprzątanie po zgonie Gniezno i powiat gnieździeński: Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo;
 • sprzątanie po zmarłym w woj. wielkopolskim;
 • czyszczenie po zmarłych i usuwanie plam krwi z posadzek;
 • dezynfekcja po zwłokach w wyniku morderstwa;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci w wyniku zbrodni;
 • odkażanie po chorobach zakaźnych;
 • utylizacja mieszkań po zgonach;
 • likwidowanie mieszkań po samobójcach.
 • ozonowanie po zmarłych, zgonach;

W jakim celu przeprowadzamy dezodoryzację funeralną?

Dezodoryzacja funeralna po śmierci to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne atestowane preparaty, które nazywane są również eliminatorami oraz posiadać do tego odpowiednie kwalifikacje. W branży sprzątania funeralnego jest ona przeprowadzana w celu usunięcia fetoru po rozkładających się zwłokach zmarłego.

Dezynfekcja po zmarłym. Sprzątanie funeralne Kastelnik w Wielkopolsce

Szukasz profesjonalnej usługi na sprzątanie po zgonach Gniezno? Zapraszamy do zamówienia jej u nas, dzwoniąc na bezpłatną infolinię, która działa przez całą dobę. Nasza wykwalifikowana ekipa chętnie dojedzie również  bezpłatnie  na wycenę zlecenia, co doceniają nasi dotychczasowi klienci. Zawsze działamy z zachowaniem zasad BHP i z należytym szacunkiem i dyskrecją.

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Kalisz, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła oraz mniejsze miejscowości Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%