Sprzątanie po zgonach
Gniezno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Gnieźnie. Dezynfekcja mieszkań po zgonie w miejscu zamieszkania

Sprzątanie po zgonie Gniezno to usługa, którą wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego. Do pracy używamy wyłącznie nowoczesne metody dezynfekcji oraz atestowane środki chemiczne. Kompleksowe sprzątanie mieszkań po zgonach oferujemy nie tylko w Gnieźnie, ale również w powiecie gnieźnieńskim, w miastach: Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo. Ozonowanie mieszkania w przypadku śmierci wykonujemy na terenie całej polski profesjonalnym sprzętem do dezynfekcji.

Pracownicy firmy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy sprzątanie po zmarłych wykonują z należytym szacunkiem i dokładnością. Realizacje tj. sprzątanie po zmarłym zamówić można poprzez naszą całodobową infolinię. Możliwe jest tam również skorzystanie z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy w takich dzielnicach jak np.: Gniezno Arkuszewo i Kokoszki.

Sprzątanie po zgonach Gniezno woj. wielkopolskie

Morderstwa w Polsce – czy mamy problem?

Morderstwo to celowe odebranie komuś życia. Tak naprawdę mordercy często uważani są za przykładowych ojców, czy matki i nikt nie podejrzałby ich o zbrodnie. Jednak rzeczywistość jest inna. W samej Polsce średnio jedna osoba ginie w wyniku morderstwa. Według danych GUS rok 2020 był rekordowy, jeśli chodzi o popełniane zbrodnie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Czas pandemii uwięził wielu ludzi w domu, co nie raz wywoływało w nich agresje. Na sile również przybrała niestety przemoc domowa. Jej ofiary są bezbronne. Gdy mamy do czynienia z morderstwem, możemy zobaczyć ślady krwi, rozerwane tkanki. Miejsce zbrodni jest chronione przez służby policji. Nie mogą tam wchodzić osoby trzecie. Sprzątanie po morderstwie może wykonywać tylko profesjonalna firma sprzątająca – co należy wówczas do jej zadań?

 • Usuwanie śladów krwi lub tkanek miękkich;
 • Likwidowanie substancji skażonych;
 • Kompleksowa dezynfekcja miejsca zbrodni;
 • Dezodoryzacja pomieszczeń po morderstwach.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu zgonach w Gnieźnie.

Oferujemy usługi czyszczenia i dezynfekcji mieszkań przez całą dobę – Kastelnik.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Należy pamiętać o tym, że pracownicy firmy, która oferuje sprzątanie po zwłokach, są zobowiązani do bezwzględnej dyskrecji. Sprzątanie po zmarłym w wyniku morderstwa to nie tylko mycie, ale i usuwanie zapachu śmierci, czyli tzw. dezodoryzacja. Gdy ciało zostaje odkryte późno, dojdzie w nim do procesu gnilnego  i produkcji uciążliwego fetoru. Jeśli chcesz zamówić usługę sprzątanie po zgonach w Gnieźnie – zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię. 

Usuwanie śladów krwi po zgonie

Krew po zmarłej osobie na pododze.

Sprzątanie po zmarłych Gniezno

 • sprzątanie po zgonie Gniezno i powiat gnieźnieński: Czerniejewo, Kłecko, Trzemeszno, Witkowo;
 • sprzątanie po zmarłym w woj. wielkopolskim;
 • czyszczenie po zmarłych i usuwanie plam krwi z posadzek;
 • dezynfekcja po zwłokach w wyniku morderstwa;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci w wyniku zbrodni;
 • odkażanie po chorobach zakaźnych;
 • utylizacja mieszkań po zgonach;
 • likwidowanie mieszkań po samobójcach.

Czytaj także: ozonowanie mieszkań po zgonach

Jak wygląda dezynfekcja miejsca zgonu?

W jakim celu przeprowadzamy dezodoryzację funeralną?

Dezodoryzacja funeralna po śmierci to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne atestowane preparaty, które nazywane są również eliminatorami oraz posiadać do tego odpowiednie kwalifikacje. W branży sprzątania funeralnego jest ona przeprowadzana w celu usunięcia fetoru po rozkładających się zwłokach zmarłego.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Gniezno

Dezynfekcja po zmarłym. Sprzątanie funeralne Kastelnik w Wielkopolsce

Szukasz profesjonalnej usługi na sprzątanie po zgonach Gniezno? Zapraszamy do zamówienia jej u nas, dzwoniąc na bezpłatną infolinię, która działa przez całą dobę. Nasza wykwalifikowana ekipa chętnie dojedzie również  bezpłatnie  na wycenę zlecenia, co doceniają nasi dotychczasowi klienci. Zawsze działamy z zachowaniem zasad BHP i z należytym szacunkiem i dyskrecją.

Gdzie nas znajdziesz:

Firma sprzątająca Kastelnik

Certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie w mieście Gniezno.

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonach Gniezno to proces, na który składa się wiele specjalistycznych czynności. Utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów zmarłego, ozonowanie pomieszczeń najskuteczniejszymi na rynku generatorami ozonu, zamgławianie suchą mgłą i to tylko niektóre z nich. Co jeszcze warto wiedzieć na temat czyszczenia pomieszczeń po śmierci.

Firma Kastelnik

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zgonie?

Koszt czyszczenia pomieszczenia po zgonie uzależniony jest od kilku czynników. Ilość rzeczy do utylizacji i ilość materiału biologicznego, który należy usunąć, to od tych usług może zależeć koszt sprzątania pomieszczenia po zmarłym. Koszty te ustalane są indywidualnie z klientem po wizji lokalnej i mogą wynieść się od 700 zł do kilku tysięcy złotych za czyszczenie całego mieszkania.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Profesjonalna dezynfekcja domu pozwala na całkowite wyeliminowanie mikroorganizmów niebezpiecznych dla zdrowia i patogenów. W tym celu stosuje się czwartorzędowe sole amoniowe. Wysoce zadowalające efekty daje również zamgławianie suchą mgłą z wykorzystaniem nadtlenku wodoru.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%