Sprzątanie po zgonach
Głubczyce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Głubczycach. Jak profesjonalnie sprzątać po zgonach w domu? Skuteczne usuwanie bakterii, wirusów i grzybów

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Kompleksowe sprzątanie po zgonach w Głubczycach świadczymy już od wielu lat. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokich kwalifikacji naszym pracownikom, poprzez liczne szkolenia. Stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz atestowane środki dezynfekcyjne, dzięki czemu nasze realizacje przeprowadzane są w bezpieczny sposób.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Głubczyce

Stare przedmioty należy jak najszybciej zutylizować. Stanowią one zagrożenie dla zdrowia.

Niezbędne podczas czyszczenia głubczyckich mieszkań po zgonie jest dostosowanie się do zasad BHP. Wiemy, jak ciężki jest stan żałoby, dlatego robimy wszystko, aby naszym klientom go ułatwić np. za pomocą naszej infolinii, która działa 24/7. Ponadto przyjeżdżamy na bezpłatne oględziny w celu wyceny w całej gminie Głubczyc m.in. w Chomiążach i Lisięcicach. Oferujemy również całodobowe sprzątanie mieszkań w miejscowościach tj. Baborów, Kietrz. Wystarczy do nas zadzwonić!

Dezynfekcja po zgonach Głubczyce w powiecie głubczyckim

Bliska Ci osoba zmarła w domu? Niezbędną czynnością, jaką należy podjąć, jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Głubczyce. Miejsce zgonu pełne jest niebezpiecznych dla zdrowia patogenów, które krążą nie tylko w powietrzu, ale znajdują się także na zabrudzonym krwią dywanie, kanapie i innych elementach wyposażenia wnętrza mieszkania po zmarłym.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Odkażanie mieszkań po zgonach w powiecie głubczyckim, w miastach: Baborów, Kietrz obejmuje także kompleksowe opróżnianie mieszkań połączone z segregacją wyposażenia oraz wywozem zbędnych rzeczy w przeznaczone do tego miejsce. Istotne jest, by skażonych biologicznie rzeczy nie wyrzucać do kosza na śmieci przed blokiem, ponieważ takie postępowanie może skutkować nałożeniem mandatu przez straż miejską.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Głubczycach.

Całodobowe usługi czyszczenia oraz dezodoryzacji mieszkanie po osobie zmarłej w miejscowości Głubczyce.

Do osiedlowych śmietników nie wolno wyrzucać także starych mebli i innych wielkogabarytowych sprzętów, dlatego najlepiej wybrać profesjonalne usługi firm transportowych albo zlecić kompleksową dezynfekcję mieszkania po zmarłej osobie wraz z likwidacją mieszkania. Technicy sprzątania miejsc śmierci realizują wywóz gabarytów do punktu selektywnej zbiórki odpadów, a skażone biologicznie rzeczy przewożą w przeznaczonych do tego kontenerach do spalarni w celu utylizacji skażonych biologicznie rzeczy.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych polega na doprowadzeniu wszystkich pomieszczeń do porządku i przeprowadzeniu dezynfekcji szkodliwych drobnoustrojów.

Dezynfekcja po zmarłych w powiecie głubczyckim to pomoc w zakresie opróżniania lokali i transportu niepotrzebnego wyposażenia mieszkania. Dzięki temu rodzina zmarłej osoby nie musi się zastanawiać, co zrobić z rzeczami po zmarłej osobie, a mieszkanie w krótkim czasie przywrócone jest do użytku.

Umieramy coraz młodziej – śmierć w świetle liczb GUS

Jak wynika ze statystyk GUS, najwięcej Polaków umiera z powodu problemów układu krążeniowego oraz nowotworów. To schorzenia, które dotyczą również młodych ludzi ze względu na aktualnie panujący pęd życia i zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy. Siedząca praca, niezdrowa dieta i stres to przepis na śmierć w młodym wieku. Do częstych powodów zgonu w młodym wieku zaliczyć możemy również wypadki samochodowe.

Czynniki, które wpływają na śmierć w młodym wieku to:

 • siedzący tryb życia;
 • palenie dużej ilości papierosów;
 • długotrwały stres;
 • depresja — samobójstwa;
 • nieodpowiednia dieta;
 • brak wysiłku fizycznego.

Bez względu na to, w jakim wieku umrzemy, po śmierci nasze ciało poddane jest szeregu reakcji chemicznych. Te, które występują od razu po ustaniu akcji serca, nazywane są znamionami śmierci. Należą do nich m.in. plamy opadowe czy stężenie pośmiertne. Zwłoki wówczas po prostu zaczynają gnić, wydalają się z nich chorobotwórcze drobnoustroje.

Zakrwawione mieszkanie po zgonie

Krew zmarłego zawiera wiele szkodliwych substancji. Meble należy zutylizować.

Pozbycie się ich jest możliwe wyłącznie podczas profesjonalnego sprzątania po zgonach przez specjalizującą się w tym firmę. Kastelnik to przedsiębiorstwo, które oferuje dogłębne czyszczenie miejsc po rozkładających się zwłokach za pomocą skutecznych metod dezynfekcyjnych oraz atestowanych środków chemicznych.

Należy pamiętać o tym, że niezawodne dezynfekanty, powinny posiadać, takie cechy jak:

 • zdolność do minimalizowania liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu;
 • posiadać w składzie takie substancje jak: chlor, fenol, jod, aldehydy lub środki utleniające.

Głubczyce, sprzątanie pomieszczeń po zmarłych

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia jak najszybszego terminu realizacji!

Usługi porządkowe z firmy Kastelnik

 • kompleksowe sprzątanie po zgonach Głubczyce, Baborów, Kietrz;
 • sprzątanie domów na terenie gminy Głubczyce po rozkładających się zwłokach;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych na głubczyckich ulicach;
 • dezodoryzacja lokali mieszkalnych po zwłokach;
 • mycie i dezynfekcja mieszkań po aktach samobójczych.

Czym jest dezynfekcja funeralna?

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Infolinia telefoniczna Kastelnik 24/7

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z konsultantami na naszej infolinii, która działa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu! Chętnie umówimy na najszybszy termin realizacji usługi sprzątania mieszkania po zgonie w Głubczycach. Co nas wyróżnia? Profesjonalne podejście do pracy, wykwalifikowany personel oraz dyskrecja.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Usługi dezynfekcji po zwłokach

Certyfikat dekontaminacji pomieszczeń po osobach zmarłych to jeden z dokumentów dla zamawiającego usługi Kastelnik.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Śmierć w mieszkaniu to nie tylko ogromny smutek, mnóstwo formalności do załatwienia, ale i mieszkanie do wysprzątania. Sprzątanie po zgonach w Głubczycach to usługa dla wszystkich bliskich zmarłych, którzy szukają wsparcia w zakresie czyszczenia po zwłokach. Technicy wykonują kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zgonie od usuwania śladów krwi, po czyszczenie i odkażanie powierzchni.

Specjalistyczne usługi sprzątania Głubczyce

Opróżnianie mieszkania i segregacja przedmiotów pozwoli pozbyć się natłoku zbędnych rzeczy i przygotować mieszkanie po zmarłym do ponownego użytku. Ozonowanie pomieszczeń po zmarłej osobie wykonywane przez techników sprzątania miejsc śmierci to gwarancja czystego i bezpiecznego mieszkania, bez uciążliwego trupiego fetoru. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Głubczycach.

Jaki rodzaj dezynfekcji po zgonie jest bezpieczny?

Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to jedna z najbezpieczniejszych metod dezynfekcji po zmarłych. To zabieg, który opiera się na generowaniu suchej mgły, czyli cząsteczek glikolu z nadtlenkiem wodoru, które eliminują wszelkie drobnoustroje, ale i nieprzyjemny zapach po zgonie.

Od czego zależy cena sprzątania mieszkania po zgonie?

Koszt za sprzątanie mieszkania po zmarłym uzależniony jest od kilku czynników, takich jak wielkość mieszkania, ilość płynów ustrojowych do usunięcia czy przedmiotów do utylizacji. Duże znaczenie ma również ilość rzeczy skażonych biologicznie, które należy poddać utylizacji termicznej.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%