Sprzątanie po zgonach
Głubczyce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Głubczycach. Jak profesjonalnie sprzątać po zgonach w domu? Skuteczne usuwanie bakterii, wirusów i grzybów

Kompleksowe sprzątanie po zgonach w Głubczycach świadczymy już od wielu lat. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokich kwalifikacji naszym pracownikom, poprzez liczne szkolenia. Stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz atestowane środki dezynfekcyjne, dzięki czemu nasze realizacje przeprowadzane są w bezpieczny sposób. Niezbędne podczas czyszczenia głubczyckich mieszkań po zgonie jest dostosowanie się do zasad BHP. Wiemy, jak ciężki jest stan żałoby, dlatego robimy wszystko, aby naszym klientom go ułatwić np. za pomocą naszej infolinii, która działa 24/7. Ponadto przyjeżdżamy na bezpłatne oględziny w celu wyceny w całej gminie Głubczyc m.in. w Chomiążach i Lisięcicach.

Umieramy coraz młodziej – śmierć w świetle liczb GUS

Jak wynika ze statystyk GUS, najwięcej Polaków umiera z powodu problemów układu krążeniowego oraz nowotworów. To schorzenia, które dotyczą również młodych ludzi ze względu na aktualnie panujący pęd życia i zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy. Siedząca praca, niezdrowa dieta i stres to przepis na śmierć w młodym wieku. Do częstych powodów zgonu w młodym wieku zaliczyć możemy również wypadki samochodowe. Czynniki, które wpływają na śmierć w młodym wieku to:

 • siedzący tryb życia;
 • palenie dużej ilości papierosów;
 • długotrwały stres;
 • depresja – samobójstwa;
 • nieodpowiednia dieta;
 • brak wysiłku fizycznego.

Bez względu na to, w jakim wieku umrzemy, po śmierci nasze ciało poddane jest szeregu reakcji chemicznych. Te, które występują od razu po ustaniu akcji serca, nazywane są znamionami śmierci. Należą do nich m.in. plamy opadowe czy stężenie pośmiertne. Zwłoki wówczas po prostu zaczynają gnić, wydalają się z nich chorobotwórcze drobnoustroje. Pozbycie się ich jest możliwe wyłącznie podczas profesjonalnego sprzątania po zgonach przez specjalizującą się w tym firmę. Kastelnik to przedsiębiorstwo, które oferuje dogłębne czyszczenie miejsc po rozkładających się zwłokach za pomocą skutecznych metod dezynfekcyjnych oraz atestowanych środków chemicznych. Należy pamiętać o tym, że niezawodne dezynfekaty, powinny posiadać, takie cechy jak:

 • zdolność do minimalizowania liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym;
 • posiadać w składzie takie substancje jak: chlor, fenol, jod, aldehydy lub środki utleniające.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia jak najszybszego terminu realizacji!

Usługi funeralne firmy Kastelnik Głubczyce

 • sprzątanie po zgonach Głubczyce;
 • sprzątanie domów na terenie gminy Głubczyce po rozkładających się zwłokach;
 • usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych na głubczyckich ulicach;
 • dezodoryzacja lokali mieszkalnych po zwłokach;
 • mycie i dezynfekcja mieszkań po aktach samobójczych.

Czym jest dezynfekcja funeralna?

Dezynfekcja funeralna zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Infolinia telefoniczna Kastelnik 24/7

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z konsultantami na naszej infolinii, która działa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu! Chętnie umówimy na najszybszy termin realizacji usługi sprzątania mieszkania po zgonie w Głubczycach. Co nas wyróżnia? Profesjonalne podejście do pracy, wykwalifikowany personel oraz dyskrecja.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%