Sprzątanie po zgonach
Głogówek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Głogówku. Zgon w domu, co powinniśmy zrobić? W jaki sposób uporać się z tą sytuacją?

Dla mieszkańców powiatu prudnickiego oferujemy błyskawiczne sprzątanie po zgonach Głogówek dla wspólnot mieszkaniowych, jak i osób prywatnych. Świadczymy tę usługę z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz użyciem profesjonalnego sprzętu wraz ze specjalistycznymi środkami chemicznymi. Dojeżdżamy na bezpłatną wycenę do takich miejscowości gminy Głogówek jak: Chudoda, czy Rzepcze. Termin realizacji można zamówić, dzwoniąc na naszą infolinię, która jest czynna 24/7.

Sprzątanie po zmarłych Głogówek

Jak pomóc umierającemu w ostatnich godzinach jego życia

Śmierć w domu to sytuacja, w której z wielu z nas nie potrafi się odnaleźć, a przede wszystkim, gdy poparta jest bólem i cierpieniem umierającego. Szpitale, jeśli nie potrafią komuś już pomóc, to radzą, aby zabrać chorego do domu, by spokojnie mógł tam wśród swoich bliskich odejść. Jednakże wiąże się to z wielką pracą rodziny. Taka osoba może nie móc poradzić sobie z cierpieniem i jęczeć z bólu, a my bezradni cierpimy razem z nią. W zależności od przypadłości, którą posiada objawy choroby, mogą być różne, od wypływu płynów ustrojowych do wymiotów. Po ustaniu akcji serca zostajemy ze wspomnieniami, które będziemy mieć przed oczyma do końca życia.

Miejsce zgonu powinniśmy odpowiednio zdezynfekować, do tego najlepiej wynająć ekipę, która świadczy usługę sprzątanie po zmarłej osobie. Firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Głogówek już od 2013 roku, a w ramach prac myje i odkaża dokładnie pomieszczenie po zwłokach. Skuteczna dezynfekcja po zgonach polega na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów. Możliwe jest to tylko dzięki skutecznym dezynfekatom, które posiadają w składzie takie substancje jak np.: fenol i jego pochodne, czy chlor. Przy wyborze odpowiedniego środka chemicznego warto również zwrócić uwagę, na jaki rodzaj drobnoustrojów będziemy działać i jaki będzie zakres dezynfekcji. Zapraszamy do skorzystania ze sprzątania po zgonach w Głogówku!

Sprzątanie po zgonach Głogówek

  • sprzątanie po zgonach w Głogówku i woj. opolskim;
  • sprzątanie po zgonie w domu w wyniku ciężkiej choroby;
  • sprzątanie po zmarłym;
  • czyszczenie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
  • likwidacja śladów krwi;
  • dezynfekcja po zmarłych przedmiotów osobistych oraz powierzchni miejsca zgonu;
  • utylizacja po zmarłym mebli;
  • odkażanie podłóg po rozkładających się zwłokach. 

Słownik funeralny – dezynfekcja po śmierci

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu.

Czyszczenie po zmarłym – całodobowa infolinia Kastelnik

Sprzątanie po zgonach w Głogówku i Opolskim to usługa, którą świadczymy z należytym szacunkiem, oraz w jak najkrótszym czasie, zachowując wysoką jakość. Dezynfekcję po zgonach wykonujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami! Kastelnik Głogówek – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych! Masz pytania – zadzwoń!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie20%