Sprzątanie po zgonach
Głogówek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Głogówku. Zgon w domu, co powinniśmy zrobić? W jaki sposób uporać się z tą sytuacją?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Dla mieszkańców powiatu prudnickiego oferujemy błyskawiczne sprzątanie po zgonach Głogówek dla wspólnot mieszkaniowych, jak i osób prywatnych. Świadczymy tę usługę z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz użyciem profesjonalnego sprzętu wraz ze specjalistycznymi środkami chemicznymi.

sprzątanie krwi po zgonie Głogówek

Dezynfekcja podłogi w krwi po zgonie w mieszkaniu w Głogówku.

Dojeżdżamy na bezpłatną wycenę do takich miejscowości gminy Głogówek jak: Chudoda, czy Rzepcze. Termin realizacji można zamówić, dzwoniąc na naszą infolinię, która jest czynna 24/7.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Głogówku

Zastanawiasz się jak usunąć trupi jad z mieszkania po śmierci bliskiej osoby? Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Głogówek to kilkuetapowa procedura, która pozwala w pełni wyeliminować nie tylko drobnoustroje, bakterie i gazy, ale i niebezpieczne toksyczne związki, jakimi są trupie jady.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Dezynfekcja po zmarłej osobie jest o tyle skuteczna, o ile skuteczne są stosowane środki chemiczne i pozwala na to wiedza technika sprzątania miejsc śmierci. W profesjonalnym odkażaniu miejsc zgonów stosowane są tylko atestowane preparaty biobójcze przeznaczone do fachowego użytku. Profesjonalne środki chemiczne zawierają aktywne substancje neutralizujące trupi jad, takie jak chlor, czwartorzędowe sole amoniowe, aldehydy, chlorek benzalkoniowy, nadtlenek wodoru oraz alkohol izopropylowy.

środek chemiczny podchloryn sodu

Podchloryn sodowy to preparat, który stosujemy do oczyszczania skażonych powierzchni.

Takie preparaty z reguły służą do dezynfekcji ręcznej, do usuwania śladów krwi, a kolejnym etapem jest dezynfekcja mechaniczna. Zazwyczaj w drugim kroku sięga się po ozonowanie pomieszczeń albo zamgławianie suchą lub zimną mgłą. Można również połączyć te dwie techniki, co pozwala zwiększyć skuteczność biobójczą i zyskać pewność, że mieszkanie jest czyste i wolne od trupiego jadu.

Tak przeprowadzona dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Głogówku to gwarancja bezpieczeństwa dla przyszłych lokatorów. Po przeprowadzonym zabiegu odkażania wystawiany jest certyfikat dekontaminacji, w którym wyszczególnione są nazwy i rodzaje użytych preparatów biobójczych.

Sprzątanie po zmarłych Głogówek

Jak pomóc umierającemu w ostatnich godzinach jego życia

Śmierć w domu to sytuacja, w której z wielu z nas nie potrafi się odnaleźć, a przede wszystkim, gdy poparta jest bólem i cierpieniem umierającego. Szpitale, jeśli nie potrafią komuś już pomóc, to radzą, aby zabrać chorego do domu, by spokojnie mógł tam wśród swoich bliskich odejść. Jednakże wiąże się to z wielką pracą rodziny. Taka osoba może nie móc poradzić sobie z cierpieniem i jęczeć z bólu, a my bezradni cierpimy razem z nią.

W zależności od przypadłości, którą posiada objawy choroby, mogą być różne, od wypływu płynów ustrojowych do wymiotów. Po ustaniu akcji serca zostajemy ze wspomnieniami, które będziemy mieć przed oczyma do końca życia.

specjalistyczne sprzątanie Kastelnik

Miejsce zgonu powinniśmy odpowiednio zdezynfekować, do tego najlepiej wynająć ekipę, która świadczy usługę sprzątanie po zmarłej osobie. Firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Głogówek już od 2013 roku, a w ramach prac myje i odkaża dokładnie pomieszczenie po zwłokach. Skuteczna dezynfekcja po zgonach polega na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów.

Możliwe jest to tylko dzięki skutecznym dezynfekatom, które posiadają w składzie takie substancje jak np.: fenol i jego pochodne, czy chlor. Przy wyborze odpowiedniego środka chemicznego warto również zwrócić uwagę, na jaki rodzaj drobnoustrojów będziemy działać i jaki będzie zakres dezynfekcji. Zapraszamy do skorzystania ze sprzątania po zgonach w Głogówku!

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie po zgonach Głogówek

 • sprzątanie po zgonach w Głogówku i woj. opolskim;
 • sprzątanie po zgonie w domu w wyniku ciężkiej choroby;
 • sprzątanie po zmarłym;
 • czyszczenie miejsc po wypadkach śmiertelnych;
 • likwidacja śladów krwi;
 • dezynfekcja po zmarłych przedmiotów osobistych oraz powierzchni miejsca zgonu;
 • utylizacja po zmarłym mebli;
 • odkażanie podłóg po rozkładających się zwłokach. 
kuchnia w mieszkaniu po zgonie

Kuchnia pozostawiona przez zmarłego. Firma Kastelnik czyści każdy szczegół potencjalnie narażony na ryzyko zakażenia.

Słownik funeralny — dezynfekcja po śmierci

Śmierć naturalna jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jej rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a drugiej – choroba nowotworowa. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające przyczyny zgonu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Głogówku.

Kompleksowa usługa utylizacji wyposażenia mieszkania po śmierci — całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na wszelkie pytania.

Czyszczenie po zmarłym – całodobowa infolinia Kastelnik

Sprzątanie po zgonach w Głogówku i Opolskim to usługa, którą świadczymy z należytym szacunkiem, oraz w jak najkrótszym czasie, zachowując wysoką jakość. Dezynfekcję po zgonach wykonujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami! Kastelnik Głogówek – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych! Masz pytania – zadzwoń!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

firma sprzątająca Głogówek

Certyfikowana firma sprzątająca mieszkania po zgonach w Głogówku – Kastelnik.

 

Jak wykonać czyszczenie po zmarłej osobie w Głogówku?

Sprzątanie zaniedbanego mieszkania po zgonie w Głogówku najlepiej powierzyć fachowej ekipie techników sprzątania miejsc śmierci. Specjaliści wiedzą, jakie etapy dezynfekcji przeprowadzić przy pomocy atestowanych środków chemicznych i sprzętów do odkażania. Niezależnie od tego, czy to zgon naturalny, czy samobójstwo, mieszkanie po zmarłym należy dokładnie wysprzątać i odkazić. Technicy sprzątający miejsca po śmierci realizują opróżnianie mieszkania z rzeczy denata, wywóz gabarytów, a nawet usuwanie śladów krwi. Zazwyczaj ostatni etap sprzątania stanowi dokładna dezynfekcja pomieszczeń, w której doskonale sprawdza się ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych.

usługi sprzątania Głogówek

Jakie są etapy prac przy dezynfekcji po zmarłych?

Ilość etapów i rodzaj stosowanych środków uzależniona jest od okoliczności śmierci i miejsca, w którym do niej doszło. Dezynfekcja po zgonie najczęściej obejmuje od kilku do kilkunastu kroków, a wśród nich jest wywóz starych mebli, czyszczenie podłóg z krwi oraz dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy ozonu.

Ile czasu mam na wysprzątanie mieszkania po zgonie?

Sprzątanie po zgonie najlepiej zrealizować tak szybko, jak tylko to możliwe. Zaleca się kontakt z firmą sprzątającą po zmarłych od razu po odkryciu zwłok w mieszkaniu, nie później niż 12 godzin od wyniesienia ciała. Zgon w domu wymaga dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń najlepiej przy użyciu ozonu. Gaz ten eliminuje wszelkie patogeny i nieprzyjemny zapach, który unosi się w powietrzu nad miejsce po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%