Sprzątanie po zgonach Głogów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Głogowie. Co zrobić z meblami po zmarłej osobie? 

Kastelnik to firma, która od dekady oferuje usługi tj. sprzątanie po zgonach Głogów oraz opróżnianie mieszkań po zmarłych we wszystkich miejscowościach powiatu głogowskiego. Warto dodać, iż w województwie dolnośląskim wszystkie nasze prace realizujemy przez całą dobę. Doskonale wiemy, iż usuwanie krwi po wypadku śmiertelnym czy też czyszczenie pokoju hotelowego po samobójstwie to zadania, które wymagają natychmiastowego działania.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zespół firmy sprzątającej Kastelnik jest pierwszy zawsze tam, gdzie doszło do silnego rozkładu zwłok. Zapachy po zmarłych osobach to sprawy, które drażnią sąsiadów najbardziej.

Usuwanie zapachu śmierci, to rzecz, którą jesteśmy w stanie wykonać na kilka sposobów:

 • za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru;
 • za pomocą ozonu przy stężeniu powyżej 10 ppm;
 • środkami do dezynfekcji, z czwartorzędowymi solami amoniowymi. 

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Jesteśmy profesjonalną firmą, która oferuje szeroki zakres usług, w tym specjalistyczne sprzątanie domu z certyfikatem dezynfekcji. Nie martw się o to, co zrobić z przenoszeniem ciężkich mebli po zmarłej osobie. Zajmiemy się tym za Ciebie! Możemy usunąć i oddać do spalarni wszystkie niechciane przedmioty, w tym te skażone biologicznie. Działamy na terenie całego Głogowa, a m.in. w takich rejonach jak np.: Osiedle Kopernik, Brzostów, Nosocice i Żarków.

Firma sprzątająca po zgonach Głogów - Kastelnik

Jak wygląda certyfikat Kastelnik po sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w Głogowie?

Sprzątanie po zgonach Głogów – krew na dywanie

 • sprzątanie po zgonach Głogów i okoliczne wioski: Kotla, Żukowice, Jerzmanowa, Pęcła,
 • czyszczenie po zmarłych w powiecie głogowskim;
 • dezynfekcja po zwłokach;
 • usuwanie niebezpiecznych drobnoustrojów po śmierci;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • dezodoryzacja miejsc po zgonie;
 • czyszczenie strychu po śmierci samobójczej;
 • ozonowanie po zwłokach;
 • zamgławianie suchą mgłą po zgonach;
 • sprzątanie po śmiertelnych wypadkach;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • likwidowanie śladów po krwi;
 • dezodoryzacja mieszkania po zmarłym.

Usuwanie krwi po zmarłej osobie to czynność, na której zależy każdej osobie zamawiającej usługi dezynfekcji domu po śmierci. Tak naprawdę, sprzątanie po zgonach w Głogowie ogranicza się do utylizacji wyposażenia mieszkania oraz do gruntownego odkażania.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzątać mieszkanie po zgonie, krok po kroku?

Krew na dywanie stanowi odpad skażony biologicznie i koniecznie jest, aby przeprowadzić za pomocą dezynfekcji atestowanymi środkami chemicznymi, by usunąć krew z dywanu. Pamiętać tutaj należy także o tym, by dezynfekcja była przeprowadzona za pomocą sprawdzonych form. Jedną z nich jest ozonowanie pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów o mocy co najmniej 40 g/h.

Jak przebiega dezynfekcja po zmarłym? Zadzwoń na infolinię

Dezynfekcja po zmarłych w Głogowie w województwie dolnośląskim

Zastanawiasz się, czy dezynfekcja po zgonach jest bezpiecznym procesem? Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w mieście Głogów to w pełni bezpieczny proces realizowany przez techników z doświadczeniem.

Warto wiedzieć, że nawet atestowane środki biobójcze o najwyższej skuteczności mogą nie działać albo szkodzić, jeśli są stosowane nieodpowiednio. Dlatego zatrudnienie certyfikowanych techników sprzątania miejsc po zgonach to rozsądny wybór i pewność, że wszystkie bakterie i patogeny w miejscu po zmarłym zostaną usunięte.

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Sposób, w jaki zostanie przeprowadzone sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie, ma też ogromny wpływ na zapach po śmierci. Niedokładne czyszczenie i usuwanie śladów krwi nawet najlepszymi środkami na rynku nie przyniesie żadnego rezultatu, a nieprzyjemny fetor po zgonie będzie się unosił w całym mieszkaniu.

Dezynfekcja mieszkania w Głogowie. Zagracony pokój

Dezynfekcja po zgonie w Głogowie. Usuwanie nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniu.

Technik sprzątania miejsc śmierci wie, że często konieczny jest demontaż podłóg, by usunąć ślady krwi, a także wyeliminować całkiem trupią woń. W trakcie sterylizacji pomieszczeń po zmarłym stosowane są odpowiednie stężenia preparatów biobójczych używane przy odpowiedniej temperaturze w pokoju. Małe szczegóły mają ogromne znaczenie w dezynfekcji funeralnej, a sprzątacz amator może nie mieć o nich pojęcia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Profesjonalna dezynfekcja po zmarłych w woj. dolnośląskie to również gwarancja rzetelności i uzyskania certyfikatu dekontaminacji, a taki dokument może okazać się niezbędny przy sprzedaży mieszkania. To oczywiste – ludzie boją się zamieszkać w mieszkaniu po zgonie, ponieważ nie wierzą na słowo, że pomieszczenia zostały solidnie odkażone. Potwierdzenie ze strony specjalistów od dezynfekcji funeralnej to gwarancja bezpieczeństwa w lokalu po śmierci.

Ile kosztuje specjalistyczna dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Wiele osób pyta, ile kosztuje i jak przebiega dezynfekcja po zmarłym na Dolnym Śląsku. Odważnie jednego pomieszczenia po zmarłej osobie zaczyna się od 800 zł. Usługa ta nie obejmuje jednak utylizacji przedmiotów skażonych biologicznie oraz wynoszenia mebli zmarłego. W woj. dolnośląskim cena utylizacji wyliczana jest na podstawie ilości mebli do utylizacji oraz ile mamy odpadów skażonych biologicznie.

Warto wspomnieć, iż wydezynfekowany dom, to bezpieczeństwo każdego z mieszkańców. Wiele osób, które pracują w tej branży, zdecydowanie odradza szukania oszczędności w tym miejscu. W następnych akapitach postaramy się przybliżyć, czym jest, a czym nie jest dezynfekcja mieszkań po zgonach.

Kto sprząta domy po zmarłych Dolny Śląsk

Gdzie sprzątamy domy po zmarłych w województwie dolnośląskim?

Odkażanie skażonych mieszkań po zwłokach

Sucha mgła jest bardzo dobrym nośnikiem do nadtlenku wodoru, który jest silnym środkiem bakteriobójczym. Po zgonie z ciała człowieka uwalnia się kilkadziesiąt trujących związków chemicznych. Są one bardzo niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Odkażanie skażonych mieszkań, gdzie były zwłoki człowieka, należy do zadań specjalistycznych podmiotów gospodarczych.

Warto dodać, iż niezbędne jest także pozbycie się skażonych biologicznie mebli, ponieważ są one również realnym zagrożeniem dla nas. Nie można zapomnieć też o usuwaniu krwi z podłogi, czy też płynów ustrojowych wydobywających się ze zwłok w czasie rozkładu.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po śmierci w Głogowie.

Całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji i dezodoryzacji domów po zmarłych – Kastelnik.

Usługi tj. sprzątanie po zmarłych realizujemy w takich miastach jak:

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Głogów

Czy warto ozonować dom po zgonie?

Ozonowanie domu po zgonie jest zleceniem, które jest wykonywane w ramach kompleksowego sprzątania po zgonach w Głogowie. Technicy firmy Kastelnik świadczą je z użyciem urządzeń o mocy nawet 240 g/h. Rozprzestrzeniający się po pomieszczeniu ozon dyskwalifikuje skutecznie chorobotwórcze substancje wydobywające się z trupa tj. np. kadaweryna, czy neuryna.

Metoda ta jest nieszkodliwa dla otoczenia naturalnego i nie generuje odpadów wtórnych, dzięki czemu nazywana jest ekologiczną. Wspomnieć tutaj warto, że działa również neutralizując zapach śmierci, który powstaje po rozkładzie zwłok.

Krew na podłodze z paneli drewnianych

Płyny ustrojowe z podłóg należy usunąć specjalnym preparatem biobójczym. Ślady krwi na drewnianej podłodze.

Utylizacja wyposażania mieszkania po śmierci

Do czynności, które konieczne są do wykonania podczas profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych, jest utylizacja skażonego mienia. Ma ona na celu pozbycie się wszelkich przedmiotów, które stanowią realne zagrożenie dla osób przebywających w mieszkaniu po śmierci. Transportuje się je przeznaczonym do tego pojazdem do utylizacji termicznej w specjalistycznej spalarni.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkania – potwierdzony certyfikatem

Skażonych biologicznie mebli nie można wyrzucać do zwykłych osiedlowych śmietników. Za wyrzucanie tego typu odpadów grozi wysoka kara finansowa. Niestety nie wszyscy biorą te zasady pod uwagę. Przedsiębiorstwo Kastelnik podczas czyszczenia po zgonach utylizacje wyposażenia mieszkania po śmierci traktuje priorytetowo.

Głogów opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie

Zdjęcie z Głogowa: skażone mienie wyrzucone na zwykły śmietnik © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi sprzątanie domów po zgonach. W ramach dezynfekcji specjaliści Kastelnika przestrzegają zasad BHP i zapewniają bezpieczeństwo zlecającym odkażanie klientom.

Sprzątanie po zgonie Wałcz

Czy muszę przygotować dom na przyjazd ekipy sprzątającej?

Przed przybyciem profesjonalnej firmy sprzątającej domy po zmarłych, nie musisz wykonywać żadnych szczególnych czynności. Eksperci z firmy sprzątającej będą kompleksowo usuwać patogeny z pomieszczeń, w których nastąpił zgon, dokładnie je zdezynfekują oraz zutylizują niepotrzebne wyposażenie.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja po zgonie?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw wyjaśnić, czym dokładnie jest dezodoryzacja. Proces ten polega na szybkim neutralizowaniu nieprzyjemnych zapachów po zgonie w domu poprzez stałe usuwanie szkodliwych związków chemicznych, w tym patogenów. W tym celu stosujemy metody takie jak ozonowanie czy zamgławianie.

Zgon w Głogowie? Zaufaj profesjonalistom z firmy Kastelnik

Samotny zgon w mieszkaniu na terenie Głogowa to dość częsty przypadek. W takich okolicznościach firma sprzątająca po zmarłych ma zazwyczaj za zadanie przeprowadzić dogłębną dezynfekcję skażonych powierzchni oraz oddać bezpiecznie meble do utylizacji. Ta dwa etapy czyszczenia po samotnej śmierci w domu są najważniejsze. Kastelnik oferuje skuteczną dezynfekcję mieszkań, za pomocą ozonu lub suchej mgły. Każda nasza usługa dopasowana jest do potrzeb Twojej nieruchomości. Gwarantujemy Ci satysfakcję z wykonanej pracy oraz certyfikat dezynfekcji po zgonie.

W naszej firmie pracujemy przez całą dobę, a nie tylko w sytuacjach awaryjnych. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zmarłych w Głogowie, woj. dolnośląskie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%